PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Lolitta
Śro 17 Lis, 2010
05.11 (piątek) @ CRK - APATIA / CORE BALL / DEAD YUPPIES
Autor Wiadomość
DropOut

Dołączył: 29 Mar 2010
Posty: 11
Płeć:
Wysłany: Wto 02 Lis, 2010   05.11 (piątek) @ CRK - APATIA / CORE BALL / DEAD YUPPIES

05.11 - Apatia (Poznań), Core Ball (Toruń), Dead Yuppies (Wrocław)

Apatia (Poznań)
- stan znacznie zmniejszonej wrażliwości na bodźce emocjonalne i fizyczne. Towarzyszy mu obniżenie aktywności psychicznej i fizycznej, utrata zainteresowań, zmniejszenie liczby kontaktów społecznych. Apatia według poglądów filozoficznych stoików to stan wolności, szczęścia i równowagi wewnętrznej. A tak na poważnie zespół, który miał ogromny wpływ na tworzenie i działanie sceny Punk w Polsce.
Apatia poprzez muzykę, teksty jak i postawę członków zespołu wpływała na sposób postrzegania świata przez rzesze wolnościowców. Zespół, który przez ponad 20 lat swojego istnienia realnie wpłynął na pozytywny rozwój ruchu Punk. Teksty Apatii to nie tylko puste słowa, członkowie zespołu aktywnie realizują to o czym śpiewają. Szczerze polecamy ich kolejny na CRK koncert.
www.apatia.org

Core Ball - HC/Punk(Toruń)
Pierniki z Torunia, którzy umilali nam czas na zeszłorocznym Punk Pikniku we Wrocławiu. Koncert na wolnym powietrzu pod namiotem z serwowanym przez nich jedzeniem.Tym razem w zamkniętej sali koncertowej.
"Nie mają tyle kilogramów co Poison Idea, nie jeżdżą na skateboardzie pod kalifornijskim niebem, piją więcej niż Minor Threat, nie są kolegami Kill Your Idols, a Lemmy nie jest ich wujkiem, ale ich płyta to siarczysty kawał hc/punkowego łomotu w którym usłyszysz echa wszystkich wymienionych plus rasowy wokal, któremu na polskiej scenie mało kto może podskoczyć. Nie wymyślają prochu, ale robią swoje na najlepszym energetycznie poziomie Hardcore/Punk "
www.myspace.com/coreball

Dead Yuppies - punk rock (Wrocław)
Wrocławskie trio Dead Yuppies powstało w 2004 roku, na gruzach formacji Balkanskaja Zwiezda. Gra punk rocka utrzymanego w klimacie charakterystycznym dla polskich kapel funkcjonujących w latach 80-tych - najczęstsze porównania to "stary" Karcer i Dezerter. Dead Yuppies mają na koncie wiele koncertów zagranych zarówno w Polsce jak i zagranicą.
Jedna z bardziej obiecujących kapel w tym kraju. Porywający punk, zadziorny, pulsujący, z melodią i złością.
www.myspace.com/deadyuppies

start: 20.00
wstęp: 15 zł

CRK ul. Jagiellończyka 10d WROCŁAW-NADODRZE

0
 
ameb-x


Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 299
Skąd: gw/wro
Płeć:
Wysłany: Wto 02 Lis, 2010   

się będzie :)
 
 
Marchin


Dołączył: 28 Wrz 2007
Posty: 772
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Wto 02 Lis, 2010   

Mnie giwazda wieczoru za bardzo nie interesuje, za to obydwa supporty bym obadał. Się zobaczy czy się będzie.
_________________
Poczekałem kilka lat, zobaczyłem kto ma rację
Pierdole wasze piwo, idę na demonstracje

głupota przychodzi z wiekiem
 
 
Marchin


Dołączył: 28 Wrz 2007
Posty: 772
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Czw 04 Lis, 2010   

O KURWA! :shock: Core Ball jaka petarda. Idę!
_________________
Poczekałem kilka lat, zobaczyłem kto ma rację
Pierdole wasze piwo, idę na demonstracje

głupota przychodzi z wiekiem
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13