PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja

Poprzedni temat :: Następny temat
The Damrockers - "Nie chce mie sa"
Autor Wiadomość
Xiao Mei


Dołączyła: 01 Sty 1970
Posty: 1337
Skąd: pokój 2046
Płeć:
Wysłany: Śro 17 Lut, 2010   

Z kawałków na majspejsie rozumiem tylko "łoooo ooo oo" .
_________________
I'll fuck you, before you fuck me.
 
Czarny!


Dołączył: 03 Lis 2005
Posty: 376
Skąd: Świdnica - Wrocław
Płeć:
Wysłany: Śro 24 Lut, 2010   

Płyta fajna, ale oczekiwanie i brak odzewu to jakaś masakra!!!!
Płyt mam od 2 tyg, a koszulka z zestawu jeszcze do mnie nie doszła - mimo zapewnień, że w ciągu tygodnia będzie, dodatkowo brakuje 2 wpinek... masakra
_________________
www.myspace.com/klubmadness
www.madnes.website.pl
 
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Czw 25 Lut, 2010   

Po tej akcji z Damrockersami ciekawe kto następny będzie tak sprytny, żeby się wydać w Rudym Batonie.
Jeszcze nie mam płyty, a już znam ją na pamięć – dziwne? Nie, to epoka mp3. :twisted:

Krążek zajebisty i lepszy niż pierwszy, ot co.
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
Mecenas
Mecewąsik


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 3699
Płeć:
Wysłany: Czw 25 Lut, 2010   

czy lepszy to nie wiem ale zajebisty na pewno, wg mnie nie ma słabych momentów
_________________
Si Deus nobiscum, quis contra nos?
 
ko0niu
jaszczurka beznoga


Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 2984
Skąd: Ostrowiec Św./ Krakau
Płeć:
Wysłany: Czw 25 Lut, 2010   

a idzi pop ?? to nie jest słaby moment ? Choć nie wiem czy to nie specjalnie bo na końcu numeru, takim grubym głosem wyraźnie słychać normalnie "iggy pop" nie idzi :mrgreen:
Płyta faktycznie zajebioza i katuje bardzo często.
 
 
Mecenas
Mecewąsik


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 3699
Płeć:
Wysłany: Czw 25 Lut, 2010   

nie wiem o co ci biega? o sama wymowe "idzi"? bo muzycznie kawałek jest w pytę
_________________
Si Deus nobiscum, quis contra nos?
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Czw 25 Lut, 2010   

Śpiewają "idzi", słyszałem na koncertach.
Na Pomorzu chyba jest generalnie z tym inaczej niż u nas, w kawałku Biletów też jest jak byk "majnor thrit". :grin:
A może po prostu nie wiemy jak tłumaczy się angielski bezpośrednio na kaszubski. :grin:
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
ko0niu
jaszczurka beznoga


Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 2984
Skąd: Ostrowiec Św./ Krakau
Płeć:
Wysłany: Czw 25 Lut, 2010   

tak jak "majnor trit" przełknąłem jakoś, pogodziłem się z tym tak "idzi" mnie strasznie razi i nie mogę sobie tego podarować, zjebali mi w ten sposób całkiem przyzwoity kawałek muzyki :(
Może to jest na takiej zasadzie jak np utarło się i praktycznie każdy kogo znam mówi "damned" "damnedzi" czy też "ramones" tak u nich, tam na pomorzu się mówi "idzi" " majnor trit" i może coś jeszcze czego dowiemy się może przy okazji następnej pomorskiej płyty. :razz:
 
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Pią 26 Lut, 2010   

Ramones to jest akurat uzasadnialne etymologicznie, ale wymowa "damned" to już jaja. :mrgreen: Choć można też to jakoś tlumaczyć: wiadomo, że takie nazwy się spolszczają w pewien sposób, tak jak "beatles" – bitelsi, Pink Floyd – "flojdzi".

Niestety, ani Iggy Pop ani Minor Threat nie podpadają pod ten paragraf. :/
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
wawrzon


Dołączył: 06 Sie 2005
Posty: 2235
Skąd: Sosnówka / Wrocław
Płeć:
Wysłany: Pią 12 Mar, 2010   

Pozwolę sobie przekopiować z innego forum :

Sprostowanie ze strony Rude Buttons

Cytat:
Czas żebym ja się wypowiedział odnośnie opóźnienia, braku informacji, braku zwrotów KP.

Wszystkie te opóźnienia które wynikły - są tylko z mojej winy, to ja w końcu wybierałem tłocznie, drukarnie. Ja pakowałem i wysyłałem paczki. Ja przy pakowaniu zapomniałem o obietnicy zwrotu kosztów przesyłki.

Dlatego chcę Was wszystkich i każdego z osobna przeprosić. Za wszystkie zaniedbania jakie wynikły z mojej i tylko mojej strony.

Nie oczekuję że zmienicie o mnie zdanie, ale uważam że po tej całej aferze - należy się przyznać i pochylić czoło. Wydanie tej płyty było dla mnie wyzwaniem które mnie po prostu przerosło pod każdym względem. Każdy kto w swojej paczce nie otrzymał tego czego zamawiał dostał/dostanie zwrot pieniędzy za ten towar. Tylko proszę o kontakt.

Tak jak Wawrzon napisał on dostał 20 zł za przesyłkę - i dziś mogę powiedzieć że do teraz zamówienia nr:
89,91,99,102,103,104,105,106,107,108,110,112,113,116,117,
120,121,123,126,127,128,129,130. 132

Zostały nadane wczoraj/dziś zwroty kosztów przesyłki - które wynosiły 6 zł - zwróciłem każdemu 10 zł.

Kolejne zostaną nadane dziś wieczorem/ jutro rano.
_________________
"czy zastanawiałeś się, co być zrobił gdybyś mógł, bezkarnie zabijać, gdybyś był jak bóg"
 
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Pią 12 Mar, 2010   

Jeaaaeaaaa, OŚWIADCZENIEEE :!: :!: :!:

Scena bez oświadczeń umiera.
Chuj, że zajebiste festiwale odwołuje sie z dnia na dzień, a potem reaktywuje w 2 tygodnie, chuj, że zajebiste zespoły muszą wydawać drugie płyty u początkujących wydawców którzy sami chyba drukują te okładki i pakują paczki, chuj, że jedni chcą handlować miejscem reklamowym na płytach, a drudzy obrażają się na scenę bo ośmiela się organizować gigi dla rozrywki zamiast na wspieranie anarchistycznych inicjatyw. Chuj, że jedni zbierają w pysk za znaczki i stają się nazistami już po paru wpisach na konserwach, a drudzy awansują na lewaków tylko za słuchanie Kortatu i chadzanie na skłoty.... chuj.

WAŻNE, ŻE MAMY OŚWIADCZENIA :!: :jupi:
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
PepsiPL


Dołączył: 04 Cze 2007
Posty: 592
Skąd: Maniowy
Płeć:
Wysłany: Pią 12 Mar, 2010   

"A ja jestem pankiem i wszystko pierdolę!!" i chuj :twisted:
_________________
www.myspace.com/ADHDsyndrom ,
http://www.youtube.com/watch?v=1Twf5rCUBug "in our young hearts will dance chaos again!"
 
 
Foxy 68


Dołączył: 24 Lut 2008
Posty: 2289
Płeć:
Wysłany: Nie 14 Mar, 2010   

Stanzberg napisał/a:
Chuj, że zajebiste festiwale odwołuje sie z dnia na dzień, a potem reaktywuje w 2 tygodnie, chuj, że zajebiste zespoły muszą wydawać drugie płyty u początkujących wydawców którzy sami chyba drukują te okładki i pakują paczki, chuj, że jedni chcą handlować miejscem reklamowym na płytach, a drudzy obrażają się na scenę bo ośmiela się organizować gigi dla rozrywki zamiast na wspieranie anarchistycznych inicjatyw. Chuj, że jedni zbierają w pysk za znaczki i stają się nazistami już po paru wpisach na konserwach, a drudzy awansują na lewaków tylko za słuchanie Kortatu i chadzanie na skłoty.... chuj.


_________________
PAMIĘTAJ CHUJU ABYŚ DZIEŃ ŚWIĘTY ŚWIĘCIŁ! :old:
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12