Ejectes "Nightklubup" i "Clash Cash"

Dwupłytowy album koncertowy. Pierwszy to podsumowanie koncertowej działalności zespołu z lat 2004-2005. Znajdziecie tutaj 21 kawałków zagranych z pasją i energią, a utrzymanych w stylu ska, ragga, hip hop, rock. Pomimo takiej mieszanki stylów zespół gra bardzo spójną muzykę, a na koncertach wręcz rozwala publikę. Doskonale balansuje między stylami tworząc świetny klimat i zwarty show. Zreszta zespół ten zjechał cały świat i można rzec, że grał prawie wszędzie. Mnie dane było zobaczyć ich dwa razy na konertach w Krakowie i na prawdę na żywo jest to dynamit.

Druga płyta "Clash Cash" to projekt poświęcony zespołowi The Clash . Ejectes wykonuje 20 kawałków The Clash m.in. "Jimmy Jazz", "Should I Stay or Should I Go", "Guns of Brixton", i robi to znakomiecie. Żywioł i enrgia.

Brzmieniowo i jakościowo płyty dopracowane, oddające atmosferę koncertów. Jest też wersja dvd tejże płyty, na której można zobaczyć jak zespół radzi sobie na żywo. Są przebitki z różnych koncertów, m.in. także z Polski, a na dodatek kilka teledysków i materiały o zespole.

Jeśli ktoś jest zainteresowany płytą dvd albo innymi płytami Ejectes to może pisać na maila: daro@punkserwis.org.

Daro