PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja

Poprzedni temat :: Następny temat
dopalacze
Autor Wiadomość
natalia 2
Gość
Wysłany: Pon 26 Sty, 2009   dopalacze

już wcześniej miałam zacząć ten wątek..W moim mieście otwarto sklep z dopalaczami. Przed drzwiami kręcą się grupki gówniarzy. Niektóre osoby, które tam widziałam wyglądaja na gimnazjum. Zainteresowanie tym szajsem jest duże.osobiście bardzo mi się to nie podoba.w tej kwestii nie mam za grosz tolerancji.
 
xkrzysiekx


Dołączył: 07 Lip 2005
Posty: 2324
Skąd: Jarocin/Poznań
Płeć:
Wysłany: Pon 26 Sty, 2009   

to co proponujesz? akcje bezposrednia? ;)
_________________
Kill your fucking idols
Just smash them on the wall
Don't buy their senseless records
Don't be their fuckin' toy
 
 
dis

Dołączył: 15 Lut 2008
Posty: 316
Płeć:
Wysłany: Pon 26 Sty, 2009   

gdyby panstwo zechcialo laskawie zalegalizowac miekkie dragi i przestalo prowadzic polityke "leczenia" objawowego oraz represji, a zajelo sie rzetelnym informowaniem, tego typu inicjatywy w ogole nie mialyby zainteresowania... tylko po co? napierdalac wszystkich po lapach jak leci. dodatkowo mafie maja szerokie pole dzialania, a towar rzadko kiedy jest pewny.

dopalacze sa fajne, bo w pelni kompromituja ustawe antynarkotykowa. chcialbym doczekac sie czasow, kiedy zamiast zalosnej propagandy kulawych pseudofachowcow, bedzie mozna uzyskac rzetelne informacje nt. efektow dzialania poszczegolnych specyfikow i konsekwencji ich brania.

reasumujac: wolny, kurwa, wybor /a pisze to ja - nie bioracy/. jednak bujam w oblokach...
 
Zwierz@k


Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 3938
Skąd: Szczecin...
Wysłany: Pon 26 Sty, 2009   

cóż - kto szuka ten znajdzie, bez różnicy na wiek. Znajdzie monopolowy w ktorym sprzedadzą mu piwo czy inny alkohol, znajdzie kiosk w którym kupi sobie paczke papierosów, znajdzie dilera który opyli działeczkę, albo właśnie dopalacze - to zasadniczo miało się odnosić do postu Natalii. Choć osobiście zgadzam się z nią - naćpany gówniarz to nic fajnego - to sam pamiętam jak za małoletniości kombinowałem z takimi rzeczami.

Co do samych dopalaczy - stosunek własny mam negatywny tak jak do każdego rodzaju chemicznych używek. Według mnie "dopalacze" to nic innego jak normalne narkotyki (proszę się tu ze mną nie wykłucać o ich skład, działanie etc), których producent/wynalazca obszedł w jakiś sposób prawo. Swoją drogą najbardziej śmieszy mnie opcja "sprzedaży w celach kolekcjonerskich" :lol: Jasne, 3/4 moich znajomych kolekcjonuje pigułki i skręty :lol:
Ale jak wcześniej wspomniałem - można se dywagować a kto chce - ćpał i tak będzie.
_________________
Want to fuck up, drop out, never trust a fucking hippie.
And for that matter don't trust anyone.
Quit school, don't work, livin' up your music to punk.
If I could do it so could anyone
 
 
dis

Dołączył: 15 Lut 2008
Posty: 316
Płeć:
Wysłany: Pon 26 Sty, 2009   

wg ustawy antynarkotykowej, narkotykiem sa zarowno alkohol jak i papierosy... tylko te, dziwnym zbiegiem okolicznosci, sa nie tylko legalne, ale panstwo zarabia na nich krocie ;) prawo to zwyczajna sciema, a

Cytat:
kto chce - ćpał i tak będzie.


i tyle w temacie.
 
Astiv

Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 66
Skąd: Rybnik
Płeć:
Wysłany: Pon 26 Sty, 2009   

u mnie tez otwarli taki sklep...
i tez pelno przy nim tzw."mlodziezy" , wszyscy mają z tego radoche...
rowniez uwazam ze ludzie powinni znac pelne skutki i konsekwencje tych dopalaczy, jak juz pisal dis

kiedys towarzycho uganialo sie za marychą, teraz prawie identyczne dzialanie ma "legalnie" w podobnej cenie
 
xkrzysiekx


Dołączył: 07 Lip 2005
Posty: 2324
Skąd: Jarocin/Poznań
Płeć:
Wysłany: Pon 26 Sty, 2009   

dis napisał/a:
wg ustawy antynarkotykowej, narkotykiem sa zarowno alkohol jak i papierosy... tylko te, dziwnym zbiegiem okolicznosci, sa nie tylko legalne, ale panstwo zarabia na nich krocie ;) prawo to zwyczajna sciema, a

Cytat:
kto chce - ćpał i tak będzie.


i tyle w temacie.

WORD
_________________
Kill your fucking idols
Just smash them on the wall
Don't buy their senseless records
Don't be their fuckin' toy
 
 
natalia 2
Gość
Wysłany: Wto 27 Sty, 2009   

zaliczam się do osób, które chcą, by ten sklep został zamknięty.nie będę tłumaczyc dlaczego.



dopalacze mają w składzie benzylopiperazynę (BZP), którą mędrcy z Rady Unii Europejskiej wpisali na listę substancji psychotropowych, bo wywołuje efekt podobny do amfetaminy. ta substancja nie jest kontrolowana w polsce. Ma dopiero wejść w życie projekt nowelizacji ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, która obejmie benzylopiperazynę kontrolą.
 
xkrzysiekx


Dołączył: 07 Lip 2005
Posty: 2324
Skąd: Jarocin/Poznań
Płeć:
Wysłany: Wto 27 Sty, 2009   

I co? wpisanie tej substancji an listę zakazanych zlikwiduje narkomanię? natomiast media, które poświecają "dopalaczom" dużo czasu i miejsca, rzadko przy tym przekładając to na wartość informacyjną, znakomicie promują wśród młodziezy te "zakazane narkotyki".

kto chce i tak bez problemu sie "dopali".kto nei - nawet po to eni sięgnie. niektórzy nie pamiętają czym skonczyła się prohibicja...
_________________
Kill your fucking idols
Just smash them on the wall
Don't buy their senseless records
Don't be their fuckin' toy
 
 
natalia 2
Gość
Wysłany: Wto 27 Sty, 2009   

nie, jak ją wpisza na listę zakazanych to nie będzie można legalnie sprzedawać środków z ta substancją.
 
Marguz

Dołączył: 13 Gru 2005
Posty: 1199
Skąd: Świdnik
Wysłany: Wto 27 Sty, 2009   

W lbn poszedlem do tego sklepu, dzieciakow niepelnoletnich to chyba nie uswiadczylem, ceny makabryczne, jakbym juz mial zamiar to udalbym sie do innych kolekcjonerow. Jak dla mnie kto sie ma nacpac to zrobi to tak czy inaczej, czy za gnoja czy nie gnoja. Na ulicy dostaniesz wszystko czego chcesz jak sie zakrecisz.
_________________
IQ jeden z drugim ma 102 a punk 77.
 
 
Ryszard

Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 1598
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Wto 27 Sty, 2009   

Nie rozumiem dlaczego trawsko albo miękkie narkotyki mają być nielegalne podczas gdy normalnie można kupić w sklepie flaszkę. Kurwa, czym to się różni od narkotyków? Uzależnia zupełnie podobnie (od zielska nawet mocniej - kto widział/znał alkoholika na delirium ten wie), szkodliwe jest tak samo albo i bardziej. Dziwna jest ta obłuda i brak konsekwencji.
Człowiek ma rozum, jak chce eksperymentować z różnymi substancjami to dlaczego ktoś ma tego zabraniać? Dopóki nikt nikomu krzywdy nie robi nie mam nic przeciwko.
_________________
nie umiemy się bawić w dyskotece
 
xkrzysiekx


Dołączył: 07 Lip 2005
Posty: 2324
Skąd: Jarocin/Poznań
Płeć:
Wysłany: Wto 27 Sty, 2009   

natalia 2 napisał/a:
nie, jak ją wpisza na listę zakazanych to nie będzie można legalnie sprzedawać środków z ta substancją.

i na pewno kumple z osiedla/szkoły mu kupna takich nie zaoferują.
natalio, idealizm powinien miec granice ;) mozna jebac Biblie, ale zawarta tam historyjka o zakazanym owocu dobrze oddaje mechanizm takich "zakazów".
_________________
Kill your fucking idols
Just smash them on the wall
Don't buy their senseless records
Don't be their fuckin' toy
 
 
Marguz

Dołączył: 13 Gru 2005
Posty: 1199
Skąd: Świdnik
Wysłany: Wto 27 Sty, 2009   

nazik napisał/a:
Działanie jednego ze specyfików o wiele przewyższa marihuane, kosztuje coś 80 zł za 3 gramy, więc najarać się można, że hej. Czyli wychodzi niecałe 30 zł za gram, z którego ukręci ze dwa lolki nie mówiąc już o nabiciach.

a wiesz gadalem tam z nimi i pytalem o cos co daje jakies konkretne (mocne) dzialanie, gadal (oczywiscie o kolekcjonerstwie) ze trzeba polaczyc to z tym i z tamtym i jeszcze 2 te tabletki i te no koniec koncow strasznie drogo wychodzi
_________________
IQ jeden z drugim ma 102 a punk 77.
 
 
Dev
pink queen


Dołączyła: 08 Paź 2006
Posty: 1470
Płeć:
Wysłany: Wto 27 Sty, 2009   

ja jestem za tym sklepem.
naturalna selekcja debili, aczkolwiek jak i w przypadku pijanych kierowców, czasem cierpią niewinne osoby :|
_________________
Hey little sister what have you done?
Hey little sister who's the only one?
Hey little sister who's your superman?
Hey little sister who's the one you want?
Hey little sister shot gun!
 
Foxy 68


Dołączył: 24 Lut 2008
Posty: 2289
Płeć:
Wysłany: Wto 27 Sty, 2009   

Cytat:
ja jestem za tym sklepem.

a ja przed. :lol:
Aha. widze Dev,że ostatnio jesteś w złym humorze, więc aby uniknąć kumatej napinki na lini Ty - ja, pragnę uprzedzić,że mam dziś chujowe poczucie humoru. Ot,wszystko.
_________________
PAMIĘTAJ CHUJU ABYŚ DZIEŃ ŚWIĘTY ŚWIĘCIŁ! :old:
 
r27


Dołączył: 19 Gru 2005
Posty: 321
Wysłany: Wto 27 Sty, 2009   

skoro zabrania się jeździć bez zapiętych pasów swoim samochodem to nie dziwi że się zabrania innych rzeczy ponoć "szkodliwych"


Cytat:
Nie rozumiem dlaczego trawsko albo miękkie narkotyki mają być nielegalne podczas gdy normalnie można kupić w sklepie flaszkę


bo przeciętny Polak uzależniony od alkoholu musi mieć komfort psychiczny iż jego 'słaby charakterek' to nic szkodliwego

sam naduzywam alko, nie palę fajek ani grassu jednak nie widze nic złego w tym by sprzedawać miekkie dragi pełnoletnim

nie chciałbym jednak na swobodny obrót opiatami gdyż uzależnienie od nich jest łatwe i szybkie a co najgorsze destrukcyjne ..do tego stopnia że opiatowcy nie mogą funkcjonowąć normalnie w społeczeństwie

wpzreciwieństwie do alkoholików których nałóg pożera baardzo powoli i palaczy grassu których ewentualny nałóg ma wymiar stricte psychiczny i jest nieszkodliwy
 
Dev
pink queen


Dołączyła: 08 Paź 2006
Posty: 1470
Płeć:
Wysłany: Wto 27 Sty, 2009   

powiedzmy, że to stwierdzenie było celowo niepoprawne, akurat z pol. jestem dobra :wink:
btw jesteś starym przechrzczonym użytkownikiem tegoż zacnego forum :?:

moja wypowiedź do pana Foxy.
_________________
Hey little sister what have you done?
Hey little sister who's the only one?
Hey little sister who's your superman?
Hey little sister who's the one you want?
Hey little sister shot gun!
 
Foxy 68


Dołączył: 24 Lut 2008
Posty: 2289
Płeć:
Wysłany: Wto 27 Sty, 2009   

Devotka napisał/a:
btw jesteś starym przechrzczonym użytkownikiem tegoż zacnego forum

Możliwe. 8)
_________________
PAMIĘTAJ CHUJU ABYŚ DZIEŃ ŚWIĘTY ŚWIĘCIŁ! :old:
 
Dev
pink queen


Dołączyła: 08 Paź 2006
Posty: 1470
Płeć:
Wysłany: Wto 27 Sty, 2009   

przez wrodzone wścibstwo zapytam: kim? :mrgreen:
_________________
Hey little sister what have you done?
Hey little sister who's the only one?
Hey little sister who's your superman?
Hey little sister who's the one you want?
Hey little sister shot gun!
 
Foxy 68


Dołączył: 24 Lut 2008
Posty: 2289
Płeć:
Wysłany: Wto 27 Sty, 2009   

Pani Marto, nie ładnie jest być wścibską kobietą. :lol: KMWTW i proszę nie rozmywać tematu :twisted:
_________________
PAMIĘTAJ CHUJU ABYŚ DZIEŃ ŚWIĘTY ŚWIĘCIŁ! :old:
 
Dev
pink queen


Dołączyła: 08 Paź 2006
Posty: 1470
Płeć:
Wysłany: Wto 27 Sty, 2009   

ok, ale ja i tak się dowiem 8)

eot!
_________________
Hey little sister what have you done?
Hey little sister who's the only one?
Hey little sister who's your superman?
Hey little sister who's the one you want?
Hey little sister shot gun!
 
natalia 2
Gość
Wysłany: Wto 27 Sty, 2009   

kris - ja i idealizm to dwie rózne bajki.w wielu sprawach mam zdecydowanie konserwatywne poglady i zero liberalizmu.nie emocjonuję się tym, co piszę.nawet jak czytam bzdury ryska.i w ogóle bzdury z cyklu legalizacja narkotyków.
 
Ryszard

Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 1598
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Wto 27 Sty, 2009   

możesz rozwinąć?
_________________
nie umiemy się bawić w dyskotece
 
Lidka
[Usunięty]

Wysłany: Wto 27 Sty, 2009   

tylko nat my mamy troche inna sytuacje bo (przynajmniej ja) jak sobie pomyśle że moja Córka wejdzie kiedyś do takigo sklepu i sobie na legalu kupi jakiegoś cukierczka to mnie szlag trafia. jestem na nie,ale nie uda nam sie tego powstrzymać.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12