PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja


Poprzedni temat :: Następny temat
Klich odstrzelony
Autor Wiadomość
janek_janusz

Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 420
Płeć:
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: Pią 29 Lip, 2011   Klich odstrzelony

http://wyborcza.pl/1,7684...nie_Klichu.html
W wojsku nigdy nie był. Działał w organizacji pacyfistycznej. Na obowiązkowym szkoleniu wojskowym wszczął bunt głodowy. Minister obrony narodowej RP



Problem z anarchistami

Jest w Krakowie kamienica, o której mówi się, że to najbardziej lewicowy punkt miasta. Przy ul. Krakowskiej 19. To miejsce spotkań anarchistów, feministek, działaczy organizacji pacyfistycznych i rozmaitych działań obywatelskich. Jest środa, 18 lutego 2009. Dzień przed rozpoczęciem nieformalnego szczytu NATO w Krakowie. Przy Krakowskiej 19 trwają przygotowania do manifestacji, która następnego dnia ma wstrząsnąć sumieniami elit Sojuszu Północnoatlantyckiego. Na stolikach stosy kartek z programem antyszczytu, flagi, na ścianach czarno-białe zdjęcia kobiet poszkodowanych w konfliktach wojennych w różnych częściach świata.

Rafał Górski z Federacji Anarchistycznej, jeden z organizatorów demonstracji, przed laty działał w pacyfistycznej organizacji Wolność i Pokój: - Mamy zdjęcie z 1987 roku z pikiety przeciwko interwencji radzieckiej w Afganistanie. Widać kilku facetów w maskach na twarzach. Ten najwyższy i najchudszy to podobno Klich. Choć nie ma pewności. Z odsłoniętą twarzą na tym zdjęciu jest tylko Kurzyniec.

Górski, zapytany o dzisiejszego ministra obrony, mocno się krzywi: - Powiem brutalnie: przeszedł drogę od idealisty do kanalii! 22 lata temu protestował przeciwko zabijaniu cywilów w Afganistanie, dziś nie chce ratyfikować w imieniu Polski konwencji o zakazie stosowania pocisków kasetowych. A przecież sam najlepiej wie, jak ta broń działa, wie, że jej ofiarą padają najczęściej cywile, kobiety, dzieci.

Marek Kurzyniec, niegdyś najsłynniejszy krakowski anarchista: - Klich nie był może wielkim bojownikiem, ale brał udział w akcjach, pikietach. Jego przejście na drugą stronę tak bardzo mnie nie dziwi. On po prostu chciał być ministrem. A że dostał akurat MON, to już nie jego wina.

Dzisiaj skończyła sie jego kariera w Mon-ie. Jak na to reaguje szanowna publika punkowego podziemia?
 
Marchin


Dołączył: 28 Wrz 2007
Posty: 772
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Sob 30 Lip, 2011   

Temat zasugerował mi że ktoś go zastrzelił.

A skoro jest jak jest to
nazik napisał/a:
W dupie to mam
_________________
Poczekałem kilka lat, zobaczyłem kto ma rację
Pierdole wasze piwo, idę na demonstracje

głupota przychodzi z wiekiem
 
 
yamahac30m

Dołączył: 23 Cze 2011
Posty: 52
Płeć:
Wysłany: Sob 30 Lip, 2011   

Mnie to też nie obchodzi. Odszedł ten, przyjdzie ktoś następny.
_________________
pokój, miłość, empatia
 
janek_janusz

Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 420
Płeć:
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: Wto 02 Sie, 2011   

yamahac30m napisał/a:
Mnie to też nie obchodzi. Odszedł ten, przyjdzie ktoś następny.

a co wiesz na temat protestów wynikajacych ze sprzeciwu okupacji Afganistanu? Byles moze na jakims? Uważasz ze mozna sie pod tym podpisywac jako podatnik i obywatel - pieniadzem i slowem ?
 
sXe HC


Dołączył: 09 Lis 2010
Posty: 285
Skąd: Toruń
Płeć:
Wysłany: Śro 03 Sie, 2011   

janek_janusz napisał/a:
Widać kilku facetów w maskach na twarzach. Ten najwyższy i najchudszy to podobno Klich. Choć nie ma pewności. Z odsłoniętą twarzą na tym zdjęciu jest tylko Kurzyniec.

KURWA zastrzelcie mnie mam dar nie widzenia masek! :dupa:
_________________
--->http://www.lastfm.pl/user/SoMeii<---
 
suchy693
Moderator


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 4114
Skąd: GROCHOW CROSS
Płeć:
Wysłany: Czw 04 Sie, 2011   

mam to w dupie , ich i ten temat :wall:
_________________
EL SEXO AS PURE MERDE!!!!!!!!!!!!!!
 
janek_janusz

Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 420
Płeć:
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: Pią 05 Sie, 2011   

Może tak być. Jednak trudno zaprzeczyć że jest to historia z morałem o ludziach, którzy mieli jakieś ideały ale woleli je zaprzedać za kase i zaszczyty.
 
Budyń


Dołączył: 25 Sie 2005
Posty: 311
Skąd: Warszawa
Płeć:
Wysłany: Pon 15 Sie, 2011   

Na tyle łatwo im to przyszło, że śmiem podejrzewać, że chuja mieli, nie ideały.
_________________
https://www.facebook.com/spiritof84pl
http://spiritof84.bandcamp.com/

RŻNĄĆ Z KARABINKÓW!!!
 
Old Crewman

Dołączył: 30 Maj 2009
Posty: 270
Wysłany: Wto 16 Sie, 2011   

Abstrahując od autora tematu i tego czy warto wiedzieć coś o otaczającej nas rzeczywistości to smucą te komentarze.
 
janek_janusz

Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 420
Płeć:
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: Wto 16 Sie, 2011   

Old Crewman napisał/a:
Abstrahując od autora tematu i tego czy warto wiedzieć coś o otaczającej nas rzeczywistości to smucą te komentarze.

Nic nie stoi na przeszkodzie żebyś napisał wesoły. Ale konkretnie, co ci naprawde lezy na gardle.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13