PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja

Poprzedni temat :: Następny temat
MUST BE THE MUSIC
Autor Wiadomość
electropunk


Dołączył: 12 Paź 2006
Posty: 311
Skąd: To tu To tam
Płeć:
Wysłany: Nie 13 Kwi, 2014   MUST BE THE MUSIC

Cytat:
Molly Malone's
Na stronie Must Be The Music Tylko Muzyka jesteśmy wpisani jako pierwszy zespół na dzisiejszy wieczór. Czyli otwieramy program i spóźnialscy mogą nas przegapić. Przypominamy start godzina 20:00 !
Możemy zdradzić, że utwór jaki wykonaliśmy w programie to drugi, który promuje naszą płytę Obłęd czyli Deja vu w wersji skróconej na potrzeby programu. W sieci możecie obejrzeć jego pełną wersje w videoclipie zrobionym przez Mania Studio. Polecamy !


Dzisiaj zauważyłem powyższy wpis zespołu Molly Malone's
Poniżej link do utworu Deja Vu - Molly Malone's
https://www.youtube.com/watch?v=WmJowrNQIN4

Ja np oglądam ten program. Czasem fajnie zobaczyć co się dzieje w mediach powszechnych i czasami zdarzają się ciekawe pozycje.
Czy MBTM to miejsce dla punk rocka?

I jeszcze takie pytanie do osób grających w zespołach punk rockowych. Czy staraliście się a może zamierzacie zgłosić się do tego typu programów?
Cytat:
Na przekór malkontentom ze sceny co powtarzają, że tylko lamusy biorą udział w konkursach, bez parcia na szkło i bez ciśnienia spróbowaliśmy i się udało. Zagraliśmy w Must Be The Music Tylko Muzyka.
Nie chcemy tkwić w niszy, chcemy dać szansę ludziom nie związanym ze sceną punk by usłyszeli naszą muzykę.
Bez szans na emisję naszych klipów w jakiejkolwiek TV czy emisji muzyki Molly Malone's w radio podjęliśmy wyzwanie.
Cel osiągnięty dotrzemy z naszą muzyką do większej ilości osób.
Teraz może być tylko lepiej.
Nie zmieniamy się, nadal nasze granie jest konsekwencją naszej działalności na scenie niezależnej jednak chcemy wyjść poza schemat undergroundu i mając mocne wsparcie na scenie niezależnej wyjść do szerszej publiczności.


_________________
Powoli będę szedł po śniegu za głosem wiatru północnego, co w wiecznej burzy i zamieci swobodny wieje od stuleci
i grożąc ziemi, grożąc niebu, człowieka uczy swego gniewu
Ostatnio zmieniony przez electropunk Nie 13 Kwi, 2014, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
loscrudos

Dołączył: 18 Paź 2009
Posty: 150
Płeć:
Wysłany: Nie 13 Kwi, 2014   

^^^ nie oglądam tego gówna, ale zrobię wyjątek dla Molly Malones bo przednia ekipa a i na koncertach zagrzać publikę potrafi :geek:
 
spaf_antynazi

Dołączył: 06 Sie 2006
Posty: 709
Skąd: DDZ
Płeć:
Wysłany: Nie 13 Kwi, 2014   

Rockowe kapele pasują do takich programów. Punk Rockowe to juz nie bardzo. W Punk Rocku chyba nie chodzi o promowanie sie na siłę i granie pod publikę. Przecież takie występy to nabijanie kasy dla telewizji a nie forma promocji... Kasa, kasa, kasa. Ja osobiście jakoś nie planuje pokazywania się w programach tego typu.
 
qweta

Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 343
Płeć:
Wysłany: Nie 13 Kwi, 2014   

program komercyjny ale najlepszy z tego typu programów, oglądam czasem bo sporo fajnej muzy tam grają na żywca... mocno ideologiczny punk rock tam nie pasuje ale około punkowe klimaty mogą być
 
Gain Kain


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 447
Skąd: Kozhnitz
Płeć:
Wysłany: Wto 15 Kwi, 2014   

Wolę Disco Star :twisted:
_________________
Wnuk Koryntu
 
electropunk


Dołączył: 12 Paź 2006
Posty: 311
Skąd: To tu To tam
Płeć:
Wysłany: Wto 15 Kwi, 2014   

Na stronie facebook można głosować na Molly Malone's i zobaczyć ich występ w programie Must Be The music
https://www.facebook.com/...703876&app_data
_________________
Powoli będę szedł po śniegu za głosem wiatru północnego, co w wiecznej burzy i zamieci swobodny wieje od stuleci
i grożąc ziemi, grożąc niebu, człowieka uczy swego gniewu
 
 
electropunk


Dołączył: 12 Paź 2006
Posty: 311
Skąd: To tu To tam
Płeć:
Wysłany: Czw 17 Kwi, 2014   

Niestety ale producenci lub jury nie wybrało do półfinałów zespołu Molly Malone's
No i tak się skończyła krótka przygoda punk rocka w telewizji

Gdyby brać pod uwagę głosy internautów (facebook) to Molly malone's spokojnie załapało by się do dalszego etapu.Niestety tak jak w polityce tak i w rozrywce i kulturze rządzą nami dyktatorzy uzurpujący sobie i tylko sobie prawo do decydowania za innych
_________________
Powoli będę szedł po śniegu za głosem wiatru północnego, co w wiecznej burzy i zamieci swobodny wieje od stuleci
i grożąc ziemi, grożąc niebu, człowieka uczy swego gniewu
 
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Pią 18 Kwi, 2014   

Jestem totalnie na nie.
Takie programy mają swój precyzyjnie rozpisany scenariusz w momencie startu. Biorąc w nich udział godzisz się zostać telewizyjnym mięsem armatnim które wyplują na którymś tam etapie. O wygraniu takiego show nie ma co marzyć, bo do finału musi przejść jakieś miałkie gówno które spodoba się największej ilości ludzi i da sobą sterować. :)
Program służy zarabianiu pieniędzy na reklamach i promocji twarzy prezenterów, muzyka tam jest na piątym planie. Wprawdzie występujący w zamian za to wszystko mają darmową promocję w TV, ale już zawsze będą kojarzeni jako "talenty z telewizji". Fajna sprawa dla chujowych gwiazdek pop i festynowych chałturników, ale chyba nikt nie sądzi, że ma to coś wspólnego z prawdziwą muzyką. :)
W telewizji obraca się gigantycznymi pieniędzmi, co daje złudzenie, że te wygłupy są coś warte, ale jest dokładnie odwrotnie. Kto uważa inaczej, niech wyśle mi zdjęcie swojej półki z płytami zajętej przez albumy tych wszystkich zajebistych kapel z TV. ;)
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
electropunk


Dołączył: 12 Paź 2006
Posty: 311
Skąd: To tu To tam
Płeć:
Wysłany: Pią 18 Kwi, 2014   

W latach 90tych obecność w mediach takich zespołów jak Green Day czy Offspring lub w mniejszym stopniu Nofx, Rancid, Bad Religion, Die toten hosen spowodowała duże zwiększenie zainteresowania punk rockiem na całym świecie.

Dzisiaj są oczywiście inne czasy bo niby wszystko znajdziemy na youtube.
Jednak TV zadziałała w taki sposób iż w ciągu kilku dni ilość odsłuchań utworu deja vu molly malone's na youtube wzrosła o ok. 2 tys. ( mniej więcej 40% wszystkich wyświetleń)

Czy TV zarobiła na Molly malone's? nie sądze. Nie na tym etapie rozgrywek.
Bezpośrednio kasę na wykonawcach TV zarabia na wysyłanych smsach. Na reklamach tylko pośrednio. No chyba że udział jakiegokolwiek zespołu w programie zwiekszyłby oglądalność o conajmniej 20%.
Rzeczywiście największym problemem udziału w programie (udziału z sukcesem) jest ciągłe kojarzenie z faktem iż zespół został wylansowy przez TV a nie dzięki jakości wykonywanej sztuki.

Przyszła wartość smsów mogła być jednym z powodów dlaczego zespół punk rockowy nie znalazł się w dalszej edycji programu - no ja napewno nie wysłałbym smsa, a w internecie zagłosowałem.
_________________
Powoli będę szedł po śniegu za głosem wiatru północnego, co w wiecznej burzy i zamieci swobodny wieje od stuleci
i grożąc ziemi, grożąc niebu, człowieka uczy swego gniewu
 
 
spaf_antynazi

Dołączył: 06 Sie 2006
Posty: 709
Skąd: DDZ
Płeć:
Wysłany: Pią 18 Kwi, 2014   

przeciez w latach 90tych telewizja była inna. Pokazywało się więcej kultury. Na MTV szly na prawde porządne utwory porządnych zespołów. Teraz slysze ze na MTV to muzyka zaczyna sie poźno w nocy, a tak to ten kanal w ogole zbyt wiele z muzyką nie ma.
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Pon 28 Kwi, 2014   

Nie osądzam uczestników, tylko mówię, że sam bym nigdy w tym nie wziął udziału.
Jak ktoś ma parcie na szkło to niech sobie tam bryluje, ja i tak nie jestem publicznością takich widowisk, więc nie zabieram głosu.
Zasady jakie tam panują wykluczają mój udział, tyle.

Cytat:
W latach 90tych obecność w mediach takich zespołów jak Green Day czy Offspring lub w mniejszym stopniu Nofx, Rancid, Bad Religion, Die toten hosen spowodowała duże zwiększenie zainteresowania punk rockiem na całym świecie.

Nie zgadzam się, obecność w mediach takich zespołów jak Green day i Offspring wpłynęła na popularność tylko wyżej wymienionych. Jakie to inne zespoły stały się popularne? Jak objawiło się to zainteresowanie?
Te kapele wylądowały na wizji dlatego, że grały strawną dla mas mieszankę punka i popu. Dzięki temu również zyskały mnóstwo fanów - zgoda, na całym świecie.
Wśród punkowców te kapele nie cieszą się wybitną opinią. ;)
Z moich obserwacji wynika, że fale zainteresowania i przypływ nowych członków ma miejsce gdy pojawia się nowa moda, trend, zajawka etc. która przyciąga ludzi do sceny. To co puszczają w TV ma mniejszy wpływ, zwłaszcza teraz, w epoce inernetu.
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
qweta

Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 343
Płeć:
Wysłany: Pon 28 Kwi, 2014   

i tak najważniejsze dla muzy jest radio, co grają w radiu to istnieje na rynku a tv tylko na chwilę podbija ilość wejść w necie
 
BiteItYouScum

Dołączył: 30 Kwi 2014
Posty: 107
Płeć:
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Śro 21 Maj, 2014   

Programy tego typu to papka okraszona sztucznymi emocjami, kilogramami make-upu i fajansiarskimi tyradami celebrytów-jurorów. To nie jest miejsce dla Punk Rocka. Artyści, którzy się tam pojawiają są eksploatowani na potrzeby oglądalności, a po zakończeniu edycji znikają jak kamfora. Miejsce Punku jest na marginesie świata muzyki. Tam najlepiej się czuje i tam się rozwija. Takie były jego pierwotne założenia. DIY i niezależność. Oczywiście, nie uważam się za dyktatora, tylko przedstawiam jak ja to widzę. :old:
 
FRED K.


Dołączył: 22 Paź 2012
Posty: 98
Skąd: WROCŁAW
Płeć:
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Nie 25 Maj, 2014   

dla mnie program jest spoko, mimo ze w ogóle go nie oglądam. ale tak mam, że wiele rzeczy np nie lubie, ale są dla mnie spoko , np taki justin bieber, lubie go bo za rolę jaką odgrywa w mediach, promuje ciekawe rzeczy itd,lubie dlatego ze duzo osob nie lubi (to co inni nie lubia ja lubie), ale jego muzyki nie słucham wcale. tak samo moge powiedziec o wielu rzeczach, dlatego must be the music uważam za dobry program, ale oglądał nie bede.
_________________
"co ty możesz o sobie wiedzieć skoro nigdy nie walczyłeś?"
- tyler durden

Siała baba mak.
Nie wiedziała jak.
Przyszedł Fred.
Babę w łeb.
Baba Jeb.
A Fred ep.

"Przeważnie mylimy się, gdy coś uważamy za głupie bo tego nie rozumiemy. Prawda jest taka, że to my jesteśmy głupi bo tego nie rozumiemy."
 
BiteItYouScum

Dołączył: 30 Kwi 2014
Posty: 107
Płeć:
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Śro 28 Maj, 2014   

Talent showy to dla mnie pop-szmira. Nie ma nic gorszego jak sztuczność, głupawy zachwyt i śmieszne łzy wzruszonych słodkim pierdzeniem artystów i jurorów. Kiedy słyszę co te jurorzyny pierdolą za kocopały to mam ochotę się wysrać na telewizor. Ci "achtyści", którzy tam idą się pokazać wyglądają przed tymi pajacami jak bezwolne zwierzątka w cyrku. Uległe biedaki potrzebują do szczęścia słodzenia kilku celebrycin, stukniętej wypalonej i upalonej wokalistki z pudelkiem pod pachą, wokalisty kiedyś ciekawego zespołu, który sprzedałby skórę za kilka papierków z Zygmuntem Starym, jakiegoś akordeonisty, który gada jak upośledzony i innych takich autorytetów z bożej łaski. Zupełnie jakby nie wierzyli w wartość swojej muzyki, tylko potrzebowali akceptacji ludzi, którym pieniądze i warszafkowe bale odebrały rozum. DO DUPY Z TAKIM GRANIEM!

:old:

Tylko tam brakuje tego wiecznie nienasyconego leśnego dziada Kazika, co ma ból dupy, bo fani byli tak głodni jego muzyki, że ściągnęli kilka empetrójek przed premierą albumu, a za bilety na koncerty chce od 50-90 zł. Gdzie nie spojrzeć to pukające w dno od spou pojeby i pajace. Nie chcę mieć z tym syfem nic wspólnego i namawiam was ludzie: spluńcie na ten kurwidół, bo to obłudna, destrukcyjna sekta zarobasów i sztuczniaków.

Grajcie koncerty i wrzucajcie swoją muzę na Youtube zamast lizać dupę sprzedajnej kurwie.

:eeek:

Za przekleństwa szczerze przepraszam, ale chujozę trzeba nazywać po imieniu.
 
hogata


Dołączyła: 16 Gru 2009
Posty: 455
Skąd: zasiedmiogórogród
Płeć:
Wysłany: Pią 30 Maj, 2014   

dobrze prawi :old:
_________________
ODDAJCIE MI PIEC PODOBNY DO BRAMY TRIUMFALNEJ ! ! !
 
ZŁY PUNKS


Dołączył: 28 Lis 2012
Posty: 873
Skąd: Doliny i Góry
Płeć:
Wysłany: Pią 30 Maj, 2014   

chuja tam dobrze prawi gdyby jemu zaproponowali tyle kasy to tez by się skurwił ale na razie nie grozi mu to bo za grosz talentu to pewnie on nimaaaaaa PS co do Kazika tez gówno wie jak by sam wydał płyte zapłacił a potem fajansiarze posciagali sobie na mp3 za darmo to inaczej by gadał !!!!!!!
_________________
Przyszedł rzeczowo żeby coś osiągnąć
ale już w pierwszych drzwiach kopniak
uśmiechnął się
kopniak wydał mu się dosyć dowcipny
spróbował znowu
kopniak
 
BiteItYouScum

Dołączył: 30 Kwi 2014
Posty: 107
Płeć:
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Pią 30 Maj, 2014   

Oczywiście, bo każdy kto chce zarabiać kasę to musi to robić jak prostytutka i dać dupy tym, których jeszcze niedawno obśmiewał w swoich piosenkach. Jest cała masa fajnych kapel, które robią swoje i może wielkich kokosów z tego nie ma, ale przynajmniej są autentyczni i płyty takich zespołów będę kupował.

A co do ciebie, fajansie, to nie mam o czym z tobą dyskutować, bo pierdolisz kocopoły i właśnie przez takich chujów jak ty wszystko wokół jebie cebulą.

Masz i spierdalaj: http://www.youtube.com/watch?v=eDHyUdtrQko
 
ZŁY PUNKS


Dołączył: 28 Lis 2012
Posty: 873
Skąd: Doliny i Góry
Płeć:
Wysłany: Pią 30 Maj, 2014   

chyba zadzwonię do wujka i trzeba bedzie cie stad wypierdolic w siną dal koleżko śniegowyyyyyy!!!!! :bejzbol: :bejzbol: :bejzbol: :bejzbol: http://www.youtube.com/watch?v=lofU8jSr5lw a to dla ciebie
_________________
Przyszedł rzeczowo żeby coś osiągnąć
ale już w pierwszych drzwiach kopniak
uśmiechnął się
kopniak wydał mu się dosyć dowcipny
spróbował znowu
kopniak
 
BiteItYouScum

Dołączył: 30 Kwi 2014
Posty: 107
Płeć:
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Pią 30 Maj, 2014   

Kim jest ten twój cały wujek i co ma piosenka Komet, którą znam na pamięć (bo to jeden z moich ulubionych zespołów i mam wszystkie kompakty) do mnie? Czyżbyś nie zrozumiał tekstu? A no tak, przecież jesteś kretynem i nadajesz się jedynie do pchania karuzeli.

:roll:
 
ZŁY PUNKS


Dołączył: 28 Lis 2012
Posty: 873
Skąd: Doliny i Góry
Płeć:
Wysłany: Pią 30 Maj, 2014   

ooooo kurwa masz wszystkie kompakty KOMET mama ci je kupiła za dobre zachowanie w przedszkolu a wujek będzie twoja najczarniejsza zmora nocną dupku!!!!!!!!!! PS ty bitekchujescumjed wpadłbys na jakiś koncert z chęcią sprawdziłbym się z toba na rekę albo w biegach bo w boksie to chyba chujowy jesteś co????????
_________________
Przyszedł rzeczowo żeby coś osiągnąć
ale już w pierwszych drzwiach kopniak
uśmiechnął się
kopniak wydał mu się dosyć dowcipny
spróbował znowu
kopniak
 
BiteItYouScum

Dołączył: 30 Kwi 2014
Posty: 107
Płeć:
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Pią 30 Maj, 2014   

Płyty zacząłem kupować kiedy poszedłem do roboty.

Nie jestem fighterem, ale potrafię zajebać bejzbolem, rzucić mołotowem, albo strzelić z pistoletu. Powinno wystarczyć. Mam też siekierę w ogródku i nawet ją uniosę i upuszczę tobie na ryj jeśli mnie z wujkiem i FREDem "namierzycie".

Kurwa. Tylu ludzi mi groziło, że przyjadą z ekipą, a ja wciąż czekam. Może jednak ten "cicik" do namierzania wcale nie istnieje. :hmm:

http://www.youtube.com/watch?v=7YyBtMxZgQs
 
ZŁY PUNKS


Dołączył: 28 Lis 2012
Posty: 873
Skąd: Doliny i Góry
Płeć:
Wysłany: Pią 30 Maj, 2014   

Nie znaleźli cie bo siedzisz w domowym zaciszu u mamy i pierdolisz na różnych forach i obrazasz ludzi barania łąko Wyjdz na jakiś koncert to zapewne cie dojrzą!!
_________________
Przyszedł rzeczowo żeby coś osiągnąć
ale już w pierwszych drzwiach kopniak
uśmiechnął się
kopniak wydał mu się dosyć dowcipny
spróbował znowu
kopniak
 
BiteItYouScum

Dołączył: 30 Kwi 2014
Posty: 107
Płeć:
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Pią 30 Maj, 2014   

Ależ ty jesteś groźny. Może sam już sobie wbiję kosę w plecy i rzucę się mordą na moje kamasze. :/

Na koncerty chodzę, ale ostatnio u mnie w mieście Stargardzie Szczecińskim kruchta i trupi jad. Za to mamy w mieście pomnik smoleński, pomnik papy JP2 i radziecką kolumnę zwycięstwa. Przyjedź zobacz.
 
ZŁY PUNKS


Dołączył: 28 Lis 2012
Posty: 873
Skąd: Doliny i Góry
Płeć:
Wysłany: Sob 31 Maj, 2014   

BiteItYouScum napisał/a:
Ależ ty jesteś groźny.

Na koncerty chodzę, ale ostatnio u mnie w mieście Stargardzie Szczecińskim kruchta i trupi jad.
to już wiem wszystko a grozny jestem pewnie nie na darmo 3 lata w poprawczaku siedzialem :dupa:
_________________
Przyszedł rzeczowo żeby coś osiągnąć
ale już w pierwszych drzwiach kopniak
uśmiechnął się
kopniak wydał mu się dosyć dowcipny
spróbował znowu
kopniak
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13