PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja

Poprzedni temat :: Następny temat
Macie problemy ze skinheadami?
Autor Wiadomość
nekroza

Dołączył: 18 Mar 2014
Posty: 3
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Wto 18 Mar, 2014   

kup sobie jakiś gaz pieprzowy, a jak masz kase to paralizator i ewentualnie pałkę teleskopową.

możesz też śmigać ze strzykawką napełnioną keczupem i świrować, że masz hiv. W razie potrzeby wyrazić chęć poczęstowania :mrgreen:

A najlepiej jeśli tego jeszcze nie zrobiłaś, wkręć sie w jakieś środowisko antyfaszystowskie :)
wiem że żyja tam tacy ludzie, bo mam znajomego rasha z GW.
 
Rotten82


Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 2135
Skąd: woj.Częstochowskie
Płeć:
Wysłany: Wto 18 Mar, 2014   

moja ostatnia akcja z gazem pieprzowym, wbijaja drechy do nas na squat, kumpel wyciaga gaz, typa po oczach, a gosc 'co ty mnie kurwa gazem?' przetarl oczy i dalej bitka. tez kiedys gazem dostalem i z poczatku nawet tego nie odczulem, w przyplywie adrenaliny lalem na lewo i prawo, po chwili dopiero ogarnalem co jest grane(z tym, ze ja nosze szkla kontaktowe, moze to jakos spowolnilo dzialanie)

palka teleskopowa dobra jak ktos potrafi jej uzywac, ja juz po 3 treningach krav magi nie balem sie nikogo z palka, poza tym jak ci ktos odbierze palke, to wtedy dopiero masz przejebane

strzykawka z ketchupem dzialala u mnie w miescie jak zaczynalem punkowac, czyli w 2000 roku, pozniej nikt na widok strzykawki sie nawet nie krzywil
_________________


http://barbiedolls.bandcamp.com/
http://www.facebook.com/BarbieDollsPunk
 
nekroza

Dołączył: 18 Mar 2014
Posty: 3
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Wto 18 Mar, 2014   

to jakieś chujowe te gazy, pamietam na łapankach nazków jak dostali po twarzy ( sam tez miałem okazje) to sie dusili i ewentualnie machali rękami nic nie widząc.

wiadomo, że wszystko ma swoje plusy i minusy i sama nie rozwali jakiegos fajtera lub większej grupy ale tacy co gnębią laski to zwykle jakaś chłota i nieudacznicy.

Zreszta wać Pani chyba nie chodzi o to by im natłuc tylko w miare możliwości utorować sobie drogę do ucieczki

W sumie to dziwi mnie to też ze ją wgl ganiają bo tego typu ludzie pokrzywdzeni przez los zwykle idą na ustępstwa dla dziewczyn by je poderwać.
 
zgon


Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 60
Płeć:
Wysłany: Sob 22 Mar, 2014   

nekroza napisał/a:
bo mam znajomego rasha z GW.

to taka hołota istnieje jeszcze we Wrocławiu ? myslalem ze sharpowcy to juz najgorsze gowno na jakie mozna sie natknąć
 
FRED K.


Dołączył: 22 Paź 2012
Posty: 98
Skąd: WROCŁAW
Płeć:
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Nie 23 Mar, 2014   

krav maga sraw maga, MMA trenowac, zapasy trenowac, nie ma mocnych pany jany, nie ma mocnych. zaden gaz, strzykawka itd. zreszta jak sie frajerem nie jest to zwykle nikt sie do was nie dopierdoli, jak sie jest lamusem to nawet we własnej bramie mozna otrzymać wpierdol. zdania są podzielone. a jak macie problemy z jakims złamasem, to kosa pod żebra i tyle na ten temat, chyba ze kolo z waszej okolicy i nie mozecie sobie na to pozwolic, pozostaje znajomsoc mma pany jany.
_________________
"co ty możesz o sobie wiedzieć skoro nigdy nie walczyłeś?"
- tyler durden

Siała baba mak.
Nie wiedziała jak.
Przyszedł Fred.
Babę w łeb.
Baba Jeb.
A Fred ep.

"Przeważnie mylimy się, gdy coś uważamy za głupie bo tego nie rozumiemy. Prawda jest taka, że to my jesteśmy głupi bo tego nie rozumiemy."
 
Rotten82


Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 2135
Skąd: woj.Częstochowskie
Płeć:
Wysłany: Nie 23 Mar, 2014   

fred daj link do filmiku jak wyzywasz skarasia :D
_________________


http://barbiedolls.bandcamp.com/
http://www.facebook.com/BarbieDollsPunk
 
JestemJapko


Dołączył: 27 Sie 2014
Posty: 6
Skąd: Szczecin
Płeć:
Wysłany: Śro 27 Sie, 2014   

Podzielę się także moimi doświadczeniami :bananik:

Akcji z naziolami/nacjonalistami/drehami czy innymi ONRowcami, (jeden chuj) miałem od cholery.
W Szczecinie to różnie bywa. Raz się natknę po drodze na kilku brudów , a raz po powrocie do domu stwierdzam że poszedł cały gaz pieprzowy bo 3 razy po drodze się sapali czy kazali zdjąć koszulkę/odpruć naszywkę czy po prostu skopać dupę :bananik: Gaz pieprzowy to mój niezastąpiony przyjaciel. Pałka teleskopowa, paralizator, czy strzykawka z keczupem nie wchodzą w grę :D Wolę unikać bliższych starć, i zachować odległość. Może dla tego że jestem pacyfistą, a może dla tego że jestem kurczak :wall:

I tak o sobie daję radę już dobre 3 lata. Zwinność i gaz pieprzowy.
Racja, nawet jak taki dostanie gazem to powie "co mnie gazem??" i dalej goni, ale w końcu się jebaka zmęczy tą gonitwą jak ma się tą staminę :faja: a potem będzie tylko zgonował gdzieś w rowie xD
Co najśmieszniejsze, wszystkie akcje z gazem, spierdalaniem, czy oberwaniem w ryjca odbywały się w godzinach 16-20 w samym środku miasta z dziesiątkami "widzów" którzy nie zareagują... Upadek moralny społeczeństwa. No ale nikt nie chce dostać w zęby. Dziwnie to zabrzmi, ale bezpiecznie w mieście czuje się dopiero po 22 xD
 
akina


Dołączyła: 21 Sie 2013
Posty: 14
Skąd: Gorzów wlkp
Płeć:
Wysłany: Pon 25 Maj, 2015   

Mineły z dwa lata od kiedy dodałam ten temat. Sporo się zmieniło, w tej kwestji też. Przedewszystkim podświadomie odkryłam na to pewien sposób który polecam wszystkim dziewczynom. Mianowicie- chłopak. Mając wysokiego, delikatnie nadopiekuńczego, groźnie wyglądającego faceta z syndromem "berserkera" czuje się naprawde bezpiecznie. Jak idziemy razem to mało jest osób które nawet w 2-3 osoby by zaczepiły a jak chodze sama to mam poczucie że ilu by mnie nie zaczepiło, to i tak mój facet mógł by zebrać większą grupę, i to o wiele bardziej "destrukcyjną" i za żadne skarby by nid odpuścił gdyby mi włos z głowy spadł. Tak więc dziewczyny- duży facet i po sprawie ;) żeby nie bylo, rzecz jasna taki chłopak trafił mi się przypadkiem, nie wybieralam go "specjalnie po to".
_________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba,
A złe wolą bawić się znami,
Pod sukienkami nie noszą majtek,
Zdobią swe ciało tatułażami.
Grzeczne dziewczynki nie przeklinają,
Lubią chodzić do szkoly,
Złe przeklinają, palą i piją,
W ich oczach uśmiech jest wesoły.
 
spaf_antynazi

Dołączył: 06 Sie 2006
Posty: 709
Skąd: DDZ
Płeć:
Wysłany: Pon 25 Maj, 2015   

a co to ma do tematu ???
 
akina


Dołączyła: 21 Sie 2013
Posty: 14
Skąd: Gorzów wlkp
Płeć:
Wysłany: Wto 26 Maj, 2015   

To że na początku zapytałam między innymi jak można sobie z tym radzić, a teraz po pewnym czasie odpowiadam na to pytanie
_________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba,
A złe wolą bawić się znami,
Pod sukienkami nie noszą majtek,
Zdobią swe ciało tatułażami.
Grzeczne dziewczynki nie przeklinają,
Lubią chodzić do szkoly,
Złe przeklinają, palą i piją,
W ich oczach uśmiech jest wesoły.
 
FRED K.


Dołączył: 22 Paź 2012
Posty: 98
Skąd: WROCŁAW
Płeć:
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Czw 31 Gru, 2015   

skini, nie skini.... najgorsze jest napierdolenie we łbie schematycznego szamba politycznego...

np mamy tak, ze:

1) prawicowiec nienawidzi nikogo - od geja po kazdego dobrego czlowieka, nienawistne kurwy zapatrzone w konserwe katolicka itd. za to fakt, ze maja swietne spojrzenie na islam i tych spierdolencow szmatogłowych, ze ich tu nie chca i ze widzą jakie gowno bedzie w europie z winy tego syfu.

2) lewicowiec kocha wszystkich - tolerancja jest haslem nie tylko racjonalnym, ale tez pierdolnietym czyli - tolerujmy nawet tych, ktorzy morduja nasz rodzine. wchodze na chate, widzę jak arab gwalci mi siorę i w imie tolerancji jeszcze daję mu szampana i gratuluje zabawy - to lewicowe podejscie. za to maja super idee zwiazana z gender czy gejami, widzą ze to kwestia natury jaka ma w sobie czlowiek (kazdy facet ma troche kobiecej a kobieta meskiej - poczytajcie ideę taoizmu oraz YIN i YANG) , jak ktos ma wiecej np kobiecej to bardzo dobrze ze jest gejem i to nie kwestia plci, sa tolerancyjni i postwpowi z zalozenia - to wielki plus, ale wielki minus ze chca byc tolerancyjni tez dla tych, ktorzy morduja i zabijaja ich rodziny.


3) droga srodka - nijaka miałkosc.

co polecam?

racjonalizm polityczny, ktorego w tej naszej pierdolonej Europie BRAKUJE ...
_________________
"co ty możesz o sobie wiedzieć skoro nigdy nie walczyłeś?"
- tyler durden

Siała baba mak.
Nie wiedziała jak.
Przyszedł Fred.
Babę w łeb.
Baba Jeb.
A Fred ep.

"Przeważnie mylimy się, gdy coś uważamy za głupie bo tego nie rozumiemy. Prawda jest taka, że to my jesteśmy głupi bo tego nie rozumiemy."
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12