PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja


Poprzedni temat :: Następny temat
Co ostatnio zawładnęło Waszymi głośnikami?
Autor Wiadomość
Blekit
Spaghetti Master


Dołączył: 30 Sty 2004
Posty: 1468
Płeć:
Wysłany: Czw 15 Mar, 2007   

non stop nowiutkie STOOGES
_________________
rock'n'roll fucked my soul
 
einer

Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 90
Wysłany: Czw 15 Mar, 2007   

Dziś:
Kaczmarski, Uriah Heep i Kult
 
hellcat


Dołączył: 28 Lis 2006
Posty: 203
Wysłany: Czw 15 Mar, 2007   

Aaaaaaaaaaj low
liwin in de siti!
 
piotruś


Dołączył: 23 Gru 2005
Posty: 127
Płeć:
Wysłany: Czw 15 Mar, 2007   

Xiao Mei napisał/a:

POST REGIMENT - "Death Before Metal"


no i jak zwykle Misfits :P
 
n.
Gość
Wysłany: Czw 15 Mar, 2007   

Stanzberg napisał/a:
Wpadnij kiedyś Zwierzak, założymy kapelę krastową, mam nową, zajebistą wiertarkę. ;)


jak kiedys mialem dziecinna faze jezdzenia po kapelach ojowych, umialem podac sporo przykladow i odwolac sie do konkretnych kawalkow... moze tez sprobujesz? a moze podobnie jak kolega kondon na innym forum, wymienisz: catharsis, his hero is gone oraz zegote, o ktorych mial sporo do powiedzenia nie tylko pod katem muzyki /tu 3 razy pudlo/ ale i przeslania /niewiele lepiej ;) /, w zyciu niczego nie slyszac ;)

btw, zeby zrobic te 'wiertarki' zwykle potrzeba nieco wiecej wprawy niz do grania wiekszosci waszych ukochanych cock sparrerow czy vibratorsow... taka smutna prawda. gust gustem, ale sluch tez fajna rzecz.

ilez mozna te same mierne texty meczyc... w ogole poziom zartow jak w gimnazjum :lol:

a wracajac to tematu: teraz troche crusta z pieknymi blascikami, czyli...

agathocles - thanks for your hostility :twisted:

pozniej wracam do walcow... chyba mam przed soba przyszlosc w drogowce ;)
 
Maciek


Dołączył: 02 Kwi 2005
Posty: 157
Skąd: dół z wapnem
Wysłany: Pią 16 Mar, 2007   

suicide punk: racja,racja,przybij piątjke, ja np. slucham krasta tylko z winyli.

Od wiertarek to sie odpierdolcie, u mnie na tapecie muzyka dla inzynierow budowlanych np.
http://www.youtube.com/watch?v=xGXBjwifubI





inzynierowie budowlani - nigdy trzezwi,zawsze pijani!
_________________

C(A)PITALISM-SMASH THE WELFARE STATE
 
 
milou

Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 52
Skąd: Z Wyspy Żródlanej Wody
Wysłany: Pią 16 Mar, 2007   

Joy Division i "Love will tear us apart" dla wielu opus magnum twórczości Curtisa - dziś u mnie na początek dnia
_________________
"- Spójrz na tego gościa z Indiany. Zamordował 12 osób, rozczłonkował je i wszystkie zjadł.
- To się dopiero nazywa alternatywny styl życia."
 
Marguz

Dołączył: 13 Gru 2005
Posty: 1199
Skąd: Świdnik
Wysłany: Pią 16 Mar, 2007   

Jak dla mnie wszystko co słucham Joy Division jest w cipke, em i te wielce radosne teksty do muzyki wprost kabaretowej ;) , ale u mnie dzisiaj Dezerter z rana
_________________
IQ jeden z drugim ma 102 a punk 77.
 
 
milou

Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 52
Skąd: Z Wyspy Żródlanej Wody
Wysłany: Pią 16 Mar, 2007   

A ja się będę upierać przy Joy Division :look: - muzycznie mnie intryguje, a texty zahaczają o ciemną strefę rzeczywistości.
_________________
"- Spójrz na tego gościa z Indiany. Zamordował 12 osób, rozczłonkował je i wszystkie zjadł.
- To się dopiero nazywa alternatywny styl życia."
 
Mecenas
Mecewąsik


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 3699
Płeć:
Wysłany: Pią 16 Mar, 2007   

dysponuję książką o Curtisie napisaną przez wdowę po nim, wynika z niej że koloeś miał nierówno pod sufitem od samego początku, jak to często bywa z artychami, twórczośc bardzo sobie cenię, pan C. natomiast to dla mnie fajfus był
_________________
Si Deus nobiscum, quis contra nos?
 
Aneta
kąśliwa żmija

Dołączyła: 02 Gru 2005
Posty: 2702
Skąd: Ohra
Płeć:
Wysłany: Pią 16 Mar, 2007   

chwilowo The Assassinators
 
milou

Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 52
Skąd: Z Wyspy Żródlanej Wody
Wysłany: Pią 16 Mar, 2007   

Mecenas napisał/a:
koloeś miał nierówno pod sufitem od samego początku, jak to często bywa z artychami, twórczośc bardzo sobie cenię, pan C. natomiast to dla mnie fajfus był


No tak, epilepsja i permanentne załamania nerwowe + wyjątkowo ciężki charakter mogły sprawić, że życie z nim i dla niego było koszmarem.
_________________
"- Spójrz na tego gościa z Indiany. Zamordował 12 osób, rozczłonkował je i wszystkie zjadł.
- To się dopiero nazywa alternatywny styl życia."
 
Marguz

Dołączył: 13 Gru 2005
Posty: 1199
Skąd: Świdnik
Wysłany: Pią 16 Mar, 2007   

ja mam książkę o całym Joy Division- Śmierć połączy nas wszystkich, ale książka jest średnia, suche rzucanie datami, koncertami i podpisywaniem umów, co do Curtisa no to typ miał dół przez całe lajf to i szybko go skończył.
_________________
IQ jeden z drugim ma 102 a punk 77.
 
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Pią 16 Mar, 2007   

suicide punk napisał/a:
Stanzberg napisał/a:
Wpadnij kiedyś Zwierzak, założymy kapelę krastową, mam nową, zajebistą wiertarkę. ;)

jak kiedys mialem dziecinna faze jezdzenia po kapelach ojowych, umialem podac sporo przykladow i odwolac sie do konkretnych kawalkow... moze tez sprobujesz? (.....)

Nie. Przerabialiśmy już to - nie bawi mnie studiowanie niestrawnej dla mnie stylistyki tylko po to, żeby móc o tym godzinami dyskutować.
suicide punk napisał/a:
zeby zrobic te 'wiertarki' zwykle potrzeba nieco wiecej wprawy niz do grania wiekszosci waszych ukochanych cock sparrerow czy vibratorsow... taka smutna prawda. gust gustem, ale sluch tez fajna rzecz.

Nie próbuj nawet napierdalać na Vibratorsów i SParrera, bo się pogniewamy. :P Może nie grają specjalnie skomplikowanej, ale jednak MUZYKĘ. Nie wiem na jakim poziomie warsztatowym są Twoje krastowe miłości, ale wiem, że nie biegłość techniczna świadczy o sile muzyki. Dlatego słucham TZN Xenny, nie Vivaldiego. I uważam, że wykrzesanie tak pierwotnej energii jak zrobili to np. Vibratorsi w numerze "Judy Says" wymaga znacznie więcej wyczucia niż skomponowanie krastowej łupanki dla zaangażowanej gawiedzi.
To samo się tyczy wokalu - nie widzę nic zachwycającego w szczekająco-rzygających mieszanych wokalach, natomiast podnieca mnie wyraziście wyśpiewana i uczciwie skomponowana melodia - finezja słuchaczom krasta niedostępna.

Na potwierdzenie swoich słów zaraz puszczę sobie GBH, a potem DRI. :P
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
buri


Dołączył: 31 Paź 2004
Posty: 644
Skąd: Thorn/Bromberg
Wysłany: Pią 16 Mar, 2007   

od rana znowu 'party animals' turboli a zwlascza kawalek 'final warning'

..i killl you all without mercy... 8)
_________________
"po kapelach krastowych moge stwierdzić gołym okiem że peja ma więcej wspólnego z punk rockiem"
 
piotruś


Dołączył: 23 Gru 2005
Posty: 127
Płeć:
Wysłany: Sob 17 Mar, 2007   

Stanzberg napisał/a:

Nie próbuj nawet napierdalać na Vibratorsów i SParrera, bo się pogniewamy. :P Może nie grają specjalnie skomplikowanej, ale jednak MUZYKĘ.(.....)To samo się tyczy wokalu - nie widzę nic zachwycającego w szczekająco-rzygających mieszanych wokalach, natomiast podnieca mnie wyraziście wyśpiewana i uczciwie skomponowana melodia - finezja słuchaczom krasta niedostępna.

Na potwierdzenie swoich słów zaraz puszczę sobie GBH, a potem DRI. :P


nic dodac nic ująć .....
krast to jest "popierdywanie" w porównaniu do xenny czy sparrerów

jak kots lubi to niech słucha krasta , tylko nie uświadamic innych co jest lepsze :P

mi krast zupuełnie nie odpowiada i muzycznie i wokalnie :| takie kurwa darcie ryja i napierdalanie na gitarze (co się porafi:P)


a dzisiaj ramones :P

ot taki crust punk... :roll:
 
100% Hate


Dołączył: 01 Lis 2005
Posty: 412
Skąd: Gdańsk
Płeć:
Wysłany: Sob 17 Mar, 2007   

suicide punk napisał/a:
zeby zrobic te 'wiertarki' zwykle potrzeba nieco wiecej wprawy niz do grania wiekszosci waszych ukochanych cock sparrerow czy vibratorsow... taka smutna prawda. gust gustem, ale sluch tez fajna rzecz.

To dlatego 10-15 lat temu co druga kapela w tym kraju napierdalała crusta. Polska to po prostu kraj wirtuozów :twisted: :P
 
Xiao Mei


Dołączyła: 01 Sty 1970
Posty: 1337
Skąd: pokój 2046
Płeć:
Wysłany: Sob 17 Mar, 2007   

Jak dzieci, no jak dzieci..


u mnie Sandra :faja:
_________________
I'll fuck you, before you fuck me.
 
Zwierz@k


Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 3938
Skąd: Szczecin...
Wysłany: Sob 17 Mar, 2007   

suicide punk napisał/a:
btw, zeby zrobic te 'wiertarki' zwykle potrzeba nieco wiecej wprawy niz do grania wiekszosci waszych ukochanych cock sparrerow czy vibratorsow... taka smutna prawda. gust gustem, ale sluch tez fajna rzecz.


bla bla bla.... masz jeszcze misje niesienie kaganku oświaty krastowej wśród niereformowalnych młodszych i starszych?
Najterku zrozum, że niekoniecznie wszyscy musza lubić to samo co Ty :kiss:

ew. skoro amsz taka potrzebe nawracania - proponuje pójśc na dyskoteke i rozdawac tam płytki :kiss:
_________________
Want to fuck up, drop out, never trust a fucking hippie.
And for that matter don't trust anyone.
Quit school, don't work, livin' up your music to punk.
If I could do it so could anyone
 
 
hardcore punx


Dołączył: 03 Cze 2005
Posty: 228
Skąd: 3M
Płeć:
Wysłany: Sob 17 Mar, 2007   

100% Hate napisał/a:

To dlatego 10-15 lat temu co druga kapela w tym kraju napierdalała crusta. Polska to po prostu kraj wirtuozów :twisted: :P


Uważaj bo Ci ktoś uwierzy, hehe. 10-15 lat temu to w Polsce zdecydowana większość kapel grała folk-reggae-punka albo punko polo. :twisted:
 
Marguz

Dołączył: 13 Gru 2005
Posty: 1199
Skąd: Świdnik
Wysłany: Sob 17 Mar, 2007   

dorwałem w me chciwe łapska płytę Rock The Rebels Metal The Devils zespołu Volbeat no i kurwa jest poprostu wyjebiście wyjebany, non stop szczerze polecam
kurwa jestem pod wrażeniem :)
http://www.myspace.com/volbeat
_________________
IQ jeden z drugim ma 102 a punk 77.
 
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Sob 17 Mar, 2007   

Dziękuję Ci Borysie za wyczerpującą ripostę, ale pozwolisz, że moja odpowiedź zmieści się w kilku zdaniach.
Nie - nie zamierzam porównywać crusta do industrialu, ani nazywać tego anty-muzyką (takie określenie jest nieuprawnione, co sam wykazałeś).
Moje wcześniejsze stwierdzenie było żartobliwym nawiązaniem do hałasu, które kapele krastowe niewątpliwie czynią i bez znaczenia jest w tym momencie fakt istnienia noise'u, industrialu itd.
Faktycznie - masz zjebany humor, a przynajmniej jego poczucie.
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Sob 17 Mar, 2007   

Spoko. ;)
Miałeś wenę i potrzebę się podzielić spostrzeżeniami - w pełni rozumiem.
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
wawrzon


Dołączył: 06 Sie 2005
Posty: 2235
Skąd: Sosnówka / Wrocław
Płeć:
Wysłany: Sob 17 Mar, 2007   

soundtracki...

szczegolnie piraci z karaibow
_________________
"czy zastanawiałeś się, co być zrobił gdybyś mógł, bezkarnie zabijać, gdybyś był jak bóg"
 
 
100% Hate


Dołączył: 01 Lis 2005
Posty: 412
Skąd: Gdańsk
Płeć:
Wysłany: Nie 18 Mar, 2007   

hardcore punx napisał/a:
100% Hate napisał/a:

To dlatego 10-15 lat temu co druga kapela w tym kraju napierdalała crusta. Polska to po prostu kraj wirtuozów :twisted: :P


Uważaj bo Ci ktoś uwierzy, hehe. 10-15 lat temu to w Polsce zdecydowana większość kapel grała folk-reggae-punka albo punko polo. :twisted:

Dlatego napisałem co druga :twisted:
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,36 sekundy. Zapytań do SQL: 12