PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja


Poprzedni temat :: Następny temat
jak napaść na państwo
Autor Wiadomość
janek_janusz

Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 420
Płeć:
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: Śro 04 Sie, 2010   

Stanzberg napisał/a:
Ciekawe, czy Bad Religion zadedykuje kocnert na rzecz krzyża 17.08. :lol:

Obrazek

Powinni sie w każdym razie jako badz co badz turysci wybrać na spacer po Warszawie.
:lol:
 
michał ze wsi 2


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 899
Skąd: Polska
Płeć:
Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: Śro 04 Sie, 2010   

gooy napisał/a:
janek_janusz napisał/a:
Jedno co dało sie zauwazyć na poważnie, że boją sie strasznie iskry która moze uruchomić niepokoje społeczne.

tylko lud jest jak zwykle tak durny, ze niepokoje spoleczne spowodowane sa jakimis tematami zastepczymi i totalnymi bzdurami nie majacymi zadnego znaczenia.

czemu kurwa mac nie bylo zamieszek po podwyzce podatkow ?
czemu nie ma zamieszek, mimo ze wiadomo, ze system emerytalny wkrotce pierdolnie z hukiem ?


Krzyż to pretekst.Mój sąsiad alkoholik awanturuje się w domu o niedomkniętą furtkę o to że musi tyrać ,a w rzeczywistości chodzi o brak szmalu na podstawowe potrzeby.
_________________
Może być?
Może być?
 
100% Hate


Dołączył: 01 Lis 2005
Posty: 412
Skąd: Gdańsk
Płeć:
Wysłany: Śro 04 Sie, 2010   

janek_janusz napisał/a:
I pomysł z tą całą uroczystością przenosin i modlitwy w procesji był poroniony i głupi. Kto w ogóle na to wpadł?

Pierwszą próbną bombę wypuszcza Komorowski, który mówi o potrzebie usunięcia krzyża. W tym samym czasie rząd zaczyna kombinować jak po raz kolejny wyciągnąć kasę z kieszeni podatników. Media oczywiście nawijają głównie o krzyżu. Wreszcie ogłoszona jest decyzja o podwyżce vat i kilka dni później ma miejsce próba usunięcia krzyża.

Oczywiście zbieżność daty ogłoszenia decyzji o podwyżce i usunięcia krzyża, to czysty przypadek...

Nikt już nie mówi o podatkach oraz o tym, że platfusy wespół z komuchami przejmują całkowicie władzę nad TVP.

PO to chyba najbardziej skurwiali i cyniczni karierowicze polskiej polityki. Przez 3 lata wmawiali nam, że jesteśmy "zieloną wyspą na morzu recesji", nie zrobili ŻADNYCH reform, a na koniec skurwiele podnoszą podatki.

I to kurwa beszczelne mamienie ludzi, że udało się utrzymać na dotychczasowym poziomie vat na żywność i lekarstwa w imię ochrony najbiedniejszych. W górę pójdzie vat na paliwo, usługi transportowe, wzrosną koszty prowadzenia działalności (brak możliwości odliczania vatu od paliwa w samochodach służbowych), ale kurwa ceny żywności i lekarstw pozostaną bez zmian :crazy:

A tłuszcza to łyka, bo tak mówią w TVN.
 
gooy


Dołączył: 12 Sty 2004
Posty: 1389
Skąd: Freistaat Sachsen
Płeć:
Wysłany: Śro 04 Sie, 2010   

najgorsze jest to, ze jedyna liczaca sie sila opozycyjna tez nie sprawi ze w polsce bedzie dobrobyt, ani nawet nie wyplenią korupcji, co jest ich sztandarowym haslem. bedzie podobnie, tylko zmienia sie tematy zastepcze (na gejow, aborcje itp) i bedzie słabszy pi ar
_________________
Brains :!:
 
 
janek_janusz

Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 420
Płeć:
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: Czw 05 Sie, 2010   

"kupują czas" Ale ten czas to czyjeś życie i wybory, życ tu czy już gdzieś indziej.
 
salomone


Dołączył: 30 Sty 2010
Posty: 86
Skąd: Puławy
Płeć:
Wysłany: Sob 07 Sie, 2010   

http://www.youtube.com/wa...feature=related :lol:
 
100% Hate


Dołączył: 01 Lis 2005
Posty: 412
Skąd: Gdańsk
Płeć:
Wysłany: Sob 07 Sie, 2010   

gooy napisał/a:
najgorsze jest to, ze jedyna liczaca sie sila opozycyjna tez nie sprawi ze w polsce bedzie dobrobyt, ani nawet nie wyplenią korupcji, co jest ich sztandarowym haslem. bedzie podobnie, tylko zmienia sie tematy zastepcze (na gejow, aborcje itp) i bedzie słabszy pi ar

Tylko, że PIS robiąc mnóstwo błędów, z których ich nie zamierzam tłumaczyć, potrafił też zrobić coś konkretnego dla ludzi - obniżył składkę rentową, zniósł prawo spadkowe dla najbliższej rodziny zmarłego, wprowadził becikowe i ulgi podatkowe na dzieci.

Platfusy natomiast przez 3 lata nie zrobiły NIC, co choćby o milimetr poprawiło życie przeciętnego ludka.
 
gooy


Dołączył: 12 Sty 2004
Posty: 1389
Skąd: Freistaat Sachsen
Płeć:
Wysłany: Nie 08 Sie, 2010   

tylko PiS absolutnie nie jest wprowadzic zadnej jakosciowej reformy panstwa. po pierwsze jest partia socjalistyczna, a po drugie spora wiekszosc jego elektoratu, to ludzie u których aparat panstwowy jest zadluzony(emeryci, gornicy itp). oczywiste jest, ze to co bylo obiecane trzeba zaplacic, ale PiS absolutnie nie jest zdolny do zmiany tego stanu. a bez tego panstwo staje sie coraz bardziej niewydolne finansowo. jesli nie zreformuje sie systemu emerytalnego, tak zeby dzieciaki wchodzace na rynek pracy NIE MIALY obowiazkowych skladek na emeryture, to i tak predzej czy pozniej tych emerytur nie bedzie, bo kraj stanie sie niewyplacalny.
_________________
Brains :!:
 
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Nie 08 Sie, 2010   

Składka rentowa i prawo spadkowe.
Tak zapamiętamy prezesa.

Becikowe to projekt LPR, dodajmy, że obciążający budżet kwotą 400 mln rocznie (dane za Dziennikiem Gazetą Prawną), który jest psu na budę. Nie generuje żadnego wzrostu demograficznego, jest tylko bezsensownym obciążeniem, który sobie wprowadzili zamiast prawdziwych zmian wspomagających młodych rodziców.

Oczywiście o reformie finansów publicznych prezes nawet nie wspominał, bo tkwi tak naprawdę, gospodarczo, w późnym PRLu, a że jest zaprzysięgłym etatystą i zakładnikiem socjalnego elektoratu, wszystko się ładnie skleja.
Chyba tylko naiwność może prowadzić do wniosku, że kłamstwa, skurwysyństwo i nieudolność rządu PO-PSL w sprawach gospodarki można przeciwstawić odmienionemu Jarosławowi, któremu konto bankowe założyli dopiero PR-owcy, a on sam nie ma pojęcia o co w tym chodzi. :lol:
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
Zigi


Dołączył: 07 Lis 2009
Posty: 642
Skąd: litzmannstadt
Płeć:
Wysłany: Nie 08 Sie, 2010   

becikowe to akurat głupota bo taki mały zastrzyk finansowy przemawia najprędzej do mend społecznych alkoholików żyjacych z zasilków bo sie cieszą ze nagle dostaną siano na przechlanie.
Przez to bedziemy mieć następne pokolenie ze zjebanymi genami dałnów i mutantów.
 
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Nie 08 Sie, 2010   

Jeszcze na temat Jarka, sorry, ale muszę się popastwić.

dziennik napisał/a:
"Wypowiedź Bronisława Komorowskiego, że może prezydent gdzieś poleci i będzie po wszystkim, powinna być przedmiotem śledztwa" - stwierdził Jarosław Kaczyński


:lol: :lol: :lol: :lol:

To oczywiście odpowiedź dla "obrońców krzyża" i im podobnych oszołomów, którzy chętnie uwierzą, że Smoleńsk to zamach, bo pasuje im do układanki o wrogach Polski, spisku, i podsyci ich frustracje.

Oczywiście wzrost podatku VAT o 1% to w tej sytuacji detal techniczny, bez wpływu na nasze życie. :zongler: Obrońcy krzyża nawet nie zauważą, jak benzyna podrożeje, bo jeżdżą tramwajem za darmo po 70 roku życia. :misiek:

Cytat:
Jarosław Kaczyński odniósł się także do przewidywanych podwyżek cen żywności. Podkreślał także, że za rządów PiS, choć pszenica była droższa, chleb był tańszy.
:lol: Cudotwórca! Pszenica była droższa chleb był tańszy: cud!
Może był z żytniej mąki...? :zongler:

Albo on nie rozumie rynku, albo ma przebłyski, ale myśli, że my nie – obie wersje są równie złe.
W każdym razie mam nadzieję, że drugi raz ciemny lud tego nie kupi.
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
100% Hate


Dołączył: 01 Lis 2005
Posty: 412
Skąd: Gdańsk
Płeć:
Wysłany: Nie 08 Sie, 2010   

Stanzberg napisał/a:
który jest psu na budę

Wiesz, jak się ma do kupienia wózek i całą wyprawkę dla dziecka, to się okazuje, że ten tysiak naprawdę ma znaczenie.
Oczywiście samo becikowe nie ma wpływu na wzrost demograficzny, natomiast dla ludzi, którzy już zdecydowali się na dziecko, jest bardzo dużą pomocą na starcie.

Stanzberg napisał/a:
jest tylko bezsensownym obciążeniem, który sobie wprowadzili zamiast prawdziwych zmian wspomagających młodych rodziców.

Wprowadzili też ulgę podatkową na dziecko - 1300 zł. na jedno dziecko, które sobie można odpisać.
Nie twierdzę, że to wystarcza - chodzi o to, że w ogóle coś w tej sprawie robili. Natomiast PO w imię polityki prorodzinnej podwyższyła stawkę vat na artykuły dziecięce z 7% do 22%.
Ostatnio zmieniony przez 100% Hate Nie 08 Sie, 2010, w całości zmieniany 2 razy  
 
gooy


Dołączył: 12 Sty 2004
Posty: 1389
Skąd: Freistaat Sachsen
Płeć:
Wysłany: Nie 08 Sie, 2010   

Stanzberg napisał/a:
:lol: Cudotwórca! Pszenica była droższa chleb był tańszy: cud!
Może był z żytniej mąki...? :zongler:

albo, co gorsza, gdzies po drodze byla dotacja

Stanzberg napisał/a:
W każdym razie mam nadzieję, że drugi raz ciemny lud tego nie kupi.

obawiam sie, ze kupi i to z prostej przyczyny -> brak jakiejkolwiek alternatywy. PO polegnie, bo nie bedzie mialo wymowki na swoje nierobstwo posiadajac prezydenta, albo polegnie po serii szkodliwych reform. SLD moze i probuje odbudowac swoja dawna pozycje, ale predzej przyciagnie elektor PO niz PiSu. poza tym niestety nie ma nic.

mimo, ze slowo 'liberal' stalo sie wyzwyskiem dla radiomaryjnej tluszczy, to niestety zwiazek PO z liberalizmem ekonomicznym jest wylacznie zyczeniowy.
_________________
Brains :!:
 
 
100% Hate


Dołączył: 01 Lis 2005
Posty: 412
Skąd: Gdańsk
Płeć:
Wysłany: Nie 08 Sie, 2010   

Stanzberg napisał/a:
bo tkwi tak naprawdę, gospodarczo, w późnym PRLu, a że jest zaprzysięgłym etatystą i zakładnikiem socjalnego elektoratu, wszystko się ładnie skleja.

To sprawdźmy zatem jak wyglądał deficyt budżetowy za czasów socjalistycznego rozdawnictwa przez PiS, a jak wygląda obecnie za liberalnych rządów PO:


http://www.money.pl/gospo...9,0,649069.html
 
janek_janusz

Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 420
Płeć:
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: Nie 08 Sie, 2010   

Zigi napisał/a:
...Przez to bedziemy mieć następne pokolenie ze zjebanymi genami dałnów i mutantów.
O ile ich rodzice nie wyrzucą z wózka po pijaku albo coś "w podobie".
 
janek_janusz

Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 420
Płeć:
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: Nie 08 Sie, 2010   

100% Hate napisał/a:
Obrazek
http://www.money.pl/gospo...9,0,649069.html

Wspaniały rok 1991 :) równie dobry 1994 :) Tak jak sie na ten wykres spojrzy to dwucyfrowy zaczął sie kiedy powstała UE w 1998 r.
 
michał ze wsi 2


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 899
Skąd: Polska
Płeć:
Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: Pon 09 Sie, 2010   

Wychlałem więc mogę nie kojarzyć.Czyli osobiście w jaki sposób mogę zaznaczyć swoją obecność w danym państwie jako szary człowiek,jak nie zostawiając swoje odchody w publicznych instytucjach na podłodze?Bardzo proszę mi wytłumaczyć panie Janusz Jarosz :grin:
_________________
Może być?
Może być?
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Śro 11 Sie, 2010   

Cytat:
Oczywiście samo becikowe nie ma wpływu na wzrost demograficzny, natomiast dla ludzi, którzy już zdecydowali się na dziecko, jest bardzo dużą pomocą na starcie.
Jasne, że jest dobrą tam pomocą, podobnie jak niska stawka KRUS jest świetną pomocą dla rolników, wczesne emerytury są świetne dla policjantów, a dotacje dla węgla dla górników.
Ale nie tędy droga. :-P

100% Hate napisał/a:
Stanzberg napisał/a:
bo tkwi tak naprawdę, gospodarczo, w późnym PRLu, a że jest zaprzysięgłym etatystą i zakładnikiem socjalnego elektoratu, wszystko się ładnie skleja.

To sprawdźmy zatem jak wyglądał deficyt budżetowy za czasów socjalistycznego rozdawnictwa przez PiS, a jak wygląda obecnie za liberalnych rządów PO:

Obrazek
http://www.money.pl/gospo...9,0,649069.html
Ten wykres nie pokazuje jak to Kaczyński zna się na gospodarce, tylko jak bardzo PO-PSL ma w dupie reformy, i woli szukać pieniędzy w zwiększaniu deficytu, a jak już się nie da, to sobie VAT podniosą, a co.
Pamiętajmy też, że za rządów PiS wzrost był stabilny, nie było mowy o recesji, szukaniu oszczędności itd. Przecież oni nie mają na koncie żadnej reformy gospodarczej, ten niski deficyt przy takim wzroście to nie była wielka sztuka (tak, wiem, że rząd ma możliwość stymulacji, ale oni naprawdę niewiele zrobili, wykorzystali koniukturę).


Poza tym, ja nigdzie nie pisałem, że PiS stosował socjalistyczne rozdawnictwo, bo poza becikowym *(LPR) było nawet odwrotnie, choćby to prawo spadkowe i składka. Natomiast prezes jest miłośnikiem zabierania bogatym i rozdawania biednym, co chętnie podkreśla (Polska solidarna).
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
gooy


Dołączył: 12 Sty 2004
Posty: 1389
Skąd: Freistaat Sachsen
Płeć:
Wysłany: Śro 11 Sie, 2010   

Stanzberg napisał/a:
Poza tym, ja nigdzie nie pisałem, że PiS stosował socjalistyczne rozdawnictwo, bo poza becikowym *(LPR) było nawet odwrotnie, choćby to prawo spadkowe i składka. Natomiast prezes jest miłośnikiem zabierania bogatym i rozdawania biednym, co chętnie podkreśla (Polska solidarna).


natomiast pan premier jest milosnikiem liberalizmu ekonomicznego co chetnie podkresla zwiekszajac VAT :D
_________________
Brains :!:
 
 
janek_janusz

Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 420
Płeć:
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: Wto 14 Wrz, 2010   

Do boju.
http://bitwaokrzyz.pl/
:) :bejzbol:
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Śro 15 Wrz, 2010   

gooy napisał/a:
Stanzberg napisał/a:
Poza tym, ja nigdzie nie pisałem, że PiS stosował socjalistyczne rozdawnictwo, bo poza becikowym *(LPR) było nawet odwrotnie, choćby to prawo spadkowe i składka. Natomiast prezes jest miłośnikiem zabierania bogatym i rozdawania biednym, co chętnie podkreśla (Polska solidarna).


natomiast pan premier jest milosnikiem liberalizmu ekonomicznego co chetnie podkresla zwiekszajac VAT :D
:lol: :lol: :lol:
Pośmiałbym się jeszcze, ale to kurwa naprawdę nie jest śmieszne. :zongler:
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
ko0niu
jaszczurka beznoga


Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 2984
Skąd: Ostrowiec Św./ Krakau
Płeć:
Wysłany: Czw 16 Wrz, 2010   

już widziałem, grożą że przyniosą kolejny.
 
 
hogata


Dołączyła: 16 Gru 2009
Posty: 455
Skąd: zasiedmiogórogród
Płeć:
Wysłany: Czw 16 Wrz, 2010   

ko0niu napisał/a:
już widziałem, grożą że przyniosą kolejny.
rozdupił mnie ten post :mrgreen:

:strach:
_________________
ODDAJCIE MI PIEC PODOBNY DO BRAMY TRIUMFALNEJ ! ! !
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Czw 16 Wrz, 2010   

Zacznę chyba nosić t-sthir z krzyżem, może chociaż stare baby będą mi kwiaty przynosić.
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
zachariasz


Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1006
Skąd: Cybullandia/Lubelskie
Płeć:
Wysłany: Czw 16 Wrz, 2010   

widziałem już kolesia który miał koszulkę "zostawcie kszysz" :roll: czy jakoś tak.
_________________
Piss and love!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12