PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja


Poprzedni temat :: Następny temat
państwo podatki a koncerty diy
Autor Wiadomość
BadMotherfucker


Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 2818
Skąd: się biorą dzieci?
Płeć:
Wysłany: Pią 03 Lip, 2009   

gooy napisał/a:
jak dla mnie dylemat sprowadza sie do prostej sytuacji:

kasa jest juz ukradziona, teraz pytanie, czy wyciagniesz łape po swoja dzialke, czy pozwolisz innym to dzielic miedzy siebie a sam odejdziesz z poczuciem moralnej wyzszosci :P


Można jeszcze poprosić kogoś żeby wyciągnął rękę za Ciebie, wtedy Ty w oczach innych jesteś super-duper-tru moralny a masz co chciałeś. Oczywiście jeśli leży Ci na sercu opinia o tobie, pozostaje jedynie kwestia moralnego kaca a chyba o to głównie tu chodzi :roll:

Dla mnie temat bez sensu jak cała moja wypowiedź
_________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę"
"Ktoś zapytał mnie: czym jest punk? Kopnąłem w śmietnik i powiedziałem: to jest punk. Wtedy on kopnął i spytał: to jest punk? Odpowiedziałem: nie, to jest trendy"
 
Szo

Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 304
Płeć:
Wysłany: Sob 04 Lip, 2009   

Cytat:
Nie rozumiem, czemu uparcie mieszasz i mylisz po pierwsze: pieniądze z kasy samorządu, i dotacje unijne, a po drugie: koncerty hc/punk i "muzyczną jedynkę".
Natomiast przy organizacji koncertu czy festu, zwracanie się o pomoc do samorządu, który może sobie na własnym terenie dofinansowywać przedsięwzięcia kulturalne, to w moim odczuciu - wręcz chwalebna działanie!
Właśnie dlatego, że może na tym skorzystać scena, a nikt nie straci - te pieniądze w końcu własnie po to są. A jeśli pana burmistrza nie przekonają jakieś panki, na pewno zrobią to "muzyczne jedynki", czy inne chujstwa - i to one wykorzystają tę kasę.


Uparcie mieszam, bo jedno i drugie to cudze pieniądze, co za różnica czy "z Unii" czy "z samorządu"

Większość sponsorowanych imprez (mówię cały czas o moim mieście), to klimaty niskich lotów ala muzyczna jedynka.Nie wiem z jakiej racji mam w formie podatków płacić za koncert Lennego Kravitza na wiankach, czy Bajmu na rynku.

Wolałbym, żeby ktoś kto chce się przejść na ich koncerty kupił bilet.
Tak samo możesz powiedzieć: wezmę zasiłek dla bezrobotnych, bo inaczej weźmie ktoś inny :D


Cytat:
Wkurwia Cię, bo się nie znasz - rzadko kiedy sponsorzy pokrywają 100% kosztów imprezy. Resztę skądś trzeba wziąć. A może bez dotacji, bilet kosztowałby 3 razy więcej?


No to już problem organizatorów, co mnie to obchodzi ile pokrywają sponsorzy?

niech bilet kosztuje więcej, ale niech płacą za to ci którzy chcą to zobaczyć, a nie wszyscy.

Nie zamierzam obciążać całego społeczeństwa tym że lubię punkrockową muzykę.

jebać socjalizm.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12