PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Stanzberg
Śro 01 Cze, 2011
Popierdoleniec z tzw. dobrego domu organizuje badania w LO
Autor Wiadomość
janek_janusz

Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 420
Płeć:
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: Wto 31 Maj, 2011   Popierdoleniec z tzw. dobrego domu organizuje badania w LO

Mierzyli głowy i nosy, sprawdzali kształt uszu, robili notatki - kilkoro uczniów z prestiżowego liceum w Krakowie robiło coś na kształt badań rasowych.
http://wiadomosci.gazeta....enie_nosow.html

"Badania" trwały miesiąc. Potem ich pomysłodawca zaczął przynosić do klasy radykalnie prawicowe czasopisma. Zaczęły się antysemickie odzywki w klasie. Rodzice w kwietniu na zebraniu zgłosili problem wychowawczyni. Rodzice ucznia, który prowadził "eksperyment" wezwano do szkoły. Matka przeprosiła. Tłumaczyła, że zachowanie syna to incydent, który się nie powtórzy. Szkole to wystarczyło. Rodzicom nie. Jak mówią rodzice, dzień po wywiadówce uczeń miał powiedzieć kolegom: - Szkoła nic mi nie może zrobić. Mam prawo być antysemitą i mam poparcie rodziców.

Dziwne, ze nie przeprowadzal tych badan na swojej rodzinie. Jesli dopuszcza go do matury to bedzie kolejnym uczelnianym historykiem. Tacy wiadomo lubia ciagnac do władzy.
 
bladaczka


Dołączyła: 07 Gru 2010
Posty: 633
Płeć:
Wysłany: Wto 31 Maj, 2011   

niedawno na uczelni,ale nie pamiętam jakiej,nie wiem czy nie na kulu przypadkiem też była niezła historia. babka która prowadziła zajęcia przed judaistyką ciągle je przeciągała i to na długi czas. pewnego razu kobita z judaistyki grzecznie zwróciła uwagę,że od 40 min powinna prowadzić zajęcia a autorka jakiegoś opasłego tomiszcza o narodowowyzwoleńczej literaturze polskiej przy wszystkich studentach powiedziała "jak śmiesz odzywać się do mnie w ten sposób ty żydówo" Studenci to zgłosili ale nic się nie zmieniło bo babka od judaistyki nie poczuła się obrażona czy tam "niedosłyszała", nie wiem. ale masakra to jakaś. a czysta aryjka dalej edukuje tamtejszą młodzież. na lewicy.pl to opisywali
_________________
culture is not your friend
recze bere !
 
Aida

Dołączyła: 14 Kwi 2011
Posty: 467
Skąd: stąd
Płeć:
Wysłany: Wto 31 Maj, 2011   

Może gościa to po prostu zainteresowało i dla zabawy chciał posprawdzać. Z tego co tam czytałam to nie wyzwał nikogo, tylko mierzył długości poszczególnych części ciała... nie wiem o co chodzi :crazy:
_________________
" Punk jest w nas, w naszych sercach, w naszej duszy, w naszej muzyce. Robimy wiec to co chcemy, a nie to co robia inni"
 
czaka


Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 119
Płeć:
Wysłany: Wto 31 Maj, 2011   

Jak znam życie znowu coś przekręcili
_________________
nadchodzi koniec.
 
Mecenas
Mecewąsik


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 3699
Płeć:
Wysłany: Wto 31 Maj, 2011   

od kiedy to za poglądy nie dopuszcza się do matury
_________________
Si Deus nobiscum, quis contra nos?
 
janek_janusz

Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 420
Płeć:
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: Wto 31 Maj, 2011   

Mecenas napisał/a:
od kiedy to za poglądy nie dopuszcza się do matury

Za poglady to od poczatku jesli juz pytasz. Pomijajac czy za poglady czy za kretynizm wtorny to napewno sa metody.
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Śro 01 Cze, 2011   

Jeszcze jeden temat na podstawie zmanipulowanej relacji z Wyborczej i chyba poleci ostrzeżenie. :lol:

Szkoda moich słów, sytuacja z tym artykułem jest tak żałosna, że nie ma o czym mówić. Jak ktoś ma ochotę się pozastanawiać, niech zacznie od przeanalizowania tego cytatu:
"Dyrektor szkoły (....) o całej sytuacji mówi: "To głupi żart. Uczniowie akurat uczyli się o Holocauście. Usłyszeli o badaniach rasowych i niemądrze zaczęli się w nie bawić". Uważa, że rodzice wyolbrzymiają sprawę, by wykorzystać ją jako argument do zmiany wychowawcy klasy. "

Temat pod ścianę.
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
suchy693
Moderator


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 4114
Skąd: GROCHOW CROSS
Płeć:
Wysłany: Śro 01 Cze, 2011   

Dla mnie wyborcza to szmatławiec i nawet nie bede się zastanawiał czy to prawda czy niet :/
_________________
EL SEXO AS PURE MERDE!!!!!!!!!!!!!!
 
QkiZ


Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 1871
Skąd: WWa
Płeć:
Wysłany: Śro 08 Cze, 2011   

Nastolatek bilans kolegom i koleżankom robił? Kto mu w ogóle dał pozwolenie na robienie jakichkolwiek badań.
_________________

 
Mecenas
Mecewąsik


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 3699
Płeć:
Wysłany: Sob 09 Lip, 2011   

QkiZ napisał/a:
Nastolatek bilans kolegom i koleżankom robił? Kto mu w ogóle dał pozwolenie na robienie jakichkolwiek badań.

z tego co isę orientuję to na takie badania pozwolenia otrzymuję się na wniosek z uzasadnieniem i opinią opiekuna naukowego, oczywiście trzeba też zakupić znaczki skarbowe
_________________
Si Deus nobiscum, quis contra nos?
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13