PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja


Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: suchy693
Sob 11 Cze, 2011
05.06.2011 Wrocław ( Klub ALIBI ) - THE ADICTS, Bulbulators
Autor Wiadomość
krzeczu

Dołączył: 19 Wrz 2004
Posty: 10
Skąd: Kraków
Płeć:
Wysłany: Śro 02 Lut, 2011   05.06.2011 Wrocław ( Klub ALIBI ) - THE ADICTS, Bulbulators

THE ADICTS
Bulbulators

Wrocław - 05.06.2011 Klub Alibi Pl Grunwaldzki 67 Start 20:00 Otwarcie Bram 19:00
Bilety przedsprzedaż 50zł w dniu koncertu 60zł

Bilety do nabycia:

BILETY KOLEKJONERSKIE:
KLUB ALIBI.

Bilety z systemu Ticketpro:
EMPiK Bielany ul. Czekoladowa 9
EMPiK Futura ul. Graniczna 2A
EMPiK Kościuszki ul. Kościuszki 21/23
EMPiK Magnolia ul. Legnicka 60
EMPiK Pasaż Grunwaldzki Pl. Grunwaldzki 22
EMPiK Rynek Megastore ul. Rynek 50
Media Markt CH Bielany Park ul. Karkonoska 85
Media Markt Galeria Dominikańska Pl. Dominikański 3
Saturn Magnolia Park ul. Legnicka 60
Saturn Wrocław Pasaż Grunwaldzki Pl. Grunwaldzki 22, C.H.R. Pasaż Grunwaldzki


The Adicts to jeden z najbardziej rozpoznawalnych zespołów na punkowej scenie. Stylizowani na kumpli Alexa De Large'a z "Mechanicznej pomarańczy" – ubrani na biało w charakterystycznych, czarnych melonikach stali się ikoną punk rocka pierwszej połowy lat 80. Do dziś grają w oryginalnym składzie: Keith Monkey Warren - wokal, Mel Ellis - gitara basowa, Pete Dee - gitara i Kim Dee - perkusja. Nowym członkami zespołu zostali: Scruff (brat Mela) - gitara oraz Dan - skrzypce.

Kariera The Adicts rozpoczęła się w 1975 roku w Ipswich, gdy powstał zespół The Afterbirth & The Pinz. Z czasem zmieniono ją na The Adicts. Ich pierwszym wydawnictwem był singel "Lunch With The Adicts" wydany w 1979 roku przez Dining Out Records w nakładzie 10 000 sztuk. Rok później niezależna wytwórnia Fallout wydała debiutancki album "Songs Of Praise" (w Polsce za sprawą Noise Annoys ukazał się na kasetach). Znalazło się na nim kilka klasyków zespołu, m.in. "Viva La Revolution!", "Just Like Me" czy "Calling Calling". Muzyka zawarta na płycie to melodyjny punk rock bliski dokonaniom The Ramones, Buzzcocks czy Undertones.

W 1982 roku na rynku za sprawą Razor Records pojawił się drugi album "Sound Of Music". Płytę promował singel ze stadionowym klasykiem "You'll Never Walk Alone".

W 1983 roku ukazał się dobrze przyjęty singel "Bad Boy" i potem zespół podpisał kontrakt z Sire Rec. (część koncernu Warner Bros., dla którego nagrywali m.in. The Ramones i Blondie). Efektem współpracy były dwa single: "Tokyo" z 1984 roku oraz "Falling In Love Again" (1985).

W 1985 roku pojawił się album "Smart Alex" wydany przez Razor Records. Repertuar na płycie był zróżnicowany niż w przypadku wcześniejszych płyt.

Druga połowa lat 80. i początek ostatniej dekady XX wieku to spadek formy zespołu, o czym świadczy źle przyjęty album "Fifth Overture". Działalność koncertowa grupy była w tym czasie sporadyczna. Dużym zaskoczeniem dla fanów było pojawienie się płyty "27" za sprawą amerykańskiej wytwórni Cleopatra.

Później Monkey ożenił się i zamieszkał na stałe w Los Angeles, a pozostali muzycy zajęli się realizacją własnych życiowych planów. Pod wpływem nacisków ze strony fanów Monkey postanowił reaktywować zespół i po 10 latach milczenia pojawił się nowy, studyjny album "Rise & Shine", który jest najbardziej różnorodnym i ambitnym dziełem w dotychczasowej dyskografii.

W 2004 roku trafił na rynek album "Rollercoaster" wydany przez amerykańską firmę S.O.S. Records. Dwa lata później The Adicts po raz pierwszy wystąpili w Polsce (klub Ucho, Gdynia).
Dwa lata temu z okazji 25 rocznicy wydania swej debiutanckiej płyty zespół zdecydował się ponownie nagrać swój debiutancki album , który ukazał się pod nazwą "25th Anniversary – Songs Of Praise". Najnowszy album The Adicts pod tytułem „Life Goes On” ukazał się w 2009 roku nakładem niemieckiej wytwórni People Like You.

Grupa BULBULATORS powstała pod koniec 1989 roku, kiedy to gitarzysta Artur Burak Latosiński w momencie zawieszenia działalności Ramzes & The Hooligans postanowił założyć nowy punk band. Od początku inspiracją dla kapeli był wczesny punk rock a także klasyczne zespoły street punk. Po wielu koncertach granych głównie na terenie polskiego i czeskiego Śląska i kilku roszadach personalnych, w roku 2000 ukazał się ich pierwszy album „PRAWDZIWE ŻYCIE” .Po wydaniu płyty z zespołu odszedł i wyjechał za granicę basista TiK-TaK (zmarł w Niemczech 12.04. 2007 roku) jego następcą został Paweł Gruby Siegel , znany dotąd m.in z grupy Skampararas. W 2002 ukazał się drugi album zespołu „NIE! NIE! NIE!"świetnie przyjęty przez publiczność ,zawierający m.in takie hity jak „Biało-Czerwoni” „Pakiet socjalny”czy „Nie ma kwiatków”. W tym czasie Bulbulators dołącza już do krajowej czołówki sceny punk i gra koncerty u boku takich sław jak The Exploited, Angelic Upstarts, The Business, U.K Subs, The Vibrators, Menace czy 999 . W 2004 roku zespół nagrywa album „PUNKOPHILIA” a autorskie utwory jak choćby „Ulubieńcy kobiet”, „Bieda” czy „10 powodów” uzupełnia cover legendarnej grupy TZN Xenna "Guma" do którego goscinnie głosu użyczył Krzysztof ZYGZAK Chojnicki . Na płycie poszerzono też instrumentarium o gitarę akustyczną, pianino i sekcję dętą. Swą klasę zespół potwierdził czwartym albumem „AUT PUNK AUT NIHIL” wydanym w 2007 roku - tak jak i poprzednie przez niezależną łódzką oficynę Noise Annoys – a przynoszącym takie przeboje jak „Sprawiedliwość”, „Mężczyźni wolą blondynki”, „Nie chcę dorastać” czy cover Niebiesko-Czarnych „Mamo, mamo"W marcu 2009 nakładem Noise Annoys ukazał sie winylowy limitowany album "DEJA VU",na którym kapela zaprezentowała nowe wersje utworów wybranych z dyskografii grupy.Obecnie zespół promuje swą szóstą płytę."PRINCIPES MORTALES PUNK AETERNA" to 11 autorskich utworów oraz kower Niemen & Akwarele "Przyjdz w taką noc".Brzmieniowo i stylistycznie płyta nawiązuje do poprzednich dokonań grupy,a wśród tekstów znalazł się wiersz Andrzeja Bursy"Pantofelek".W sesji gościnnie udział wzięli wokalistka The End ,Paulina Pauka Paleczny oraz klawiszowiec Tomek Drachus.Autorem grafiki jest Michał Arkusiński.
Bulbulators cieszy się opinią grupy swietnie wypadajacej na żywo,czego dowodem są ich koncerty na terenie Czech,Słowacji,Węgier, Niemiec,Francji i Anglii..Bulbulators tworzą rozsiani po Górnym Śląsku - Piotr Iglak Tohak(śpiew),Artur Burak Latosiński (gitara),Paweł Gruby Siegel (bas),Krzysztof Kondi Kondratow(perkusja).

Dyskografia:
Prawdziwe Życie 2000
Nie Nie Nie 2002
Punkophilia 2
005
Aut Punk Aut Nihil 2007
Deja Vu 2009
Principes Mortales Punk Aeterna 2010

www.bulbulators.com
www.myspace.com/bulbulators
_________________
Barmy Army exploited
Ostatnio zmieniony przez Lolitta Śro 02 Lut, 2011, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Marchin


Dołączył: 28 Wrz 2007
Posty: 772
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Śro 02 Lut, 2011   

Jak Marcin nie przyjedzie do Adictsów, to Adictsi przyjadą do Marcina. :faja: Było bankiem ze prędzej czy później zagrają we wro. ;-)
_________________
Poczekałem kilka lat, zobaczyłem kto ma rację
Pierdole wasze piwo, idę na demonstracje

głupota przychodzi z wiekiem
 
 
PISSED PUNK

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 198
Wysłany: Sob 28 Maj, 2011   

UP :!:
 
electropunk


Dołączył: 12 Paź 2006
Posty: 311
Skąd: To tu To tam
Płeć:
Wysłany: Wto 07 Cze, 2011   

W piątek bylem na Festivalu Selector - pomimo bardzo dobrego występu Ladytron dla którego się tam wybralem takie festiwale nie umywają się do punk rockowych koncertów. Szkoda tylko że tak niewiele osób o tym wie.
Frekwencja na Adicts - tak na moje oko coś okolo 2 setek.

ADITS - nie spodziewalem się że może mi się tak spodobać ich występ. Mam wrażenie że to jeden z najciekawszych koncertów na jakich bylem. Warto bylo zobaczyć i posluchać ich muzyki na żywo która brzmi zajebiście.

Bulbulators - mam wrażenie że każdy ich koncert jest coraz lepszy!
_________________
Powoli będę szedł po śniegu za głosem wiatru północnego, co w wiecznej burzy i zamieci swobodny wieje od stuleci
i grożąc ziemi, grożąc niebu, człowieka uczy swego gniewu
 
 
Marchin


Dołączył: 28 Wrz 2007
Posty: 772
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Wto 07 Cze, 2011   

Koncert w chuj udany. Może wypiłem przed adictsami 1 piwko za dużo i po koncercie zdecydowanie za dużo ale disorder musi być. :punk: :oops:
_________________
Poczekałem kilka lat, zobaczyłem kto ma rację
Pierdole wasze piwo, idę na demonstracje

głupota przychodzi z wiekiem
 
 
bucek0000

Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 3
Płeć:
Wysłany: Nie 12 Cze, 2011   

ma ktoś jakieś zdjęcia z tłumu???
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 14