PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja

Poprzedni temat :: Następny temat
Pytanie do Pary...
Autor Wiadomość
kasiakapelak

Dołączył: 02 Lis 2006
Posty: 10
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 23 Kwi, 2007   

Gilka zaangażuj się, chętnie pomogę :)
 
 
gilka


Dołączyła: 13 Lis 2005
Posty: 143
Skąd: Malbork
Płeć:
Wysłany: Wto 24 Kwi, 2007   

narazie nie mam specjalnie kiedy, ale pomyślę nad projektem...
Z tym, że jeśli chodzi o mnie, to ja nie lubię wcale dużych nadruków, ale pomyślę, żeby każdy był zadowolony...
Jednakże nie obiecuję niczego, więc nie nastawiać się, że cokolwiek zrobię, bo póki co edukacja i zachowanie w szkole mojego potomka są dla mnie ważniejsze... :roll:
Pozdrawiam wszystkich chętnych i mniej chętnych na te koszulki :mrgreen:
A na Twą pomoc Kasiu to jak zacznę to na pewno będę liczyć ;)
_________________
www.reks.malbork.pl
 
 
kasiakapelak

Dołączył: 02 Lis 2006
Posty: 10
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw 26 Kwi, 2007   

:)
 
 
gilka


Dołączyła: 13 Lis 2005
Posty: 143
Skąd: Malbork
Płeć:
Wysłany: Pią 27 Kwi, 2007   

dobra pomału zaczynam myśleć, ale to może nieco potrwać ;) zanim się okaże, czy jestem w stanie coś sensownego wymyślić :twisted:
 
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Śro 28 Lis, 2007   

gilka napisał/a:
dobra pomału zaczynam myśleć
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Gilka wybacz, ale musiałem się zemścić :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
gilka


Dołączyła: 13 Lis 2005
Posty: 143
Skąd: Malbork
Płeć:
Wysłany: Śro 26 Gru, 2007   

Para Wino napisał/a:
Gilka wybacz, ale musiałem się zemścić


wybaczam
:kiss:
mam nadzieję, że lepiej Ci po tym :wink:

ale boli to myślenie strasznie :wink:
Powiem Wam tak, ja nie nadaje się na jakiś konkret, bo nie lubię koszulek z tzw. idolami, zdjęciami ich podobizn etc. ja nie lubię w ogóle żadnych nadruków na ubraniach :oops: ewentualnie jakis jajcarski napis w niedużej postaci 8)
_________________
www.reks.malbork.pl
 
 
JJW

Dołączył: 22 Cze 2007
Posty: 3
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 29 Gru, 2007   

Ale co tu dużo myśleć nad projektem? Po prostu przód jak w klipie Człowiek z walizką, a na plecach PARA WINO albo coś w ten deseń, ja osobiście koszulek z podobiznami, obrazkami itd. nie lubię, ale z samymi napisami chętnie ;)
 
el_zychu_


Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 10
Płeć:
Wysłany: Nie 30 Gru, 2007   

Chętnie bym zakupił koszulkę z napisem Para Wino XD. Tylko żeby nie była jakaś ostentacyjna, tylko prosta schludna, z napisem "Para Wino" i z jakimś obrazkiem przedstawiającym wino, albo Pare. I bez żadnych anarchii i innych punkowych emblematów ;>.
_________________
Pierdole pańskie maniery.
http://www.lastfm.pl/user/el_Zychu_Szatan
 
 
gilka


Dołączyła: 13 Lis 2005
Posty: 143
Skąd: Malbork
Płeć:
Wysłany: Śro 02 Sty, 2008   

el_zychu_ napisał/a:
bez żadnych anarchii i innych punkowych emblematów


i bardzo dobrze :faja:


wizja koszulki jest, tylko nie ma jak tego "przelać" na kompa, ewentualnie papier :roll:
_________________
www.reks.malbork.pl
 
 
Slayer

Dołączył: 09 Lut 2008
Posty: 71
Wysłany: Sob 09 Lut, 2008   

Para Wino- czy pojedziesz w trasę z Sedesem? :mrgreen:
 
 
oj

Dołączył: 28 Sty 2008
Posty: 1
Wysłany: Śro 13 Lut, 2008   

Slayer napisał/a:
Para Wino- czy pojedziesz w trasę z Sedesem? :mrgreen:
Pewnie on zatrzymuje się w hotelach gdzie sedes już jest :mrgreen:
_________________
"sram na sedes i wiem, że mam rację"
 
Machnas

Dołączył: 09 Lut 2008
Posty: 4
Wysłany: Śro 13 Lut, 2008   

A gdyby tak zaproponował wspólną trasę koncertową DEFEKT MUZGO ciekawe czy by sie zgodził
 
szymon

Dołączył: 11 Sty 2005
Posty: 187
Skąd: Z domu
Płeć:
Wysłany: Pią 15 Lut, 2008   

Poczytaj sobie Machnaś to forum a będziesz znał odpowiedź na twoje pytanie...to co było w latach 90 tych już nie wróci-robię zakład z Tobą ze Defekt Muzgó z Siwym w składzie nigdzie oficjalnie już nie zagra?Wchodzisz?
 
el_zychu_


Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 10
Płeć:
Wysłany: Pią 15 Lut, 2008   

Szkoda że tak dużo się pozmieniało :( . Lata 80 i 90 to złote czasy punka w Polsce. Chciałbym żeby scena się odbudowała chociaż troche, są nadal ludzie, którym zależy, pojawiają się też młodzi nowi. Napewno punk nigdy nie będzie tak silny jak 20 lat temu, no ale...
_________________
Pierdole pańskie maniery.
http://www.lastfm.pl/user/el_Zychu_Szatan
 
 
Machnas

Dołączył: 09 Lut 2008
Posty: 4
Wysłany: Sob 16 Lut, 2008   

szymon napisał/a:
Poczytaj sobie Machnaś to forum a będziesz znał odpowiedź na twoje pytanie...to co było w latach 90 tych już nie wróci-robię zakład z Tobą ze Defekt Muzgó z Siwym w składzie nigdzie oficjalnie już nie zagra?Wchodzisz?


Skad wiesz ??? Az taki pesymista z ciebie fakt ze ostatni koncert zagrali 2-lata temu ale moze cos na wakacje w tym roku np : Madnesss???
 
szymon

Dołączył: 11 Sty 2005
Posty: 187
Skąd: Z domu
Płeć:
Wysłany: Sob 16 Lut, 2008   

Po pierwsze DM ostatni raz zagrał 10.12.2006 roku czyli jeszcze dwóch lat nie ma

Po drugie w wakacje nie robi się koncertów klubowych-jedynie plenery

Po trzecie czemu jak w 2006 mieli menagera to nie byłeś na ich koncercie-nie wiem skąd jesteś ale może warto było dupę ruszyć i przejechać się na ich koncert-info o koncertach były min tutaj i na stronce defektu

Po czwarte wokalista ma zajebisty problem pije na umór,poza tym ma inne problemy o których na necie lepiej nie pisać....pogadaj z młodym z sedesu jak grał na basie w sedesie na przełomie maja i czerwca 2006 roku powie ci więcej o siwym oraz dlaczego odszedł z Defektu...

Po piąte na jakiej podstawie sądzisz ze Dm powróci,skoro skłąd jest w rozsypce i wogóle nie ma zadnych prób...

Po szóste jak ci tak zależy na Defekcie to skontaktuj się z byłymi muzykami tej kapeli którzy grają w innych projektach i nakłoń ich do
tego by na nowo zaczęli grać w Defekcie a co najważniejsze niech nakłonią Siwego by zaczął grać próby...

Po siódme obejrzyj sobie filmiki z ostatniego koncertu DM w Zielonej Górze-to co grał Siwy to zenada,był tak najebany,mylił mużykę,tekst...normalnie ludziom powinni oddać kasę za ten koncert,bo to publiki która płaci i wymaga trzeba mieć szacunek-bo inaczej będą mieli takich muzyków w dupie i na drugi raz już na ich występ nie przyjdą...

Sorry para za oftop ale temu Machnasiowi trzeba łopatologicznie napisać co i jak bo inaczej nie zrozumie...
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Nie 17 Lut, 2008   

szymon napisał/a:
w wakacje nie robi się koncertów klubowych-jedynie plenery
To jest akurat nie dokońca prawda. ;-)
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
Machnas

Dołączył: 09 Lut 2008
Posty: 4
Wysłany: Nie 17 Lut, 2008   

Po trzecie czemu jak w 2006 mieli menagera to nie byłeś na ich koncercie-nie wiem skąd jesteś ale może warto było dupę ruszyć i przejechać się na ich koncert-info o koncertach były min tutaj i na stronce defektu

I ruszyłem dupe z domu
 
Machnas

Dołączył: 09 Lut 2008
Posty: 4
Wysłany: Nie 17 Lut, 2008   

I NUMER NA KOMORE DO SIWEGO MAM MOGE CI DAC I SAM DO NIEGO SOBIE ZADZWON TYLKO ZAGADAJ NA PRIVA !!!!!!!!
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Pią 29 Lut, 2008   

Machnas napisał/a:
I NUMER NA KOMORE DO SIWEGO MAM MOGE CI DAC I SAM DO NIEGO SOBIE ZADZWON TYLKO ZAGADAJ NA PRIVA !!!!!!!!
Daj mi na priva. Z góry dzięki, a pozostałym chcę podpowiedzieć, że wyjaśnię sobie z Siwym i upublicznię, czy coś do mnie ma (i co?) i czy kiedykolwiek kulawo nawijał na mój temat, bo ja w to nie wierzę.
 
el_zychu_


Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 10
Płeć:
Wysłany: Śro 23 Lip, 2008   

Co to za koleś się wypowiada przed piosenką "zaczarowany olowek" na charakteropatiach i co to jest do chuja ten portret Lenina, bo dochodziliśmy tego razem z Pee Pee na jarocinie przy wódzie?
_________________
Pierdole pańskie maniery.
http://www.lastfm.pl/user/el_Zychu_Szatan
 
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Śro 23 Lip, 2008   

el_zychu_ napisał/a:
Co to za koleś się wypowiada przed piosenką "zaczarowany olowek" na charakteropatiach
Kuba Rutkowski ze Szczecina mój ex-bębniarz, a obecnie bębni od paru lat u Maleńczuka
el_zychu_ napisał/a:
co to jest do chuja ten portret Lenina, bo dochodziliśmy tego razem z Pee Pee na jarocinie przy wódzie?
Lenin to taki starszy pan co już nie żyje :mrgreen: a portret to taka namalowana ręcznie fota :mrgreen:
 
el_zychu_


Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 10
Płeć:
Wysłany: Śro 23 Lip, 2008   

Cytat:
Lenin to taki starszy pan co już nie żyje a portret to taka namalowana ręcznie fota

:lol: Tyle wiem, ale myślałem że to może oznacza coś więcej.
_________________
Pierdole pańskie maniery.
http://www.lastfm.pl/user/el_Zychu_Szatan
 
 
Panek

Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 2
Skąd: NA!
Płeć:
Wysłany: Nie 28 Gru, 2008   

Widzę, że zadaje się tutaj przeróżne pytania do Pary, więc nie będę robić nowego tematu.

A więc, Para (sorry jeśli już takie pytania padły):

1) Wypuściłbyś jakieś taby na bas do swoich utworów?
2) Jeśli nie (co do nr. 1), to jakiego strojenia używasz? Zawsze standardowe EADG, czy czasem się zdarzyło np. DADG? Pytam dla pewności, bo mam zamiar niedługo otabować ze słuchu parę kawałków.

Pozdrawiam ;)
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Wto 20 Sty, 2009   

Panek napisał/a:
jakiego strojenia używasz? Zawsze standardowe EADG, czy czasem się zdarzyło np. DADG? Pytam dla pewności, bo mam zamiar niedługo otabować ze słuchu parę kawałków. Pozdrawiam ;)
EADG
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 12