PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: suchy693
Pon 27 Cze, 2011
[25.06.2011] ULTRA CHAOS PUNK PIKNIK vol.3
Autor Wiadomość
liberation

Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 377
Wysłany: Nie 05 Cze, 2011   



Benefitowe koszulki na koszt organizacji imprezy będą dostępne w tym tygodniu w cenie 20 zł + przesyłka
Rozmiarówki /białe i czarne/: M, S, L
Można już zamawiać: nopasaran@nopasaran.pl
 
 
liberation

Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 377
Wysłany: Pią 10 Cze, 2011   

Kolejność grania będzie wyglądała tak /oczywiście nie wykluczone, że coś się zmieni/:
Snafu
In Vitro
HGW
AWD
Edelweiss Piraten
Castet
Antidotum
Regres
Gaga/Zielone Żabki
Oi Polloi
die Schwarzen Schafe
DJ Terror
+ Brudne Dzieci Sida, które wystąpią albo na scenie, albo gdzieś z boku
Limitu czasowego na granie nie ma, więc nie rozpiski godzinowej ...
 
 
liberation

Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 377
Wysłany: Pią 17 Cze, 2011   

Dla tych co jeszcze nie byli mapka:
 
 
electropunk


Dołączył: 12 Paź 2006
Posty: 311
Skąd: To tu To tam
Płeć:
Wysłany: Sob 18 Cze, 2011   

in vitro trochę za wcześnie - może się okazać że ludzie będą dopiero dojeżdżać na miejsce a jest to jedna z tych kapel ktore wlasnie chcialbym zobaczyc na zywo
_________________
Powoli będę szedł po śniegu za głosem wiatru północnego, co w wiecznej burzy i zamieci swobodny wieje od stuleci
i grożąc ziemi, grożąc niebu, człowieka uczy swego gniewu
 
 
liberation

Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 377
Wysłany: Czw 23 Cze, 2011   

W razie gdyby ktoś się zgubił w okolicznych lasach, czy chciałby się dowiedzieć jakichś szczegółów, może dzwonić na numer 790652011
 
 
electropunk


Dołączył: 12 Paź 2006
Posty: 311
Skąd: To tu To tam
Płeć:
Wysłany: Nie 26 Cze, 2011   

malo brakowalo i ominęlaby mnie ta impreza - Nie na wszystkich w punk rocku można polegać. Fakt faktem wyszlo jeszcze lepiej - i pojechaliśmy w najlepszym skladzie ale za to za późno aby zdążyć na wszystkie kapele.

Niewielki problem aby znaleźć odpowiedni zjazd do lasu prowadzącego w miejsce koncertu (kilka epizodów podczas podróży nie związanych z pank rockiem) i dotarliśmy przed występem zespolu Antidotum.
Miejscówka zaraz przy drodzę pośród lasów. Scena umiejscowiona idealnie, nieco niżej od terenu dla publiczności co ulatwialo obserwację koncertów.

Jedzenie - trzy różne miejsca gdzie można bylo zakupić coś do przekąszenia. To duży plus ale ja chyba wybralem najgorszy garnek - nie chcialo się stać w kolejkach.
Frekwencja - nie spodziewalem się że gdzieś na zadupiu w lesie stawi się tyle osób na pikniku.
Piwo korporacyjne - Mam wrażenie że to się nieco kłóci z imprezami undergroundowymi (może jestem nadwrażliwy w tej kwestii ale ze swojego życia eliminuje piwa wielkich korporacji bo są niedobre i tyle). Za to cena piwa byla bardzo akceptowalna.

Pierwszy zespol jaki udalo się zobaczyć to Antidotum. Bardzo przyzwoicie. Mnie się ich występy podobają, nie ma obciachu w takim pank rocku. Szybko sprawnie do przodu.
Edelweiss Piraten - dla mnie to porażka. W ogole mi się to nie podobalo i wlaściwie nie musi. Wrzeszczenie do mikrofonu w rytmie średnio fajnej muzyki i nawet wokalistka niezbyt piękna. Rozczarowanie!
Regres - nie przepdam za muzyką hardcore ale oni robią to w taki sposób że wylapuje w tym szczerość i autentyczność Zrobilo to na mnie spore wrażenie. Czad
SCHWARZEN SCHAFE - dalo się przy tym bawić i to calkiem dobrze ale chyba oczekiwalem czegoś bardziej przebojowego, oryginalnego.
GAGA ZZ i Oi Polloi - zajebiście. Duża różnica jakościowa w stosunku do poprzednich kapel. Oi polloi trochę za późno grali a zmęczenie narastalo więc musielismy wyjechać w czasie ich występu. Mimo wszystko świetne brzmienie i totalny czad. Mam nadzieje że wpadną na jakąś trasę do polski

takie festiwale dają nadzieje że z tym punk rockiem wcale nie jest tak źle!
Szkoda że nie udalo mi się wreszcie posluchać na żywo In Vitro!
_________________
Powoli będę szedł po śniegu za głosem wiatru północnego, co w wiecznej burzy i zamieci swobodny wieje od stuleci
i grożąc ziemi, grożąc niebu, człowieka uczy swego gniewu
 
 
liberation

Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 377
Wysłany: Wto 05 Lip, 2011   

Ultra Chaos vol. 4 - 30 czerwca 2012 /niestety, tylko 1 dzień, ale może na vol. 5 będziemy w stanie ogarnąć i zrobić 2 dni mała Puntalę :wink: /.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 14