PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja


Poprzedni temat :: Następny temat
Znam tylko słowa...
Autor Wiadomość
trevor27

Dołączył: 13 Gru 2015
Posty: 1
Płeć:
Wysłany: Nie 13 Gru, 2015   Znam tylko słowa...

Witam. Poszukuję nazwy trzech piosenek i zespołów. Pierwsza zaczyna się takimi słowami:
"W styczniu 1994 roku [imie i nazwisko] z nigeryjskiego plemienia Ogoni wyszła przed swą lepiankę. Niosła lampę naftową by oświetlić sobie drogę. W ciemności nie zauważyła strumyka ropy wyciekającego z rurociągu przebiegającego przez jej wioskę. Gdy postawiła lampę na ziemi otoczyło ją morze ognia. Do dzisiaj odczuwa skutki poparzenia, a winowajca całego zajścia nawet nie zgłosił się z przeprosinami. Rurociąg należał do firmy Shell."

Druga:
"Policja jest po to aby Cię chronić, więc nie mów im, że dostaniesz [niezrozumiałe] ode mnie bo oni przecież wiedzą co robią i robią to dla Twojego dobra. Tylko czasem zdarzy się jakiś wypadek, że ktoś zginie w wyniku pobicia, lub zostanie trwale okaleczony przez Twych przyjaciół policjantów. Ale przecież nikt nie jest perfekcyjny, każdy może się pomylić."

Trzecia:
"Nie jestem towarzyszem, ani obywatelem. Jestem po prostu kurwa człowiekiem i nie mam ochoty być częścią składową waszych pieprzonych systemów. Bo wasze prawa ograniczają mnie przez to nie mogę robić tego czego chcę. A przecież moje życie należy tylko do mnie i gówno wam do niego."

Nie wiem czy są to piosenki jednego zespołu. Z góry dziękuję.
 
muttley

Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 96
Płeć:
Wysłany: Pią 25 Gru, 2015   

Pieśni pochodzą z płyty "Jak długo jeszcze " orkiestry o nazwie Stradom Terror, pierwsza to "Shell", druga to "Stróże Prawa - Poza Prawem?" a trzecia to "Nie Ja"
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12