PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja

Poprzedni temat :: Następny temat
Samobójstwo jest oskarżeniem państwa
Autor Wiadomość
janek_janusz

Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 420
Płeć:
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: Śro 16 Cze, 2010   Samobójstwo jest oskarżeniem państwa

Dlaczego uważa pan, że samobójstwo jest oskarżeniem państwa?
Weźmy taki przypadek: matka trojga dzieci, która zostaje zwolniona z pracy. Czy ona powinna być zwolniona, jeżeli utrzymuje dzieci? Nie. Można ją przenieść na inne stanowisko, ale trzeba ją utrzymać, bo to jest dla dobra państwa. Przedsiębiorca prywatny też powinien przewidywać skutki swojej decyzji. Ona przychodzi do domu. Truje dzieci tlenkiem węgla i sama wyskakuje przez okno. Czy to nie jest oskarżenie państwa czy w ogóle systemu gospodarczo-społecznego?
http://www.rp.pl/artykul/17,444442.html
Interesująca analiza kryminologa dotycząca egzystencji w Polsce.
 
Ryszard

Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 1598
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Śro 16 Cze, 2010   

Nie.
Skoro nie potrafi się utrzymać na stanowisku pracy to znaczy, że pracuje źle albo po prostu są lepsi od niej. Można sobie znaleźć inną pracę. Zaś nie mając odpowiedniego zaplecza (mieszkania, dochodów, możliwości) nie trzeba się decydować na posiadanie dzieci, przymusu nie ma. Nastukanie sobie trójki dzieci, na które nie będzie cie stać może z łatwością doprowadzić do tego, że będą one tak samo niedostosowane (edukacja, roszczeniowe nastawienie, chujowe wzorce) do życia jak rodzic i dla państwa będą ciężarem.
Strasznie mnie mierzi oskarżanie 'efemerycznego' winowajcy o własne słabostki, brak zdolności do adaptacji czy jebane chodzenie na łatwiznę. "Się coś robi, się trzeba brać odpowiedzialność za to".
_________________
nie umiemy się bawić w dyskotece
 
janek_janusz

Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 420
Płeć:
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: Czw 17 Cze, 2010   

Ryszard napisał/a:

Strasznie mnie mierzi oskarżanie 'efemerycznego' winowajcy o własne słabostki, brak zdolności do adaptacji czy jebane chodzenie na łatwiznę. "Się coś robi, się trzeba brać odpowiedzialność za to".

Rysiek, a co powiesz na braki edukacji w temacie antykoncepcja? Zresztą w temacie chodzi i o bardziej znane przypadki samobójstw całych rodzin. Ostatnio to nawet coraz częściej zdarzaja sie zabójstwa / wyrzucanie niemowlaków przez rodziców.
http://info.wiadomosci.ga...artwy+noworodek
Za dzieciaka w okolicy może były samobójstwa ludzi samotnych i nieuleczalnie chorych. Jednak nie dzieci i nie rodziców posiadających na wychowaniu dzieci. Ostatni rok był kto wie czy nie najbardziej tragiczny pod tym względem. Nie wiem na ile to efemeryczny winowajaca a ile faktycznie można zarzutów postawić tej bandzie u władzy trabiącej o wspaniałej przyszłości do tłumu otumanionych. O rozczarowanie i tragedię wtedy nie trudno.
 
michał ze wsi 2


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 899
Skąd: Polska
Płeć:
Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: Czw 17 Cze, 2010   

Po to się jest pankiem,żeby w przyszłości nie mieć takich dylematów.Dziś można przeżyć nawet zbierając śmieci po kiblach{w pewnym okresie sam zbierałem},jednak jak ktoś woli dać sobie w łeb,to co ja na to mogę?W życiu czasem karta się odwraca i z biedaka można zostać panem{trzeba przeczekać,przybrać formę przetrwalnikową}: .

Sąsiad kiedyś po pijaku zwierzał mi się,że już na strychu się przymierzał :lol: zakładał to gówno na głowę i zdejmował coś mu mówiło :lol: ,żeby jednak nie. :lol:
_________________
Może być?
Może być?
 
Kamyla


Dołączyła: 19 Sty 2008
Posty: 596
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Pią 18 Cze, 2010   

janek_janusz napisał/a:
Rysiek, a co powiesz na braki edukacji w temacie antykoncepcja?

Sądzę, że brak edukacji w tym temacie można zastąpić doświadczeniem po "zdobyciu" pierwszego dziecka.
Tego nie zrozumiem nigdy im większa bieda tym więcej dzieci nie wiadomo po jaką cholerę.
 
 
heroina
zawodowy dmuchacz


Dołączyła: 15 Kwi 2007
Posty: 2336
Skąd: miasto scyzoryków
Płeć:
Wysłany: Pią 18 Cze, 2010   

bo ruchać się chce, a przecież 'gumy takie drogie'


tjaaaa... pieluchy są tańsze :roll:
_________________
Czytając moje posty, ćwicz mięśnie Kegla.
Kiedyś mi za to podziękujesz...
 
Cyb


Dołączył: 16 Wrz 2009
Posty: 307
Skąd: WLKP/BDG
Płeć:
Wysłany: Pią 18 Cze, 2010   

Zdecydowanie popieram Ryśka! Wkurwia mnie to socjalistyczne podejście w państwie, obym kiedyś doczekał kapitalizmu ; o
Po drugie typ zapomniał tam napisać o jednej rzeczy - mężczyźni to lepsi samobójcy ; d kobiet-samobójcow jest mniej, ale mają na swoim koncie większą ilość prób samobójczych ; )
_________________
Limitations are limitless
 
Zigi


Dołączył: 07 Lis 2009
Posty: 642
Skąd: litzmannstadt
Płeć:
Wysłany: Pią 18 Cze, 2010   

Kamyla napisał/a:
Sądzę, że brak edukacji w tym temacie można zastąpić doświadczeniem po "zdobyciu" pierwszego dziecka.
Tego nie zrozumiem nigdy im większa bieda tym więcej dzieci nie wiadomo po jaką cholerę.

bo obietnica 1000zł za jedno dziecko trafia tylko marginesu które zaraz to przechleje.
I tak będziemy mieć następne pokolenie ze zjebanemy genami.

Samobójstwo nie moze byc winą państwa, tak twierdzą komuniści- "to nie człowiek jest zły tylko społeczeństwo które go do zła nakłania" a jak ktoś jest słaby psychicznie to trudno. Śmierć frajerom!

Cyb napisał/a:
mężczyźni to lepsi samobójcy ; d kobiet-samobójcow jest mniej, ale mają na swoim koncie większą ilość prób samobójczych ; )

Bo jak sie za coś zabieramy to robimy to porządnie :bananik:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12