PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja

Poprzedni temat :: Następny temat
Pytanie do Pary...
Autor Wiadomość
fanat

Dołączył: 28 Mar 2006
Posty: 5
Wysłany: Wto 28 Mar, 2006   Pytanie do Pary...

Hej, pozdrawiam i mam pytanie do Pary...czy wzór będący na głownej stronie można wykorzystać ? np. jako nadruk na koszulkę ?
 
Sindo

Dołączył: 25 Wrz 2005
Posty: 32
Skąd: Wołów
Wysłany: Śro 29 Mar, 2006   

Dobry pomysl ... ;) a gdzie se moge dojebac taka koszulke ??
 
 
fanat

Dołączył: 28 Mar 2006
Posty: 5
Wysłany: Czw 30 Mar, 2006   

Właśnie chcę coś takiego sklecić, wyglądało by to tak : to logo na środku a nad tym PARA WINO, czcionka też ze stronki, nie chcę mieć potem problemów więc pytam czy można użyć wzoru, kumpel robi w firmie gdzie robią takie rzeczy i mówi że da się zrobić bez problemu, czekam tylko na odpowiedź :P
_________________
Wystarczy mi że kiedy cię zobaczę a jestem świr i Boga się nie boję, opowiem ci jak bardzo dużo znaczę, opowiem ci co znaczy imię moje
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Czw 30 Mar, 2006   

fanat napisał/a:
wyglądało by to tak : to logo na środku a nad tym PARA WINO, czcionka też ze stronki,
Jeżeli w takiej formie, to z mojej strony nie ma problema i możesz to sobie wydrukować w jakim zechcesz nakładzie i sprzedawać bez umiaru i bez działki ze mną. Zresztą darmową licencję mogę Ci dać na piśmie. Ale musisz wiedzieć, że nie ja jestem autorem tego palucha z tym, że nigdy nigdzie nie został zastrzeżony i dodatkowo jest to jakieś 30% całego projektu, więc taki produkt jaki proponujesz nazywa się "kolażem" i nie trzeba na to zgody nawet samego autora czy właścicela, który za PEŁNY PROJEKT zapłacił. Zatem "róbta co chceta" :wink: . Zamawiam dwa pamiątkowe egzemplarze :lol: . Powodzenia.
 
Sindo

Dołączył: 25 Wrz 2005
Posty: 32
Skąd: Wołów
Wysłany: Czw 30 Mar, 2006   

teee ja tez zamawiam ... ;) =)
 
 
fanat

Dołączył: 28 Mar 2006
Posty: 5
Wysłany: Czw 30 Mar, 2006   

Dzięki za szybką odpowiedź, jak tylko będe miał fundusze na to i będzie gotowe dam znać w kwestii ewentualnej sprzedaży :] w sumie chciałem to zrobić tylko dla siebie...ale jak są chętni :P pozdrawiam
_________________
Wystarczy mi że kiedy cię zobaczę a jestem świr i Boga się nie boję, opowiem ci jak bardzo dużo znaczę, opowiem ci co znaczy imię moje
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Pią 31 Mar, 2006   

Nie wpisujecie się tak hurtem, bo ci od Sedesów powiedzą, że wy wszyscy to ja :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .
 
gilka


Dołączyła: 13 Lis 2005
Posty: 143
Skąd: Malbork
Płeć:
Wysłany: Pią 31 Mar, 2006   

Para Wino napisał/a:
Nie wpisujecie się tak hurtem, bo ci od Sedesów powiedzą, że wy wszyscy to ja :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .

dobre :twisted:



fajny pomysł taka koszulka ;) piszę się na to jakby co ;)
 
 
Nikodem15

Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 336
Skąd: stąd
Płeć:
Wysłany: Sob 01 Kwi, 2006   

Tak, tylko, że ten paluch jest z okładki kasety Sedesu, więc Sedesi będą mieć kolejny pretekst. A koszulki by sie przydały, to fuckt.
_________________

www.dr.hackenbush.vn.pl - oficjalna strona dotycząca zespołu Dr. Hackenbush, duetu Fred Standart & William Kox i innych przejawów działalności artystycznej Andrzeja "Zmory" Rdułtowskiego
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Sob 01 Kwi, 2006   

Nikodem15 napisał/a:
Tak, tylko, że ten paluch jest z okładki kasety Sedesu
Ja już wyjaśniłem na czym polega sztuka "kolażu". Spoko każdy może wykorzystać ten paluch z okładki Sedesu ale nikt nie może bez zgody Silvertonu (właściciel projektu) wykorzystać całej okładki.
 
radzioll

Dołączył: 08 Lut 2006
Posty: 2
Wysłany: Pon 01 Maj, 2006   

Hej fanat co z ta koszulka?? Jak ci trzeba hajs rzucic z gory to daj znac, np.

Sindo Ty cos wiesz o tym wiecej?
 
 
Nikodem15

Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 336
Skąd: stąd
Płeć:
Wysłany: Pią 12 Maj, 2006   

Jedyną piosenką Sedesu, którą Para wykorzystał, był Pomnik królewny. Pozostałe utwory z Rozwdu w Sedesie powstały na kilka lat przed Sedesem i nie były dla niego pisane, a jedynie miały trafić na kolejny labum. Również cudzych piosenek Para nie kradł, bo covery na jego płutach były podpisywane, chyba że było inaczej z w iny wydawcy (Okrutny świat part 1).

Sedes też chyba nikomu nie kradł piosenek, więc nie ma chyba o czym mówić. :wink:
_________________

www.dr.hackenbush.vn.pl - oficjalna strona dotycząca zespołu Dr. Hackenbush, duetu Fred Standart & William Kox i innych przejawów działalności artystycznej Andrzeja "Zmory" Rdułtowskiego
 
szymon

Dołączył: 11 Sty 2005
Posty: 187
Skąd: Z domu
Płeć:
Wysłany: Śro 24 Maj, 2006   

Czy w latach dziewiedziesiatych byly w oficjalnej sprzedazy koszulki z twoim nadrukiem?Na jednym z teledyskow(Człowiek z walizką) widzialem ciebie jak smigales po domu w koszulce P.W.D.A.R.N.P.Z-czy to była taka koszulka domowej roboty?Widze po wpisach ze kilka osob z forum chcialoby miec takową-moze nawet ktos by sie konkretnie za to zebrał bo ty chyba nie masz ani czasu,zapału ani sił by tym zajmować się
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Śro 24 Maj, 2006   

szymon napisał/a:
Czy w latach dziewiedziesiatych byly w oficjalnej sprzedazy koszulki z twoim nadrukiem? Na jednym z teledyskow(Człowiek z walizką) widzialem ciebie jak smigales po domu w koszulce P.W.D.A.R.N.P.Z-czy to była taka koszulka domowej roboty?
Była wypuszczona przez łódzką firmę "Skarab" i nawet jeden mocno sprany i podziurawiony egzemplarz mi został a to co widzisz w klipie to "domowa produkcja".
szymon napisał/a:
Widze po wpisach ze kilka osob z forum chcialoby miec takową-moze nawet ktos by sie konkretnie za to zebrał bo ty chyba nie masz ani czasu,zapału ani sił by tym zajmować się
O tak. Daję zgodę na wszystko co w tym temacie, gdybyście chcieli zadziałać na większą skalę. Możecie se spoko zarabiać na tym bez mojego udziału ale podrzućcie co bo ciuchy mi się kończą :lol: .
 
gilka


Dołączyła: 13 Lis 2005
Posty: 143
Skąd: Malbork
Płeć:
Wysłany: Śro 24 Maj, 2006   

Para Wino napisał/a:
podrzućcie co bo ciuchy mi się kończą


:lol:

a z tą koszulką to pomysł był i się zmył jak widać... :roll:

a szkooooodaaaaa :(
bo skusiłabym się na takową :)
Pozdrawiam.
_________________
www.reks.malbork.pl
 
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Pon 29 Maj, 2006   

napisał/a:
No dobra to tak. Co trzeba żeby takie koszulki powstały? Czy może jest ktoś kto sie tym zajmował kiedys i wie jak to zrobić? Jesli nie ma nikogo takiego to jest ktoś chętny? DO DZIEŁA! Bo Para niedługo nie będzie miał w czym chodzić i go słońce spiecze
Daj miswojego e-maila to ci podeślę szablon oryginalnego t-sharta
 
radzioll

Dołączył: 08 Lut 2006
Posty: 2
Wysłany: Wto 30 Maj, 2006   

mozesz mi para szablon podeslac?
nofluklubiezny@o2.pl
Jest, mozna to zrobic, ale to jest w chuj droga impreza - zalezy oczywiscie od wielkosci nadruku i ilosci koszulek (wiadomo im wiecej tym taniej). Ale to moze oscylowac w granicach nawet 40 \-50 zlotych, jak bedzie malo osob.
Co powiecie na metode diy? :D Bierze sie szablon, koszulke, farbe akrylowa et'voila - no co prawda nie bedzie taka profesjonalna, ale taka bardziej "Parowata" ;d
 
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Śro 31 Maj, 2006   

napisał/a:
mozesz mi para szablon podeslac?
Poszło.
 
szymon

Dołączył: 11 Sty 2005
Posty: 187
Skąd: Z domu
Płeć:
Wysłany: Wto 06 Cze, 2006   

Para mam pytanie z innej beczki jak sadzisz czy mimo sobotniej wtopy liczysz ze Sląsk załapie sie na baraze o 1 ligę czy juz straciłęs jakiekolwiek nadzieje?
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Wto 06 Cze, 2006   

napisał/a:
Para mam pytanie z innej beczki jak sadzisz czy mimo sobotniej wtopy liczysz ze Sląsk załapie sie na baraze o 1 ligę czy juz straciłęs jakiekolwiek nadzieje?
Straciłem. Pewnie za rok :wink: .
 
fanat

Dołączył: 28 Mar 2006
Posty: 5
Wysłany: Czw 17 Sie, 2006   

Hej ludu, powróciłem :] biore się za ten mocno zakurzony projekt :] zrobię jeden egzemplaż tej koszulki i walnę tutaj fotkę, do końca tego miesiąca powinna się tutaj znaleźć, pozdrowienia
 
gilka


Dołączyła: 13 Lis 2005
Posty: 143
Skąd: Malbork
Płeć:
Wysłany: Czw 17 Sie, 2006   

fanat napisał/a:
Hej ludu, powróciłem :] biore się za ten mocno zakurzony projekt :] zrobię jeden egzemplaż tej koszulki i walnę tutaj fotkę, do końca tego miesiąca powinna się tutaj znaleźć, pozdrowienia


walnij fotkę, obejrzymy, pomyślimy ;) i zapewne zamówimy :lol:
_________________
www.reks.malbork.pl
 
 
szymon

Dołączył: 11 Sty 2005
Posty: 187
Skąd: Z domu
Płeć:
Wysłany: Nie 01 Paź, 2006   

Para napisze krotko jakie masz plany muzyczne na najblizsze miesiace?Jak tam twoje zdrówko-co sie właściwie z tobą działo w ostatnich miesiacach?
 
kasiakapelak

Dołączył: 02 Lis 2006
Posty: 10
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob 21 Kwi, 2007   

gilka napisał/a:
fanat napisał/a:
Hej ludu, powróciłem :] biore się za ten mocno zakurzony projekt :] zrobię jeden egzemplaż tej koszulki i walnę tutaj fotkę, do końca tego miesiąca powinna się tutaj znaleźć, pozdrowienia


walnij fotkę, obejrzymy, pomyślimy ;) i zapewne zamówimy :lol:

Tak się chłopina zaangażował w pracę, że już roczek minął a koszulki niet. Ale niech sobie dalej pracuje :D
 
 
gilka


Dołączyła: 13 Lis 2005
Posty: 143
Skąd: Malbork
Płeć:
Wysłany: Sob 21 Kwi, 2007   

no fucktycznie się chłopak zaangażował, ja bym w sumie mogła się zająć projektem, ale jakoś brak mi wyobraźni no i w sumie czasu poniekąd, 11-godzinne dniówki w pracy, dzieci i inne sprawy 8)
PS: tak, to było tłumaczenie się :) z braku czasu, nie mylić z lenistwem :wink:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13