PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja

Poprzedni temat :: Następny temat
Punkowe anegdotki
Autor Wiadomość
Przybysz


Dołączył: 05 Paź 2004
Posty: 175
Wysłany: Pon 05 Lis, 2007   

a ty gooy to skad masz ta kropke za uchem :?: :P :wink:
 
maciek333


Dołączył: 27 Lut 2005
Posty: 197
Skąd: dziki wschód!
Płeć:
Wysłany: Pon 05 Lis, 2007   

hehe tez kiedys zasnalem totalnie spalony na dworcu pod golym niebiem ale to byla jesien obudzil mnie widok suki metr odemnie i 2 pałaszy :P koniec koncow spieprzył mi autobus i spałem na klatce w bloku
a kumpel u ktorego moglbym przenocowac sie najebal przpiel hajs na bilet i nawet nie dotarł do miejscowosci w kotrej ja mialem przesiadke :P
_________________
black punx hate western lifestyle
 
 
heroina
zawodowy dmuchacz


Dołączyła: 15 Kwi 2007
Posty: 2336
Skąd: miasto scyzoryków
Płeć:
Wysłany: Pon 05 Lis, 2007   

widziałam ostatnio taką sytuację, że dziewczyna zasnęła z głową w kiblu podczas rzygania, a jej chłopak leżał nieprzytomny na podłodze w łazience obok tegoż kibla. w pewnym momencie jakby troszkę zaczęli kontaktować i postanowili pokazać całemu światu jak bardzo się kochają, to chłopak podpełzł kawałek do niej, posłali sobie dość niewidzące spojrzenie i złapali się za ręce, po czym padli.
pomijając tragizm tej sytuacji, to było dość zabawne :wink:
_________________
Czytając moje posty, ćwicz mięśnie Kegla.
Kiedyś mi za to podziękujesz...
 
gooy


Dołączył: 12 Sty 2004
Posty: 1389
Skąd: Freistaat Sachsen
Płeć:
Wysłany: Pon 05 Lis, 2007   

mogli sie przelizac :D
_________________
Brains :!:
 
 
cycek77


Dołączył: 15 Cze 2007
Posty: 29
Wysłany: Pon 05 Lis, 2007   

mnie policjanci obudzili jak spałem pod drzewem w noc sylwestrową!
doznałem zgonu 10 minut przed północą!
_________________
 
n.
Gość
Wysłany: Pon 05 Lis, 2007   

wczoraj zaliczylem zgon w nocnym autobusie, lezalem nieprzytyomny a kierowca mocniej skrecil - zjechalem z siedzen na podloge, walac glowe w rurke :] ponoc wygladalo to bardzo efektownie i niebezpiecznie, ale ja zaraz podnioslem sie nie kontaktujac co sie dzieje, wtoczylem sie jakby nigdy nic na inne siedzenie i poszedlem spac na kolanach kumpla :P niby czlowiek starszy, a dalej glupi i akcje wycina jak kiedys...
 
Nieja


Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 569
Skąd: Nowe Miasto Lubawskie
Wysłany: Wto 06 Lis, 2007   

Cytat:
niby czlowiek starszy, a dalej glupi i akcje wycina jak kiedys

Niestety, ale w tej kwestii ewolucja się pogubiła-zdaża mi się powiedzieć, że jak miałem 14 lat to potrafiłem jeszcze kulturalnie wypić... :wink:

Cytat:
mnie policjanci obudzili jak spałem pod drzewem w noc sylwestrową!


Na sylwestra odprowadzałem koleżankę i w drodze powrotnej spadłem z drogi i zasnałem na łące na dwie godziny(pierwszego stycznia). Po przepudzeniu byłem jeszcze tak najebany, że pomyliły mi się kierunki i zrobiłem dodaktowe 4km :oops: Hardkor był, ale odprowadzana panna poznała się ze mną bliżej 8)
_________________
www.patrzzniego.blogspot.com - moja muzyka w waszych słowach
 
 
n.
Gość
Wysłany: Wto 06 Lis, 2007   

ha, ja kiedys po powrocie z wawy zrobilem sie z kumplem w pobliskiej zulerni, a nastepnie zasnalem w ostatnim autobusie, ktory pojechal do konca trasy, pozniej z powrotem by w koncu zjechac na zajezdnie - tam mnie obudzono i oczywiscie rowniez pojebalem kierunki... w pewnym momencie zaczalem sie dziwic czemu budynkow jest coraz mniej ;) to byl koniec stycznia, kolo swojego domu przejechalem dwukrotnie. w ogole roznych menelskich akcji mialem od groma... ostatnio sobie z kolezanka przypominalismy nasze wyczyny i kurwa... jest sie czym pochwalic, chociaz powodow do dumy tam niewiele :P
 
Mecenas
Mecewąsik


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 3699
Płeć:
Wysłany: Wto 06 Lis, 2007   

kiedyś przenieśliśmy się z klubu do mojej meliny z dziouchami, ostro najebani po drodze jescze siódemkę zakupiliśmy, jedna dziouchja zaraz po wtoczeniu sie na chatę zasnęła, koleś co ją obłapiał zaraz po niej, ja poszedłem się odlać i znaleźli mnie w siędzącego na kiblu z rozjebana głową i opuszczonymi gaciami, reszta się zmyła, rano po przebudzeniu zobaczyłem że ten koleś co spał z panną na łóżku obrzygał jej włosy :lol: , ona była tak pijana że tego nie zauważyła zamówiła taksę i se poszła :lol:

a propos spacerów: wysiadłem jeden przystanek przed swoją chatą na Bielanach i nie mam pojęcia jak trafiłem jakieś 5 km za łomiankami, łaziłem chyba przerz 5 godzzin szukając drogi do Warszawy, do domu trafiłem około7 rano, o 11 byłem w robocie, ale mnie wysłali z powrotem żebym wytrzeźwiał :oops:
_________________
Si Deus nobiscum, quis contra nos?
 
prezespl-

Dołączył: 20 Wrz 2007
Posty: 1
Skąd: inąd
Wysłany: Wto 06 Lis, 2007   

a ja na swojej 18tce zamówiłem 3 krowy taksówką, bo sklep najbliższy otwarty był w chuj daleko. taxa miała być po 15 minutach. po 30 jej jeszcze nie było. wkurwiłem się i poszedłem na pieszo. w stanie dość wskazującym - bo na nogach nie miałem butów - poprostu zapomniałem o nich. wracając ze STATOILA z 3 x 0.7 postanowiłem jedną otworzyć, bo chciało mi sie pić... wstałem po 3 godzinach - spiąc w przedsionku do jakiegoś kiosku. wpadłem na impreze, a tam już prawie same zgony - chyba taksówka dojechała... no ale kilka osoób dotrwało i obaliliśme reszte wódy - chyba, bo wstałem drugiego dnia o 14 wychodząć spod komody, pod która zasnąłem. taka o to była moja 18tkowa przygoda.
 
 
Kendi

Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1
Skąd: Wyszków
Płeć:
Wysłany: Pią 16 Lis, 2007   

ja kiedys spałem z głową w kiblu a potem jak mnie ktoś poryszył połozyłem sie obok i tak kimałem przez 2 godziny... a jak na woodstock jechałem to sie klawo zrzygałem na taką panienke w dredach co leżała podemną... zaras oczywiście sie wszyscy na mnie zaczeli drzec ale jak sie obudziłem to nawet śladu nie było po tych rzygach...
 
 
Bela77

Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 2
Skąd: Włodawa
Wysłany: Pią 16 Lis, 2007   

Ostatnio zbudzilem sie z mokrymi spodniami,pierwsze co przyszlo mi na myśl to,to że zejszczalem sie w gacie,i przeszedlem do następnej fazy alkoholizmu.po chwili okazalo sie ze na łużku leży pusta butelka po piwie z którą przysnąlem,ten widok nie powinien wzbudzić uśmiechu na twarzy ale w tym wypadku......
_________________
To my urodzeni 30 lat po wojnie.
 
 
Kruella

Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 9
Skąd: znikąd
Wysłany: Sob 17 Lis, 2007   

Kendi napisał/a:
ja kiedys spałem z głową w kiblu a potem jak mnie ktoś poryszył połozyłem sie obok i tak kimałem przez 2 godziny... a jak na woodstock jechałem to sie klawo zrzygałem na taką panienke w dredach co leżała podemną... zaras oczywiście sie wszyscy na mnie zaczeli drzec ale jak sie obudziłem to nawet śladu nie było po tych rzygach...


W sensie, że w dredy wsiąkły?
 
Fikstyn


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 6
Skąd: Lipno
Płeć:
Wysłany: Sob 17 Lis, 2007   

Kruella napisał/a:
W sensie, że w dredy wsiąkły?

PWNED XD
_________________
Wolę mieć własny świat nie Wasz!!!!!! Bez polityków i innych chamstw.
 
 
rozwal
Operator Beczki Śmierci


Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 1545
Skąd: Kopenhaga
Płeć:
Wysłany: Sob 17 Lis, 2007   

glupoty w pijackim amoku tu tu opisywac prosze:
http://forum.punkserwis.o...p=299622#299622

tutaj anegdoty jedynie :)
_________________
I am sitting with a philosopher in the garden; he says again and again “I know that that's a tree”, pointing to a tree that is near us.
Someone else arrives and hears this, and I tell him: “This fellow isn't insane. We are only doing philosophy.”

L. Wittgenstein
 
gooy


Dołączył: 12 Sty 2004
Posty: 1389
Skąd: Freistaat Sachsen
Płeć:
Wysłany: Sob 17 Lis, 2007   

na rzygi to mozna nawet iroka postawic :twisted:
_________________
Brains :!:
 
 
rajca


Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 60
Skąd: międzyrzecz
Płeć:
Wysłany: Nie 18 Lis, 2007   

raz sie tak schlalismy z kolesiem ze rzygał i srał jednoczesnie :shock: :shock: po wszystkim niemiał czym dupska wytrzeć :evil: i wpadł na pomysl zeby wytrzec kafelkiem chodnikowym to dopiero jazda :twisted:
_________________
nie kradnij władza nieznosi konkurencji
 
mrówa


Dołączyła: 12 Lis 2007
Posty: 23
Płeć:
Wysłany: Nie 18 Lis, 2007   

rajca napisał/a:
wpadł na pomysl zeby wytrzec kafelkiem chodnikowym to dopiero jazda

ałłłłłł :lol:
_________________
Nikt tego nie wie
Ile poezji jest w drzewie
Ile nadziei gdy szumi morze
Nikt się tego nie dowie
 
 
Gajor


Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 48
Płeć:
Wysłany: Nie 18 Lis, 2007   

A u nas dziś na fsi sie s kómplem tak zżygaliśmy ,że on śe nafed zesrał...
 
Lady Mery

Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1
Skąd: Warszawa - Praga Płn.
Płeć:
Wysłany: Sob 15 Sie, 2009   

A ja żygałam w zeszłym tygodniu idąc. Za dużo wina poszło ;] Przychodze do domu przed mamą udaje że się prosto na nogach trzymam. Wychodze z psem i rzygam xD

Mamie powiedzialam że strułam się fasolka 8)
_________________
"Jestem inny, Mamo Tato.
Czy dostanę w mordę za to?"

Póki co na etapie rozwijania ;]
 
 
Czarny!


Dołączył: 03 Lis 2005
Posty: 376
Skąd: Świdnica - Wrocław
Płeć:
Wysłany: Sob 15 Sie, 2009   

Bardzo punkowe... winszuję podejścia
_________________
www.myspace.com/klubmadness
www.madnes.website.pl
 
 
rozwal
Operator Beczki Śmierci


Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 1545
Skąd: Kopenhaga
Płeć:
Wysłany: Sob 15 Sie, 2009   

rozwal napisał/a:
glupoty w pijackim amoku tu tu opisywac prosze:
http://forum.punkserwis.o...p=299622#299622

tutaj anegdoty jedynie :)
:!:
_________________
I am sitting with a philosopher in the garden; he says again and again “I know that that's a tree”, pointing to a tree that is near us.
Someone else arrives and hears this, and I tell him: “This fellow isn't insane. We are only doing philosophy.”

L. Wittgenstein
 
kampfhundnr1


Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 313
Skąd: Międzybusz P.
Płeć:
Wysłany: Sob 15 Sie, 2009   

rozwal napisał/a:
tutaj anegdoty jedynie

Jakie punki takie anegdoty :faja:
_________________
KONTROWERSYJNY->NIELUBIANY->POTĘPIANY->CZUJĘ SIĘ ŚWIETNIE!!!
Michałowi ze wsi.
 
kampfhundnr1


Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 313
Skąd: Międzybusz P.
Płeć:
Wysłany: Pon 17 Sie, 2009   

Kiedyś wracałem rano z koncertu z małej miejscowości. Większość osób będących na nim chciała się dostać do Lublina. Na dworzec przyjechał autobus pośpieszny (full wypas można rzec). Około 50 osób (gapowiczów rzecz jasna) zapakowało się do środka. Kierowca się wkurwił i powiedział że nie pojedzie. Nikt nie miał zamiaru wysiadać w końcu musi jechać. Po 10 min. nieplanowanego postoju ruszył.Ku zdziwieniu wszystkich nie w stronę Lublina lecz na komisariat. Okazało się że komisariat jest jeszcze zamkniety ( godziny otwarcia 8-16 poprostu wiocha). Była 7.45. Wszyscy wyli ze śmiechu. Ale w tej samej chwili pojawił się radiowóz z pierwszym gliną który jechał otworzyć psiarnię.
Kierowca poprosił o interwencję. Młody gliniarz próbował nawet wyciągać jednego kolesia z autobusu ale nie miał szans bo reszta ciągnęła go w drugą stronę. W końcu dał sobie spokój i kazał kierowcy aby ten zawiózł nas do Lublina. Kierowca płaczliwym głosem pytał kilkukrotnie : Panie ale jak to tak :?:
_________________
KONTROWERSYJNY->NIELUBIANY->POTĘPIANY->CZUJĘ SIĘ ŚWIETNIE!!!
Michałowi ze wsi.
 
Leniwiec99

Dołączyła: 25 Gru 2009
Posty: 2
Płeć:
Wysłany: Pon 11 Sty, 2010   

ja ostatnio miałam taką jazde po sylwestrze.
wypiłam chyba z 6 komandosów, po czym poszłam na plac, gdzie było pełno ludzi (było przed 00:00) zaczęłam drzeć morde, wyjebałam się na chodniku, ludzie próbowali mi pomóc, ja krzyczałam, spierdalać kurwa! anarchia! po czym kumple mnie podnieśli, szłam slalomem i weszłam w jakąś babke, zerzygałam się na nią, ona się wkurwiła, coś tam pogadała, wiem że jeszcze jak wróciliśmy na chate to zarzygałam stół z żarciem, zjadłam kawałek pizzy jeszcze, wypiłam jakieś wińsko apetit, rzygałam jak nie wiem, już prawie nie miałam czym rzygać, później usnęłam na podwórku na śniegu, bo byłam się przewietrzyć, rano rzygałam żółcią, to było pierwsze co zrobiłam jak wstałam. patrze a tam ludzie śpią jeszcze, wyglądają jak martwi, wszędzie kurwa rzygi, później tylko oglądałam zdjęcia jak rzygam, leżę z głową w kiblu, tańczę na placu, później na stole, albo jak klęczę pod kumplem który ma gacie w dole, a na penisie chrupki takie okrągłe i je gryze masakra to jakaś była wiem że rzuciłam czymś w sufit i spadł żyrandol, tyle tego jeszcze było :twisted: :twisted: :lol: :shock:
_________________
Bunt, walka, wolność i marzenia!
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12