PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja


Poprzedni temat :: Następny temat
Naród żydowski został wymyślony
Autor Wiadomość
Mechanik


Dołączył: 28 Sie 2008
Posty: 98
Płeć:
Wysłany: Śro 09 Gru, 2009   Naród żydowski został wymyślony

Ciekawy artykuł:
http://www.rp.pl/artykul/..._wymyslony.html
 
QkiZ


Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 1871
Skąd: WWa
Płeć:
Wysłany: Śro 09 Gru, 2009   

Cytat:
Żyjemy w oparach ideologii, które lansują najbardziej karkołomne teorie, a my bezrefleksyjnie je przyjmujemy i uważamy za prawdę objawioną.

Bardzo ciekawy tekst. Swoją drogą nie trudno się nie zgodzić z agrumentem o wielokulturowości i wymieszaniu, podczas gdy Izrael to miejsce...
Cytat:
...świata, przez które przechodziło wielu zdobywców i wszyscy zostawiali tu swoją spermę.

Nie jestem antysemitą. Ale denerwuje mnie, że Żydzi w kółko wykorzystują pozycję ofiary z czasów drugiej wojny światowej. Jeśli coś złego powiesz na nich to jesteś antysemitą, a twój dziadek był w wermachcie. Oni uwielbiają żyć drugą wojną światową. Ale ta się skończyła ponad pół wieku temu.
_________________

 
Surmen

Dołączył: 15 Gru 2009
Posty: 101
Skąd: Trzebuska/Rzeszów
Płeć:
Wysłany: Wto 15 Gru, 2009   

Też jestem tego zdania,ale żydzi sami sobie nawarzyli piwa,przez wykorzystywanie nie tylko niemców (m.in. dlatego adolf doszedł do władzy)ale też polaków.lichwa,nieuczciwe postępowanie
 
Kaczma


Dołączył: 21 Wrz 2007
Posty: 318
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Wto 15 Gru, 2009   

Cytat:
nieuczciwe postępowanie

rozumiem ze to kolejny przyklad? :o
_________________
bu
 
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Śro 16 Gru, 2009   

Nie wiem czy rozumiem posta powyżej.

Chyba nie.

Jakie do jasny anielki, "nieuczciwe postępowanie"? :zdziwienie:
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
Surmen

Dołączył: 15 Gru 2009
Posty: 101
Skąd: Trzebuska/Rzeszów
Płeć:
Wysłany: Śro 16 Gru, 2009   

Sory chodziło mi o ogólną opinię społeczeństwa o żydzach
 
Piotr_k84

Dołączył: 16 Sty 2010
Posty: 4
Płeć:
Wysłany: Sob 16 Sty, 2010   

Trochę pośrednio nawiąże do tematu.

W listopadzie 2009 roku zrobiłem sobie objazdową wycieczkę do Egiptu, Jordanii i Izraela. Nie jestem w żaden sposób uprzedzony, ale to co mnie spotkało na granicy izraelskiej - gdybym tam nie był to bym nie uwierzył.

Izrael ze wszystkich stron otoczony jest państwami arabskimi. Nie dziwi więc fakt, że granica izraelska jest pilnie strzeżona. Ale sposób w jaki traktują ludzi jest naprawdę godzień pożałowania. Mój wjazd z Egiptu do Izraleza trwał prawie 4 godziny - sprawdzano na mom aparacie odciski palców, wypytywano o wyznanie, poglądy etc. Pytano też czy jadę do Betlejem (które jest w autonomii palestyńskie i czasem przy wjeździe do izraela mogą nie wpuścić jeśli sie powie, że jedzie się też do Betlejem). Mój bagaż przeszedł naprawdę szczegółową kontrolę, sprawdzano nawet czy krem lub pasta do zębów nie jest przypadkiem środkiem wybuchowym.

Na granicy stali młodzi ludzie (zarówno faceci jak i kobiety) w wieku około 20-22 lat. Wszyscy z długą ostrą bronią. W tym państwie służba wojskowa trwa 3 lata i jest obowiązkowa dla kobiet i mężczyzn.

To samo przeżyłem wjeżdżajać ponownie tym razem od storny Jordanii znów do Izraela. Autokar podjechał pod granicę, tzreba było czekać na zezwolenie na wyjście z autobusu. Nie można było brać swoich bagazy z luku bagażowego. Przez budynkiem były dwie kolejki: w jednej stali palestyńczycy w drugiej wszyscy inni obywatele.

Kolejnego dnia czekał mnie wjazd z Jerozolimy do autonomii palestyńskiej. Kolejna kontrola. Wyjazd z autonomii jest jednak o wiele trudniejszy. Autokary są szczegółowo sprawdzane czy przypadkiem nie wywozi się ukrytych palestyńczyków. Izraelczycy kilka lat temu otoczyli ich murem. Prawo wyjścia z autonomii mają tylko CI, którzy mają pracę w Jerozolimie. Do Betlejem przjeźdżają po nich autokary i po pracy przywożą spowrotem. Wszystko est pod kontrolą.

W ostatnich dniach w prasie pojawiły się informacje, że Izrael wydał decyzje o budowie kolejnego muru między Egiptem a Izraelem na długości prawie 300 km.

Wiem, że zabrzmi to brutalnie, ale odnosze wrażenie, że izraelczycy budują po 70 latach kolejne getto, tym razem sami robia je dla siebie.
_________________
http://e-fanzin.blogspot.com/
 
Mecenas
Mecewąsik


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 3699
Płeć:
Wysłany: Nie 17 Sty, 2010   

to jest jasne od lat
_________________
Si Deus nobiscum, quis contra nos?
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Pon 18 Sty, 2010   

To jest państwo policyjne, żadna nowość.

A Żydzi cierpią na zbiorowy syndrom oblężonej twierdzy, taka prawda.
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
QkiZ


Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 1871
Skąd: WWa
Płeć:
Wysłany: Pon 18 Sty, 2010   

I wiecznej ofiary. Nie ma to jak wykorzystywać motyw sprzed ponad półwieku.
_________________

 
mqrcin

Dołączył: 12 Lis 2007
Posty: 499
Skąd: giedlarowa
Płeć:
Wysłany: Pią 05 Lut, 2010   

QkiZ napisał/a:
I wiecznej ofiary. Nie ma to jak wykorzystywać motyw sprzed ponad półwieku.

w dodatku ignorujac to ze nie bylo sie jedyna ofiara
_________________
spotkalem barykady
ludzkiego umyslu
gorsze sa niz wojna
gorsze od faszyzmu
 
 
slayr


Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 481
Skąd: inąd. Jura krakowsko-częstochowska.
Płeć:
Wysłany: Wto 09 Lut, 2010   

To już wiemy po co ktoś podpierdolił "arbeit macht frei" - chcieli sobie nowy mur przyozdobić!

Przepraszam, musiałem :p.
_________________
hacepank
 
 
Dilinger


Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 35
Płeć:
Wysłany: Wto 23 Lut, 2010   

Piotr_k84 napisał/a:
odnosze wrażenie, że izraelczycy budują po 70 latach kolejne getto, tym razem sami robia je dla siebie. [/b]

Tylko patrzeć jak Palestyńczycy będą zmuszeni chodzić z opaskami na rękach.
Swoją drogą ciekawy artykuł.
 
Cyb


Dołączył: 16 Wrz 2009
Posty: 307
Skąd: WLKP/BDG
Płeć:
Wysłany: Śro 24 Lut, 2010   

Niestety nic na to nie poradzimy ; p zresztą imho nie ma co się dziwić, jeśli miesza się religie w takie sprawy(w zasadzie to w jakiekolwiek sprawy)
_________________
Limitations are limitless
 
suchy693
Moderator


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 4114
Skąd: GROCHOW CROSS
Płeć:
Wysłany: Czw 06 Sty, 2011   

Ciekawe!!!!!!!!!
_________________
EL SEXO AS PURE MERDE!!!!!!!!!!!!!!
 
Zigi


Dołączył: 07 Lis 2009
Posty: 642
Skąd: litzmannstadt
Płeć:
Wysłany: Pią 07 Sty, 2011   

no coz, niemcy placa autorytetom a za 50 lat kazdy na swiecie powie ze II wojne swiatowa my wywolalismy
 
 
suchy693
Moderator


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 4114
Skąd: GROCHOW CROSS
Płeć:
Wysłany: Wto 11 Sty, 2011   

[img]Normą w polskim społeczeństwie czasów okupacji było tropienie i wynajdowanie ukrywających się Żydów oraz czerpanie zysków z holokaustu - pisze Jan Gross w przygotowywanej do druku książce "Złote żniwa". Co jeszcze znajdzie się w kontrowersyjnej publikacji? Czy zamierzasz przeczytać książkę Jana Grossa? [/img] Nie rozumiem tego dlaczego ciagle jestesmy atakowani tak zaciekle a inne narody typu Niemcy,Francuzi,Włosi maja spokój :?: :?:
_________________
EL SEXO AS PURE MERDE!!!!!!!!!!!!!!
 
BadMotherfucker


Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 2818
Skąd: się biorą dzieci?
Płeć:
Wysłany: Wto 11 Sty, 2011   

Bo Polska to kraj który raz jest na mapie a raz z niej znika - każdy powód jest dobry żeby kiedy już zaczynamy do czegoś dochodzić osłabić i oczernić nas w oczach innych narodów.
Tacy włosi czy francuzi mają ustaloną pozycję na arenie międzynarodowej - a my nie licząc chwalebnej dawnej przeszłości zawsze byliśmy dobrym obiektem do drwin, zawsze pomiędzy młotem a kowadłem.
Taki kozioł ofiarny
_________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę"
"Ktoś zapytał mnie: czym jest punk? Kopnąłem w śmietnik i powiedziałem: to jest punk. Wtedy on kopnął i spytał: to jest punk? Odpowiedziałem: nie, to jest trendy"
 
bladaczka


Dołączyła: 07 Gru 2010
Posty: 633
Płeć:
Wysłany: Wto 11 Sty, 2011   

suchy693 napisał/a:
Normą
jaką kurde normą :roll: wygląda to tak- koles opisuje odosobnione przypadki które są faktami ale wybiera je i przedstawia tak jakby antysemityzm był cechą całego narodu polskiego a nie garstki popierdoleńców,którzy zdarzają się w każdym społeczeństwie..
_________________
culture is not your friend
recze bere !
 
czaka


Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 119
Płeć:
Wysłany: Śro 12 Sty, 2011   

QkiZ napisał/a:
Cytat:
Żyjemy w oparach ideologii, które lansują najbardziej karkołomne teorie, a my bezrefleksyjnie je przyjmujemy i uważamy za prawdę objawioną.

Bardzo ciekawy tekst. Swoją drogą nie trudno się nie zgodzić z agrumentem o wielokulturowości i wymieszaniu, podczas gdy Izrael to miejsce...
Cytat:
...świata, przez które przechodziło wielu zdobywców i wszyscy zostawiali tu swoją spermę.

Nie jestem antysemitą. Ale denerwuje mnie, że Żydzi w kółko wykorzystują pozycję ofiary z czasów drugiej wojny światowej. Jeśli coś złego powiesz na nich to jesteś antysemitą, a twój dziadek był w wermachcie. Oni uwielbiają żyć drugą wojną światową. Ale ta się skończyła ponad pół wieku temu.
to też mnie wkurza skrytykujesz izrael i przypisują ci Antysemityzm i faszyzm. Izrael łamie podstawowe prawa człowieka i niewiele się o tym mówi.
_________________
nadchodzi koniec.
 
ZŁY PUNKS


Dołączył: 28 Lis 2012
Posty: 873
Skąd: Doliny i Góry
Płeć:
Wysłany: Śro 09 Sty, 2013   

_________________
Przyszedł rzeczowo żeby coś osiągnąć
ale już w pierwszych drzwiach kopniak
uśmiechnął się
kopniak wydał mu się dosyć dowcipny
spróbował znowu
kopniak
 
spaf_antynazi

Dołączył: 06 Sie 2006
Posty: 709
Skąd: DDZ
Płeć:
Wysłany: Czw 10 Sty, 2013   

True :old:
 
BiskupCzasu


Dołączył: 08 Lut 2013
Posty: 202
Skąd: Zawiercie
Płeć:
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Wto 19 Lut, 2013   

:cool:

ciekawi mnie jedna rzecz mianowicie bo za głupi jestem do powyższego artykułu:

Co byś zrobił gdybyś zobaczył Hasyda?

ps: i jeszcze jedno --> czy panki polskie są bardziej pro-izraelskie, czy pro-palestyńskie?
ostatnimi czasy gadałem z gościem w Syrii i twierdził że w PL podobna poprawność polityczna w stosunku do semitów panuje jak w Izraelu.

swoją drogą Kto ma fejsika, to wiadomo do kogo mu bliżej... :cojest:
_________________
Needle in My Cock and I Can't Can't FUCK!

https://www.facebook.com/...383147158469801
 
 
el_fanatico

Dołączył: 17 Cze 2012
Posty: 26
Płeć:
Wysłany: Pią 08 Mar, 2013   

BiskupCzasu napisał/a:
swoją drogą Kto ma fejsika, to wiadomo do kogo mu bliżej...


Do kogo ?
 
Rotten82


Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 2135
Skąd: woj.Częstochowskie
Płeć:
Wysłany: Pią 08 Mar, 2013   

BiskupCzasu napisał/a:
Co byś zrobił gdybyś zobaczył Hasyda?

widzialem niejednokrotnie, nawet raz siedzialem pomiedzy dwoma w samolocie, nie czaje co to za sztuka
BiskupCzasu napisał/a:
czy panki polskie są bardziej pro-izraelskie, czy pro-palestyńskie?

ilu punkow tyle pogladow
_________________


http://barbiedolls.bandcamp.com/
http://www.facebook.com/BarbieDollsPunk
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12