PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja

Poprzedni temat :: Następny temat
KAra Śmierci
Autor Wiadomość
rozwal
Operator Beczki Śmierci


Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 1545
Skąd: Kopenhaga
Płeć:
Wysłany: Śro 06 Gru, 2006   

zwierzak placisz placisz i to od kazdego kawalka chleba ktory jesz i od kazdego brona ktory pijesz :)
_________________
I am sitting with a philosopher in the garden; he says again and again “I know that that's a tree”, pointing to a tree that is near us.
Someone else arrives and hears this, and I tell him: “This fellow isn't insane. We are only doing philosophy.”

L. Wittgenstein
 
Zwierz@k


Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 3938
Skąd: Szczecin...
Wysłany: Śro 06 Gru, 2006   

Veetoo napisał/a:
Hmmm na garnuszku rodziców? Wink


egzakli


maciek333 napisał/a:
płacisz zwierzu
przecie na akcyze na fajki i alkohol to wykladasz pewnie grubą kase Wink


nooo, wsumie to masz racje, razem z rozi, ale ja sie tam nie znam, tego typu rzeczy zawsze jakos malo mnie interere....
_________________
Want to fuck up, drop out, never trust a fucking hippie.
And for that matter don't trust anyone.
Quit school, don't work, livin' up your music to punk.
If I could do it so could anyone
 
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Śro 06 Gru, 2006   

Agresor napisał/a:
co do chuja wafla temat KAra śmierci robi w dziale punk

Panki lubią czasem pogrozić komuś wyrokiem śmierci i tym faktem się pewnie autor zainspirował. :twisted:
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
MS
Ajbi


Dołączył: 16 Gru 2003
Posty: 340
Skąd: Wroclaw
Płeć:
Wysłany: Pią 08 Gru, 2006   

Bylo wielokrotnie. Starzy forumowicze znaja moje zdanie, ale dla nowych cos skrobne.

Xiao Mei napisał/a:
Kara smierci - kwestia moralnosci czy ekonomii?
Wedlug mnie jednak moralnosci. Dlatego jestem przeciw. Uwazam, ze kazdy czlowiek ma prawo do obrony wlasnej (tj. siebie, bliskich i wlasnosci) w pelnym zakresie (a wiec wlacznie z odstrzeleniem bandycie glowy), ale to prawo dotyczy tylko dzialania w celu powstrzymania przestepstwa. Prawo to winno rozciagac sie takze na dzialania policjanta (czy innego funkcjonariusza panstwowego) w momencie popelniania przestepstwa, o ile nie ma innej mozliwosci, aby przestepstwu zapobiec. Nie rozciaga sie natomiast na zorganizowana panstwowa represje, poniewaz:
:arrow: nie ma takiej potrzeby - panstwo majac przestepce pojmanego, w kajdankach lub za kratami, dysponuje calym wachlarzem represji i nie musi uciekac sie do srodkow ostatecznych;
:arrow: nie zwroci to zycia ofiarom - aparat panstwowy sp...rzyl juz swoja robote w zakresie ochrony bezpieczenstwa obywatela i krwawa represja swojej czesci winy nie zmaze;
:arrow: nikt naprawde nie wie, czy ujeto faktycznego zbrodniaza - wielokrotnie na lawach oskarzonych zasiadali ludzie niewinni, skazywani sila watpliwych dowodow i presji zbulwersowanej opinii publicznej. A przeciez ani sedziego, ani publicznosci nie bylo na miejscu zbrodni, wiec nie widzieli, kto ja popelnil!
_________________
Przecietny miesiac w pracy ma jedna zalete i 20 wad.
 
Machnaś

Dołączył: 06 Lis 2006
Posty: 38
Wysłany: Pią 08 Gru, 2006   

Moim zdaniem powinna być w prowaadzone coś takiego , dla pedałów między innymi , i zbrodniarzy ,tak jak to było w latach 80-tych kto oglądał film Kiśloskiego ''Dekalog'' ten wie o co chodzi .
---------------------------------------------------------------------------------------------
''Chciałbym ci to dać ale Nie wiem skąd TO Brać ''
 
jaś s
Gość
Wysłany: Pią 08 Gru, 2006   

a ja chciałbym potem zapierdolić wszystkich skurwysynów, którzy skazaliby pedałów na śmierć za to, że są pedałami. kompletnie bez kar, rpawa itd. ok, Machnaśku kochany, różowy otworku ty mój?
 
texpolar


Dołączył: 22 Paź 2006
Posty: 279
Wysłany: Pią 08 Gru, 2006   

popatrzcie na to z innej strony- nie każdy człowiek jest zły przez całe życie.
Dzieciństwo, okres dorastania- wzorowy obywatel, syn, uczeń. Dorzjewa takie bydle... stwierdza, że ubarwi swoje życie serią morderstw i zgodnie z planami postępuje. pierwszy w pień, drugi w pień, trzeci w pień............

I co teraz? za wybryk, w którym zgineło n ludzi facet ma iść na krzesełko?

Oczywiście, że tak. Zabił nie jednego, a wielu ludzi. Za głupote się płaci. lajf is brutal ;)

A że ktoś jest pedałem i ma dostać wyrok śmierci to jak dla mnie przeginka. Za molestowanie można dostać bencki od "kolegów" i
25 lat na cwelowni. delikwent wychodzi na wolność i mamy wyszkolonego obywatela. ;)
_________________
 
jaś skoczowski

Dołączył: 06 Sie 2006
Posty: 338
Wysłany: Sob 09 Gru, 2006   

nie no, morderców, których nie da się inaczej unieszkodliwić, się usuwa, szybko, czysto i higienicznie. można by było też organy do przeszczepu tak zdobywać. dla mnie nie ma z tym żadnego problemu.

problem jest w tym, ile byłoby pomyłek sądowych ale nie wiem, czy to jest argument za nieusuwaniem kolesi, którzy bez względu na nic, będą zabijać.

natomiast nie jestem pewny tego, czy każdego zabijającego człowieka powinno się zabić na przykład. prawo talionów mnie nie przekonuje. przez spory okres np. średniowiecza nie funkcjonowało, i jakoś średniowiecznicy żyli.

wolałbym, żeby, przynajmniej czasowo, morderca tracił nienaruszalność osobistą i np. policjant mógł go zabić, czy zwyczajny człowiek, swoją bronią, bez takich obostrzeń, jakie są, gdy zabije się teraz człowieka (np. można byłoby nie sprawdzać, czy użyto proporcjonalnych środków w obronie koniecznej). no i twarz powinna być mordercy przez upubliczniona.
_________________
|a and not-a. and fuck u 2.|Takie Nic - Cycki Na Wolności|"Every man should be his own government, his own law, his own church." Josiah Warren|
Ostatnio zmieniony przez jaś skoczowski Sob 09 Gru, 2006, w całości zmieniany 1 raz  
 
Xiao Mei


Dołączyła: 01 Sty 1970
Posty: 1337
Skąd: pokój 2046
Płeć:
Wysłany: Sob 09 Gru, 2006   

MS napisał/a:
Xiao Mei napisał/a:
Kara smierci - kwestia moralnosci czy ekonomii?
Wedlug mnie jednak moralnosci.


Dla mnie oczywiscie tez, nie wiem jak mozna podchodzic do zycia i smierci w kategoriach ekonomii, smierdzaca sprawa..



Machnaś napisał/a:
Moim zdaniem powinna być w prowaadzone coś takiego , dla pedałów między innymi , i zbrodniarzy ,tak jak to było w latach 80-tych kto oglądał film Kiśloskiego ''Dekalog'' ten wie o co chodzi. '


Sporo zrozumiales dude. Ppedaly=zbrodniarze=molestowanie?
Wtf?!
_________________
I'll fuck you, before you fuck me.
 
B84


Dołączył: 27 Gru 2004
Posty: 78
Skąd: BYDGOSZCZ
Płeć:
Wysłany: Sob 09 Gru, 2006   

jaś skoczowski napisał/a:
nie no, morderców, których nie da się inaczej unieszkodliwić, się usuwa, szybko, czysto i higienicznie. można by było też organy do przeszczepu tak zdobywać. dla mnie nie ma z tym żadnego problemu.

coraz czesciej zaczyna pan pisac z sensem :twisted:


jaś skoczowski napisał/a:
problem jest w tym, ile byłoby pomyłek sądowych ale nie wiem, czy to jest argument za nieusuwaniem kolesi, którzy bez względu na nic, będą zabijać.

napewno jest to argument za tym zeby usprawnic sady by takich pomylek nie bylo najlepiej wcale



Cytat:
natomiast nie jestem pewny tego, czy każdego zabijającego człowieka powinno się zabić na przykład.

no tutaj tez bylbym ostrozny, jednakze ktos kto z zimna krwia zabija np. matke z dzieckiem nie powinien byc czescia spoleczenstwa i zasluguje na smierc
uwazam ze w takich skrajnych przypadkach kara smierci jest sprawiedliwa i zasluzona dla skazanego
_________________
DLACZEGO SZANUJE SIĘ PRAWA MNIEJSZOŚCI A NIE SZANUJE PRAW JEDNOSTKI?
śmieszne zdjęcia
 
 
MS
Ajbi


Dołączył: 16 Gru 2003
Posty: 340
Skąd: Wroclaw
Płeć:
Wysłany: Sob 09 Gru, 2006   

Xiao Mei napisał/a:
nie wiem jak mozna podchodzic do zycia i smierci w kategoriach ekonomii, smierdzaca sprawa..
Ja tez nie wiem, ale widze, ze jest to powszechne w nurcie konserwatywnym ;-)
_________________
Przecietny miesiac w pracy ma jedna zalete i 20 wad.
 
V-2
Gość
Wysłany: Śro 13 Gru, 2006   

MS napisał/a:
Xiao Mei napisał/a:
nie wiem jak mozna podchodzic do zycia i smierci w kategoriach ekonomii, smierdzaca sprawa..
Ja tez nie wiem, ale widze, ze jest to powszechne w nurcie konserwatywnym ;-)
A jesteś w stanie - na poparcie tezy - podać parę nazwisk z tego nurtu (konserwatystów patrzących na KS ekonomicznie), czy nie bardzo? ;)
 
kolega ze Stretam
Gość
Wysłany: Czw 14 Gru, 2006   

Xiao Mei napisał/a:
Dla mnie oczywiscie tez, nie wiem jak mozna podchodzic do zycia i smierci w kategoriach ekonomii, smierdzaca sprawa..


piszesz o aborcji madralinska?
 
gooy


Dołączył: 12 Sty 2004
Posty: 1389
Skąd: Freistaat Sachsen
Płeć:
Wysłany: Czw 14 Gru, 2006   

jak dla mnie od kary smierci skuteczniejsze byloby zaostrzenie warunkow odbywania kary.
dla niebezpiecznych przestepcow (typu mordercy/gwalciciele itp) tylko i wylacznie izolatki przez caly czas odbywania kary.
duzo krotsze wyroki bylyby w stanie zrobic z tych ludzi wraki.
tylko izolatki sa bardzo nieoplacalne niestety :roll:
_________________
Brains :!:
 
 
burton


Dołączył: 29 Kwi 2006
Posty: 43
Skąd: Z łona matki
Wysłany: Czw 14 Gru, 2006   

jestem przeciwko karze smierci bo mordowanie w imie sprawiedliwosci jest prawie tym samym co mordowaniem w imie jezusa nie ma sprawiedliwosci przez smierc, to jest najlatwiejsze wyjscie, zabil kogos to zajebac po chuj sie z takim żreć potem w wiezieniu, taniej to wychodzi, wiecej miejsca w wiezieniach i tak juz przepelnionych. qrwa tyle zalet ze az dziw bierze ze jest wystarczajaca liczba normalnych ludzi ktorzy wiedza ze kara smierci nie ma sensu. to jest tylko ucieczka od problemu. resocjalizacja daje kiepskie efekty ale dla tych pary ludzi ktorzy zrozumieja co zrobii zle warto to robic.

ciekawe co wy mowilbyscie na ten temat gdyby wam (hipotetycznie) grozila kara smierci, czy dalej tacy bylibyscie zawzieci i "zajebac chuja" "oko za oko"
_________________
Bóg, honor, ojczyzna \ Jak piętno Chrystusa narodów \ Dobrowolne męczeństwo za sprawy, których nie ma \ Kolejna nacja uważająca się za lepszą \ Zamknięta szczelnie sztucznymi granicami mentalności i kultury \ Mit gościnności \Polska
 
B84


Dołączył: 27 Gru 2004
Posty: 78
Skąd: BYDGOSZCZ
Płeć:
Wysłany: Czw 14 Gru, 2006   

Cytat:
ciekawe co wy mowilbyscie na ten temat gdyby wam (hipotetycznie) grozila kara smierci, czy dalej tacy bylibyscie zawzieci i "zajebac chuja" "oko za oko"

ciekawe jest to ze sporo osob ktore dopuscily sie najstraszliwszych zbrodni (takich za ktore spokojnie nalezalaby im sie kara smierci) sama domaga sie kary smierci po tym jak je sumienie ruszylo :P


a poza tym trzeba byc odpowiedzialnym za swoje dzialania, popelniajac przestepstwo/zbrodnie trzeba liczyc sie z konsekwencjami!!!
_________________
DLACZEGO SZANUJE SIĘ PRAWA MNIEJSZOŚCI A NIE SZANUJE PRAW JEDNOSTKI?
śmieszne zdjęcia
 
 
B84


Dołączył: 27 Gru 2004
Posty: 78
Skąd: BYDGOSZCZ
Płeć:
Wysłany: Czw 14 Gru, 2006   

ps. a zreszta kurwa z kim ja tu probuje dyskutowac ;) dopiero zauwazylem :lol: :lol: :lol:
_________________
DLACZEGO SZANUJE SIĘ PRAWA MNIEJSZOŚCI A NIE SZANUJE PRAW JEDNOSTKI?
śmieszne zdjęcia
 
 
burton


Dołączył: 29 Kwi 2006
Posty: 43
Skąd: Z łona matki
Wysłany: Czw 14 Gru, 2006   

B84 napisał/a:
[
ciekawe jest to ze sporo osob ktore dopuscily sie najstraszliwszych zbrodni (takich za ktore spokojnie nalezalaby im sie kara smierci) sama domaga sie kary smierci po tym jak je sumienie ruszylo :P


a poza tym trzeba byc odpowiedzialnym za swoje dzialania, popelniajac przestepstwo/zbrodnie trzeba liczyc sie z konsekwencjami!!!

Ale z ciebie katolik :lol: Jesteś hipokrytą bo twoja religia w V przykazaniu zabrania zabijać a ty jednocześnie jesteś za karą śmierci
_________________
Bóg, honor, ojczyzna \ Jak piętno Chrystusa narodów \ Dobrowolne męczeństwo za sprawy, których nie ma \ Kolejna nacja uważająca się za lepszą \ Zamknięta szczelnie sztucznymi granicami mentalności i kultury \ Mit gościnności \Polska
 
MS
Ajbi


Dołączył: 16 Gru 2003
Posty: 340
Skąd: Wroclaw
Płeć:
Wysłany: Czw 14 Gru, 2006   

V-2 napisał/a:
MS napisał/a:
Ja tez nie wiem, ale widze, ze jest to powszechne w nurcie konserwatywnym ;-)
A jesteś w stanie - na poparcie tezy - podać parę nazwisk z tego nurtu (konserwatystów patrzących na KS ekonomicznie), czy nie bardzo? ;-)
Chodzilo mi o nurt "conservative punks", ktory tutaj na Forum prezentuje takie poglady:
maciek333 napisał/a:
ja też jestem za jak taki skurwiel dostanie dozywocie to siedzi sobie na naszych podatkach a koszt miesiecznego utrzymania wieznie to ok 1300 zet jak dobrze pamietam
xhelax napisał/a:
Dokladnie, takie debil wezmie kogos zabije albo okradnie a potem panstwo ma go utrzymywac. To jest chore
Zwierz@k napisał/a:
Cytat:
wole wiedziec, ze sie kisi w wiezieniu
i placic na niego z wlasnych podatkow.
B84 napisał/a:
Cytat:
nie no, morderców, których nie da się inaczej unieszkodliwić, się usuwa, szybko, czysto i higienicznie. można by było też organy do przeszczepu tak zdobywać. dla mnie nie ma z tym żadnego problemu.
coraz czesciej zaczyna pan pisac z sensem
itd...

burton napisał/a:
ciekawe co wy mowilbyscie na ten temat gdyby wam (hipotetycznie) grozila kara smierci, czy dalej tacy bylibyscie zawzieci i "zajebac chuja" "oko za oko"
Wow! Kolega burton zaczyna myslec? :-o
_________________
Przecietny miesiac w pracy ma jedna zalete i 20 wad.
 
KonPunk


Dołączył: 04 Lis 2006
Posty: 133
Skąd: Marienburg Brigade
Wysłany: Czw 14 Gru, 2006   

MS napisał/a:
maciek333

Nie mam gościa na naszym forum.

MS napisał/a:
xhelax napisał:

Same
Także panie MS mały blamaż.
_________________
w@w@w.c@o@n@s@e@r@v@a@t@i@v@e@p@u@n@k.n@e@t - wypierdol anarchię i sprawdź co zostanie!

Say "rather no" to fascism!
 
bnr


Dołączył: 20 Mar 2005
Posty: 866
Płeć:
Wysłany: Czw 14 Gru, 2006   

Mowiac 'jestem za kara smierci', 'zajebac chuji', automatycznie stwierdzasz, ze dotyczy to rowniez ciebie. Grozi ci wiec faktyczna (nie hipotetyczna) kara smierci, bo ty rowniez mozesz popelnic przestepstwa pod nia podlegajace.

Czyli 'zgadzam sie na zabicie mnie, jesli zrobie to czy tamto', a nie tylko 'zgadzam sie na zabicie ich, bo zrobili to i tamto'.

Ale to chyba logiczne :roll:
_________________
shame on a nigga who try to run game on a nigga
wu buck wild with the trigger!
shame on a nigga who try to run game on a nigga
 
MS
Ajbi


Dołączył: 16 Gru 2003
Posty: 340
Skąd: Wroclaw
Płeć:
Wysłany: Czw 14 Gru, 2006   

KonPunk: Nie siedze na Waszym forum, to moge chyba nie znac listy towarzyszy? Tak czy owak oryginalna wypowiedz byla z "przymrozeniem oka" i nie zamierzal o nia kruszyc kopi.
_________________
Przecietny miesiac w pracy ma jedna zalete i 20 wad.
 
B84


Dołączył: 27 Gru 2004
Posty: 78
Skąd: BYDGOSZCZ
Płeć:
Wysłany: Czw 14 Gru, 2006   

Burton debilu nie jestem hipokrytą. W przykazaniu "Nie zabijaj" chodzi o osoby niewinne, nie chodzi natomiast o zabijanie podczas walki na wojnie (w obronie ojczyzny na przyklad) i w ramach kary za popelnione zbrodnie.
Moze tez dotrze do twojej chorej glowki ze w jezykach w ktorych napisano Stary Testament inne bylo slowo ktorym okreslano "zabijanie" i inne slowo okreslalo zabijanie na wojnie i wykonywanie kary smierci... Zgadnij ktorej formy uzyto w dekalogu :P

W zwiazku z tym nie czuje zadnego dyskomfortu moralnego zwiazanego z jednoczesna wiara oraz popieraniem kary smierci.
_________________
DLACZEGO SZANUJE SIĘ PRAWA MNIEJSZOŚCI A NIE SZANUJE PRAW JEDNOSTKI?
śmieszne zdjęcia
 
 
Zwierz@k


Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 3938
Skąd: Szczecin...
Wysłany: Czw 14 Gru, 2006   

MS napisał/a:
Zwierz@k napisał:
Cytat:
wole wiedziec, ze sie kisi w wiezieniu
i placic na niego z wlasnych podatkow.

ty mnie Marek nie podpinaj pod jakikolwiek nurt - nie jestem anarchista, konserwą, nazista, faszystą. poglądy mam jakie mam, ale nie zamykaj mnie w ramki - rajt?
_________________
Want to fuck up, drop out, never trust a fucking hippie.
And for that matter don't trust anyone.
Quit school, don't work, livin' up your music to punk.
If I could do it so could anyone
 
 
jaś skoczowski

Dołączył: 06 Sie 2006
Posty: 338
Wysłany: Czw 14 Gru, 2006   

łoż kurwa, ja pierdole... zaliczyli mnie do konserwatystów...
_________________
|a and not-a. and fuck u 2.|Takie Nic - Cycki Na Wolności|"Every man should be his own government, his own law, his own church." Josiah Warren|
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 13