PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja


Poprzedni temat :: Następny temat
Adamek vs Kliczko
Autor Wiadomość
muttley

Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 96
Płeć:
Wysłany: Nie 11 Wrz, 2011   Adamek vs Kliczko

Ktoś z forumowiczów odżałował te 40 zł i oglądał walkę ??
Ja widziałem ja dzisiaj w kawałkach na you tubie.
Walka średnio mi się podobała kliczko sprawiał wrażenie gościa który nie chce psuć zabawy widzom i dopiero w 10 rundzie wykończył Adamka
 
spaf_antynazi

Dołączył: 06 Sie 2006
Posty: 709
Skąd: DDZ
Płeć:
Wysłany: Nie 11 Wrz, 2011   

na RTLu lecialo za free :)
 
BadMotherfucker


Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 2818
Skąd: się biorą dzieci?
Płeć:
Wysłany: Nie 11 Wrz, 2011   Re: Adamek vs Kliczko

muttley napisał/a:
kliczko sprawiał wrażenie gościa który nie chce psuć zabawy widzom i dopiero w 10 rundzie wykończył Adamka


I za to należą mu się podziękowania.
Adamek już po pierwszych 2ch rundach powinien się przykleić do Kliczki bo po tym co pokazali obydwaj było jasne że inaczej nie da się tej walki wygrać.
WG. mnie Adamek chciał się sprawdzić w tej kategorii wagowej, ale porwał się z motyką na słońce. Dużo jeszcze przed nim
_________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę"
"Ktoś zapytał mnie: czym jest punk? Kopnąłem w śmietnik i powiedziałem: to jest punk. Wtedy on kopnął i spytał: to jest punk? Odpowiedziałem: nie, to jest trendy"
 
suchy693
Moderator


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 4114
Skąd: GROCHOW CROSS
Płeć:
Wysłany: Nie 11 Wrz, 2011   

Prawde rzeczesz jak dostał pierwszego gonga to juz wiedziałem że nie da rady i tak było powolny był niczym muł w Greckich górach ,tak jakby przestraszył się czegoś ale i tak wielki szacunek mam dla niego ze wyzwał Kliczkę na pojedynek .Walczył jak David z Goliatem tyle że zakonczenie było inne :old:
_________________
EL SEXO AS PURE MERDE!!!!!!!!!!!!!!
 
ko0niu
jaszczurka beznoga


Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 2984
Skąd: Ostrowiec Św./ Krakau
Płeć:
Wysłany: Nie 11 Wrz, 2011   

nierówna walka, Adamek za niski, za lekki, za krótkie łapy jak na takiego skurwiela jak Kliczko. Robił go jak chciał, na punkty nie miał szans Adamek wygrać, przez K.O też raczej nie, bo jeszcze nie widziałem, żeby takiego wielkiego bydlaka ktoś znokautował bijąc go po korpusie, a nie czarujmy się, co 25 cios Adamka w ogóle bywał blisko głowy oponenta....
Kliczce wystarczyło dystansować punktując lewą łapą i dobijać mocne prawe sierpy i to uskuteczniał większość walki z powodzeniem jak widać na załączonym obrazku.
 
 
muttley

Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 96
Płeć:
Wysłany: Nie 11 Wrz, 2011   

Garsc statystyk

Oddane ciosy:
Tomasz Adamek 301
Witalij Kliczko 608

Ciosy celne
Tomasz Adamek 89
Witalij Kliczko 230

Ciosy mocne:
Tomasz Adamek 135/35
Witalij Kliczko 194/90

Ciosy proste:
Tomasz Adamek 166/54
Witalij Kliczko 414/140

Zaskakuje ilość oddanych ciosów. Myślałem ze Adamek jako ten szybszy i zwinniejszy odda więcej ciosów co pozwalało by myśleć ze możne choć jeden zrobi na Kliczce jakieś wrażenie, a tak to dupa. Po za tym dostać lekkiego klapsa 230 razy w pół godziny możne odebrać wszelkie chęci do dalszej walki a przecież Witalij raczej kurzu z Adamka nie strzepywał
:grin:
 
Ryszard

Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 1598
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Śro 14 Wrz, 2011   

BadMotherfucker napisał/a:
WG. mnie Adamek chciał się sprawdzić w tej kategorii wagowej, ale porwał się z motyką na słońce. Dużo jeszcze przed nim

Zupełnie się nie zgadzam. Adamek bardzo pasuje do wagi ciężkiej, tak samo jak cała masa pięściarzy, która nie ma 2 m i nie waży 110kg - wystarczy spojrzeć na historie boksu i zawodników takich jak choćby muhamad ali. Problemem w tej walce był nie tyle Adamek co Kliczko, który należy po prostu do zupełnie innej kategorii - to jest gość o super warunkach, super doświadczeniu i totalnie dziwnej, acz brutalnie skutecznej technice i na dzień dzisiejszy nie ma boksera który mógłby z nim wygrać. Moim zdaniem Adamek jest w stanie powalczyć z prawie każdym zawodnikiem z ciężkiej wagi. Kliczkowie pozostają poza zasięgiem kogokolwiek, nie tylko Adamka (widać to było chociażby na przykładzie Haye, który ma lepsze warunki od Adamka, a wcale lepiej nie poboksował).
Ja do gościa mam zajebisty szacunek za podejście, waleczność i taką sportową uczciwość - bez tłumaczeń, że rękawice były za małe albo przed walką bolała go głowa. Harował jak wół, starał się jak pojebany, wytrzymał tak długo aż zakończył to sędzia, a po wszystkim przyznał, że z Kliczką na razie nie ma szans. A do tego potrafi bez problemu mówić, czego nie można powiedzieć np. o takim Gołocie. Jak dla mnie respekt w chuj, absolutna czołówka polskich sportowców.
_________________
nie umiemy się bawić w dyskotece
 
KowalkiewiczLuk

Dołączył: 04 Lis 2013
Posty: 1
Płeć:
Wysłany: Pon 04 Lis, 2013   

Za 12 dnia walka z Glazgoven jak Adamek wygra to będzie miał na tacy walkę o prawo do kolejnego pojedynku z Kliczkiem . Trzymam kciuki.
_________________
https://goodcv.eu/
 
Mortyrr90

Dołączyła: 06 Lis 2013
Posty: 1
Skąd: wybrzeże
Płeć:
Wysłany: Śro 06 Lis, 2013   

Adamek reprezentuję naprawdę niezły poziom ale czegoś mu brakuje do klasy światowej, chyba mentalności... a może skilla po prostu
_________________
Kruszwica - wiadomości
 
beny

Dołączył: 21 Lis 2013
Posty: 8
Płeć:
Wysłany: Czw 21 Lis, 2013   

I co , nie będzie walki :P Adamek złapał jelitówke ;p
_________________
Home page Profesjonalny stomatolog Legnica Look :)
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 12