Makulatura



W sumie nie wiadomo od kiedy to dokładnie istnieje Makulatura.
Załóżmy, że był to Czerwiec roku 2005. Kiedy to po długim planowaniu wspólnego hałasowania Maciej "OffcA" Owcarz i Michał "China" Ratajczak spotkali się, coby sobie trochę muzyki pograć. Grali różne dziwne rzeczy do czasu kiedy stwierdzili, że granie tych dziwnych rzeczy nie daje im satysfakcji - już. Zaczęli składać własne kawałki. Po nie więcej niż kilkunastu dniach doł±czył Grzegorz "Vengorz" Włudarczyk, którego oczywi¶cie dobrze znali. Vengi posuwał na basie, ale nie od zaraz, bo na swój sprzęt musieli¶my trochę poczekać. Było długo dłuuuuuugo nic, tzn. próby w trzech, z Offcˇ na wokalu.
W końcu wszystko na dobre rozkręciło się w Listopadzie `05 kiedy to zaczęli¶my współpracować z innym dobrze już obcykanym ziomalem Łukaszem "Chlebem" Chlebowskim. Chleb drze sw± ¶liczn± buĽkę do dzi¶. Zaczęli¶my nawet jakie¶ tam koncerty grać (archiwum koncertowe w dziale koncerty).
No i nagrali¶my demo "el punko no murio de muerte natural!"
(w sumie to były 3 dema, oficjalnie wyszło jedno i nieoficjalnie też jedno. Wyżej wypisane to oficjalne). Historia z czasem powinna się rozrastać bo póki co dalej kaleczymy w jednej z leszczyńskich piwnic.


Namiary:
www.makulatura.jo.pl

Mp3:

promomix demo `06