PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja


Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: Stanzberg
Śro 14 Gru, 2011
PERSONA NON GRATA-"Wesołe miasteczka".początek rok
Autor Wiadomość
P.N.G.

Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 41
Płeć:
Wysłany: Sob 18 Gru, 2010   PERSONA NON GRATA-"Wesołe miasteczka".początek rok

Zbliża się nowy rok a wraz z nim nowa płyta P.N.G.,którą kończymy nagrywać powoli.
Na www.myspace.com/personajarocin do odsłuchania 2 utwory z ep-ki promującej to wydawnictwo.
Zobaczyć tam można też okładkę tej płyty.
Nowe utwory róznią się znacznie od poprzednich.Jest szybciej,melodyjnieji,ale miejscami nie brakuje
klimatu spod znaku street punk.
Życzymy miłego słuchania i prosimy o opinie.
Niebawem jeszcze dwa nowe utwory na myspace.

m_5132ed7d4fec49c1ab2c03a2f9c61089[1].jpg
Plik ściągnięto 28170 raz(y) 10,59 KB

 
Biały


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 1227
Płeć:
Wysłany: Wto 21 Gru, 2010   

Tak panki, słuchajcie tego :P
 
Rotten82


Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 2135
Skąd: woj.Częstochowskie
Płeć:
Wysłany: Wto 21 Gru, 2010   

Byłem kiedyś na ich gigu, ale za cholerę mi się nie podobało i teraz też mi się nie podoba
_________________


http://barbiedolls.bandcamp.com/
http://www.facebook.com/BarbieDollsPunk
 
Biały


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 1227
Płeć:
Wysłany: Wto 21 Gru, 2010   

w Częstochowie? grasz może w jakiejś kapeli? Dopytuję się, bo być może się spotkaliśmy ;)
 
Rotten82


Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 2135
Skąd: woj.Częstochowskie
Płeć:
Wysłany: Śro 22 Gru, 2010   

jak grali u nas to grałem na perkusji w Budyniu (taki lokalny pankrok nie istniejący już teraz). z tego co pamiętam to na ten koncert praktycznie nikt nie przyszedł, a i ja się szybko spiłem, więc może to jest przyczyna mojej niezbyt pozytywnej opinii. w danej chwili gram w Karate no mercy i Barbie Dolls(tu dopiero jeden koncert zagrany)
_________________


http://barbiedolls.bandcamp.com/
http://www.facebook.com/BarbieDollsPunk
 
Biały


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 1227
Płeć:
Wysłany: Śro 22 Gru, 2010   

no to się widzieliśmy, pożyczałem wam bas (grałem wtedy w PNG na basie), bo wasz basista robił jakieś straszne rzeczy ze swoją gitarą i nie dało się na niej grać ;) Generalnie był to jeden z najgorszych gigów w naszej historii - droga daleka, na sali pustki, generalnie mieliśmy już wyjebane i zagraliśmy kilka numerów dla akustyka i góra trzech osób. Ale coś tam musiało być na rzeczy, bo tydzień przed nami mieli grać tam Way Side Crew i podobno przyszły chyba z cztery osoby. Nie wiem czy to prawda, tak mówił ktoś z tego klubu. Ogólnie rzecz biorąc, to jeszcze była jazda taka, że typ jeden chciał nas oszukać i trzeba było wzywać szefa miejscówki...
Chujnia jednym słowem ogromna...
 
Rotten82


Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 2135
Skąd: woj.Częstochowskie
Płeć:
Wysłany: Śro 22 Gru, 2010   

również ze wspomnianym Way Side Crew graliśmy wtedy koncert i faktycznie frekwencja lipa, ale ze 20 osób było na pewno. problem tkwił zawsze w tym lokalu, bo zawsze ustawiali sobie na bramce drecho kiboli z "brygady 88", przez co punki niechętnie tam na koncerty przychodziły, bo zawsze jakieś krzywe teksty leciały. jak grali tam lunaticsi z obiboxami, to przyszedłem tylko ja +z 5 moich znajomych z którymi oderwaliśmy się od flaszki bo przypomnieliśmy sobie o koncercie. prócz nas, kapel, akustyka i obsługi baru nie było nikogo. a odnośnie naszego basisty to coś kojarzę, że miał problemy z uziemieniem w basie i nie szło grać, no ale to dawno było więc kojarzę jak przez mgłę. tak czy siak dzięki za pożyczenie :D
_________________


http://barbiedolls.bandcamp.com/
http://www.facebook.com/BarbieDollsPunk
 
Biały


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 1227
Płeć:
Wysłany: Śro 22 Gru, 2010   

spoczko...
To faktycznie coś musiało być tam na rzeczy z tym klubem. Faktycznie wiało chujem... Słyszałem, że już go tam nie ma nawet. Tak czy siak i tak zapraszam do przesłuchania krążka, gdy wyjdzie, bo robię na niego gitary ;) pozdro!
 
BadMotherfucker


Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 2818
Skąd: się biorą dzieci?
Płeć:
Wysłany: Śro 22 Gru, 2010   

Bez urazy Biały - za cholerę mi nie podchodzi :roll:
_________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę"
"Ktoś zapytał mnie: czym jest punk? Kopnąłem w śmietnik i powiedziałem: to jest punk. Wtedy on kopnął i spytał: to jest punk? Odpowiedziałem: nie, to jest trendy"
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Czw 23 Gru, 2010   

Ja niestety również nie znajduję nic dla siebie.
Ale może zrobię drugie podejście. :glupek:
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
Biały


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 1227
Płeć:
Wysłany: Czw 23 Gru, 2010   

Spoko, nie każdy musi lubić Analogs dla ubogich :lol:
W każdym razie, jak już uporamy się ze wszystkimi przeciwnościami losu, to zapraszam do obadania całości.
 
P.N.G.

Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 41
Płeć:
Wysłany: Sob 25 Gru, 2010   

Bez urazy,ale jak słyszałem w częstochowie nijaki "Budyń 82",to odbijało mi się budyniem.
Co do frekwencji na wspomnianym koncercie to była ona taka jak była bo klub w,którym się
on odbył nie zadbał o reklamę.Wysłałem ponad 100 plakatów a widziałem dwa koło klubu i nic więcej.Później chciano nas oszukać na siano,ale juz mniejsza o to.
Na końcu zakomunikowano mi cyt."Taka mała frekwencja, bo dziś sa juwenalia za friko kawałek dalej".
Tak,że wspominam źle ten koncert i nieuczciwych ludzi.
Sorry,ale władowałem sporo energii i pieniędzy w ta trasę a ludzie tak to docenili.
Nie wszędzie na szczęscie tak jest.
Siedzę w tych klimatach juz sporo czasu i niestety mam odruchy wymiotne jak czytam recenzje pseudo-melomanów,którzy sami nie potrafia a innym zazdroszczą.
Co do płyty to kto chce posłucha a kto nie to nie i niech tak pozostanie.
Muza na niej jak i teksty znacznie się będą róznić od poprzedniego krążka.
Zapraszam na koncerty.
Co do Częstohowy to dobrze,ze chociaż byliśmy na Jasnej Górze.To jedyny pozytywny aspekt tej wycieczki.
 
Biały


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 1227
Płeć:
Wysłany: Sob 25 Gru, 2010   

Armian, przecież nie każdemu się musi podobać ;P

Cytat:
"Taka mała frekwencja, bo dziś sa juwenalia za friko kawałek dalej".


No taki problem jest chyba w wielu miastach i często jest lipa z frekwencją. Pamiętam, że jak był u nas wlot na Bachora i huntersów po 5 zł, to panki spod knajpy narzekały, że drogo i chcą za free. Ale do Giżycka trzeba jakoś przecież dojechać...
 
P.N.G.

Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 41
Płeć:
Wysłany: Sob 25 Gru, 2010   

Jak byś ponosił koszty całej trasy to wiedziałbyś po co to pisze.
Co do tego komu się podoba to jasne nie kazdemu musi.
Nie rozumiem tylko opini ludzi,którzy sami za wiele na scenie nie pokazują.
Bierz się za gitary.
 
Biały


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 1227
Płeć:
Wysłany: Sob 25 Gru, 2010   

jawoooll majn firer ;P
 
Rotten82


Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 2135
Skąd: woj.Częstochowskie
Płeć:
Wysłany: Sob 25 Gru, 2010   

po tym stwierdzeniu:
P.N.G. napisał/a:
Bez urazy,ale jak słyszałem w częstochowie nijaki "Budyń 82",to odbijało mi się budyniem.

domyślam się, że ten tekst jest kierowany do mnie:
P.N.G. napisał/a:
Siedzę w tych klimatach juz sporo czasu i niestety mam odruchy wymiotne jak czytam recenzje pseudo-melomanów,którzy sami nie potrafia a innym zazdroszczą.

może i bydyń'82 nie był kapelą najwyższych lotów, w końcu grały w nim w większości niespełna 20.letnie łebki, a nie tacy doświadczeni siedzący w "tych klimatach sporo czasu" rasowi melomani. na szczęście wielu osobom się podobało nasze granie i zazwyczaj przychodzili na nasze koncerty. dziwisz się, że ludzie wybrali darmowe juwenalia niż kiepską, monotonną kapele, bez najmniejszego pałera, która szczyci się tym, że jest z jarocina tak jakby ten fakt świadczył o ich zajebistości? ja się nie dziwię, bo jak zaczęliście grać, to się zmyłem po ok. 3 kawałkach
_________________


http://barbiedolls.bandcamp.com/
http://www.facebook.com/BarbieDollsPunk
 
sHo

Dołączył: 25 Lis 2007
Posty: 489
Wysłany: Sob 25 Gru, 2010   

W Warszawie nie było juwenaliów a i tak tłumów nie było na PNG :lol:
_________________
 
P.N.G.

Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 41
Płeć:
Wysłany: Sob 25 Gru, 2010   

Gramy dla tych co chca nas słuchać a ci którzy nie chcą nikt ich nie zmusza.Co do kolegi budynia,to dzieki tej "monotonnej kapeli",zagrał koncert,więc zwykłe "dziękuje" byłoby na miejscu.Na szczęście teraz dobieramy supporty wsród kapel,które znamy i takie błedy się juz nie zdarzają, jak z budyniem na którego koncerty przychodziły tłumy co widziałem jak grali z nami(20 osób liczac,że wszyscy przyszli tylko na nich),jeśli to graniem nazwac można.Kolego mogłeś to powiedziec nam w oczy internetowy wojowniku.
Co do Wawy to tłumów też nie było,ale są miasta dla nas sprawdzone w,których jest zadowaląjaca frekwencja.
Gramy dla tych,którzy przychodzą,niewazne ilu ich jest bo szanujemy naszych słuchaczy.
Dla nich nagrywamy nowy album,którego dotyczy ten post,więc inne zale i skargi są tu niepotrzebne.
 
Biały


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 1227
Płeć:
Wysłany: Sob 25 Gru, 2010   

W Wawie było akurat moim zdaniem spoko. Mimo, że to była niedziela, to zebrała się jakaś tam grupka panków, której chciało się przyjść, pobawić, wypić piwko. Pozdro dla organizatorów, LD50 i starszego ode mnie co najmniej z 20 lat załoganta, z którym się nachlałem piwska ;) Ja tam mile wspominam ten gig. W sumie to jebią mnie te napinki i licytacja na wirtuozerię. Chuj z tym - ważne to dojechać, zagrać, pobawić się z nowymi ludźmi i cieszyć się, jak zwróci się przejazd. I tu pozdro dla wszystkich uczciwych organizatorów koncertów pankowych ;)
 
Rotten82


Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 2135
Skąd: woj.Częstochowskie
Płeć:
Wysłany: Sob 25 Gru, 2010   

P.N.G. napisał/a:
Kolego mogłeś to powiedziec nam w oczy internetowy wojowniku.

co wam miałem powiedzieć w oczy? że chujowo gracie? daj spokój, wolałem wyjść. pogódź się z tym, że nie każdy będzie wam klaskał, bo nie tworzycie nic nadzwyczajnego, dla mnie gracie nudno, ale fajnie, że są gdzieś podobno ludzie którym się wasze granie podoba. swoją drogą zajebisty z ciebie typ, wchodzisz na forum i od razu jebiesz po kapeli, która was kiedyś supportowała, tylko dlatego, że jednemu z jego członków się nie podoba wasze granie, a co ciekawe to doskonale pamiętam, jak po naszym koncercie, kilka osób z PNG nas chwaliło, nie pamiętam kto, bo to dawno było ale sam fakt pamiętam. więc kto tu jest internetowym wojownikiem? ja ? tylko dlatego, że wyszedłem z knajpy bo nie miałem ochoty słuchać słabej kapeli? daj spokój, dorosły koleś jesteś a zachowujesz się jak dziecko
_________________


http://barbiedolls.bandcamp.com/
http://www.facebook.com/BarbieDollsPunk
 
P.N.G.

Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 41
Płeć:
Wysłany: Nie 26 Gru, 2010   

Słaby jestes ty jako osoba bo potrafisz wypisywac głupoty a sam nic nie prezentujesz.
Twoja kapela tez niestety nic nie prezentowała prócz trzech chwytów gitarowych i darcia paszczy.Co do waszego supportowania nas,to niestety klub załatwiał support,a niestety jestescie tak znani,ze waszych nagrań nie mogłem posłuchć.
Prawda jest taka,że kapela,która miała grać zamiast was nie mogła zagrać i wy zagraliscie jako przysłowia "zapchaj dziura".
Ja wam nie mówiłem napewno,ze dobrze graliście bo kłamać nie lubie.
Póki co P.N.G. regularnie gra,nagrywa płyty i jakoś idzie do przodu.
Co twojej osoby to raczej masz jakies kompleksy bo sam nic stworzyc nie potrafisz.
Jesli jest inaczej to wrzuc jakies linki może pokrytykujemy?
Najlepiej budyń(ha!).
Może przy okazji gdzieś się spotkamy to pogadamy o muzyce,jak ci odwagi starczy.
Jeśli masz odrobine honoru to nie pisz już tu bo ten post dotyczy czegos innego.
Póki co życze wszystkim Wesołych Świąt.
Pozdrawiam i do zobaczenia na koncertach.
 
PepsiPL


Dołączył: 04 Cze 2007
Posty: 592
Skąd: Maniowy
Płeć:
Wysłany: Nie 26 Gru, 2010   

:zongler:
_________________
www.myspace.com/ADHDsyndrom ,
http://www.youtube.com/watch?v=1Twf5rCUBug "in our young hearts will dance chaos again!"
 
 
Ryszard

Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 1598
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Nie 26 Gru, 2010   

:misiek:
_________________
nie umiemy się bawić w dyskotece
 
BadMotherfucker


Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 2818
Skąd: się biorą dzieci?
Płeć:
Wysłany: Nie 26 Gru, 2010   

P.N.G. napisał/a:
Słaby jestes ty jako osoba bo potrafisz wypisywac głupoty a sam nic nie prezentujesz.
Twoja kapela tez niestety nic nie prezentowała prócz trzech chwytów gitarowych i darcia paszczy.Co do waszego supportowania nas,to niestety klub załatwiał support,a niestety jestescie tak znani,ze waszych nagrań nie mogłem posłuchć.
Prawda jest taka,że kapela,która miała grać zamiast was nie mogła zagrać i wy zagraliscie jako przysłowia "zapchaj dziura".
Ja wam nie mówiłem napewno,ze dobrze graliście bo kłamać nie lubie.
Póki co P.N.G. regularnie gra,nagrywa płyty i jakoś idzie do przodu.
Co twojej osoby to raczej masz jakies kompleksy bo sam nic stworzyc nie potrafisz.
Jesli jest inaczej to wrzuc jakies linki może pokrytykujemy?
Najlepiej budyń(ha!).
Może przy okazji gdzieś się spotkamy to pogadamy o muzyce,jak ci odwagi starczy.
Jeśli masz odrobine honoru to nie pisz już tu bo ten post dotyczy czegos innego.
Póki co życze wszystkim Wesołych Świąt.
Pozdrawiam i do zobaczenia na koncertach.


:dupa: :dupa: :dupa: :strach: :strach: :strach: :lol: :lol: :lol:

Cytat:
Twoja kapela tez niestety nic nie prezentowała prócz trzech chwytów gitarowych i darcia paszczy.


Ale to właśnie jest pankrok :faja: :old:
_________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę"
"Ktoś zapytał mnie: czym jest punk? Kopnąłem w śmietnik i powiedziałem: to jest punk. Wtedy on kopnął i spytał: to jest punk? Odpowiedziałem: nie, to jest trendy"
 
suchy693
Moderator


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 4114
Skąd: GROCHOW CROSS
Płeć:
Wysłany: Nie 26 Gru, 2010   

W tym tygodniu to chyba jakis zły omen nas ogarnał z tym napierdalaniem po sobie ,co się dzieje zero sympatii ,kazdy jedzie po kazdym ale chujnia panowie :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
_________________
EL SEXO AS PURE MERDE!!!!!!!!!!!!!!
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16