PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja

Poprzedni temat :: Następny temat
Co ostatnio zawładnęło Waszymi głośnikami?
Autor Wiadomość
Ryszard

Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 1598
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Pią 12 Gru, 2008   

A Jezusowi Kazali Spać
tak strasznie kopie dupe że gówno mi łamie żebra. Projekt masakratorski, mistrzowski.
_________________
nie umiemy się bawić w dyskotece
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Sob 13 Gru, 2008   

xkrzysiekx napisał/a:
sugerowałem kolegów z anarcho-lewackiego
Ależ wiem. :) Ale potem wspominałeś oprócz tego coś o skrajnych prawicowcach i tego tyczyła się riposta nr 2. ;-)

Przesłuchałem sobie nowe Discharge i: źle nie jest, ale dobrze - również nie... nic odkrywczego.
Za to nowy Napalm Death zajebiście mi się podoba. :shock:
Idę się zajebać zardzewiałym toporem, albo chociaż popalić niepotrzebne już płyty Lurkersów i Undertonesów. :lol:
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
100% Hate


Dołączył: 01 Lis 2005
Posty: 412
Skąd: Gdańsk
Płeć:
Wysłany: Sob 13 Gru, 2008   

xkrzysiekx napisał/a:
nieszczesnego topicu o niej na pewnym forum. Napiszę krótko: jesli opinie o totalnej ignorancji na cp/dp mogły się komuś wydawać przesadzone, to polecam lekturę tego topicu każdemu wątpiącemu.

Aż sobie przeczytałem ten wątek jeszcze raz, żeby się upewnić, czy w Twoim czy najtera biadoleniu jest choćby ziarno prawdy. Jeśli przejawem totalnej ignorancji może być fakt, że komuś nie podoba się nudne pitolenie jakiejś "ikony sceny niezależnej", to fakt - w tym temacie wypowiadali się sami ignoranci....

Dla odświeżenia pamięci podaję link, a ci którzy nie czytali, niech sobie sami wyrobią zdanie.
http://www.conservativepu...der=asc&start=0
 
xkrzysiekx


Dołączył: 07 Lip 2005
Posty: 2324
Skąd: Jarocin/Poznań
Płeć:
Wysłany: Sob 13 Gru, 2008   

Stanzberg napisał/a:
Za to nowy Napalm Death zajebiście mi się podoba.

bo to zajebiście punkowa płyta:) sam ogień! <ale przed paleniem singli Undertones czy Lurkers bym sie wstrzymał - moga być sporo warte na allegro!>


100% Hate napisał/a:
Jeśli przejawem totalnej ignorancji może być fakt, że komuś nie podoba się nudne pitolenie jakiejś "ikony sceny niezależnej", to fakt - w tym temacie wypowiadali się sami ignoranci....

nie nie, przejawem ignorancji są stwierdzenia "co druga pisoenka o faszyzmie lub prawach zwierzat". tak nei jest i wie to każdy, kto tego zespołu słuchał. równei dobrze mozna powiedzieć, ze co druga piosneka Analogs jest o chuliganach albo ulicznych dzieciakach. prawda? no c`mon...jakies z dupy terminy typu "antypunkowi działacze", "wegetariański faszyzm", wreszcie chyba zupełna nieznajomość tego, co Apatia robila rzeczywiście w kwestii naziolstwa. czy nie przypadkiem w topicu wypowiada sie zaledwie jedna osoba z poznania a i to lakonicznie i bez wnikania? Stan twierdził, że Matoł jest mitomanem. problem polega na tym, ze nie. załoga Apatii wraz z Cymeon X ostro rozprawoała sie z naiolami w latach 90. i w zasadzie cała punkowa Polska (poza cpdpd, hehe) ma dla nich za to szacunek.

zwalczanei faszyzmu nei kończyło się na piosence.

u nadal nie wiem jacy "lewi" działacze nei lubia Matoła...
_________________
Kill your fucking idols
Just smash them on the wall
Don't buy their senseless records
Don't be their fuckin' toy
 
 
dis

Dołączył: 15 Lut 2008
Posty: 316
Płeć:
Wysłany: Sob 13 Gru, 2008   

100% Hate napisał/a:
Aż sobie przeczytałem ten wątek jeszcze raz, żeby się upewnić, czy w Twoim czy najtera biadoleniu jest choćby ziarno prawdy. Jeśli przejawem totalnej ignorancji może być fakt, że komuś nie podoba się nudne pitolenie jakiejś "ikony sceny niezależnej", to fakt - w tym temacie wypowiadali się sami ignoranci....


ja bym do ignorancji dodal zwykla tepote /ktora mozna wychwycic w co trzeciej wypowiedzi/, aczkolwiek przytoczonej przez ciebie definicji - nie lykam. i wystarczy wziac ktorakolwiek plyte apatii w ramach dowodow, albo jeszcze lepiej - pojsc na koncert. przy okazji bedzie mozna powiedziec matolowi osobiscie, co z nim nie tak :twisted:

---
shining! swietny szwedzki punkowy black metal z gestymi, zawieszonymi partiami gitar i depresyjnym klimatem.
Ostatnio zmieniony przez dis Sob 13 Gru, 2008, w całości zmieniany 1 raz  
 
Mecenas
Mecewąsik


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 3699
Płeć:
Wysłany: Sob 13 Gru, 2008   

thc nie znam i nie interesowałem się opiniami na temat tego zespołu, oto mi chodziło,
słucham se Testors,
to był mój pierwszy post z własnego kompa :mrgreen:
_________________
Si Deus nobiscum, quis contra nos?
 
gooy


Dołączył: 12 Sty 2004
Posty: 1389
Skąd: Freistaat Sachsen
Płeć:
Wysłany: Sob 13 Gru, 2008   

grindej....
fakt niezaprzeczalny, ja, herka, potwierdzam ten smutny jakże fakt.
_________________
Brains :!:
 
 
100% Hate


Dołączył: 01 Lis 2005
Posty: 412
Skąd: Gdańsk
Płeć:
Wysłany: Nie 14 Gru, 2008   

xkrzysiekx napisał/a:
"co druga pisoenka o faszyzmie lub prawach zwierzat".

Powołujesz się na wypowiedź jednej osoby /zresztą, to była chyba jedyna wypowiedź tego usera na cp/dp/ i to ma być niby dowód na ignorancję całego cp/dp? Daj spokój.... Ja też zaloguję się pod innym nickiem na tym forum i napiszę "komuna jest ok". I co z tego wynika? Różnica jest taka, że na cp/dp piszą trochę mądrzejsi ludzie i nikt nie napisze, że punkserwis jest pro komunistyczny, powołując się na tą wypowiedź.
Podobnie z wypowiedzią Stana odnośnie mitomanii Matoła /zresztą sprostowanej przez jednego usera/.
A temat ma - przypominam - 5 stron. To pokazuje, jak świetnie mozna manipulować wyrwanymi zdaniami, przypisując je ogólowi userów tego forum. Dlatego właśnie wkleiłem cały topic, żeby każdy mógł się przekonać, ile prawdy jest w waszych bredniach.

Co do pozostałych terminów, które się pojawiły - to nie są twierdzenia z dupy wzięte jak piszesz, ale ścisle związane z czasami, o których Ty pewnie nie pamiętasz. To, że właśnie z nimi kojarzy się komuś Apatia - to ma być niby przejaw tej ignorancji? W takim razie to forum jest ignoranckie po tysiąckroć.

Najter, mój ty inelektualisto. Ja wychwytuję tępotę prawie w każdej twojej wypowiedzi, więc jeśli jak piszesz na cp/dp jest ona obecna w co trzeciej, to i tak nie jest z nami tak źle. :lol: Dla mnie o wiele bardziej tępy jest pacjent, dla którego '77 czy oi! ogranicza się wyłącznie do hymnów o ruchaniu i chlaniu, nawet jeśli potem próbuje wszystkim wmówić, że to tylko zamierzony sarkazm i ironia /przy okazji odmawiając prawa do ironii czy wypowiedzi z przymrużeniem oka innym/.

Poza tym czekam z niecierpliwością na przykłady tej rzekomej tępoty w co trzecim poście - wkleiłem linka, więc nie powinieneś mieć problemów z odnalezieniem odpowiednich cytatów.
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Nie 14 Gru, 2008   

xkrzysiekx napisał/a:
nadal nie wiem jacy "lewi" działacze nei lubia Matoła...
Chyba nie sądzisz, że przytoczę te wypowiedzi wraz z nazwiskami! :lol:
Skończmy ten temat proszę, bo ja nie zamierzam się wypowiadać w czyimś imieniu.
Swoje zdanie na ten temat już wygłosiłem. 8)


Post Regiment.
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
no country

Dołączyła: 25 Mar 2006
Posty: 66
Skąd: Głogów
Płeć:
Wysłany: Nie 14 Gru, 2008   

Stanzberg napisał/a:
Post Regiment
Stare , ale rzadzi ;) .
_________________
Nie bierz życia zbyt serio i tak nie wyjdziesz z niego żywy :) .
 
xkrzysiekx


Dołączył: 07 Lip 2005
Posty: 2324
Skąd: Jarocin/Poznań
Płeć:
Wysłany: Nie 14 Gru, 2008   

Stanzberg napisał/a:
xkrzysiekx napisał/a:
nadal nie wiem jacy "lewi" działacze nei lubia Matoła...
Chyba nie sądzisz, że przytoczę te wypowiedzi wraz z nazwiskami! :lol:
Skończmy ten temat proszę, bo ja nie zamierzam się wypowiadać w czyimś imieniu.
Swoje zdanie na ten temat już wygłosiłem. 8)


Post Regiment.

cóż...palnąłęś głupotę (?) i teraz chowasz głowę w piasek, udającv że nic takiego nei zaszło...nevermind. twoje zdanie Twoim zdaniem, zdanie lewaków zdaniem "lewaków".

Hate - w ww topicu sensowni wypowiada sie kilka osob, zwlaszcza tych ktore podchodza do sprawy bez emocji jak buri czy zorientowana i w apatiowych inpiracjach muzycnzy Wrzosek albo Panda. Nikt nei każe lubić teog zespołu. Są i "lewaki", ktorym muza apatii czy sposob konstrukcji lirykow Apatii nie odpowiada. Natomiast trudno nie odniesc wrazenia, ze konserwatyywne panki maja im za zle przede wszystkim konsekwentny antyfaszyzm i wgetarianizm, ktore do cechy/zjawiska sa genrlanei wyszydzane na cpdpd (mimo iż np. Stan jest wege a zapewne wiekszosc konserw jest antyfaszystowsko, a na pewno antynazistowsko nastawiono). no ale w sumie ok, nie ma co gadac o buractwie, kt i po drugierj stornie barykady nie brakuje (i nie mowie tu o postach moich czy najtera.sa gorsi).

brudne dzieci sida
_________________
Kill your fucking idols
Just smash them on the wall
Don't buy their senseless records
Don't be their fuckin' toy
 
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Nie 14 Gru, 2008   

xkrzysiekx napisał/a:
palnąłęś głupotę (?) i teraz chowasz głowę w piasek, udającv że nic takiego nei zaszło...
Nie, no - chwileczkę! :lol:
Napisałem, że wiem, iż są po tej "nie prawicowej" stronie osoby, dla których postać Matoła nie jest kryształowa, i na tym koniec przekazu.
Nie mam zamiaru rozgłaszać kto to, i skąd bo to nie moja sprawa.
Nie udaję, że tak nie jest, tylko nie zamierzam plotkować i dyskutować na temat niepublicznych wypowiedzi, więc skończ proszę mnie ciągnąć za język miotając oskarżenia w rodzaju "chowasz głowę w piasek!". ;-)

To był tylko i wyłącznie komentarz do materializującego się wokół nieśmiało przesłania, że nielubienie Apatii to ignorancja.

Mi osobiście nie pasuje ten zespół ani w warstwie muzycznej, ani tekstowej i co z tego, że to wegetarianie? :lol:
Hitler też nie jadł mięsa. :lol:
Już dawno nie postrzegam świata w kategoriach ideologicznych w stylu: "nie jesz mięsa = jesteś z nami"; podchodzę do takich spraw bez emocji.

PS:
Cytat:
zapewne większość konserw jest antyfaszystowsko, a na pewno antynazistowsko nastawiona
Chyba pierwszy raz w dziejach wszechświata ktoś coś takiego napisał. :lol: Ale ja nie dałbym się w tej właśnie chwili za ten pogląd pociąć panie Krzysztofie, dlatego też m.in. częściej pisuję tu, niż tam.

--------------------
Świetny jest ten nowy Napalm Death. Niestety, oni chyba jedzą mięso i nie mieszkają na skłocie. :(
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
Ryszard

Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 1598
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Nie 14 Gru, 2008   

zagadkowe:
Włochaty -> eee, chujowe, bo za mała wiarygodność
Apatia -> eee, chujwe, bo... za duża wiarygodność?
I tak źle i tak niedobrze? Konsekwencji trochę... :roll:
_________________
nie umiemy się bawić w dyskotece
 
Mecenas
Mecewąsik


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 3699
Płeć:
Wysłany: Nie 14 Gru, 2008   

Cytat:
Ale ja nie dałbym się w tej właśnie chwili za ten pogląd pociąć panie Krzysztofie, dlatego też m.in. częściej pisuję tu, niż tam.

niestety na cpdp jest kilku takich zawodników
_________________
Si Deus nobiscum, quis contra nos?
 
xkrzysiekx


Dołączył: 07 Lip 2005
Posty: 2324
Skąd: Jarocin/Poznań
Płeć:
Wysłany: Nie 14 Gru, 2008   

Ja własnei juz sam nie wiem na ile Ci userzy to sfrustrowani internetowi prowokatorzy, na ile mentalne "buraki", a na ile autentyczni naziole. w każdym razie gdy czytam posty Piranii, kovala czy wspolnego pupilka obu for - Riposter :lol: , ciesze sie ze nie mam z ta sceną nic wspólnego. takie osoby uosabiają wszystko najgorsze, z czym przecietnemu punkowi kojarzą sie skinhedzi i skrjani prawicowcy - chamstwo, prymitywizm, samozadowolenie z własnej głopoty, nieskrępowanej arogancji i idacej z nia w parze nietolerncji. mam nadzieję że to w dużej mierze tylko netowa kreacja. nie mam nadzieji ze kiedys im to minie. dobra, z mojej strony eot.

fall of efrafa
_________________
Kill your fucking idols
Just smash them on the wall
Don't buy their senseless records
Don't be their fuckin' toy
 
 
dis

Dołączył: 15 Lut 2008
Posty: 316
Płeć:
Wysłany: Nie 14 Gru, 2008   

cp/dp mowi:
Cytat:
swoją drogą, to robienie kastingu na czlonka zespolu gdzie głównym kryterium jest jego wegetarianizm to świetny i godny popularyzowania pomysł :mrgreen:


Cytat:
nie kreca mnie kapele gdzie co druga piosenka jest o niszczeniu fasyzmu, nazizmu, rasizmu i tak dalej, a nastepna polowa o wegetarniannizmie i obronie zwierzat:]


Cytat:
tej muzyki nie dało się słuchać i nie znam wielu ludzi którzy by to katowali...bezpłciowe...w huj takie nijakie ...


Cytat:
ja znalem wielu takich co sluchali i apatii i legionu i exploited i konkwisty88. ale to nie o to chodzi kto czego sluchal a o wspomnianych przezemnie dzialaczy co to chcieli nawracac na jedynie sluszna punkowa muzyke (im mniej w niej bylu punka tym lepiej) i ideologie. zobacz na takiego jogurta, do niego tak te bzdury trafily ze teraz mysli ze jak ryczy na aborygenskiej trabce to gra punka.
a co do grania na koncertach mlodych faszystow to ja z kumplami mielismy w zwyczaju stac sobie pod scena i machac w gore prawicami w rytm niewybrednych piosenek o obozach koncentracyjnych, o tym jak to na moskwe szlismy a nad nami sztandar powiewal,


Cytat:
wogole to syf ta apatia teraz lansuja sie ostro squtach choc mlodzi faszysci wpadajacy w ucho kawalek :>


Cytat:
Nie znoszę emo.
/chociaz to mogl byc akurat zart, ktorego nie skumalem/

Cytat:
słuchałam kiedyś,ale przyznać muszę że nie pamiętam co grali, tylko wspomnianych młodych faszystów sobie przypominam.Wniosek? Jeśli nie pamiętam, znaczy że gówno :)


to sa 2 pierwsze strony, dalej mi sie nie chce. generalnie kreowanie calosciowej oceny nt. warsztatu czy nudy, na podstawie skojarzen "bo 10 lat temu sluchalem i...", to raczej dno - i niektorzy, ktorzy sobie 'przypomnieli', swoje wersje sprostowali.

aha, "mlodzi faszysci" to kawalek usp, o ile mnie pamiec nie myli - w kazdym razie bankowo nie apatii.

100% Hate napisał/a:
Daj spokój.... Ja też zaloguję się pod innym nickiem na tym forum i napiszę "komuna jest ok". I co z tego wynika? Różnica jest taka, że na cp/dp piszą trochę mądrzejsi ludzie i nikt nie napisze, że punkserwis jest pro komunistyczny, powołując się na tą wypowiedź.


a wiec spisek... co robic? :?

Cytat:
A temat ma - przypominam - 5 stron. To pokazuje, jak świetnie mozna manipulować wyrwanymi zdaniami, przypisując je ogólowi userów tego forum. Dlatego właśnie wkleiłem cały topic, żeby każdy mógł się przekonać, ile prawdy jest w waszych bredniach.


:lol: co jak co, ale o manipulacji wyrwanymi z kontextu wypowiedziami spora czesc cp/dp wie niemalo! a to w jaki sposob w swietle swojej poprawnosci przytaczacie wypowiedzi yogiego czy tomassa, przy kazdej mozliwej okazji /w ramach zgarniecia glaskow od ogolu/ to wrecz istna poezja.

a wiesz... ja od poczatku istnienia tajnej kwatery 'przekartkowalem' nie wiecej jak 10-12 tematow calosci. moze to przypadek, ze wszedzie rzucalo mi sie to w oczy... ale kojarzac wasza aktualna ekipe z czasow dumbserwisu - smiem watpic.

Cytat:
Co do pozostałych terminów, które się pojawiły - to nie są twierdzenia z dupy wzięte jak piszesz, ale ścisle związane z czasami, o których Ty pewnie nie pamiętasz.


odezwal kumaty zalogant z bogatym stazem, ktorego niesamowite doswiadczenia zyciowe i trud robotniczego zycia, zmusily do obiektywnego spojrzenia na sprawe... z odpowiedniego punktu siedzenia :lol:

Cytat:
To, że właśnie z nimi kojarzy się komuś Apatia - to ma być niby przejaw tej ignorancji? W takim razie to forum jest ignoranckie po tysiąckroć.


to forum jest wlasciwie niczym, natomiast uzywanie swoich skojarzen jako argumentow to male nieporozumienie - prawda? ...a moze ta moja niesmiala sugestia to kolejny dowod ponizszego:

Cytat:
Ja wychwytuję tępotę prawie w każdej twojej wypowiedzi,


abym mogl sie poprawic w oczach twej wyjatkowo zaslugujacej na szacunek osoby, od teraz pogrubiaj mi fragmenty tej tepoty dowodzace. slabosc twojej resentymentalnej proby odgryzienia sie pomine, ale jesli wziales "co trzeci post" za rzetelny argument statystyczny, a nie przyblizenie odczuc - swiadczy to jedynie o twojej osobie.

Cytat:
Dla mnie o wiele bardziej tępy jest pacjent, dla którego '77 czy oi! ogranicza się wyłącznie do hymnów o ruchaniu i chlaniu, nawet jeśli potem próbuje wszystkim wmówić, że to tylko zamierzony sarkazm i ironia /przy okazji odmawiając prawa do ironii czy wypowiedzi z przymrużeniem oka innym/.


twoje wrazenie niewiele mnie interesuje. chcesz porozmawiac na ten temat normalnie /jakos chocby ze stanem mi sie parokrotnie zdarzylo/ - zapraszam. jesli nie - przestan plakac, bo to juz sie robi nudne, a fakt, ze sie nie lubimy jest powszechnie znany.[/quote]
Ostatnio zmieniony przez dis Nie 14 Gru, 2008, w całości zmieniany 1 raz  
 
xkrzysiekx


Dołączył: 07 Lip 2005
Posty: 2324
Skąd: Jarocin/Poznań
Płeć:
Wysłany: Nie 14 Gru, 2008   

dis napisał/a:
aha, "mlodzi faszysci" to kawalek usp, o ile mnie pamiec nie myli - w kazdym razie bankowo nie apatii.

jakiego USP? chuba chodzilo o UOM. ale tez nie. chodzi o HCP, swoista pre-Apatię. "Jestem(patologia społeczną") to jesst utwór Ustawy o Młodzieży, wykonywany przez Apatie również
_________________
Kill your fucking idols
Just smash them on the wall
Don't buy their senseless records
Don't be their fuckin' toy
 
 
dis

Dołączył: 15 Lut 2008
Posty: 316
Płeć:
Wysłany: Nie 14 Gru, 2008   

lol, racja :) sie skroty pojebaly.
 
xkrzysiekx


Dołączył: 07 Lip 2005
Posty: 2324
Skąd: Jarocin/Poznań
Płeć:
Wysłany: Nie 14 Gru, 2008   

;)

krastowa częśc pasażerskiej kompilacji (znaczy sie z dwie-trzy piosenki, ale fajne ;)
_________________
Kill your fucking idols
Just smash them on the wall
Don't buy their senseless records
Don't be their fuckin' toy
 
 
dis

Dołączył: 15 Lut 2008
Posty: 316
Płeć:
Wysłany: Nie 14 Gru, 2008   

xkrzysiekx napisał/a:
Ja własnei juz sam nie wiem na ile Ci userzy to sfrustrowani internetowi prowokatorzy, na ile mentalne "buraki", a na ile autentyczni naziole. w każdym razie gdy czytam posty Piranii, kovala czy wspolnego pupilka obu for - Riposter :lol: , ciesze sie ze nie mam z ta sceną nic wspólnego. takie osoby uosabiają wszystko najgorsze, z czym przecietnemu punkowi kojarzą sie skinhedzi i skrjani prawicowcy - chamstwo, prymitywizm, samozadowolenie z własnej głopoty, nieskrępowanej arogancji i idacej z nia w parze nietolerncji. mam nadzieję że to w dużej mierze tylko netowa kreacja. nie mam nadzieji ze kiedys im to minie. dobra, z mojej strony eot.


sie podpisze jeszcze po tym. zreszta - sporo xyw kojarze jeszcze z czasow skinheads.civ.pl.

/kminie intensywnie skad wzialem to "usp" :lol: /

mind pollution sobie leci.
 
Dev
pink queen


Dołączyła: 08 Paź 2006
Posty: 1470
Płeć:
Wysłany: Nie 14 Gru, 2008   

anl i zajebista 'we are the league'
_________________
Hey little sister what have you done?
Hey little sister who's the only one?
Hey little sister who's your superman?
Hey little sister who's the one you want?
Hey little sister shot gun!
 
100% Hate


Dołączył: 01 Lis 2005
Posty: 412
Skąd: Gdańsk
Płeć:
Wysłany: Nie 14 Gru, 2008   

dis napisał/a:
odezwal kumaty zalogant z bogatym stazem, ktorego niesamowite doswiadczenia zyciowe i trud robotniczego zycia, zmusily do obiektywnego spojrzenia na sprawe... z odpowiedniego punktu siedzenia

Czytając pierwszą część twojego elaboratu, już miałem odsczczekać to co pisałem o tępocie twoich wypowiedzi, ale dobrze że tego nie zrobiłem. Na kumatego załoganta to się kreuje raczej twoja część tej sceny, która niezmiennie od kilkunastu lat próbuje mówić ludziom jak mają żyć, co mają jeść i kogo bojkotować. Już nie mówiąc o tym, że moja wypowiedź dotyczyła konkretnego postu na cp/dp, na który to powołał się Krzysiek, pisząc że jest on z dupy wzięty. Zamiast pisać bzdury o mojej kumatości, poprzeplatane psychoanalizą moich życiowych wyborów, weź poczytaj sobie ziny sprzed kilkunastu lat, jakie bzdury wypisywali tzw. działacze scenowi. Powtórzę jeszcze raz - To, że Apatia jako kapela od zawsze mocno ideologiczna mogła się komuś kojarzyć z tymi czasami, nie jest przejawem ignorancji, ale właśnie znajomości pewnych realiów, które obecnie już nie są tak obecne na scenie. Kapiszi już dlaczego pisałem o "czasach, których ktoś może nie pamiętać"?

dis napisał/a:
twoje wrazenie niewiele mnie interesuje. chcesz porozmawiac na ten temat normalnie /jakos chocby ze stanem mi sie parokrotnie zdarzylo/ - zapraszam. jesli nie - przestan plakac, bo to juz sie robi nudne, a fakt, ze sie nie lubimy jest powszechnie znany

Ale kto te wrażenie kreował - ja? Przejrzyj swoje wypowiedzi na temat oi!/77 [tak, wiem - to były żarty] i potem płacz na forum. Jakoś nie zauważyłem w nich zaproszenia do merytorycznej dyskusji, jeno zwykłą szyderę, w dodatku stereotypową do szpiku kości.
 
dis

Dołączył: 15 Lut 2008
Posty: 316
Płeć:
Wysłany: Nie 14 Gru, 2008   

borze, przeciez ty czesto rowniez oceniasz mnie przez pryzmat swoich domyslow... /w sumie ciezko o cos innego/. wiesz, moj problem z zinami jest taki, ze czesto probowano mi wmowic linie swiatopogladowa z nich zaczerpnieta, a ja nawet jak takowe posiadalem w rekach - skupialem sie na komixach czy kapelach... nikt mi niczego sila do glowy nie wpychal, kapele zaangazowane owszem - wiele zasugerowaly, ale co mialo sie obronic sie obronilo, a co odpasc - odpadlo. na drodze wlasnych przemyslen, doswiadczen, innych zrodel, czy ogolnie mowiac: zyciowej weryfikacji... problem pc tez jest mi raczej obcy - nie lubie sie dopasowywac do kogos.

jakie bzdury pisali scenowi dzialacze moge sie raczej domyslac, ale wybiorczo mialem okazje zobaczyc bzdury krzyzyka czy roberta b. /w przypadku tego drugiego odszczekuje swoje oskarzenia o chwiejnosc swiatopogladowa - linie prezentowal zawsze zblizona/.

natomiast skojarzenia apatii przez pryzmat jednego-i nie swojego! kawalka z tamtym 'kontextem' - byc moze zreszta majace spora podstawe, z tym co ta kapela prezentuje soba zarowno muzycznie jak i textowo /a tu reguly nie ma, co bardziej zaglebiajac sie w temat sam stwierdzisz/ - to dalej nieporozumienie.

rozumiem post o tresci a'la: "nie podoba mi sie, ta muzyka mnie nudzi, textowo tez nie moja bajka"... nie rozumiem natomiast krytyki warsztatu, ktoremu nie jedna 'wasza' kapela nie dorasta do piet, i ukladania jakichs regul dla calej ich tworczosci. i tyle.

ps. chcesz temat oi/77 - jest zalozony. dodaje link:
http://forum.punkserwis.org/oi-77-vt12651.html
 
100% Hate


Dołączył: 01 Lis 2005
Posty: 412
Skąd: Gdańsk
Płeć:
Wysłany: Nie 14 Gru, 2008   

dis napisał/a:
rozumiem post o tresci a'la: "nie podoba mi sie, ta muzyka mnie nudzi, textowo tez nie moja bajka"

No ale do tej pory pisząc o oi!/77 właśnie brakowało tego typu wypowiedzi z twojej strony, więc trochę więcej konsekwencji. Temat który założyłeś - ok, możemy pogadać. Ale co wynika z tego, że wymieniłeś znane ci kapele tego nurtu? Przecież pisząc o ignorancji nie miałem na myśli tego, że nie znasz żadnej kapeli oi!, ale to, że celowo operujesz złośliwymi stereotypowymi hasłami, które nijak się mają do rzeczywistości. To tak jak ja bym wpisywał się w tematach o kapelach crustowych i zamiast pisać właśnie to co postulujesz wyżej, ograniczał się wyłącznie do tekstów typu "idę zapodać sobie kolejną porcję crustowego wycia bez ładu i składu" czy "niezły ten crust - brzmi zupełnie jak moja wiertarka".

krzysiek napisał/a:
Ja własnei juz sam nie wiem na ile Ci userzy to sfrustrowani internetowi prowokatorzy, na ile mentalne "buraki", a na ile autentyczni naziole. w każdym razie gdy czytam posty Piranii, kovala czy wspolnego pupilka obu for - Ripostera , ciesze sie ze nie mam z ta sceną nic wspólnego.

Ale znowu piszesz o scenie, powołując się na 3 userów forum, podobnie jak wcześniej pisałeś o ignorancji całego cp/dp, cytując wypowiedź usera, który na tymże forum w ogóle nie zagrzał miejsca.
Żeby zakończyć off top - cp/dp nie jest jakimś monolitem, z programem politycznym i jedyną słuszną linią polityczną. Tu również zdarzają się buraki. Ale rozciąganie tego na całą scenę czy jej część, wydaje mi się błędne. Tym bardziej, że w przypadku np. ripostera pisał on również tutaj - i czy to świadczy o chujowośći punk serwisu?
Ostatnio zmieniony przez 100% Hate Nie 14 Gru, 2008, w całości zmieniany 4 razy  
 
dis

Dołączył: 15 Lut 2008
Posty: 316
Płeć:
Wysłany: Nie 14 Gru, 2008   

raczej zawsze pisalem w jakims okreslonym kontexcie i, z tego co kojarze, bylo to na zasadzie "zlosliwosci za zlosliwosc". wiem, ze ani to pomyslowe, ani gornolotne - czasem czlowiek ma slabszy dzien, wejdzie na forum i zobaczy po raz setny te same bzdury... i jasno z nich wynika, ze cos jest chujowe na tle czegostam, czego z kolei ja jakos bez problemow moge sobie posluchac. wszystko - na powaznie nigdy takich uogolnien /no, moze z 3-4 lata temu ;) / nie pisalem - i nie zamierzam. nie mam z tym problemu, chociaz mam go niekiedy z ludzmi prezentujacymi w/w podejscie. za to jak ktos mnie zrozumie, rowniez nie do konca odpowiadam... to tylko litery czasem wsparte emota /wiem, ostrze obusieczne :) /.

konczymy?
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,41 sekundy. Zapytań do SQL: 13