PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja

Poprzedni temat :: Następny temat
Poproszę badziki do kontroli
Autor Wiadomość
antipop77


Dołączył: 24 Mar 2010
Posty: 58
Płeć:
Wysłany: Pią 26 Mar, 2010   

Mechanik napisał/a:
Jakiś chłopina wyżalił się na forach że po koncercie ktoś chciał od niego wysępić na browar, a ty kręcisz aferę że Antifa Wrocław sprawdza ludziom badziki na koncertach.
Swoją drogą osobiście nie miałbym nic przeciwko sprawdzaniu badzików na koncertach.


ze niby ja sie żale? to dla mnie zabawna anegdotka jak niektorzy sa daremni, wiec przy okazji wypowiadania sie o koncercie nie omieszkalem o niej wspomniec. zadnej afery krecic nie mam ochoty. wawrzon ma swoje powody, nie wnikam. ja mysle, ze to jednak mogli byc zupelnie inni ludzie, nie interesuje mnie to zreszta.

kiedys po jakiejs homo-paradzie na rynku we Wro, szwedalem sie z kumplem po miescie i przyjebala sie do nas ekipa kilku kolesi i podobna procedure przeprowadzili. kumpel mial na bojowkach flagi Polski, co strasznie ich wkurwilo i wyskoczyli z tekstem: "patryjota jestes, pedalow nie lubisz?" :lol: na subculture 2 lata temu, tez rozne takie tematy byly. nie kumam o co takim ludziom chodzi, ale dla mnie to jest kurwa chore. na koncerty coraz mniej ludzi chodzi, coraz mniej sprzedaje sie plyt, za to takich zjebow chyba coraz wiecej. zenua :roll: chociaz jak widac powyzej, niektorzy uwazaja, inaczej...
_________________
'70s in NYC this is place i wanna be!
 
 
Mechanik


Dołączył: 28 Sie 2008
Posty: 98
Płeć:
Wysłany: Pią 26 Mar, 2010   

Zigi napisał/a:
to ja bede na koncertach sprawdzał czy wszyscy są niebieskookimi blondynami
To sobie sprawdzaj.

Mi chodziło o to że nie miałbym nic przeciwko byciu jednym ze sprawdzanych. Dzięki temu na koncertach było by zawsze kilku debili mniej.
 
antipop77


Dołączył: 24 Mar 2010
Posty: 58
Płeć:
Wysłany: Pią 26 Mar, 2010   

jak na podstawie czegos takiego jak badzik, jestes w stanie okreslic kto jest debilem, a kto nie? :roll: znam calkiem sporo debili, ktorzy nie nosza badzikow i jak wtedy ich rozpoznac?! przejebane, nie? ;)
_________________
'70s in NYC this is place i wanna be!
 
 
wawrzon


Dołączył: 06 Sie 2005
Posty: 2235
Skąd: Sosnówka / Wrocław
Płeć:
Wysłany: Pią 26 Mar, 2010   

Mechanik napisał/a:
Zigi napisał/a:
to ja bede na koncertach sprawdzał czy wszyscy są niebieskookimi blondynami
To sobie sprawdzaj.

Mi chodziło o to że nie miałbym nic przeciwko byciu jednym ze sprawdzanych. Dzięki temu na koncertach było by zawsze kilku debili mniej.


:shock: :crazy: :crazy:
I z niepodbitą legitą zakaz sprzedaży płyt... :mrgreen:
By muzyka nie rozchodziła się w "debilne" kręgi. Pisałem co mnie boli i jak sprawa wygląda. Może nie do końca w temacie w którym powinienem napisać ale...
odnośnie antify wrocław - tak się goście mianują i opisałem co robią poza walką w internecie.




Odnośnie subcultura - najbardziej rozjebało mnie pobicie kolesia z żółtym irokiem bo żóltego przecież noszą nazipanki :D :rotfl:
_________________
"czy zastanawiałeś się, co być zrobił gdybyś mógł, bezkarnie zabijać, gdybyś był jak bóg"
 
 
Zigi


Dołączył: 07 Lis 2009
Posty: 642
Skąd: litzmannstadt
Płeć:
Wysłany: Pią 26 Mar, 2010   

Cytat:
Mi chodziło o to że nie miałbym nic przeciwko byciu jednym ze sprawdzanych. Dzięki temu na koncertach było by zawsze kilku debili mniej.

To nie badziole świadczą o inteligencji człowieka :roll:
Ostatnim penerem i idiotą trzeba byc żeby sprawdzać badziole i na ich podstawie określać kto do danego koncertu pasuje a kto nie.
 
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Pią 26 Mar, 2010   

Też jestem za sprawdzaniem znaczków na gigach, jak mawiał Stalin: ufaj, ale sprawdzaj.
Kontrola, kontrola, i jeszcze raz kontrola! Mój badzik to – zespół 1125!

Może poprośmy w ogóle policję o pomoc, oni są dobrzy w kontrolowaniu, na pewno pomogą scenie! Mają do pomocy patrole, psy, kamery... A przy okazji wykreujemy jakieś lokalne gwiazdy CCTV z badzikami nieprawomyślnymi – tylko kto to będzie oceniał....?
Proponuję wydawanie biuletynu scenowego ze zdjęciami poprawnych badzików, a także z instrukcją jak je należy nosić. Kontroli na co dzień dokonywaliby zasłużeni scenersi, a na koncertach przede wszystkim bramkarze, ale też wszyscy: osoba która wykryje najwięcej niepożądanych przypinek otrzyma order im. Pawki Morozowa, oczywiście w formie znaczka.

Hard core punk nie poradzi sobie bez kontroli badzików.... trzeba też zatrudnić ekspertów od odróżniania czy delikwent ma znaczek polskich, czy amerykańskich The Gits, specjalistów od analizy dopuszczalnej prowokacji (jej granice też będą określane w biuletynie), a potem oczywiście ustalić kodeks kar i wykroczeń.
Naszywka z orłem – wpierdol. Lekko patriotyczny zespół na badziku – lekki wpierdol. Bardzo patriotyczny zespoł – ciężki wpierdol.

Na początku wygląda to absurdalnie, ale wszyscy się przyzwyczaimy z czasem.
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
antipop77


Dołączył: 24 Mar 2010
Posty: 58
Płeć:
Wysłany: Pią 26 Mar, 2010   

wawrzon napisał/a:
Odnośnie subcultura - najbardziej rozjebało mnie pobicie kolesia z żółtym irokiem bo żóltego przecież noszą nazipanki :D :rotfl:


no wlasnie o takie zjebane akcje sie rozchodzi. ja nie wiem kto jest z antify, a kto kto z zhp i ogolnie chuj w to. jedyne co mnie interesuje to to, ze ide na koncert sie zabawic i oderwac od calego syfu, a tu ludzie ktorzy niby sluchaja tej samej muzy co ja sami taki syf robia. nie spotkalem sie z sytuacja, zeby jakis punkowy koncert rozbili naziole, ani we wro, ani nigdzie. a skoro nie ma prawdziwych wrogow, to trzeba szukac ich na sile. w kazdym razie niektorzy takie maja podejscie mam wrazenie.

a swoja droga to gdzie byla antifa na koncercie cockney reject w gdyni?! tam mogliby sie wykazac, to jakos ich kurwa nie bylo. a szkoda slow...
_________________
'70s in NYC this is place i wanna be!
 
 
wawrzon


Dołączył: 06 Sie 2005
Posty: 2235
Skąd: Sosnówka / Wrocław
Płeć:
Wysłany: Pią 26 Mar, 2010   

do tego proponuję sprawdzać autentyczność poprawnych badzików, firmy koszulek, majtek no i sprawdzać w jakim studio były robione dziary. Dbajmy też o wizerunek kapeli - sprawdzać czy czasem ktoś nie przypiracił koszulki z szablonów zamiast kupić za 50 zł.
To samo z badzikami - sprawdzamy czy są legalne, i czy twórca miał do nich prawa.

Już nie wspomnę o kastracji osób palących, łamaniu kołem pijących... ale to inna bajka jest już



Cytat:
nie spotkalem sie z sytuacja, zeby jakis punkowy koncert rozbili naziole


ani by naziolski rozbiła antifa :jupi:
_________________
"czy zastanawiałeś się, co być zrobił gdybyś mógł, bezkarnie zabijać, gdybyś był jak bóg"
 
 
spaf_antynazi

Dołączył: 06 Sie 2006
Posty: 709
Skąd: DDZ
Płeć:
Wysłany: Pią 26 Mar, 2010   

No ta akcja na Subculturefest widzę, że jest znana. Kiedyś słyszałem ze Anfia Warszawa potrafi się wbić na jakiś nazigig.

Kiedys bylem na koncercie kapeli X i koles nosi namietnie koszulke z tottenkopfem.Bylem jedyny ktory zwrocil na to uwage.
Gdy w ŻydneSSie grały kiedyś Blade loki stało dwóch nazioli (jeden w koszulce k88 i nic się nie działo)
Niektórzy nie znają sie na symbolice i leja kogo popadnie.
 
Old Crewman

Dołączył: 30 Maj 2009
Posty: 270
Wysłany: Pią 26 Mar, 2010   

antipop77 napisał/a:
nie spotkalem sie z sytuacja, zeby jakis punkowy koncert rozbili naziole


W latach 90-tych się zdarzało.
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Pią 26 Mar, 2010   

Koncerty rozbijane przez nazioli to jest temat-rzeka, kiedyś to była plaga, teraz już za mało ich, żeby się mogło udać. Czasem przychodzą na skłoty, ale załoga im funduje biegi przełajowe i na tym się kończy.
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
antipop77


Dołączył: 24 Mar 2010
Posty: 58
Płeć:
Wysłany: Pią 26 Mar, 2010   

kogo jakies koncerty obchodza, daj spokoj! wiadomo nie od dzis, ze nie o to w pankroku chodzi ;)
_________________
'70s in NYC this is place i wanna be!
 
 
Old Crewman

Dołączył: 30 Maj 2009
Posty: 270
Wysłany: Sob 27 Mar, 2010   

Mechanik napisał/a:
Swoją drogą osobiście nie miałbym nic przeciwko sprawdzaniu badzików na koncertach.


To żart, jak mniemam?
 
ko0niu
jaszczurka beznoga


Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 2984
Skąd: Ostrowiec Św./ Krakau
Płeć:
Wysłany: Sob 27 Mar, 2010   

co najgorsze, chyba nie.
 
 
Mechanik


Dołączył: 28 Sie 2008
Posty: 98
Płeć:
Wysłany: Sob 27 Mar, 2010   

Jeśli wam nie przeszkadza to że teraz na koncerty przyłażą pajace które w realiach lat 90-tych też by na nie przychodziły, ale po to żeby je rozjebać i najebać "brudasom", to spoko, wasza sprawa, dla mnie to jest chore i wkurwia mnie to.
_________________
Biały ludzki samiec
 
Zigi


Dołączył: 07 Lis 2009
Posty: 642
Skąd: litzmannstadt
Płeć:
Wysłany: Sob 27 Mar, 2010   

to ich napierdalaj jak ci przeszkadzają. Ale prawda jest taka że ofiarami badzikosprawdzaczy są zazwyczaj ludzie-pająki albo laski bo to łatwy cel.
 
 
Foxy 68


Dołączył: 24 Lut 2008
Posty: 2289
Płeć:
Wysłany: Pon 29 Mar, 2010   

Mechanik napisał/a:

Mi chodziło o to że nie miałbym nic przeciwko byciu jednym ze sprawdzanych. Dzięki temu na koncertach było by zawsze kilku debili mniej.

Jeśli byście stali przed knajpą nie wchodząc do niej, to faktycznie kilku debili było by mniej na koncercie.
_________________
PAMIĘTAJ CHUJU ABYŚ DZIEŃ ŚWIĘTY ŚWIĘCIŁ! :old:
 
Foxy 68


Dołączył: 24 Lut 2008
Posty: 2289
Płeć:
Wysłany: Pon 29 Mar, 2010   

spaf_antynazi napisał/a:
Kiedys bylem na koncercie kapeli X i koles nosi namietnie koszulke z tottenkopfem

A może miał koszulke Death In June? :lol:
http://www.deathinjune.net/index2.htm
_________________
PAMIĘTAJ CHUJU ABYŚ DZIEŃ ŚWIĘTY ŚWIĘCIŁ! :old:
 
spaf_antynazi

Dołączył: 06 Sie 2006
Posty: 709
Skąd: DDZ
Płeć:
Wysłany: Pon 29 Mar, 2010   

Nie. Death in June bym poznal.
 
antipop77


Dołączył: 24 Mar 2010
Posty: 58
Płeć:
Wysłany: Pon 29 Mar, 2010   

Foxy 68 napisał/a:
spaf_antynazi napisał/a:
Kiedys bylem na koncercie kapeli X i koles nosi namietnie koszulke z tottenkopfem

A może miał koszulke Death In June? :lol:
http://www.deathinjune.net/index2.htm


a moze robil to dla jaj, zeby wkurwiac tych i owych? gdyby mial koszulke z sierpem i mlotem, to byloby ok, nie?
_________________
'70s in NYC this is place i wanna be!
 
 
wawrzon


Dołączył: 06 Sie 2005
Posty: 2235
Skąd: Sosnówka / Wrocław
Płeć:
Wysłany: Pon 29 Mar, 2010   

Pewnie tak... albo z "a" w kółeczku :) Żelazne dozwolone ?
_________________
"czy zastanawiałeś się, co być zrobił gdybyś mógł, bezkarnie zabijać, gdybyś był jak bóg"
 
 
Hamel


Dołączył: 15 Lis 2009
Posty: 549
Skąd: Pyrlandia
Płeć:
Wysłany: Pon 29 Mar, 2010   

wawrzon napisał/a:
Już nie wspomnę o kastracji osób palących
:evil:
_________________
"To jest punk rock, stary - tu się kradnie i morduje!"
 
BadMotherfucker


Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 2818
Skąd: się biorą dzieci?
Płeć:
Wysłany: Pon 29 Mar, 2010   

To ja się na grzyby przerzucę jak już mi blanta wypalić nie dadzą :rotfl:

A ta akcja to śmiech na sali i pośmiewisko - współczuję tym damskim bokserom, już nawet nie dlatego że wiem co się z nimi stanie
_________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę"
"Ktoś zapytał mnie: czym jest punk? Kopnąłem w śmietnik i powiedziałem: to jest punk. Wtedy on kopnął i spytał: to jest punk? Odpowiedziałem: nie, to jest trendy"
 
Zigi


Dołączył: 07 Lis 2009
Posty: 642
Skąd: litzmannstadt
Płeć:
Wysłany: Pon 29 Mar, 2010   

nie wtedy będzie akcja w stylu:
-Dzień dobry badziki do kontroli
-nie mam
-no to mandacik będzie, poprosze 20 groszy do wina
 
 
Old Crewman

Dołączył: 30 Maj 2009
Posty: 270
Wysłany: Pon 29 Mar, 2010   

Zigi napisał/a:
-no to mandacik będzie, poprosze 20 groszy do wina


Stary taryfikator masz, teraz biorą 50 gr.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 13