PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja

Poprzedni temat :: Następny temat
GENERAŁ W.JARUZELSKI rehabilitacja ????
Autor Wiadomość
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Śro 15 Gru, 2010   

Nie znam się jakoś wybitnie na piłce, ale nie przypominam sobie, żeby jakikolwiek klub w PRLu był antysystemowy.... raczej większość przypominała Klub Tęcza ze swoimi prezesami Ochódzkimi. Pewnie inna rzecz kibice, no ale to inna bajka.

Cytat:
Ten plakat to swoisty głos przypominający, że pewne zbrodnie wciąż nie zostały rozliczone. Głos ważny zwłaszcza w czasach, kiedy komunistycznego zbrodniarza zaprasza się ponownie na salony.
To jasna sprawa.
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
Zigi


Dołączył: 07 Lis 2009
Posty: 642
Skąd: litzmannstadt
Płeć:
Wysłany: Śro 15 Gru, 2010   

O Kibicach Lechii nawet byla ksiazka jak jebali komune
 
 
100% Hate


Dołączył: 01 Lis 2005
Posty: 412
Skąd: Gdańsk
Płeć:
Wysłany: Śro 15 Gru, 2010   

Stanzberg napisał/a:
Nie znam się jakoś wybitnie na piłce, ale nie przypominam sobie, żeby jakikolwiek klub w PRLu był antysystemowy.... raczej większość przypominała Klub Tęcza ze swoimi prezesami Ochódzkimi. Pewnie inna rzecz kibice, no ale to inna bajka.

No ale to własnie o kibiców mi chodziło, kiedy pisałem "Lechia". Chyba nie myślałeś, że pisałem o walce z komuną w kontekście działaczy klubu? :smile:
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Czw 16 Gru, 2010   

Myśląc "klub" mam przed oczyma zarząd spółki, działaczy, piłkarzy i gablotkę z pucharami sprzed 50 lat, so sorry. :razz:
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
Aneta
kąśliwa żmija

Dołączyła: 02 Gru 2005
Posty: 2702
Skąd: Ohra
Płeć:
Wysłany: Czw 16 Gru, 2010   

ja bym temat zmieniła na reaktywacja :zongler:
 
Biały


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 1227
Płeć:
Wysłany: Śro 22 Gru, 2010   

Cytat:
http://www.lewica.pl/?id=23043 Skrajnie prawicowa i ultraliberalna Unia Polityki Realnej wydała oświadczenie w rocznicę wprowadzenia stanu wojennego. Stwierdzono, że ugrupowanie tonegatywnie ocenia zarówno socjalistów z PZPR, którzy doprowadzili do moralnego i gospodarczego upadku narodu, jak i socjalistów z "Solidarności".

Zdaniem autorów oświadczenia, ta ostatnia pozostawała opanowana przez ludzi o poglądach lewacko-rewolucyjnych, którzy nie chcieli zasadniczo zmieniać systemu (woleli szermować populistycznymi hasłami i podburzać robotników do strajków). Nie dążyli wcale do obalenia "komuny", lecz celem ich było zbudowanie "socjalizmu z ludzką twarzą" i realizacja utopijnej idei "Samorządnej Rzeczypospolitej".

W dokumencie przypomniano następnie o przedstawicielach prawicy narodowej takich jak Jędrzej Giertych i jego syn Maciej Giertych oraz prawicy liberalno-konserwatywnej takich jakMirosław Dzielski i założyciel UPR Stefan Kisielewski, którzy krytykowali ówczesną "Solidarność" oraz ze zrozumieniem odnosili się do decyzji o wprowadzeniu Stanu Wojennego.

Oceniono, że wobec trudnej sytuacji gospodarczej zaprowadzenie stanu wojennego i chwilowa pacyfikacja "Solidarności" pozostawały koniecznością. Jednak możliwość przeprowadzenia wolnorynkowych reform pod osłoną czołgów nie została wykorzystana - dodają. Zdaniem UPR, Wojciech Jaruzelski miał szansę stać się mężem stanu, polskim Pinochetem. Niestety, nie wykorzystał jej.


Niech żrą własny ogon i wreszcie się udławią.
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Czw 23 Gru, 2010   

Cytat:
Oceniono, że wobec trudnej sytuacji gospodarczej zaprowadzenie stanu wojennego i chwilowa pacyfikacja "Solidarności" pozostawały koniecznością.
Nie wierzę...
:shock: :eek:

Rozumiem, że niepełnosprawne umysłowo gazowyborcze komuchy mogą sobie rehabilitować generała w tęsknocie za najlepszym z systemów, ale UPR..........?

Co za palanty.
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
Zigi


Dołączył: 07 Lis 2009
Posty: 642
Skąd: litzmannstadt
Płeć:
Wysłany: Pon 27 Gru, 2010   

Niestety UPR to oszolomy i ani troche mnie to nie dziwi, od ich przedstawicieli juz nie raz takie bzdury slyszalem.
 
 
suchy693
Moderator


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 4114
Skąd: GROCHOW CROSS
Płeć:
Wysłany: Pon 27 Gru, 2010   

:cry: :cry:
_________________
EL SEXO AS PURE MERDE!!!!!!!!!!!!!!
 
Biały


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 1227
Płeć:
Wysłany: Śro 29 Gru, 2010   

Ja też nie dziwię się w ogóle - przecież nie od dziś wiadomo, że UPR to królestwo oksymoronów, bajek, urojeń i przeświadczeń :lol: Ciekawe co na ten temat ma do powiedzenia jego wysokość JKM ? Wie ktoś, bo sam jestem ciekaw. Wszak on w UPR już nie jest. Ale z drugiej strony to WiP (nie mylić z Wolność i Pokój, to nie to ;) )jest prawie tym samym...
 
suchy693
Moderator


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 4114
Skąd: GROCHOW CROSS
Płeć:
Wysłany: Śro 16 Mar, 2011   

Cytat:
Trybunał konstytucyjny orzekł, że dekrety grudniowe na mocy których w 1981 roku został wprowadzony stan wojenny, były niezgodne z konstytucją. - Rada Państwa PRL złamała konstytucję PRL, bo nie miała prawa wydawać dekretów o stanie wojennym, gdyż trwała wtedy sesja sejmu - powiedział sędzia Mirosław Granat w uzasadnieniu wyroku Trybunału Konstytucyjnego. Oznacza to, że wyroki sądów stanu wojennego będzie można zaskarżyć.
To znowu będa sie dobierali do dupy zomowcom no i git :old:
_________________
EL SEXO AS PURE MERDE!!!!!!!!!!!!!!
 
Nikodem15 is back!

Dołączył: 11 Mar 2009
Posty: 274
Płeć:
Wysłany: Wto 22 Mar, 2011   

http://www.youtube.com/watch?v=YZQpptwEceo Starczy za komentarz. :bananik:
 
michał ze wsi 2


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 899
Skąd: Polska
Płeć:
Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: Wto 26 Maj, 2015   

Stanzberg napisał/a:
Cytat:
Oceniono, że wobec trudnej sytuacji gospodarczej zaprowadzenie stanu wojennego i chwilowa pacyfikacja "Solidarności" pozostawały koniecznością.
Nie wierzę...
:shock: :eek:

Rozumiem, że niepełnosprawne umysłowo gazowyborcze komuchy mogą sobie rehabilitować generała w tęsknocie za najlepszym z systemów, ale UPR..........?

Co za palanty.

Jaruzelski Ci się nie podoba?A co powiesz o Stalinie.Oglądałem ostatnio jakiś program,niby otaczał się różnymi ludźmi do brudnej roboty,a później winę na nich zwalał i likwidował.Niby jednym z takich był Jeżow.Ponoć miał on córkę,którą bardzo kochał.Pewnie celowo sobie takich wybierał by mógł ich szantażować potem,by robili co chciał.On,znaczy Stalin czy może ktoś kto go inspirował,dawał przyzwolenie na to co robił.Tego się nie dowiesz...Stalin sam też miał chyba dziecko czy dzieci,które kochał.Być może i jego ktoś szantażował,że taki był.
Różne są metody,na niektóre sposoby nawet najlepiej wyszkoleni ludzie nie znajdą rady.Co nie znaczy,że nie da się zapobiec temu czy owemu...
Ps.Wyjąłeś Piotrusia,że pozwolę sobie na chwilę wrócić do gry o której pisałem,musisz z nim siedzieć,doputy ktoś nie weźmie go od Ciebie.Trzeba karty przetasować,bo każdy wie gdzie on jest,no chyba że z dzieciakami grasz to tylko dla jaj.Cholernie się na ten ruch zawsze denerwują,a przecież nie ma czym...
_________________
Może być?
Może być?
 
ZŁY PUNKS


Dołączył: 28 Lis 2012
Posty: 873
Skąd: Doliny i Góry
Płeć:
Wysłany: Śro 27 Maj, 2015   

dajcie spokoj już z tym panemmmmmmmmmmmm :ziew:
_________________
Przyszedł rzeczowo żeby coś osiągnąć
ale już w pierwszych drzwiach kopniak
uśmiechnął się
kopniak wydał mu się dosyć dowcipny
spróbował znowu
kopniak
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12