PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja

Poprzedni temat :: Następny temat
Mecze
Autor Wiadomość
KiNdEr


Dołączył: 28 Wrz 2007
Posty: 213
Skąd: Kraków
Płeć:
Wysłany: Śro 27 Sie, 2008   

magdalenik napisał/a:
bedziesz w niedziele?

Jakoś specjalnie mnie to nie jara :P Dzisiaj okazjonalnie oglądąłem meczyk z Barcą."Kibicuje" wiśle , a to z racji tego gdzie mieszkam, gdybym mieszkał osiedle obok, była by to cracovia . A ty jakaś zadymiara jesteś ? :)
_________________
http://pl.youtube.com/user/LookStudioPL
 
 
magdalenik


Dołączyła: 14 Cze 2007
Posty: 1290
Płeć:
Wysłany: Śro 27 Sie, 2008   

KiNdEr napisał/a:
"Kibicuje" wiśle , a to z racji tego gdzie mieszkam

no tak myslalam :P


KiNdEr napisał/a:
gdybym mieszkał osiedle obok, była by to cracovia

ja mieszakam na typowo wislackim"osiedlu",ale mi to(jak na razie;])w niczym nie przeszkadza.teraz chyba minely te czasy(albo tutaj tego nie ma),ze na kazdym rogu pytaja"za kim jestes".

KiNdEr napisał/a:
A ty jakaś zadymiara jesteś ?

tak,tymi moimi watlymi konczynami napierdalam kogo popadnie :lol:

chodze sobie spokojnie na mecze,jak mam czas(w tv nie ogladam.tylko na zywo lubie-atmosfera zajebista/a przed i po meczu jeszcze lepsza;]),czasem jakis wyjazd,spotkanie z trenerem... i takie tam :wink:

taki se ze mnie kibic,ale staram sie jak moge :lol:
 
 
KiNdEr


Dołączył: 28 Wrz 2007
Posty: 213
Skąd: Kraków
Płeć:
Wysłany: Śro 27 Sie, 2008   

magdalenik napisał/a:
teraz chyba minely te czasy(albo tutaj tego nie ma),ze na kazdym rogu pytaja"za kim jestes".

Tak, teraz "masz komóreczke?" :)

Jak bym był za cracovią to zmieniło by to tyle że żadziej mecze bym oglądał bo wisła częściej w tv :D A tak wogóle to wole siatkówke :idea: :idea:
_________________
http://pl.youtube.com/user/LookStudioPL
 
 
szymon

Dołączył: 11 Sty 2005
Posty: 187
Skąd: Z domu
Płeć:
Wysłany: Śro 03 Wrz, 2008   

Pewnie słyszeliście o wczorajszej akcji policji,która bezprawnie zatrzymała 760 kibiców Legii udajacych się na mecz z Polonią Warszawa...każdego zawieźli na dołek i za uwaga uczestnictwo w nielegalnym zgromadzeniu dostają dwa lata stadionowego zakazu i wysokie grzywny-najlepsze w tym wszystkim jest to że nie było żadnej zadymy...zresztą pomyślcie sami jakby naprawdę 760 chuliganów nie dało sobie rady z setką policjantów-oczywiście tvn (stacja Waltera własciciela Legii) trąbi w faktach jakby normalnie stolicę zdemolowali-a jedynie co pokazali to zatrzymania kibiców i uwaga około 15 rac na stole i widelec...niestety kto ma media ten ma władzę....niestety jeśli wszystkie te osoby dostaną zakaz stadionowy to może oznaczać koniec ruchu kibicowskiego przynajmniej na meczach na łazienkowskiej....teraz dopiero się zacznie.....iti najpierw pozbyła się ultrasów(chłopaki dostali wieloletnie zakazy na odpalanie rac,ogni wrocławskich) a teraz bierze się za wszystkich blużniących na nich....pewnie chcą wymienić publicznosć na takich co jedzą popcorn w ciszy i spokoju...
a jak im to uda się reszta piłkarskich działaczy będzie tak kombinowało w swoich klubach...pozdrowienia dla kibiców Legii...
 
KiNdEr


Dołączył: 28 Wrz 2007
Posty: 213
Skąd: Kraków
Płeć:
Wysłany: Śro 03 Wrz, 2008   

No i chuj.Do roboty a nie....
_________________
http://pl.youtube.com/user/LookStudioPL
 
 
Turio

Dołączył: 10 Kwi 2008
Posty: 220
Skąd: Warszawa
Płeć:
Wysłany: Czw 04 Wrz, 2008   

szymon dobrze że o tym wspominasz, bo to co się dzieje w moim ukochanym klubie to jest jakaś paranoja, nie ma już Legii takiej jaka była kiedyś, prawdopodobnie długo już nie będzie. ITI zniszczyło ruch kibicowski, zniszczyło tradycję, zniszczyło wszystko z czego klub słynął. Nie rozumiem ludzi którzy się z tego cieszą, teraz będziecie przyjeżdżać na mecze bez dopingu, jak na piknik, nie będzie już meczów takich jak z Widzewem, Lechem czy Wisłą w przeszłości. Śmieszne jest to co napisały gazety, śmieszne są te całe ogromne zamieszki w których nikt nie został ranny. Policja pokazała jaka jest naprawdę, najgorsze że spora część debilnego społeczeństwa to kupiła. Kupiła to że 760 osób starło się z policją, która opanowała zamieszki w przeciągu godzinki i nikt nie odniósł poważnych obrażeń, poza kibicami Legii nazywanych przez media bandytami, narkomanami i chuliganami. Ja się tylko pytam, jak można uderzyć pałką bezbronną niewinną kobietę? jakoś jestem sobie w stanie wyobrazić że dostaję wpierdol za niewinność od psa, ale żeby taki kobietę uderzył to już dla mnie jest zwykłym jebanym śmieciem. Dla zainteresowanych podaję link do zdarzeń w wersji trochę innej niż podają media:
http://legia.com.pl/pl/in...iew=2&nID=21959
 
Vróbel


Dołączył: 20 Cze 2004
Posty: 306
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Płeć:
Wysłany: Sob 06 Wrz, 2008   

parodia kurwa - policja to kretyni nic dodac nic ujac :x
_________________
Co ja mam zrobic? nie lubie ludzi wiem o co chodzi nie lubie godzic sie na cos co mi nie podchodzi.Nie lubie nudzic mam w dupie i mnie nie obchodzi co mowia ludzie o mojej dupie i o lodzi ...kiedy mowie A barany mowia ...
 
 
Ryszard

Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 1598
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Śro 10 Wrz, 2008   

Przecież oni z tym San Marino kurwa przegrają :shock:
_________________
nie umiemy się bawić w dyskotece
 
Zwierz@k


Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 3938
Skąd: Szczecin...
Wysłany: Śro 10 Wrz, 2008   

poki co mamy 1:0, więc nie kracz Rysiek.
_________________
Want to fuck up, drop out, never trust a fucking hippie.
And for that matter don't trust anyone.
Quit school, don't work, livin' up your music to punk.
If I could do it so could anyone
 
 
Pazzo


Dołączył: 03 Kwi 2008
Posty: 221
Skąd: Częstochowa
Płeć:
Wysłany: Śro 24 Wrz, 2008   

Z San Marino wygrali jednak xD ciekawe jak pójdzie macz z Czechami :lol: i nie wiem czemu ale jakos dziwnie boje sie co zaprezentuje nasza reprezentacja :twisted:
_________________
Nigdy nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu a poźniej pokona doświadczeniem.
 
Inferno

Dołączyła: 27 Paź 2008
Posty: 35
Skąd: P-ń
Płeć:
Wysłany: Czw 30 Paź, 2008   

andersen napisał/a:
Byliśćie na mistrzostwach świata drużynowych na żużlu we wrocławiu?


We Wrocławiu jest najgorsza widoczność ze wszystkich stadionów na jakich byłam,a byłam na wielu.
Ja regularnie chodzę na mecze PSŻu u nas-coś tam nawet w ultrasce działam(dopiero się rozwijamy,ale będzie si),a w tym sezonie zaliczyłam wszystkie wyjazdy,plus najbardziej melanżowy w karierze-Daugavpils 8) .Właśnie załatwiam nową wyjazdową fanę 8) .Poza tym bywam trochę na Kolejorzu i trochę na Warcie,a ostatnio na AZS Poznań.
_________________
Lepsza Strona
 
Ryszard

Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 1598
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Nie 23 Lis, 2008   

heeej śląsk, heeej śląsk! gdyby nie nieobecność w miescie siedziałbym teraz na trybunach i cieszył jak dziecko. Tak to sram z radości przed ekranem :]
Mam nadzieję, że wynik się utrzyma do końca, a w ostatnich minutach oddamy bramkę Wiśle i skończy się remisem (o przyjaciół trzeba jednak dbać).
rararara
_________________
nie umiemy się bawić w dyskotece
 
Młody Punk

Dołączył: 30 Sty 2009
Posty: 22
Skąd: Orelec - Bieszczady
Płeć:
Wysłany: Nie 03 Maj, 2009   .

Nazik byłeś ostatnio na meczu KSB ?
_________________
Oi ! Oi ! Oi !
 
 
Ryszard

Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 1598
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Sob 09 Maj, 2009   

jebać lecha, tyle wam powiem. pzpn kupiony :roll:
właśnie wrocilem z meczu i jego mać.
_________________
nie umiemy się bawić w dyskotece
 
Biały


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 1227
Płeć:
Wysłany: Pią 29 Maj, 2009   

Cytat:
jebać lecha

no Rysiu nie ładnie, nie ładnie ;P

A tak w ogóle to cieszy mnie zwycięstwo Barcelony, o ! ;)
 
szymon

Dołączył: 11 Sty 2005
Posty: 187
Skąd: Z domu
Płeć:
Wysłany: Pon 08 Cze, 2009   

A nasza reprezentacja przegrała kolejny mecz tym razem z RPA 0-1....Chyba czas Leo jest już policzony....liczę że Smuda obejmie kadrę...
 
Biały


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 1227
Płeć:
Wysłany: Wto 09 Cze, 2009   

lubię Franka, może być! chociaż i tak uważam, że Leo to był jeden z lepszych trenerów ostatnimi czasy...
 
Astiv

Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 66
Skąd: Rybnik
Płeć:
Wysłany: Wto 09 Cze, 2009   

a dzis pieknie 1:1 z Irakiem...

nosz kurwa, u mnie na osiedlu jest lepsze boisko to raz,
a dwa u mnie na osiedlu jest lepsza drużyna od naszej zajebistej reprezentacji... :? :? :?
 
Ryszard

Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 1598
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Wto 09 Cze, 2009   

e tam, takie mecze są do testowania różnych wariantów, ustawień i zawodników. w ogóle to niemiarodajne.
_________________
nie umiemy się bawić w dyskotece
 
Biały


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 1227
Płeć:
Wysłany: Wto 09 Cze, 2009   

no racja, tutaj się odpierdalały eksperymenty składowe ;)
 
magdalenik


Dołączyła: 14 Cze 2007
Posty: 1290
Płeć:
Wysłany: Wto 28 Wrz, 2010   

25.09 czyli w ostatnią sobotę otworzono nareszcie świeżo wybudowany stadion cracovii. trzeba przyznać, ze pięknie im to wyszło, mimo że podczas trwania budowy pobliski monopol widocznie zwiększył zyski :P


teraz mamy więc nowoczesny, profesjonalny stadion :)

pierwszy mecz ( z arką gdynia) - 2:0 :)

występ maleńczuka przed meczem też bardzo udany.

plusem są też zabezpieczenia, co by zbytniego rozpierdolu na meczach nie robić - zdjęcia biometryczne. nie masz zdjęcia - nie wchodzisz na stadion.


jedyny minus taki, że byłam na innym sektorze niż mój ukochany i w marnej koszulince musiałam spędzić cały mecz, gdyż plecak z wyposażeniem był kilkadziesiąt metrów dalej.

skutek? dziś od 4 rano chodzę sikać mniej więcej co 5 min. chyba mnie tam odrobinkę przewiało :hmm:
 
 
ko0niu
jaszczurka beznoga


Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 2984
Skąd: Ostrowiec Św./ Krakau
Płeć:
Wysłany: Wto 28 Wrz, 2010   

Jak przyjechałem teraz do krk parę dni temu i jechałem koło jeszcze nieotwartego stadionu to mnie zatkało, ZAJEBIŚCIE wygląda, poziom światowy, (przynajmniej z zewnątrz) w środku nie byłem, na otwarciu również bo piłka kopana to nie jest do końca to co mnie jara na zabój. Bądź co bądź wykonawcy i architektowi należą się gromkie brawa.
 
 
magdalenik


Dołączyła: 14 Cze 2007
Posty: 1290
Płeć:
Wysłany: Wto 28 Wrz, 2010   

a co najlepsze, co chwilę jakiś "koncertowo - pankowy" znajomy się pojawiał.

szyszki tym razem nie widziałam, no ale było ponad 14 tys osób, więc miałam prawo przeoczyć :wink:
 
 
magdalenik


Dołączyła: 14 Cze 2007
Posty: 1290
Płeć:
Wysłany: Wto 28 Wrz, 2010   

nie miałam :(
ale sama sobie winna jestem ;]

on sobie wcześniej karnet kupił, ja w ostatniej chwili pojechałam po bilet. dlatego miałam miejsce na jedynym, wolnym jeszcze sektorze.
 
 
DamiannKielak

Dołączył: 17 Wrz 2013
Posty: 1
Płeć:
Wysłany: Wto 17 Wrz, 2013   

Witam

Planuję zakup telewizji satelitarnej może ktoś z Was interesuje się gdzie można obejrzeć ligę niemiecką i angielską. Nka, Polsat czy Canal + ???
_________________
http://luminosfera.pl
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12