PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja


Poprzedni temat :: Następny temat
Dr. Hackenbush - nowa płyta "Córka generała"
Autor Wiadomość
Nikodem15 is back!

Dołączył: 11 Mar 2009
Posty: 274
Płeć:
Wysłany: Wto 23 Lis, 2010   Dr. Hackenbush - nowa płyta "Córka generała"

Szczegóły wkrótce. Płytę przedpremierowo będzie można nabyć na koncertach Dr. Hackenbusha:
4 grudnia - Warszawa, klub "PRL", 19:00
5 grudnia - Olsztyn, klub "Andergrant", 20:00

Dr.Hackenbush - Córka Generała

Premiera albumu 6 grudnia

1. ...bless Ameryka
2. Jessie Blond
3. Miłość weneryczna
4. Córka generała
5. Cool
6. Bratu brat
7. Nadżerka
8. Debest

Ostatnio zmieniony przez Nikodem15 is back! Czw 02 Gru, 2010, w całości zmieniany 1 raz  
 
BadMotherfucker


Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 2818
Skąd: się biorą dzieci?
Płeć:
Wysłany: Wto 23 Lis, 2010   

Po tym co usłyszałem w udostępnionych utworach nawet gdyby te płyty za darmo rozdawali to bym nie wziął :mad:
Dr. jest jednym z przykładów że trupów się nie ożywia bo zamiast pogo rozkręcają zombie walk :old: :green:
_________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę"
"Ktoś zapytał mnie: czym jest punk? Kopnąłem w śmietnik i powiedziałem: to jest punk. Wtedy on kopnął i spytał: to jest punk? Odpowiedziałem: nie, to jest trendy"
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Śro 24 Lis, 2010   

Dwa promo numery nie są takie złe, chyba bierę. :faja:
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
Nikodem15 is back!

Dołączył: 11 Mar 2009
Posty: 274
Płeć:
Wysłany: Czw 02 Gru, 2010   

Tracklista się pojawiła.
 
Nikodem15 is back!

Dołączył: 11 Mar 2009
Posty: 274
Płeć:
Wysłany: Pią 17 Gru, 2010   

Płytę już poznałem i stwierdzam, że jest git. "...bless Ameryka" niewiele mówi o klimacie i poziomie całości, więc nie należy się nim sugerować i zrażać. Teksty popieprzone jak w starych "przebojach" Huckenbusha choć czasem z "drugim dnem". Muzyka soczysta i rockowa (od hardrocka, przez ramonesopodobnego punka po balladki). Nie jest jedynie tłem dla tekstów, bo sama w sobie się broni. Na pewno plusem jest to, że zagrał cały zespół a nie tylko Zmora, wszyskto brzmi energiczniej i brudniej choć elementy brzmienia Jaboli i Betomana są zachowane. Album krótki więc nie nuży, za to treściwy. Nawet jeszcze ze 2 kawałki by nie zaszkodziły.
 
Ryszard

Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 1598
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Sob 25 Gru, 2010   

Szczerze mówiąc po ostatnim koncercie Hackenbusha na którym byłem (nie, to nie była ustka! :lol: ) to w kierunku płyty raczej nie spojrzę. To jest muzyka, przy ktorej można podrzeć ryj do starych kawałków, które wszyscy znają. Na koncercie natomiast kapela zagrała masę kawałków "spod lady", mało kto cokolwiek znał i wyszło bardzo słabo. Nie ma co się oszukiwać - Hakenbush to nie jest wirtuozerski projekt muzyczny, gdzie publika wyczekuje na nowe twory, tylko muza dla zabawy, pod wódę i jako parodia. Jak dla mnie nowy materiał w ogóle nie powinien mieć miejsca. :punk:
_________________
nie umiemy się bawić w dyskotece
 
Nikodem15 is back!

Dołączył: 11 Mar 2009
Posty: 274
Płeć:
Wysłany: Nie 26 Gru, 2010   

Dlatego ostatnie 3 płyty są tlyko częściowo kontynuacją coveroej twórczości. Obecnie nawet grancia między cenzuralnym a wulgarnym zespołem się zatarła, bo grają ze Zmorą muzycy z "grzecznego" zespołu. Jak to mi Zmora napsiał, ma już dośc zameiszania z nazwami i "Dr. Hackenbush jest obecnie i Kolorową dupą i Moim pociągiem ostatnim".

Prawda, że gawiedź, co by Zmora nie grał, domaga się Mięgwy... Coś jak hołota na KSU od początku koncertu krzyczaca "Jabol punk". I to, że Dr. zaczyna koncert od seta nowości by potem przejśc do staroci, jeszcze wzmaga tę tendencję, bo ci, którzy znają i lubią nowe kawałki, giną w tłumie. W Poznaniu nietypowo wymieszali stare z nowszym i nie było problemu, każdy był zadowolony.

A co do płyty, jest do obczajenia na YouTube praktycznie w całości.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12