PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja


Poprzedni temat :: Następny temat
Panika w sejmie?
Autor Wiadomość
michał ze wsi 2


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 899
Skąd: Polska
Płeć:
Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: Pon 25 Paź, 2010   Panika w sejmie?

Ostatnie wydarzenia związane z zabójstwem polityka,skłoniły rządzących do refleksji na temat swojego postępowania.Jest to dobra lekcja dla wszystkich do czego prowadzi cwaniactwo,mania wielkości itp.Wielcy goście dziś srają ze strachu.Na mój nos{choć nie popieram takich form działania}sytuacje takie mogą się powtórzyć.Ludzie są zdesperowani,nie mają za co żyć,gdzieś agresję wyładują.
Podobna sytuacja miała miejsce we Włoszech tyle,że tam Berluskoni dostał tylko metalową pamiątką w ryj.Jakkolwiek wydarzenia w Łodzi są smutne bo ginie człowiek,tak z Berluskoniego chciało mi się śmiać jak fałszywy ryjek nagle zmienił wyraz twarzy :lol:
Idzie sobie uśmiechnięty,a tu nagle trach,pamiątką w ryj :lol: .Pewnie se wtedy pomyślał-" jakiś debil rzucił mnie pamiątką :zdziwienie: " :lol:
_________________
Może być?
Może być?
Ostatnio zmieniony przez michał ze wsi 2 Pon 25 Paź, 2010, w całości zmieniany 1 raz  
 
suchy693
Moderator


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 4114
Skąd: GROCHOW CROSS
Płeć:
Wysłany: Pon 25 Paź, 2010   

Widac frustracje ludzi ,chociaz moim zdaniem nic to nie zmieni w tych betonowych łbach .Jedynie beda teraz szczekac na siebie dlaczego? przez kogo? .My cały czas jestesmy małymi pionkami w ich hujowej grze :ziew:
_________________
EL SEXO AS PURE MERDE!!!!!!!!!!!!!!
 
michał ze wsi 2


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 899
Skąd: Polska
Płeć:
Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: Pon 25 Paź, 2010   

Usunąłem brzydkie słowo w pierwszym poście.

suchy693 napisał/a:
My cały czas jestesmy małymi pionkami w ich hujowej grze


Ja bym powiedział,że figury zapomniały o pionkach.Gdy już przechodzimy na szachownicę,to tam pionek bije laufra,konia, wieżę czy hetmana.Jest powolny ale zlekceważony może być bardzo niebezpieczny.Słuchaj zwycięzcę turnieju szachowego w szkole podstawowej. ;-)
_________________
Może być?
Może być?
 
suchy693
Moderator


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 4114
Skąd: GROCHOW CROSS
Płeć:
Wysłany: Pon 25 Paź, 2010   

Tak ale TU gracze robia roszady i poswiecaja piony aby wygrac ,i nie ma za bardzo to nic wspólnego z ta jakze arcyciekawą gra umysłową :razz: W tej grze pionek raczej nie zbije nic ,chyba że zasłoni swoim ciałem laufra,konia,króla,królowa i zostanie poswiecony w tej sprawie :mad: Mówi ci to mistrz w grze komputerowej DEFENDER w Latach 80 :jupi:
_________________
EL SEXO AS PURE MERDE!!!!!!!!!!!!!!
 
zachariasz


Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1006
Skąd: Cybullandia/Lubelskie
Płeć:
Wysłany: Pon 25 Paź, 2010   

Chciałem coś napisa ale się speszyłem że to nie mój poziom intelektualny :oops:












:rotfl: :lol:
_________________
Piss and love!
 
 
suchy693
Moderator


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 4114
Skąd: GROCHOW CROSS
Płeć:
Wysłany: Pon 25 Paź, 2010   

zachariasz napisał/a:
Chciałem coś napisa ale się speszyłem że to nie mój poziom intelektualny :oops: nie przesadzaj pewnie ty też byłes mistrzem w czyms np kapsle,pikuty,scrable,kółkokrzyzyk :razz:












:rotfl: :lol:
_________________
EL SEXO AS PURE MERDE!!!!!!!!!!!!!!
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Wto 26 Paź, 2010   

Cytat:
sytuacje takie mogą się powtórzyć.Ludzie są zdesperowani,nie mają za co żyć,gdzieś agresję wyładują.
Gratuluję bystrości spojrzenia, i wnikliwej analizy.

Może przyjmą cię do Wyborczej; ja np. nie skojarzyłbym nigdy małej, podłej desperacji podstarzałego kapusia i kombinatora z frustracjami nękającymi społeczeństwo. :crazy:

Podobnie śmieszne jest obwinianie o tą tragedię Kaczyńskiego i Tuska jako promujących jakąś "mowę nienawiści" czy coś. :lol:
Szkoda życia tego człowieka, zwłaszcza, że skurwiałym politykierem to nie był.... Ale oczywiście można jakąś polityczną pieczeń na tym upiec, kaczki już wiedzą jak, już dmuchają w węgle. :bananik:
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
michał ze wsi 2


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 899
Skąd: Polska
Płeć:
Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: Wto 26 Paź, 2010   

Stanzberg napisał/a:
Ale oczywiście można jakąś polityczną pieczeń na tym upiec, kaczki już wiedzą jak, już dmuchają w węgle. :bananik:

No cóż,po twoich wnioskach też mógłbym powiedzieć,że masz jakieś obsesje,bardzo podobne do Kaczyńskiego.Wszędzie wietrzysz podstęp.Ja nie wiem czy tamten chce upiec pieczeń czy jest trochę upośledzony i tak naprawdę myśli jak mówi.Mnie dziś nic nie dziwi.A co do mojej analizy-pożyjemy, zobaczymy.Zbadamy też wtedy bystrość twojego spojrzenia czy rzeczywiście jesteś taki doświadczony czy tylko głupio-mądry. :lol:

Chciałbym sprostować,że upośledzenie Kaczyńskiego dla mnie to wynik traumatycznych przeżyć,nie choroby psychicznej.
_________________
Może być?
Może być?
 
gooy


Dołączył: 12 Sty 2004
Posty: 1389
Skąd: Freistaat Sachsen
Płeć:
Wysłany: Nie 07 Lis, 2010   

widze dosc spora dysproporcje miedzy ginacymi ostatnio spektakularnie przedstawicielami opozycji i rzadu. rownowaga w ekosystemie domaga sie PeOwskiej krwi.

o sorry, to chyba nie onet ;)
_________________
Brains :!:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12