PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Lolitta
Czw 29 Lip, 2010
JAROCIN 2010
Autor Wiadomość
Old Crewman

Dołączył: 30 Maj 2009
Posty: 270
Wysłany: Śro 21 Kwi, 2010   

Tego Bad Religion to szkoda w takim razie. Ja też traktuję Jarocin raczej jako po prostu dużą imprę towarzyską i tyle.
 
mqrcin

Dołączył: 12 Lis 2007
Posty: 499
Skąd: giedlarowa
Płeć:
Wysłany: Śro 05 Maj, 2010   

Kora doszła do składu ale jest jedno wolne miejsce to może będzie cos jeszcze
_________________
spotkalem barykady
ludzkiego umyslu
gorsze sa niz wojna
gorsze od faszyzmu
 
 
hogata


Dołączyła: 16 Gru 2009
Posty: 455
Skąd: zasiedmiogórogród
Płeć:
Wysłany: Nie 04 Lip, 2010   

ło świński cycu,właśnie mój tak zwany mężczyzna raczył mnie poinformować,że nabył bilety na rzeczony festiwal.że niby mam wejściówke na urodziny. chyba tam padne na plecki i zacznę wierzgać odnóżami :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: drogie bravo,co mam zrobić? ja nie wiem,może mu te bilety sprzedawali w ciemnym zaulku z nożem w ręku? :roll: może przynajmniej na heyu i dezerterze się jakos pobawię :hmm: no,ale gadaj z dupą
_________________
ODDAJCIE MI PIEC PODOBNY DO BRAMY TRIUMFALNEJ ! ! !
 
Zwierz@k


Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 3938
Skąd: Szczecin...
Wysłany: Nie 04 Lip, 2010   

chuj z tym dezerterem, jakby mi ktos wjazd postawil to bym se chetnie obejrzał flogging molly
_________________
Want to fuck up, drop out, never trust a fucking hippie.
And for that matter don't trust anyone.
Quit school, don't work, livin' up your music to punk.
If I could do it so could anyone
 
 
hogata


Dołączyła: 16 Gru 2009
Posty: 455
Skąd: zasiedmiogórogród
Płeć:
Wysłany: Nie 04 Lip, 2010   

no ale wolałabym ten czas i kasę poświęcić jednak na zupełnie inne wyjazdy. no ale cóż,może będzie w porządku. tylko,że on tam jedzie dla ska-p które jest u nas przedmiotem ciągłego sporu.kiedy ja ich słyszę to mi sie nóż w kieszeni otwiera,za to on z niewiadomych powodów namiętnie słucha tej zakały muzyki ska.ale darowanemu kuniowi w zęby się nie zagląda jak mówi stare japońskie przysłowie :old:
_________________
ODDAJCIE MI PIEC PODOBNY DO BRAMY TRIUMFALNEJ ! ! !
 
Biały


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 1227
Płeć:
Wysłany: Nie 04 Lip, 2010   

ja wybiorę się z oczywistego względu, że nigdzie nie muszę jeździć ;) jak na razie od 5 lat udawało mi się nic nie płacić za wlot, być może uda mi się i w tym, a jeśli nie, to po prostu znajdę dobre miejsce pod płotem ;) Jadąc na takie Flogging Molly do Wawy wydałbym więcej forsy na podróż i wlot, niż na karnet na fest. A poza tym obadam SKA-P, Gallows i zobaczę Dezertera po raz setny w życiu. Z panki mogą jeszcze zobaczyć nasze, jarocińskie formacje: Acapulco i hardcore'owe Random Juistice, które są przystawkami w pierwszy dzień i pewnie zanim dobrze staną na scenie, to pewnie okaże się, że czas na ich set już minął ;)
 
hogata


Dołączyła: 16 Gru 2009
Posty: 455
Skąd: zasiedmiogórogród
Płeć:
Wysłany: Nie 04 Lip, 2010   

o,Acapulco,całkiem w porządku :jacko:
_________________
ODDAJCIE MI PIEC PODOBNY DO BRAMY TRIUMFALNEJ ! ! !
 
Szo

Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 304
Płeć:
Wysłany: Czw 15 Lip, 2010   

Biały a przez co się wbijałeś że mogę spytać, że za freee?
karnetów już nie ma więc dupa,
a nie chce mi się jechać pół Polski żeby postać sobie pod płotem, hehe.
 
Biały


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 1227
Płeć:
Wysłany: Sob 17 Lip, 2010   

przepraszam, że teraz dopiero odpisuję, nie zauważyłem wpisu. Zawsze po prostu pełniłem jakąś funkcję na feście albo przynajmniej udawałem, że pełnię. Raz wszedłem na legitymacje prasową, ze dwa razy byłem technicznym (ale takim, co wniósł sprzęt na scenę i potem robił co chciał), raz grałem na tym feście i raz rozklejałem plakaty. wychodzi 5 razy, czyli 5 lat ;) dlatego właśnie w tym roku powiedziałem sobie "a chuj" i kupiłem ten karnet. przez płot nie radzę skakać, bo widziałem wczoraj jak jeden chłopak nawet trzech metrów nie ubiegł i był spacyfikowany.

A teraz pierwsze odczucia:
- SKA-P zagrało zajebiście dobrze! jak dla mnie klasa, szkoda tylko że większość małolatów nie czaiła momentów gdzie trzeba było coś zespołowi odkrzyknąć i zamiast tego robili standardowe w polszy na takich imprezach "jeeeeeeee" ;)
-Dezerter - jeden z lepszych koncertów Dezertera, jaki widziałem.
-kapela MASTURBATOR i jej specyficzny dialog z publiką ;)

- masakrycznie dużo ludzi
- jebany upał
- przeniesienie małej sceny do ogrodzonego terenu - bez wejścióweczki konkursu się nie zobaczy. poza tym dla mnie jest to całkowite zlekceważenie młodych kapel, bo jak one mają grać kuźwa swoje koncerty, jak obok jest duża scena, na której się stroją ci "ważni".
- ceny. są w tym roku zabójcze. kupuje się za talony 1 talon = 2,50 zł. piwo kosztuje 2, woda też tyle. w dodatku sprzedają tylko "Kroplę Beskidu" (Cocacola) w dodatku małą. Dużych nie wolno sprzedawać na terenie festu. Swojego picia oczywiście nie można wnieść. Zgadnijcie co to znaczy, jeśli mamy takie upały. Żarcie jest tak do dupy, że mój kumpel wczoraj umierał przez dwie godziny po zjedzeniu zapiekanki. Kebab kosztuje 6 talonów, czyli 15 zł. Nie spotkałem jeszcze nikogo, komu by cokolwiek smakowało. Wczoraj zjadłem ryż z warzywami - też był okrutny ;P

Ogólnie to wiadomo - jak to na dużych, komercyjnych festach. Czasem coś dobrego zagra, ale jest ogólna chujnia.
 
Biały


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 1227
Płeć:
Wysłany: Sob 17 Lip, 2010   

Ja widzę jak od kilku lat zmienia się publika tej imprezy. Dzisiaj nawet już żul-panków i jabolowców jest mniej.
 
Szo

Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 304
Płeć:
Wysłany: Sob 17 Lip, 2010   

straszliwa kupa z tą osobną sceną dla małych kapel :/ no i mała woda za 5 .


przy tym upale w sumie nie żałuję że nie udało mi się kupić biletu, żal jednak tylu dobrych koncertów.
 
Old Crewman

Dołączył: 30 Maj 2009
Posty: 270
Wysłany: Sob 17 Lip, 2010   

Kapel żal, ale Jarocin się skończył totalnie. Mała scena z wejściówką? Jebać.
 
janek_janusz

Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 420
Płeć:
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: Sob 17 Lip, 2010   

Biały napisał/a:
..przez płot nie radzę skakać, bo widziałem wczoraj jak jeden chłopak nawet trzech metrów nie ubiegł i był spacyfikowany.

a konkretnie, o której godzinie to było?
 
Szo

Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 304
Płeć:
Wysłany: Sob 17 Lip, 2010   

Pojedziemy trochę żółcią!'

jak to jest? ja zarabiam więcej niż minimalna, mam wyjątkowo niskie koszty utrzymania, a i tak taka impreza to dla mnie nie jest "miękka kiść".

To co ma zrobić dorabiający licealista/student? Albo niepracujący?

Dla kogo ten Jarocin? Dla "zbuntowanej młodzieży" z rodzin o przychodzie 10 tys. / mies.???

mała woda za 5 zł - mam nadzieję że organizatorzy będą mieli kurwa za swoje jak ktoś zasłabnie!!! Okaże się, czy się opłacało robić takie zdzierstwo.

Podczas takich upałów BEZPIECZEŃSTWO wymaga, aby był dostęp do wody za darmo na takiej imprezie. Niech wypierdalają!!!
 
janek_janusz

Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 420
Płeć:
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: Sob 17 Lip, 2010   

Szo napisał/a:
Pojedziemy trochę żółcią!'

jak to jest? ja zarabiam więcej niż minimalna, mam wyjątkowo niskie koszty utrzymania, a i tak taka impreza to dla mnie nie jest "miękka kiść".

To co ma zrobić dorabiający licealista/student? Albo niepracujący?

Dla kogo ten Jarocin? Dla "zbuntowanej młodzieży" z rodzin o przychodzie 10 tys. / mies.???

To jest troche jak z prawie całą rzeczywistoscią obecnie. Żyje korzystając z niej pare osób na 100. Reszta udaje, że ma jakieś szanse na zalożenie rodziny firmy lub czegokolwiek swojego (Np samorealizację w tym co umie.)
Szo napisał/a:

mała woda za 5 zł - mam nadzieję że organizatorzy będą mieli kurwa za swoje jak ktoś zasłabnie!!! Okaże się, czy się opłacało robić takie zdzierstwo.

Woda przy cenach biletów pozyżej 80 za dzień powinna być po prostu rozdawana na terenie koncertu bez ogranczeń. Nawet zwykła zródlana.
 
Szo

Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 304
Płeć:
Wysłany: Sob 17 Lip, 2010   

to jest jasna sprawa, przecież nikt nie mówi tu o dawaniu czegoś za darmo. Tym bardziej że sprzedały się wszystkie karnety.

Poza tym, jest ustawa o imprezach masowych, powyżej 1000 os. Na organizatorze ciąży obowiązek zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom imprezy - nie może być tak, żeby na takiej imprezie nie było np. punktu medycznego albo służb ochroniarskich.
A jest jasne że upały się zdarzają w lipcu i woda jest elementem bezpieczeństwa.
Ale chuj z ustawą!

Takie gówno na imprezie mającej ambicje być "czymś więcej" niż tylko maszynką do zarabiania kasy, to syf.

koszt wody jest oczywiście żaden, spadku sprzedaży piwa to nie spowoduje, kto ma kasę ten pije piwo. chyba że organizatorzy odczuliby straty spowodowane brakiem kupna tej wody za 5 zł.

powinna być siara jak 1994 hehe :punk:

swoją drogą, motyw z talonami jest kolejną opcją na wyciągnięcie kasy, nie ma żadnych innych przesłanek aby to stosować.
 
suchy693
Moderator


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 4114
Skąd: GROCHOW CROSS
Płeć:
Wysłany: Sob 17 Lip, 2010   

System wszystko wesssa nawet JAROCIN zresztą reaktywowany moim zdaniem dla zbicia kabzy ,jeszcze jeden festiwal mi tu pachnie OPOLEM/SOPOTEM tylko w troszke innym wykonaniu czekam jak za rok pojawi sie LADY GAGA itp ,pełna komercjalizacja się robi :bejzbol: :bejzbol:
_________________
EL SEXO AS PURE MERDE!!!!!!!!!!!!!!
 
Old Crewman

Dołączył: 30 Maj 2009
Posty: 270
Wysłany: Nie 18 Lip, 2010   

Szo napisał/a:
na imprezie mającej ambicje być "czymś więcej" niż tylko maszynką do zarabiania kasy


:lol:
 
Szo

Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 304
Płeć:
Wysłany: Nie 18 Lip, 2010   

Przecież nie ja to wymyśliłem - ja się nie załapałem na stary Jarocin więc nie mnie go odebrano :)

To organizatorzy sami się tak deklarują, i kompromitują zarazem. Następnie w kolejności proponuję w ogóle zrezygnować z koncertu młodych kapel, bo niepotrzebnie generują koszty a nikt ich nie słucha :)

4 lata temu byłem, i grali znajomi z zespołu Kontr-Kultura, to pod sceną było jakieś 20 osób a bawiło się kilka. Faktycznie, zagrać na Jarocinie, to jest coś! Haha :misiek:
 
Slayer

Dołączył: 09 Lut 2008
Posty: 71
Wysłany: Pon 19 Lip, 2010   

Też byłem- od piątku 19:10 do 23:00 w niedzielę.
W piątek- super. Przede wszystkim Dezerter i Masturbator :bananik:
Łatwiej jednak pisać, co było źle, niż dobrze. Wszech ogarniający syf, sranie, żyganie i szczanie na zboże, menelstwa od groma. Prysznice i kolejki- tragedia. Pogoda wiadomo- piątek, sobota - skwar, niedziela zimno i deszczowo (ale nie było źle).
Kasa- naprawdę przesadzili z cenami. Ja nie piję alkoholu, to tam mi koło d..., ale 5 zł z małe piwo czy butelkę wody to lichwiarstwo.
Imprezę oceniam na 5/10. Następny raz może się wybiorę, ale w mniej pijącym towarzystwie. Dla koncertów warto, ale taki festiwal można by było zrobić gdziekolwiek.

Burdel kurwa trala lala,
Polska kiła za pieniądze.
Gówno prawda, sranie w banie,
Byle zaspokoić żądzę.
Spierdolone w chuja granie,
Kwitowanie, olewanie.
Zajebane debilowo.

Aaaaale jaja…

Maniana, maniana,
Mówimy że do dupy,
Cały ten festiwal w Jarocinie !! Burdel kurwa trala lala, Polska kiła za pieniądze. Gówno prawda, sranie w banie, Byle zaspokoić żądzę. Spierdolone w chuja granie, Kwitowanie, olewanie. Zajebane debilowo. Aaaaale jaja… Maniana, maniana, Mówimy że do dupy, Cały ten festiwal w Jarocinie !! :punk:
 
 
janek_janusz

Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 420
Płeć:
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: Pon 19 Lip, 2010   

Szo napisał/a:
To organizatorzy sami się tak deklarują, i kompromitują zarazem. Następnie w kolejności proponuję w ogóle zrezygnować z koncertu młodych kapel, bo niepotrzebnie generują koszty a nikt ich nie słucha :)

"generują koszty" ;)
Młodzi ludzie widac dostosowują sie do tego czego wymaga choćby rynek pracy. Czyli musisz mieć dobre cv w tym 7 lat grania żeby ktoś chciał cie wysłuchać. Najlepiej jednak żebyś miał już doswiadczenie i popularność jak zaczynasz bo posłuchają cie gdy bedziesz już "znany i lubiany". I w całym tym gównie pozostaje tylko off festiwal gdzie ludzie rzeczywiscie przyjadą posłuchać muzyki, ktorej jeszcze nie znają.
 
Biały


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 1227
Płeć:
Wysłany: Pon 19 Lip, 2010   

Cytat:
Żul panki zamiast kebaba za 15 zł kupią wiadomo co :glupek:

no tak, ale generalnie nawet pod płotem kiedyś było ich więcej ;)

Cytat:

Kapel żal, ale Jarocin się skończył totalnie. Mała scena z wejściówką? Jebać.

Nie powiedziałbym, że się skończył, ale się zmienił. Nie jest to festiwal pankrokowy, ani DIY, tylko rockowy fest, jak każdy inny. Z resztą nigdy nie był to festiwal pankowy w stu procentach... Przede wszystkim, to warunki są teraz rynkowe i w zamyśle ma być to festiwal, na którym się zarabia. Wcześniej warunki funkcjonowania były, rzecz jasna, inne. Nie podobały mi się nigdy akcje w stylu "oddajcie nasz festiwal", bo festiwal w sumie nigdy nie był "nasz", a jego charakter odpowiada charakterowi panujących tendencji i realiów. Zeitgeist.

Cytat:
mała woda za 5 zł - mam nadzieję że organizatorzy będą mieli kurwa za swoje jak ktoś zasłabnie!!! Okaże się, czy się opłacało robić takie zdzierstwo.

Podczas takich upałów BEZPIECZEŃSTWO wymaga, aby był dostęp do wody za darmo na takiej imprezie. Niech wypierdalają!!!

Szo, masz oczywiście rację. Ale ten argument organizatorzy wytrąciliby ci z ręki tym, że jeździł wóz pryskający ludzi wodą. Oficjalnie zadbali o to ;p
Co do wody do 5 zł, to fakt - straszne chujstwo w taki upał. W dodatku małe butelki tylko jednej, słusznej marki. Wolny rynek, konkurencja, proszę państwa w praktyce.

Cytat:

Dla kogo ten Jarocin? Dla "zbuntowanej młodzieży" z rodzin o przychodzie 10 tys. / mies.???

Nie no, aż tak hardkorowo bym nie poszedł. Można się pobawić, jak się ma mniej siana - choćby da radę machnąć te kilka piw pod płotem ;) Ceny w środku faktycznie to jest przeginka, ale cenę karnetu idzie znieść. Chciałem jechać na Flogging Molly do Wawy, wydałbym pewnie więcej. No ale ja mam lepiej pod tym względem, że nie muszę się martwić o dojazd do Jaro ;)

Cytat:

Takie gówno na imprezie mającej ambicje być "czymś więcej" niż tylko maszynką do zarabiania kasy, to syf.

Właśnie tu już nie ma żadnej wątpliwości i organizatorzy nawet chyba nie ukrywają, że chcą na tym zarabiać.
Niby jest konkurs, ale strasznie biedny... i o tym dalej...
Cytat:
To organizatorzy sami się tak deklarują, i kompromitują zarazem. Następnie w kolejności proponuję w ogóle zrezygnować z koncertu młodych kapel, bo niepotrzebnie generują koszty a nikt ich nie słucha :)

chyba ten konkurs jest nadal na jaro, bo ludzie ciągle mówią, że jest zlewany i jakby zrezygnowali, to by tylko by spotkało się to z jakąś krytyką.
Ja dorzucę trochę swojej goryczy do całości.
Sytuacja, jaka miała miejsce w tym roku to totalne ignoranctwo w stosunku do tych młodych kapel - ich koncerty, nie dość że odizolowane od reszty świata, odbywały się zaraz obok dużej sceny, na której trwała próba techniczna. Jak ktoś stał blisko małej sceny, to może i słyszał, ale trochę dalej była ona skutecznie zagłuszona.
Poza tym sam olałem w większości ten konkurs, bo po prostu nie lubię indie-rocka ;)

Zastanawiam się tylko jeszcze nad tym ile razy na tym feście wystąpi Kazik, Grabaż, Muchy i inni przyjaciele GoAhead;)

Co do oceny artystycznej to wczoraj dobrze zagrało Gossip i Flogging Molly. Obie kapele mają duży plus za relacje z publiką. Zajebistym pozytywem był też ten moment, gdy fani dorwali typa z Flogging Molly zaraz po gigu i zrobili taką masową procesję, niosąc go przez cały teren festu do ogródków piwnych, gdzie potem zmusili go do najebania się ;)

Nie wiem co jeszcze mogę napisać o tej imprezie, więc lepiej zamilknę ;)
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Pon 19 Lip, 2010   

Fakir na sobotnim Open Feście doskonale wyraził i moje stanowisko w sprawie Jarocina. :glupek: :bananik:
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
hogata


Dołączyła: 16 Gru 2009
Posty: 455
Skąd: zasiedmiogórogród
Płeć:
Wysłany: Pon 19 Lip, 2010   

po co mi był ten karnet jak nie byłam na ani jednym koncercie :oops: ale za to zajebistych ludzi poznałam na trasie monopolka-park :bananik: chujnia. i wkurwiało mnie to robienie z tego czegoś wielkiego na siłę w samym mieście-typu ustawcie się do zdjęcia,jakieś plakaty chuje muje,co wychodziło dość żałośnie
_________________
ODDAJCIE MI PIEC PODOBNY DO BRAMY TRIUMFALNEJ ! ! !
 
janek_janusz

Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 420
Płeć:
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: Pon 19 Lip, 2010   

Stanzberg napisał/a:
Fakir na sobotnim Open Feście doskonale wyraził i moje stanowisko w sprawie Jarocina. :glupek: :bananik:

zeby tylko ktos uslyszal o tym na Jarocinie.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 13