PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja


Poprzedni temat :: Następny temat
Co sądzicie o grupie DEFEKT MUZGO? + ich działalność z Parą
Autor Wiadomość
gilka


Dołączyła: 13 Lis 2005
Posty: 143
Skąd: Malbork
Płeć:
Wysłany: Pon 23 Kwi, 2007   

szymon napisał/a:
niby coś tam gra próby


nie niby, tylko gra próby :faja:


Jak ładnie sam sobie odpowiadasz na pytania :mrgreen:

:wink:
_________________
www.reks.malbork.pl
 
 
buubuuu

Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 1
Wysłany: Wto 24 Kwi, 2007   

Zespół wystepuje w koncówce teledysku trzeciego wymiaru linkhttp://youtube.com/watch?v=eOxOTW97f90
 
gilka


Dołączyła: 13 Lis 2005
Posty: 143
Skąd: Malbork
Płeć:
Wysłany: Śro 25 Kwi, 2007   

ale fajnie :D
mnie się podoba :D
 
 
dj77

Dołączył: 13 Sie 2010
Posty: 3
Płeć:
Wysłany: Śro 07 Gru, 2011   

Para Wino napisał/a:
Słuchajcie - zastanawiam się, który band jest najbardziej uniwersalny, bo do tej pory zbluzgaliście już dokładnie wszystkie. Wyliczę tylko kilka, które pamiętam. Defekt be, Sedes be (rozumiem, że obie grupy mają sporo wspólnego), ale jeszcze Włochaty bardzo be, bo teksty do dupy i naiwne, Nauka o Gównie dla dzieci, zresztą Para Wino też, Włochaty to punki za duże pieniądze (rzekł kiedyś publicznie współpracownik Silvertonu), KSU sprzedali się na Vivie", na forum Moskwy jakiś były grajek Moskwy wyzywa "Gumę", że to żaden punk i Was wszystkich otumania, Dezerter dawno komercyjny, Bydzyński ześwirował, Psy Wojny nie potrafią grać, "Smalec" też sprzedany.........? To skąd się biorą ludzie na koncertach i komu sprzedają się nakłady płyt?


guernica
 
Markiz

Dołączył: 09 Sie 2010
Posty: 8
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Śro 07 Gru, 2011   Defekt

a widzieliście najnowszego newsa: Młody dołączył do Defektu http://www.youtube.com/watch?v=D_camV5EBC0
 
 
Nikodem15 is back!

Dołączył: 11 Mar 2009
Posty: 274
Płeć:
Wysłany: Pią 09 Gru, 2011   

Dołączył, już drugi raz. A za menagera robi jakiś dorobkiewicz.
 
Stalin


Dołączył: 09 Gru 2011
Posty: 17
Płeć:
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Pią 09 Gru, 2011   

To pierwszy filmik z trzeżwym Siwym od 10 lat, więc miejcie nadzieję :faja:
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Czw 01 Mar, 2012   

Z godzinę temu otrzymałem takiego linka:
http://defektmuzgo.pl/dyskografia.aspx
a w nim taki oto tekst:
" Zjednoczona Europa (1993)
Album powstał w 1993 roku we Wrocławiu z udziałem Bartka Staburzyńskiego i formacji Klaus Mitffoch."
Jakaś młoda redaktor z centralnej Polski poprosiła mnie o skomentowanie tego i ustosunkowanie się.
Zanim wyniknie kolejna afera z cyklu KSU 93, wypowiedziałem się następująco:
W Klausie Mittwochu, występowali poniżsi i tylko poniżsi dżentelmeni od pierwszego do ostatniego dnia istnienia:
Lech Janerka, Krzysiek Pociecha, Marek Puchała, Wiesiek Mrozik, Paweł Chyliński,Zbyszek Kapturski i Jacek Fedorowicz i żaden z nich nie maczał palców w Zjednoczonej Europie. Pomijam drobiazg, że ta płyta nie jest nawet płyta defektu muzgó, a następujących osób:
Siwy z Defektu, ja z Sedesu, Biłyk z TSA, ja byłem producentem, Straburzyński realizatorem i Strackiewicz zaprojektował okładkę i nikt z nas nie miał nigdy nic wspólnego z zespołem Klaus Mittwoch.
Nie podejrzewam, żeby to info pochodziło od Siwego, ale ten co napisał taka bzdurę oddał defektowi niedźwiedzią przysługę. Zawodowi dziennikarze muzyczni najprawdopodobniej skorzystaja z tego kłamstwa w przyszłości, a Janerka z którym kumpluję się od 30 lat jest przewrażliwiony na punkcie używania nazwy jego zespołu, tym bardziej, że ten jego zespół nie wie, że nagrywał Zjednoczona Europę. Komentarz do kolejnej afery dodajcie sobie sami.
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Sob 17 Mar, 2012   

No i po krzyku. Uważajmy temat za skrańcowany. Zadzwonił do mnie kilka dni temu "Siwy" i winowajcę przedstawił personalnie z imienia, ksywy i nazwiska. Ktoś z tamtej strony czołem zajebał w futrynę i sprostował blagę. Oi!
 
Nikodem15 is back!

Dołączył: 11 Mar 2009
Posty: 274
Płeć:
Wysłany: Nie 01 Kwi, 2012   

Irek Jeż?
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Pon 02 Kwi, 2012   

Nikodem15 is back! napisał/a:
Irek Jeż?
Irek sprostował a winny jest ktoś inny. Ciach w temacie.
 
BadMotherfucker


Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 2818
Skąd: się biorą dzieci?
Płeć:
Wysłany: Pon 02 Kwi, 2012   

Ja pierdole w każdym temacie czytam tylko WINNY ten, WINNY tamten
Tu się dzieje coś poza telenowelą :?:
_________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę"
"Ktoś zapytał mnie: czym jest punk? Kopnąłem w śmietnik i powiedziałem: to jest punk. Wtedy on kopnął i spytał: to jest punk? Odpowiedziałem: nie, to jest trendy"
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Pon 02 Kwi, 2012   

BadMotherfucker napisał/a:
czytam

szacun :mrgreen:
 
Nikodem15 is back!

Dołączył: 11 Mar 2009
Posty: 274
Płeć:
Wysłany: Wto 03 Kwi, 2012   

Para Wino napisał/a:
Nikodem15 is back! napisał/a:
Irek Jeż?
Irek sprostował a winny jest ktoś inny. Ciach w temacie.


To nie Irek im robi stronę? Jeśli nawet, to nie zmienia to faktu, że Irek zachowuje się jak frajer i robi pośmiewisko z Defektu od paru miesięcy.
 
Markiz

Dołączył: 09 Sie 2010
Posty: 8
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Nie 15 Kwi, 2012   

Nikodem15 is back! napisał/a:
Para Wino napisał/a:
Nikodem15 is back! napisał/a:
Irek Jeż?
Irek sprostował a winny jest ktoś inny. Ciach w temacie.


To nie Irek im robi stronę? Jeśli nawet, to nie zmienia to faktu, że Irek zachowuje się jak frajer i robi pośmiewisko z Defektu od paru miesięcy.


co fakt to fakt :) W ogóle to kim jest ten Irek? Mi wygląda na gwiazdkę Kombi z lat 80. Nawet wywiad mają na stronie, oczywiście to ten Irek opowiada jak to za komuny pałowali ich milicjanci i jak to ludzie skandowali pod aresztem żeby ich wypuścili. Na moje oko to on wcześniej nic wspólnego z DM nie miał.
 
 
szymon

Dołączył: 11 Sty 2005
Posty: 187
Skąd: Z domu
Płeć:
Wysłany: Wto 12 Mar, 2013   

Wrzucam tutaj piosenkę Fakira z Castetu co sądzi o obecnej sytuacji w Defekcie Muzgó plus o parze wino :)

http://castet.bandcamp.com/track/siwy-was-innocent
Cytat:
 
Slayer

Dołączył: 09 Lut 2008
Posty: 71
Wysłany: Wto 12 Mar, 2013   

Dobre. Czyżby ktoś sugerował, że sprawcą całego zamieszania był Darek? :mrgreen:
 
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Pią 15 Mar, 2013   

Kurwa'ć nie wiem, co się dzieje (?!). Znamy się z Siwym ponad 30 lat. W 1984 roku spędziliśmy razem pół wakacji. Obydwaj jesteśmy ostatnimi alkoholikami i mamy tego świadomość od co najmniej 25 lat. Ja jestem w o tyle gorszej sytuacji, że przez parę lat piłem perfumy i denaturaty i w ogóle wszystko po czym miałem fazę (prochy, kleje itp.). Siwy do dzisiaj sypia u mnie we Wrocławiu, a je u niego w Wałbrzychu. Jesteśmy kumplami. Nie pozwolę jechać po Siwym, ale nie potrafię sobie jednocześnie poradzić z tym, co czytam tu: http://www.defektmuzgo.pl/aktualnosci.aspx?id=29 od słów: "Z przykrością również odbieramy ostatnie informacje, że koncert Siwego z zespołem Sedes, jaki miał miejsce w Poznaniu 16 lutego 2013r., zakończył się totalną klapą. Fani, którzy przyszli na koncert, opuszczając go, mieli jednoznacznie negatywne opinie".
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Pią 15 Mar, 2013   

może źle się odżywia? może nie uzupełnia potasu? fosforu? witamin? Alkohol demineralizuje i może tu tkwi problem? Nie wiem, ale jest to przykre...
 
spaf_antynazi

Dołączył: 06 Sie 2006
Posty: 709
Skąd: DDZ
Płeć:
Wysłany: Sob 16 Mar, 2013   

A ja grałem kilka razy z Sedesem Muzgó i nie było problemów (nie licząc problemów z ogrzewaniem i nagłośnieniem, ale przecież to nie wina muzyków tylko organizatora)
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Sob 16 Mar, 2013   

spaf_antynazi napisał/a:
A ja grałem kilka razy z Sedesem Muzgó i nie było problemów (nie licząc problemów z ogrzewaniem i nagłośnieniem, ale przecież to nie wina muzyków tylko organizatora)

a ciocia Stasia nagotowała klusek i na rynku grała kapela :mrgreen:
 
Nikodem15 is back!

Dołączył: 11 Mar 2009
Posty: 274
Płeć:
Wysłany: Wto 26 Mar, 2013   

Bardzo trafnie odniósł się do stanu Siwego Wojtek z Sedesu:

"Alkoholizm to choroba. Siwy na nią cierpi i to jest fakt znany ogólnie. Problem w tym, że kolega Siwy ma słabą „silna wolę” i po wprowadzeniu jednego, tudzież dwóch browarów regulujących, system hamujący panu wysiada i zaczyna sączyć dalej, a to niesie za sobą wiadome skutki. Efekt jest taki, że na scenie zaczyna żyć jak na „stop-klatce” i nie ma mowy już o graniu. A przykre jest to, że w gościu drzemie potencjał. Spędził przed tymi koncertami kilka dni we Wrocławiu, na próbach i było git. Niestety w Poznaniu się napierdolił i chuj trafił wspólne granie. Do Żagania przybył w stanie trzeźwym i poszło bez obciachu. Rewelacji nie było, ale facet musi wrócić do formy. Ja, mimo wszystko jestem optymistą i myślę, że mu się uda. A tak na marginesie, to zadziwiający jest fakt, że wszyscy są świadomi problemu alkoholowego kolegi Siwego, ale kurwa jak się tylko pojawi, raczą go na dzień dobry browarami, nalewkami i innym gównem. A potem zdziwienie, że chłop jest nagwizdany i nie może trafić w struny."

Zresztą Siwy z Tobą, Para, grał gościnnie parę lat temu, więc powinieneś wiedzieć jak to wygląda.
 
FuckSystem

Dołączył: 27 Mar 2013
Posty: 1
Płeć:
Wysłany: Śro 27 Mar, 2013   

Para masz zamiar pomóc Siwemu??
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Nie 31 Mar, 2013   

Nikodem15 is back! napisał/a:

Zresztą Siwy z Tobą, Para, grał gościnnie parę lat temu, więc powinieneś wiedzieć jak to wygląda.

z Siwym to ja jestem na codzień od 30 lat, a nie "gościnnie parę lata temu".
 
Nikodem15 is back!

Dołączył: 11 Mar 2009
Posty: 274
Płeć:
Wysłany: Wto 02 Kwi, 2013   

Ale wejście Siwego w takie stadium romansu z alkoholem, które utrudnia mu granie koncertów to kwestia ostatnich mniej więcej sześciu lat.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13