PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja


Poprzedni temat :: Następny temat
Prezydent, Dziwisz i WAWEL

Gdzie powinni być pochowani Kaczyńscy?
Wawel
13%
 13%  [ 4 ]
Warszawa (np. Powązki czy Świątynia Opatrzności Bożej)
53%
 53%  [ 16 ]
nie wiem, nie obchodzi mnie to
33%
 33%  [ 10 ]
Głosowań: 30
Wszystkich Głosów: 30

Autor Wiadomość
mqrcin

Dołączył: 12 Lis 2007
Posty: 499
Skąd: giedlarowa
Płeć:
Wysłany: Nie 29 Sie, 2010   

Cytat:
chyba nie wiesz co to fanatyzm religijny

wiem doskonale ale po co krzyczec skoro nikt cie nie slucha
_________________
spotkalem barykady
ludzkiego umyslu
gorsze sa niz wojna
gorsze od faszyzmu
 
 
ko0niu
jaszczurka beznoga


Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 2984
Skąd: Ostrowiec Św./ Krakau
Płeć:
Wysłany: Nie 29 Sie, 2010   

właśnie o to chodzi, że słucha! Media słuchają, filmują, opisują, relacjonują a ludzie oglądają. Tu już przestaje być ważne czy ktoś tych ludzi podziwia czy się z nich śmieje czy się za nich wstydzi. Ci spod krzyża myślą sobie, że uczestniczą w jakimś męczeństwie i skoro przyciągają czyjąś uwagę to jest o co walczyć.
 
 
mqrcin

Dołączył: 12 Lis 2007
Posty: 499
Skąd: giedlarowa
Płeć:
Wysłany: Nie 29 Sie, 2010   

ko0niu napisał/a:
właśnie o to chodzi, że słucha!
dokladnie i o tym pisze caly czas nie bedzie publiki skonczy sie przedstawienie
_________________
spotkalem barykady
ludzkiego umyslu
gorsze sa niz wojna
gorsze od faszyzmu
 
 
ko0niu
jaszczurka beznoga


Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 2984
Skąd: Ostrowiec Św./ Krakau
Płeć:
Wysłany: Nie 29 Sie, 2010   

tyle, że mediom też to na rękę, wiesz hajs dobry się robi na takich sensacjach.
 
 
mqrcin

Dołączył: 12 Lis 2007
Posty: 499
Skąd: giedlarowa
Płeć:
Wysłany: Nie 29 Sie, 2010   

Cytat:
tyle, że mediom też to na rękę,

nie tylko mediom bo również politykom którzy jak zwykle dzięki tematom zastępczym odsuwają uwage od tego co robią
_________________
spotkalem barykady
ludzkiego umyslu
gorsze sa niz wojna
gorsze od faszyzmu
 
 
Biały


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 1227
Płeć:
Wysłany: Nie 29 Sie, 2010   

myślę, że zima załatwi sprawę. jestem wolnościowcem i nie będę zabraniał nikomu pikietowania, ani nie przyklasnąłbym jakby ich pałowali. Mimo, że uważam tych ludzi za kompletnych psycholi i fanatyków :cancan: Myślę też, że jakby to nie byli ultrakatole i nie chodziło o krzyż, to już dawno ich tam nie było. Jakby władza się uparła, to znaleźliby na nich sposób - choćby wyniszczyliby ich jakimiś mandatami za zaśmiecanie itp. Ale jakby tylko któremuś z nich spadł włos z głowy, albo miałby zapłacić taki mandat to byłby "atak na wiarę katolicką" i stanie "tam gdzie stało ZOMO". Swoją drogą chyba nawet PiSowi już nie są krzyżowcy na rękę, bo takim wieśniackim PR-em nic nie ugrają w wyborach. Co mnie też specjalnie nie martwi ;)Wszyscy powoli chowają głowy w piasek, z klechami na czele.
 
ko0niu
jaszczurka beznoga


Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 2984
Skąd: Ostrowiec Św./ Krakau
Płeć:
Wysłany: Nie 29 Sie, 2010   

Dokładnie tak jak mówisz.
Co do mandatów to ktoś tam już ich podał na psy za nielegalne plakaciarstwo i ulotkarstwo podobno.
Co do pozycji PiSu podczas wyborów to nie maluje się ona w jasnych barwach. Narobili sobie dobrej trzody tymi ultraturbokatolami.
 
 
michał ze wsi 2


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 899
Skąd: Polska
Płeć:
Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: Nie 29 Sie, 2010   

Być może powstanie w końcu jakieś nowe ugrupowanie polityczne z tego?Tak często bywa np.Samoobrona w podobny sposób zaistniała.Wystarczy,że obiorą sobie jakiegoś przywódcę i sprawa załatwiona.
Może tego?
Obrazek

Podoba mi się podejście gościa do reporterów. :lol:
_________________
Może być?
Może być?
 
Biały


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 1227
Płeć:
Wysłany: Nie 29 Sie, 2010   

kurwa, niedługo ludzie będą mieli swoich ulubionych krzyżowców, jak w rjaliti szoł ;)

ja myślę, że pisory mogą się rozłamać. Jarek i te wszystkie Macierewicze, co straszą nas od czasu zakończenia wyborów zostaną sobie w PiSie, a ci wszyscy łagodni, fajni kolesie (to co z czasu kampanii) poszukają sobie miejsca gdzie indziej. Gdzie? Może u Prawica RP, może UPR, a może po prostu spierdolą do PO, jak Radek Sikorski ;) Którąkolwiek pójdą drogą, to w sumie i tak mnie to nigdy nie skłoni do głosowania na nich, ale może przynajmniej największe oszołomy odpadną z gry.

Z drugiej strony rozłam w PO to też póki co kwestia czasu, bo się robi z niej za wielka kobyła...
 
Biały


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 1227
Płeć:
Wysłany: Pon 30 Sie, 2010   

tak trudno coś takiego położyć w jakimś muzeum? w jakimś skansenie? to ma jakąś tam wartość historyczną i ukazuje dzieje waszego regionu. jakbym był właścicielem jakiegoś skansenu w Bieszczadach, to zwyczajnie bym te macewy zabrał i postawił u siebie jako atrakcję.
 
michał ze wsi 2


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 899
Skąd: Polska
Płeć:
Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: Wto 31 Sie, 2010   

nazik napisał/a:
Eeee, jakieś 500 metrów od tego miejsca jest Kirkut :green: Ale to nie jest krzyż więc władza ma w dupie gdzie to leży i do czego posłuży, a posłuży pewnie do tego co wcześniej, czyli za gruz :hmm:


Dam ci radę,weź taczkę i zawieź to na kirkut i tam zostaw,a zainteresowani tym żydzi zrobią z tym co uważają.Inaczej to sam wiesz co z tym będzie.
_________________
Może być?
Może być?
 
michał ze wsi 2


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 899
Skąd: Polska
Płeć:
Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: Wto 31 Sie, 2010   

nazik napisał/a:
Sęk w tym, że "nasz" kirkut (chyba jako jedyny w okolicy) jest w opłakanym stanie (delikatnie ujmując). Wszędzie w okół są ogrodzone, sprzątane, uporządkowane u nas zaś służy on za melinarnie i miejsce na ognisko dla gumisiów :crazy: Więc w sumie na jedno wychodzi, tu czy tam i tak macewy szlag jasny trafi.

Nikt chyba nie chce pamiętać, że przed wojną Żydzi tu stanowili 80% a może i więcej społeczeństwa.


Ty się tym nie przejmuj,w mojej okolicy też jest w każdym lasku opuszczony cmentarz poniemiecki,kiedyś zaczęli to nawet uprzątać gdzie nie gdzie ale i tak w końcu zarosło,na kirkucie stoi sklep .Mój wuja mieszka na cmentarzysku słowiańskim sprzed 2500 lat{przy fundamentach wykopali kilka urn}Taka kolej rzeczy.Będziesz kiedyś bogaty to ufundujesz tablicę pamiątkową i tyle.Żydzi dobrze wiedzą o takich cmentarzach,skoro się o to nie troszczą nie widzę powodu aby ich wyręczać.Ale oczywiście że można.
_________________
Może być?
Może być?
 
hogata


Dołączyła: 16 Gru 2009
Posty: 455
Skąd: zasiedmiogórogród
Płeć:
Wysłany: Wto 31 Sie, 2010   

nazik napisał/a:
służy on za melinarnie i miejsce na ognisko dla gumisiów
nie ma tam żadnej gminy żydowskiej czy czegoś?przecież ognisko czy w ogóle każda ingerencja w grunt łamie ich nakazy religijne.u nas jakieś organizacje sprzątają kirkut,ale tylko pod ścisłym nadzorem i tylko to,co jest niezbędne
_________________
ODDAJCIE MI PIEC PODOBNY DO BRAMY TRIUMFALNEJ ! ! !
 
hogata


Dołączyła: 16 Gru 2009
Posty: 455
Skąd: zasiedmiogórogród
Płeć:
Wysłany: Wto 31 Sie, 2010   

to rzeczywiście chujowo
_________________
ODDAJCIE MI PIEC PODOBNY DO BRAMY TRIUMFALNEJ ! ! !
 
suchy693
Moderator


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 4114
Skąd: GROCHOW CROSS
Płeć:
Wysłany: Sob 04 Wrz, 2010   

Stwierdzam ze po wystapieniu pani H.KRZYWONOS polityka juz mnie nie interesuje ,cała ta partyjnosc idzie ku upadkowi ,SOLIDARNOSC to starzy dziadkowie nie mogacy przyciagnać łudzi młodych w szeregi zwiazku ,totalna klapa i wypinanie piersi ku medalom a wartosciowi robotnicy którzy walczyli gnija w biedzie i bezrobociu .INTELIGENCJA jedynie dorobiła się na nich stołków :zygi: :zygi: :zygi:
_________________
EL SEXO AS PURE MERDE!!!!!!!!!!!!!!
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 14