PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: QkiZ
Sob 30 Sty, 2010
Czy interesuje cie zawartosc teczek?

Czy interesuje cie zawartosc teczek?
Tak
57%
 57%  [ 20 ]
Nie
42%
 42%  [ 15 ]
Głosowań: 0
Wszystkich Głosów: 35

Autor Wiadomość
riot

Dołączył: 26 Gru 2004
Posty: 554
Płeć:
Wysłany: Pią 11 Maj, 2007   Czy interesuje cie zawartosc teczek?

Proste pytanie i prosta odowiedz.
Tak, czy nie.

Zapraszam do ankiety.
 
r27


Dołączył: 19 Gru 2005
Posty: 321
Wysłany: Pią 11 Maj, 2007   

jasne że interesuje!!!!

tzreba być niezłym bezmózgiem by olewać totalnie najnowszą historię swojego kraju i nie dociekać jak to było możliwe iż z samych kopałn wyprowadzono 50 mld zł m.in. dlatego że nie było dekomunizacji
 
xkrzysiekx


Dołączył: 07 Lip 2005
Posty: 2324
Skąd: Jarocin/Poznań
Płeć:
Wysłany: Pią 11 Maj, 2007   

Kamil, a gdzie opcja "spierdalaj"?
_________________
Kill your fucking idols
Just smash them on the wall
Don't buy their senseless records
Don't be their fuckin' toy
 
 
Marguz

Dołączył: 13 Gru 2005
Posty: 1199
Skąd: Świdnik
Wysłany: Pią 11 Maj, 2007   

za! Prosto i jasno.
_________________
IQ jeden z drugim ma 102 a punk 77.
 
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Pią 11 Maj, 2007   

Mnie to akurat nie interesuje, ale pytanie jest źle postawione, ponieważ ja jestem ZA otwarciem teczek.
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
Gecko


Dołączył: 08 Kwi 2007
Posty: 29
Wysłany: Pią 11 Maj, 2007   

Zwisa mi to i powiewa.
 
KonPunk


Dołączył: 04 Lis 2006
Posty: 133
Skąd: Marienburg Brigade
Wysłany: Sob 12 Maj, 2007   

Jestem za otwarciem teczek.
_________________
w@w@w.c@o@n@s@e@r@v@a@t@i@v@e@p@u@n@k.n@e@t - wypierdol anarchię i sprawdź co zostanie!

Say "rather no" to fascism!
 
kogo to obchodzi
Gość
Wysłany: Sob 12 Maj, 2007   

ale jakich teczek?
polityków?
 
n.
Gość
Wysłany: Sob 12 Maj, 2007   

r27 napisał/a:
tzreba być niezłym bezmózgiem


grunt, ze jestem niezly. jebie mnie to - sa wazniejsze problemy z ktorymi nic sie nie robi, ale zawsze dobrze narobic halasu na innej plaszczyznie...
 
hellcat


Dołączył: 28 Lis 2006
Posty: 203
Wysłany: Nie 13 Maj, 2007   

riot napisał/a:
Proste pytanie i prosta odowiedz.
Tak, czy nie.


Tak.
 
Amerykański Żyd
Gość
Wysłany: Pon 14 Maj, 2007   

Tak.
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Pon 14 Maj, 2007   

Marguz napisał/a:
za!

Stan napisał/a:
ZA

KonPunk napisał/a:
za


Adam Michnik dziś rano napisał/a:
za
:lol:

http://www.gazetawyborcza.pl/1,75248,4127958.html

:shock:
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
MS
Ajbi


Dołączył: 16 Gru 2003
Posty: 340
Skąd: Wroclaw
Płeć:
Wysłany: Pon 14 Maj, 2007   

Stanzberg napisał/a:
Mnie to akurat nie interesuje, ale pytanie jest źle postawione, ponieważ ja jestem ZA otwarciem teczek.
Dokladnie jak ja. Uwazam, ze z tym g*wnem trzeba wreszcie skonczyc, bo
suicide punk napisał/a:
sa wazniejsze problemy z ktorymi nic sie nie robi
W sumie szkoda, ze nie zostalo to w calosci puszczone z dymem swego czasu. Oszczedzilo by to Narodowi sporo stresu i kasy za niekonczace sie roboczogodziny politykow, prokurtorow i sedziow. Ale skoro syf sie juz rozsypal, to trzeba szybko posprzatac i przejsc do bardziej tworczych zajec.
_________________
Przecietny miesiac w pracy ma jedna zalete i 20 wad.
 
100% Hate


Dołączył: 01 Lis 2005
Posty: 412
Skąd: Gdańsk
Płeć:
Wysłany: Pon 14 Maj, 2007   

MS napisał/a:
W sumie szkoda, ze nie zostalo to w calosci puszczone z dymem swego czasu. Oszczedzilo by to Narodowi sporo stresu i kasy za niekonczace sie roboczogodziny politykow, prokurtorow i sedziow.

Jasne. A Maleszki, Wielgusy i inne Baumany dalej robiliby za moralne autorytety.

O jakim ty stresie piszesz? Typowy argument michnikowszczyzny - oszczędźmy stresu narodowi, lepiej patrzeć w przyszłość itp. Niech kapusie, którzy przez lata pomagali gnębić ten naród, dalej śpią spokojnie.

Za te "niekończące się roboczogodziny polityków" odpowiedzialni są ci, którzy nie przeprowadzili lustracji po '89 roku. Gdyby tak było, to dziś już mało kto pamiętałby o teczkach.
 
Nieja


Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 569
Skąd: Nowe Miasto Lubawskie
Wysłany: Pon 14 Maj, 2007   

100% Hate napisał/a:
Niech kapusie, którzy przez lata pomagali gnębić ten naród, dalej śpią spokojnie.


Pewnie - lepiej robić z tego wielkie afery, by można było w ten sposób zatuszować swoją niekompetencje w zajmowaniu się "codziennymi" problemami kraju, jak np. gospodarka, czy edukacja...


:roll:
_________________
www.patrzzniego.blogspot.com - moja muzyka w waszych słowach
 
 
MS
Ajbi


Dołączył: 16 Gru 2003
Posty: 340
Skąd: Wroclaw
Płeć:
Wysłany: Pon 14 Maj, 2007   

Zgadzam sie z powyzszym w 100%, a ponadto:

100% Hate napisał/a:
Jasne. A Maleszki, Wielgusy i inne Baumany dalej robiliby za moralne autorytety.
Wisi mi to. Ja nie potrzebuje autorytetow.

100% Hate napisał/a:
O jakim ty stresie piszesz?
Np. Niezabitowskiej?

100% Hate napisał/a:
Za te "niekończące się roboczogodziny polityków" odpowiedzialni są ci, którzy nie przeprowadzili lustracji po '89 roku.
Albo niesumienni SBcy, ktorzy woleli sobie zostawic ciekawsze "kwity" na pamiatke, zamiast wszystko spalic, jak gora kazala. Coz za niedopuszczalne rozprezenie w fundamentalnie totalitarnej strukturze?!

100% Hate napisał/a:
Gdyby tak było, to dziś już mało kto pamiętałby o teczkach.
Wlasnie :-P
_________________
Przecietny miesiac w pracy ma jedna zalete i 20 wad.
 
Zwierz@k


Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 3938
Skąd: Szczecin...
Wysłany: Pon 14 Maj, 2007   

MS napisał/a:
W sumie szkoda, ze nie zostalo to w calosci puszczone z dymem swego czasu.


wsumie szkoda, e ta cala afera nie zajeto sie po upadku komuny, tak jak np. w szwabii
_________________
Want to fuck up, drop out, never trust a fucking hippie.
And for that matter don't trust anyone.
Quit school, don't work, livin' up your music to punk.
If I could do it so could anyone
 
 
100% Hate


Dołączył: 01 Lis 2005
Posty: 412
Skąd: Gdańsk
Płeć:
Wysłany: Pon 14 Maj, 2007   

Nieja napisał/a:
100% Hate napisał/a:
Niech kapusie, którzy przez lata pomagali gnębić ten naród, dalej śpią spokojnie.


Pewnie - lepiej robić z tego wielkie afery, by można było w ten sposób zatuszować swoją niekompetencje w zajmowaniu się "codziennymi" problemami kraju, jak np. gospodarka, czy edukacja...


:roll:

Czytaj ze zrozumieniem - wyraźnie pisałem, że za ten obecny bajzel odpowiadają ci, którzy postawili grubą kreskę zamiast rozliczyć komuchów i ich kapusiów. A więc cała ta chołota od Michnika, która przez 15 lat wmawiała ludziom, że są ważniejsze sprawy. A prawda jest taka, że nie da się zbudować pałacu na kupie gówna, bo zawsze będzie śmierdzieć.
Tam, gdzie ujawniono archiwa, obecnie nikt nie gra teczkami, bo każdy ma dostęp do prawdy. A jak dalej wszystko będziemy zamiatać pod dywan, to co rusz będą wypływać jakieś kwity i bajzel nigdy się nie skończy.

A tak na marginesie - dobry z ciebie chrześcijanin. Zawsze tak lekko wszystkim odpuszczasz winy, czy tylko do ubeków masz taką słabość?
 
NieTy
Gość
Wysłany: Pon 14 Maj, 2007   

100% Hate napisał/a:
A jak dalej wszystko będziemy zamiatać pod dywan, to co rusz będą wypływać jakieś kwity i bajzel nigdy się nie skończy.


Czytaj ze zrozumieniem - nie napisałem, by nie otwierać teczek tylko by nie wykorzystywać wiedzy w nich zawartej do BRUDNEJ gry politycznej i ideologicznej.
 
100% Hate


Dołączył: 01 Lis 2005
Posty: 412
Skąd: Gdańsk
Płeć:
Wysłany: Pon 14 Maj, 2007   

Co to znaczy "brudna gra polityczna"? Dla ludzi pokroju Michnika samo mówienie o lustracji już jest polityczną grą.
A poza tym nawet jeśli ktoś ujawniając prawdę, rzeczywiście kierował się politycznymi przesłankami, to i tak nie zmienia to faktu, że skurwysynem jest ten, kto był kapusiem, a nie ten, kto to wszystko ujawnił, czyż nie? I pobudki jakimi się kierował na pewno tego nie zmienią.
 
jaś s
Gość
Wysłany: Pon 14 Maj, 2007   

nie, skurwysynem jest i jeden i drugi. cel nie uświęca środków. jeśli do oczyszczenia sytuacji stosuje się środki, które ewidentnie mają określić np. kadrę uniwersytecką, czy są z "inteligencji etosowej" czy wykształciuchów, to to dupa jest, nie lustracja.

i w sumie jebie mnie, czy ktoś był kapusiem, czy nie. ważne, zęby to nie była tajemnica, bo , tak samo jak pedalstwem, tym szantażować potem można.

inna srpawa, że lustracja dzieje się z 18 lat za późno. daltego Adaś nie wierzga przeciwko temu.

dlatego mnie bardziej interesuje, kiedy zlustrujemy obecnie czynnych współpracowników CIA czy popłuczyn po KGB itd?

"kapusie którzy gnębili naród"... chlip, wzruszyłem się... "nie rzucim ziemi skąd nasz ród". kurwa. strajk we wrześni. wypowiedź na poziomie wypracowania z polskiego z 7 klasy podstawówki. zrobię ziazi jakiemuś dziadowi sklerotycznemu i od tego się wszystko naprawi. mamo, Bauman mnie skrzywdził!
 
100% Hate


Dołączył: 01 Lis 2005
Posty: 412
Skąd: Gdańsk
Płeć:
Wysłany: Pon 14 Maj, 2007   

Grunt, że twoja wypowiedź jak zwykle na poziomie, taka "intelygentna" i elokwentna, cóż za trafne metafory. Tak trzymaj!
 
Mecenas
Mecewąsik


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 3699
Płeć:
Wysłany: Wto 15 Maj, 2007   

Cytat:
pytanie jest źle postawione, ponieważ ja jestem ZA otwarciem teczek
_________________
Si Deus nobiscum, quis contra nos?
 
MS
Ajbi


Dołączył: 16 Gru 2003
Posty: 340
Skąd: Wroclaw
Płeć:
Wysłany: Wto 15 Maj, 2007   

Zwierz@k napisał/a:
wsumie szkoda, e ta cala afera nie zajeto sie po upadku komuny, tak jak np. w szwabii
Szkoda, tylko oni mieli latwiej. Tam NRD zostalo przejete przez 3x wieksze RFN, ktore mialo dosyc kadry urzedniczej, zeby zrzucic "spadochroniarzy" i w calosci zastapic post-komunistyczne organy panstwa. My nie mielismy skad brac - sam rzad z Londynu by nie wystarczyl :-(
_________________
Przecietny miesiac w pracy ma jedna zalete i 20 wad.
 
Yo
Gość
Wysłany: Wto 15 Maj, 2007   

bardziej mnie interesują dzisiejsi towarzysze, donosiciele i agenci ussraela. Nie mogę sie juz doczekac jak 666 RP bedzie ich lustrować.
Przy tej technice i inwigilacji jaka jest teraz z pewnoscią teczki są ciekawsze - wiecej video, zdjec, nagrań, e-maili itd.. No i jest tego duzo wiecej niz kiedyś i wszystko w komplecie a nie jakieś niepełne, fałszywki itp. :wink:
a na poważnie: jak będąc przy jakimkolwiek korycie można być czystym?
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 15