PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja

Poprzedni temat :: Następny temat
"Okrutny świat" raz jeszcze
Autor Wiadomość
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Wto 07 Gru, 2010   

Wszystko cacy, ale muszę uzupełnić
Para Wino napisał/a:
świadek (Wojciech Maciejewski) może potwierdzić kradzież loga zespołu „Defekt Muzgó”

Siwy brał czynny udział w rozprawie i zaprzeczył, żebym jemu ukradł nazwę i logo, dodał, że nawet nie miałem takiej możliwości, ponieważ nad całością czuwał jego manager.
Sami widzicie, że wszystkie umowy, które Wojtek "widział", widział tylko on, bo ludzie na których się powołał nic o tych umowach nie wiedzą, on po prostu myślał, że to zostanie między nim, a agrawką i nie zabrnie aż tak daleko.

gilka napisał/a:
Siczka podpisał umowę w zakresie piosenek zaśpiewanych przez niego, umieszczenia na okładce napisu Siczka i loga KSU, w tej sytuacji nie jest istotne pod czyje dyktando nanosiła napisy na okładkę Klaudia Nowak

Tu chodziło o to, że Wojtek Maciejewski oskarżył mnie, że to ja wspólnie z Klaudią (autorką okładki) spreparowaliśmy okładkę dopisując nazwę KSU i ja sprzedałem to Gadowiczowi. W tym momencie słów brakuje nad debilizmem tych , którzy w to uwierzyli.

Natura ludzka jest taka, że im bliżej krzywdy, tym człowiek bardziej wkurwiony, z upływem czasu jak to się mówi wszystko rozchodzi się po kościach. Siczka niemal na gorąco udzielił wówczas wywiadu Wojtkowi Wysockiemu z muzycznego magazynu BRUM, gdzie wyżalił się sam na siebie, że popełnił bzdurę podpisując zgodę Gadowiczowi na wkomponowanie nazwy KSU w okładkę Okrutnego Świata, a przecież zgodnie z naturą ludzką powinien wywrzeszczeć, że to Para go oszukał.

Gadowicz to koleś nieprzeciętnie inteligentny i wykształcony, kto uwierzy w taką bzdurę, że zamiast samemu wyjaśnić sprawę i przekazać umowę Siczce i innym zainteresowanym dał ją byle komu z takim poleceniem i ten ktoś nie wie co z tą umową zrobił, czy jest między Wami ktoś tak głupi, żeby w tak delikatnej sprawie wyręczać się niekompetentnym pośrednikiem. Mam nadzieję, że widzicie, jakie gafy w całej tej sprawie popełnił Wojciech M., sądząc, że wszyscy są tak głupi, jak on mądry...
michał ze wsi 2 napisał/a:
czego dotyczył wywiad w 94r.że Gad był wściekły?

powiem w skrócie oprócz kulisów powstania tej płyty powiedziałem, że Gadowicz wydymał Siczkę i że nie jest to płyta KSU.
 
gilka


Dołączyła: 13 Lis 2005
Posty: 143
Skąd: Malbork
Płeć:
Wysłany: Pią 10 Gru, 2010   

Ciąg dalszy afery agrawkowej:

Nikodem15
Sier. 21, 2009

Początek formularza
Moim zdaniem to nie Paraszczuk oszukał Sicvzkę, tlyko obaj zostali wyrolowani przez Gadowicza... Para zawsze dbał o rzetelne opisy swoich wydawnictw, informował na okładkach o autorach coverów, a jeśli nie było to uwzględnione, to z winy wydawcy.
Odpowiedz
Początek formularza

AGRAWKA
Sier. 21, 2009

Z TEGO CO WIEM, PROJEKT OKŁADKI ROBIŁA DZIEWCZYNA PARASZCZUKA... POPROSZĘ SICZKĘ, BY SIĘ WYPOWIEDZIAŁ, GDYŻ JA SŁYSZAŁAM PRZYNAJMNIEJ 2 RÓŻNE WERSJE...
Odpowiedz
Początek formularza

Nikodem15
Sier. 21, 2009

Może Siczka i Para powinni się skonfrontować i ustalić kogo uważają za winnego.
Odpowiedz
Początek formularza

AGRAWKA
Wrz. 5, 2009

- SZICZKA NIE MA OCHOTY SIĘ Z NIKIM NACIĄGAĆ, A ZWŁASZCZA Z PARĄ! STWIERDZIŁ, ŻE NIE MA SENSU "KONFRONTOWAĆ" SIĘ Z KIMŚ, KTO NA BEZCZELNEGO BRNIE W ZAPARTE, MANIPULUJE FAKTAMI I WMAWIA MU COŚ, CZEGO NIGDY NIE BYŁO (PODOBNIE ZRESZTĄ JAK Z TĄ JEGO "KSIĄŻKĄ")...
- JEST NA 100% PEWIEN, ŻE NIE PODPISAŁ ŻADNEJ UMOWY ZAWIERAJĄCEJ ZGODĘ NA WYKORZYSTANIE LOGA "KSU" DO OPISANIA WYDAWNICTWA "OKRUTNY ŚWIAT"!!!
- SICZKA OŚWIADCZA RÓWNIEŻ, ŻE NIE MA PROBLEMU Z PAMIĘCIĄ, NAWET BĘDĄC POD WPŁYWEM DUŻEJ DAWKI ALKOHOLU, (CO OSOBIŚCIE MOGĘ POTWIERDZIĆ, A NAWET Z DOKŁADNOŚCIĄ OPISAĆ CAŁĄ NEUROFIZJOLOGIĘ I NEUROPSYCHOLOGIĘ TOWARZYSZĄCĄ ZJAWISKU POWYŻSZEGO FENOMENU).
- POZA TYM "KSU" JEST JAKBY JEGO "DZIECKIEM" ZRODZONYM Z TĘSKNOTY ZA UTOPIĄ... SZKODA, ŻE PARA NIGDY NIE POTRAFIŁ TEGO ZROZUMIEĆ I USZANOWAĆ...
Odpowiedz
Początek formularza

Nikodem15
Sier. 21, 2009

Aga, Para przy każdej okazji podkreślał, że nazwa "KSU" została umieszczona na okładce kasety "Okrutny świat" wydanej przez firmę Mega Czad bezprawnie, bez wiedzy i zgody kogokolwiek. Zresztą w przytoczonym przez Ciebie tekście sam stwierdza, że zszokował się gdy zobaczył kasetę z taką okładką w sklepie. Ba, sprostowanie na temat bezprawnego użycia logo KSU jest zamieszczone nawet na okładce "Okrutnego świata part 2", nawiasem mówiąc opisanego już poprawnie, tylko pseudonimami wykonawców. W związku z tym wszystkim żądanie przeprosin od Pary wydaje mi się dośc bezsensowne, tym bardziej, że nie należy go zbytnio winić o to, ze MTJ powieliło błędną okładkę na swoim wznowieniu "Okrutnego świata".
Odpowiedz
Początek formularza

AGRAWKA
Wrz. 5, 2009

CZY TY WOGÓLE JESTEŚ ŚWIADOM TEGO, CO PISZESZ?
MOŻE JA CI PRZEŚLĘ JAKIEŚ PRZYKŁADOWE KONTRAKTY NA TEGO TYPU WYDAWNICTWO, TO ZROZUMIESZ, ŻE TU NIE MA CZEGOS TAKIEGO, JAK "POWIELENIE BŁĘDNEJ OKŁADKI"!!!
KONTRAKT ŚCIŚLE OKREŚLA CO MA SIĘ ZAWIERAĆ W DANYM WYDAWNICTWIE ZARÓWNO W FORMIE "OPISOWEJ" JAK RÓWNIEŻ W POSTACI KONKRETNYCH ZAŁĄCZNIKÓW:
- PŁYTA "MATKA", (ZAWIERAJĄCA OSTATECZNĄ WERSJĘ UTWORÓW DO DANEGO WYDAWNICTWA",
- OPIS TYTUŁÓW UTWORÓW I ICH KOLEJNOŚCI NA WYDAWNICTWIE, ORAZ CZASÓW ODTWARZANIA;
- KOMPLET TEKSTÓW I ICH AUTORÓW;
- DANE KOMPOZYTORA/ÓW MUZYKI DO POSZCZEGÓLNYCH UTWORÓW;
- INFORMACJE NA TEMAT STUDIA I REALIZACJI NAGRAŃ;
- DANE MUZYKÓW BIORĄCYCH UDZIAŁ W NAGRANIACH;
- OKŁADKA !!!!
- INFO NA TEMAT AUTORÓW I POMYSŁODAWCÓW PROJEKTU,
- OPRACOWANIA I WYKONANIA W FORMIE GRAFIKI (OBECNIE W FORMIE ELEKTRONICZNEJ), OPRACOWANY ŚCIŚLE WG. SPECYFIKACJI DANEJ DRUKARNI, ORAZ W ZALEŻNOŚCI OD FIZYCZNEJ FORMY WYDANIA- NP. USTALA SIĘ, CZY TO MA BYĆ: "DIGIPACK", "KSIĄŻECZKA", "WKŁADKA"...
- JEŚLI FIRMA FONOGRAFICZNA PRZYGOTOWUJE OKŁADKĘ WE WŁASNYM ZAKRESIE- MUSI MIEĆ AKCEPTACJĘ (NA PIŚMIE) "ARTYSTY", A TAKŻE ZAŁĄCZYĆ DO JEGO KONTRAKTU WYDRUK TEJ WŁAŚNIE OKŁADKI. CDN
Odpowiedz
Początek formularza

AGRAWKA
Wrz. 5, 2009

KAŻDA "POWAŻNA" FIRMA FONOGRAFICZNA ŚCIŚLE PRZESTRZEGA TYCH ZASAD, BY ZABEZPIECZYĆ SIĘ PRZED EWENTUALNYMI POMYŁKAMI, CHCĄC UNIKNĄĆ NP. KOSZTÓW ZWIĄZANYCH ZE ZMIANĄ POLIGRAFII DLA TZW. "KAPRYSU" ARTYSTY; "BŁĘDAMI DRUKARSKIMI"; NARUSZENIA CZYJEJŚ WŁASNOŚCI (AUTOR OKŁADKI MUSI PODPISAĆ OŚWIADCZENIE, ŻE PROJEKT JEST JEGO I TYLKO JEGO DZIEŁEM, POSIADA NA NIEGO WYŁĄCZNOŚĆ KTÓRĄ "PRZEKAZUJE"LUB SPRZEDAJE OWEJ FIRMIE RÓWNIEŻ NA ŚCIŚLE OKREŚLONYCH WARUNKACH POMIĘDZY OBYDWOMA STRONAMI)......
I CO, MAM PRZEZ TO ROZUMIEĆ, ŻE MOŻE MTJ JEDNAK NIE JEST TAKĄ "POWAŻNĄ" FIRMĄ, JAK BY SIĘ MOGŁO WYDAWAĆ...
CIEKAWA JESTEM TYLKO, KTO OSTATECZNIE WZIĄŁ NA SIEBIE ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA OBECNY WYGLĄD OKŁADKI (Z BEZPRAWNYM UŻYCIEM LOGA KSU)?
JAKI Z TEGO WNIOSEK?
SKORO "KLAUDIA NIE NAMALOWAŁA LOGA KSU NA SWOIM PROJEKCIE", TO DLACZEGO NIE ZERWAŁA UMOWY W CHWILI, GDY ONO SIĘ TAM POJAWIŁO? NA PŁYCIE JEST OPISANA JAKO "WYKONAWCZYNI" PROJEKTU, NIKOGO PRÓCZ NIEJ NIE ZNALAZŁAM, ZATEM TO ALBO BYŁ JEJ POMYSŁ, ALBO KTOŚ JEJ TO "ZLECIŁ" I NIE BYŁO MOWY O ŻADNEJ POMYŁCE...
Odpowiedz
Początek formularza

Nikodem15
Sier. 21, 2009

Po pierwsze, z tego co wiem, Para wtedy nie współpracował jeszcze z tą wytwórnią (moge się mylić), a nawet gdyby, to jaki realny wpływ miałby na ich działania? MTJ to wielka komercyjna firma i mają swoje wazniejsze problemy niż cyzjeś roszczenia o wycofanie jakiejś nazwy z jakiejś okładki. Zresztą wielu artystów ma z nimi problemy, np. właśnie Para (i nie tlyko on) od długiego czasu czeka na wydanie reedycji swoich starych płyt, a płyta "Historia podwodna" Lecha Janerki jest sprzedawana przez MTJ bez zysków dla artysty. W najlepszym razie odpowiezieli by Parze to, co Tobie. Dośc chytrze z ich strony, bo te 800 sztuk, które im zostało, sprzeda się nieprędko, zwłaszcza w dobie internetu i kryzysu fonografii. I tak zapewne nie wliczyli w to płyt "Okrutny świat" lezących na półkach sklepów w ałej Polsce. Więc teoretycznie nic im nie można zarzucić, bo obiecali korektę okładki po wyczerpaniu nakładu, ale w praktyce nie obieclai nic i mogą tak odwlekać kwestię dowolnie długo.
Odpowiedz
Początek formularza

AGRAWKA
Wrz. 5, 2009

I ZNÓW POJAWIA SIĘ JAKAŚ SPRZECZNOŚĆ... SKORO SĄ TAKĄ "WIELKĄ" FIRMĄ, TO JAKI MAJĄ PROBLEM, BY WYMIENIĆ "GŁUPIE" 800 OKŁADEK?
ZAZNACZNY RÓWNIEŻ, ŻE KOSZT TAKIEJ "WYMIANY" WYNIESIE ICH ŁĄCZNIE Z KOREKTĄ GRAFICZNĄ OKOŁO 1000-1500 PLN, A PRAWNIK ZA TĄ SPRAWĘ POLICZYŁ BY SOBIE MINIMUM 5000, PRZY CZYM "MÓJ" PRAWNIK PODAŁ BY ICH O ZAPŁACENIE KOSZTÓW ROZPRAWY, ORAZ O JAKIEŚ "ODSZKODOWANIE ZA TZW. STRATY MORALNE" WYSOKOŚCI POWIEDZMY 20000 PLN, Z CZEGO POŁOWĄ Z TEGO POKRYŁ BY WŁASNE KOSZTY...
MOŻNA BY SOBIE TAK HIPOTETYZOWAĆ, TYLKO PO CO TO WSZYSTKO?
CHCIAŁAM ZAŁATWIĆ TO "GRZECZNIE" I KONKRETNIE, BY UNIKNĄĆ NIEPOROZUMIEŃ, I KTO ZACZYNA NAJBARDZIEJ MIESZAĆ?
OCZYWIŚCIE POMYSŁODAWCA OWEJ PROPAGANDY! DO SAMEGO TZW. KOŃCA CHCE ROBIĆ WOKÓŁ SIEBIE "SZUM"... NIE PRZEPUŚCI DOSŁOWNIE ŻADNEJ OKAZJI, BY "ZAISTNIEĆ"...
Odpowiedz

adrian512
Sier. 21, 2009

Para to szczwany lis, z Sivym tez nagrał płytę z coverami i wydał pod szyldem Defektu Muzgó.
Odpowiedz
Początek formularza

Nikodem15
Sier. 22, 2009

Z użyciem nazwy "Defekt Muzgó" to też był przekręt wydawcy.
Odpowiedz

Para Wino
Sier. 22, 2009

Siczka poza moimi plecami dał pisemną zgodę firmie Yumi Records na opublikowanie nazwy KSU na "Okrutnym świecie 1" o czym wspomniał w nie jednym wywiadzie. Gdybym o tym wiedział wyjebałbym na to wydawnictwo i by się nie ukazało. Siczka nigdy nie wspomniał mi o wymazaniu KSU z nota bene fałszywej okładki na co itak nie miałbym wpływu.
na Defekt Muzgó jestem jedynie gościem. Siwy podpisał umowę z Melissą na okładkę i nazwę Defekt Muzgó i goście
ZATEM ZESKANUJ MI OWE "WYWIADY" I ZAŁĄCZ NA PORTAL, BO JAKOŚ NIE SPECJALNIE CI WIERZĘ...
Odpowiedz
Początek formularza

Nikodem15
Sier. 22, 2009

Para, to, co piszesz, nie do końca się trzyma kupy. Siczka nie mógł dać zgody "poza Twoimi plecami" jeśli sugerować się Twoim tekstem zacytowanym na samej górze, bo byliście wtedy obaj z Gadowiczem. Więc wychodzi na to, ze Gadowicz spił Was, wynegocjował od Siczki co chciał a przez to spicie nikt dokładnie nie pamięta, jak do tego doszło, łącznie z Siczką... Mogę się mylić ale opieram się na Twoich dotychczasowych wypowiedziach na temat tego wydawnictwa. A teraz piszesz tak jakbyś zwalał winę na Siczkę. Niby racja, bo nikt mu nie kazał się zgadzać na dopisek "KSU" na okładce, ale z drugiej strony jak tu mówić o świadomej decyzji skoro był pijany i nawet tego nie pamięta? Przede wszystkim należałoby ścignąć bezpośrednio odpowiedzialnego za całe zamieszanie Gadowicza...
Odpowiedz
Początek formularza

Dół formularza
rEwelka
Sier. 22, 2009

Podsumowując to ani Para ani MTJ nie ponoszą winy...
Problem tkwi jedynie na linii Siczka- Gadowicz.
Odpowiedz
Początek formularza

Dół formularza
AGRAWKA
Wrz. 5, 2009

S I C Z K A - N I C - N I E - P O D P I S A Ł ! ! ! ! !
PARA OSOBIŚCIE PODPISAŁ SIĘ NA UMOWIE "SPRZEDAJĄC" LOGO KSU GADOWICZOWI!!!
MIELI TO "UKARTOWANE", GDYŻ W INNYM WYPADKU NIE ODZYSKALI BY NAWET PIENIĘDZY ZAINWESTOWANYCH W STUDIO!
WIDZĘ, ŻE PARASZCZUK MA JEDNAK JAKIEŚ TAM ZDOLNOŚCI MANIPULATORSKIE... MOŻE ZAMIAST "GADAĆ" TYLKO Z NIM I ZE MNĄ, SPRÓBUJ ZAPYTAĆ O TO RÓWNIEŻ JASIA KIDAWĘ, BARTKA, WOJTKA Z SEDESU, DULSKIEGO, GADOWICZA, MTJ....
Odpowiedz
Początek formularza

Dół formularza
pepeustrzyki
Sier. 23, 2009

OJ CHŁOPAKI ZAWSZE MOGĄ SOBIE SPRAWĘ WYTŁUMACZYĆ :P
Przecież Para wino zagra 29.08.2009 w Ustrzykach.
Odpowiedz
Początek formularza

Dół formularza
Para_Wino
Sier. 23, 2009

chłopaki nie będą se wyjaśniać nic bo obaj wiedzą, że Siczka podpisał zgodę na nazwę KSU 93 Jurkowi Gadowiczowi - pomysłodawcy i inicjatorowi powstania "Okrutnego świata". Obydwaj byliśmy wynajęci przez Gadowicza i tylko Agniecha sądzi,że to ja byłem dyrektorem.

CDN.
_________________
www.reks.malbork.pl
 
 
michał ze wsi 2


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 899
Skąd: Polska
Płeć:
Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: Nie 12 Gru, 2010   

Para,wierzę w twoje dobre intencje,jak Gadowicz i mtw "obsmarowali cię gównem" to odpłać im przy okazji tym samym ale bez cudzysłowia.Omaść im sprzęty, których dotykają,pieniądze,umowy.Ja wiem,że to perwersja ale jak pank to pank.Niech ich życie nauczy :lol: .
_________________
Może być?
Może być?
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Pon 13 Gru, 2010   

michał ze wsi 2 napisał/a:
Gadowicz i mtw "obsmarowali cię gównem"

Źle mówisz, to Agrawka i Maciejewski wysmarowali sie gównem aż po same uszy.

PS: Nikodem 15 ty dobrze wiesz co...
 
michał ze wsi 2


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 899
Skąd: Polska
Płeć:
Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: Pon 13 Gru, 2010   

Agrawka i Maciejewski wysmarowali się gównem Gadowicza,który je puścił ale głównym celem byłeś Ty,a zrobił to aby wybielić siebie.Inny bieg sprawy wydaje mi się nie logiczny.
_________________
Może być?
Może być?
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Pon 13 Gru, 2010   

Michał wydaje mi się, że nie rozumiesz sensu całej tej sytuacji
michał ze wsi 2 napisał/a:
Gadowicz, zrobił to aby wybielić siebie.

odpowiedz mi na pytanie z czego miałby się wybielać? Jeśli mi odpowiesz będę wiedział w jakim punkcie tkwi Twoja niewiedza.
 
Nikodem15 is back!

Dołączył: 11 Mar 2009
Posty: 274
Płeć:
Wysłany: Pon 13 Gru, 2010   

Para Wino napisał/a:
PS: Nikodem 15 ty dobrze wiesz co...


???
 
michał ze wsi 2


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 899
Skąd: Polska
Płeć:
Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: Pon 13 Gru, 2010   

Para Wino napisał/a:
Michał wydaje mi się, że nie rozumiesz sensu całej tej sytuacji
michał ze wsi 2 napisał/a:
Gadowicz, zrobił to aby wybielić siebie.

odpowiedz mi na pytanie z czego miałby się wybielać? Jeśli mi odpowiesz będę wiedział w jakim punkcie tkwi Twoja niewiedza.

Gad miałby się "wybielić" ze swojego pomysłu ogólnie przyjętego w branży muzycznej jako słaby,znaczy podpisywanie okładek płyt logiem znanych zespołów tylko po to aby poprawić sprzedaż.
Wysuwam taką hipotezę :
Doczytałem się w temacie,że Gad podsuwał muzykom większą ilość alkoholu,po czym podsuwał im do podpisania korzystne dla siebie umowy wykorzystania logo na okładce.Olejarczyk i Ty w wywiadach wytknęliście mu to więc postanowił się moim zdaniem "wybielić" zwalając winę na ciebie.Wcisnął kit Maciejewskiemu,ten uwierzył i rozpowszechnił dalej,między innymi Agrawce,która w ostatecznej wersji przyjęła,że to nie Gad podsuwał trefne umowy pijanym muzykantom,tylko ty podpisywałeś to za nich bez ich wiedzy.Nie wiem czy dość jasno się wyraziłem.Agrawka wprowadzona w błąd ,kierując się poszlakami zaczęła oskarżać ciebie i stąd cała afera.
Wydaje mi się,że to Gad w tej sprawie miał najwięcej do stracenia,bo reputację w branży.Proceder taki obnażałby go jako oszusta.
Jakie intencje miałby Maciejewski rozpowszechniając kłamstwo świadomie?Musiał to robić nieświadomie przez co był bardziej wiarygodny.Agrawka uwierzyła w jego rewelacje i naturalnym jest,że chciała sprawę wyjaśnić,a jeśli okazałoby się prawdą to co mówił Maciejewski to nawet wyciągnąć jakieś pieniądze z bezprawnego korzystania z logo zespołu,którego jest księgową.Nikt jednak nie spodziewał się,że sprawa zabrnie tak daleko i będzie potrzebny kozioł ofiarny,którego rola przypadła właśnie Agrawce.Sądzę tak,ponieważ promotorem sprawy przed nią był Maciejewski,a brak jakichś motywów czy złych intencji z jego strony,skłania do szukania źródła dalej.Pozostaje Gad,Olejarczyk i Para.Ciebie sąd oczyścił,zresztą sam na siebie byś chyba nie mówił,zostaje dwóch,Siczka-mógłby zarobić na tej sprawie parę złotych,jednak w wywiadach wspomina,że zrobił głupotę podpisując coś Gadowi,co odsuwa go z grona podejrzanych.Dlatego pozostaje ten ostatni z zszarganą reputacją wśród muzyków.To oczywiście tylko teza wiejskiego filozofa więc nie musi być prawdziwa.
Na marginesie dodam tylko,że nie jestem aż tak ciekawy genezy tej sprawy i na życzenie nie będę dalej drążył tematu.
Jest też możliwa inna hipoteza,że to mtj was skłóciło aby łatwiej wami manipulować,a i Gad może być w to wtajemniczony.
_________________
Może być?
Może być?
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Pon 13 Gru, 2010   

michał ze wsi 2 napisał/a:
Gad podsuwał muzykom większą ilość alkoholu

Siczka wypadł z pociągu jak tylko przyjechał nagrywać Okrutny świat 1
michał ze wsi 2 napisał/a:
Wcisnął kit Maciejewskiemu,ten uwierzył i rozpowszechnił dalej,między innymi Agrawce,która w ostatecznej wersji przyjęła,że to nie Gad podsuwał trefne umowy pijanym muzykantom,tylko ty podpisywałeś to za nich bez ich wiedzy.

dokładnie tak, tylko nie jestem tego taki pewien czy to się zaczęło od Gadowicza czy od Maciejewskiego, bo skoro Maciejewski widział nieistniejącą umowę na oczy, to o czymś to świadczy.
 
pepe_PND

Dołączył: 14 Cze 2010
Posty: 4
Skąd: secemin - kielce
Płeć:
Wysłany: Wto 14 Gru, 2010   

Cieszę się że Para wygrał sądownie tą sprawę. :)
 
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Pią 17 Gru, 2010   

agrawka napisał/a:
PROJEKT OKŁADKI ROBIŁA DZIEWCZYNA PARASZCZUKA... POPROSZĘ SICZKĘ, BY SIĘ WYPOWIEDZIAŁ, GDYŻ JA SŁYSZAŁAM PRZYNAJMNIEJ 2 RÓŻNE WERSJE...

Klaudia wykonała okładkę na zlecenie Gadowicza i ja nie miałem z tym nic wspólnego. Z resztą Gadowicz miał pisemne pozwolenie Siczki na taka a nie inna okładkę, więc nie ma sie nad czym zastanawiać.
Nikodem15 napisał/a:
Może Siczka i Para powinni się skonfrontować i ustalić kogo uważają za winnego.

na konfrontację czas już minął, bo sąd ustalił że winien jest jedynie Siczka.
agrawka napisał/a:
SZICZKA NIE MA OCHOTY SIĘ Z NIKIM NACIĄGAĆ, A ZWŁASZCZA Z PARĄ! STWIERDZIŁ, ŻE NIE MA SENSU "KONFRONTOWAĆ" SIĘ Z KIMŚ, KTO NA BEZCZELNEGO BRNIE W ZAPARTE, MANIPULUJE FAKTAMI I WMAWIA MU COŚ, CZEGO NIGDY NIE BYŁO

w tej kwestii, to Wojciech eM szedł w zaparte i manipulował,teraz musi być jemu głupio, że tak sie zjebał i to publicznie. Oliwa sprawiedliwa.
agrawka napisał/a:
JEST NA 100% PEWIEN, ŻE NIE PODPISAŁ ŻADNEJ UMOWY ZAWIERAJĄCEJ ZGODĘ NA WYKORZYSTANIE LOGA "KSU" DO OPISANIA WYDAWNICTWA "OKRUTNY ŚWIAT"!!!

w tej z kolei kwestii zjebała się agrawka i równiez publicznie i też musi być jej głupio, że aż tak bardzo ją ośmieszyłem, zacytuję fragment pozwu sporządzonego przez moją panią mecenas.
"w wywiadzie udzielonym dziennikarzowi w rok po wydaniu płyty tłumacząc przyczynę afery jaka przy tej okazji wybuchła, Siczka wypowiedział sie iż Gadowicz poszedł do firmy Mega Czad i opędzlował im ten materiał jako nową płytę KSU no i dodał, że to się odbyło za jego pisemną zgodą", więc te jego 100% pewności to kłamliwe bredzenie agrawki. Największy hit to to, że sama umieściła ten wywiad na stronie KSU, więc sama zagnała się w gówno, w którym tkwi po uszy, sami widzicie jak jej kłamstwa maja krótkie nogi.
agrawka napisał/a:
SICZKA OŚWIADCZA RÓWNIEŻ, ŻE NIE MA PROBLEMU Z PAMIĘCIĄ, NAWET BĘDĄC POD WPŁYWEM DUŻEJ DAWKI ALKOHOLU, (CO OSOBIŚCIE MOGĘ POTWIERDZIĆ, A NAWET Z DOKŁADNOŚCIĄ OPISAĆ CAŁĄ NEUROFIZJOLOGIĘ I NEUROPSYCHOLOGIĘ TOWARZYSZĄCĄ ZJAWISKU POWYŻSZEGO FENOMENU).

Brawo agrawka, ty przerwij studiowanie psychologii, bo zawracasz dupę poważnym ludziom, a z resztą zostaniesz ukarana z kodeksu karnego, więc dyplomem będziesz se podcierała dupę conajmniej 5 lat od zapadnięcia wyroku.
agrawka napisał/a:
KONTRAKT ŚCIŚLE OKREŚLA CO MA SIĘ ZAWIERAĆ W DANYM WYDAWNICTWIE ZARÓWNO W FORMIE "OPISOWEJ" JAK RÓWNIEŻ W POSTACI KONKRETNYCH ZAŁĄCZNIKÓW:
- PŁYTA "MATKA", (ZAWIERAJĄCA OSTATECZNĄ WERSJĘ UTWORÓW DO DANEGO WYDAWNICTWA",
- OPIS TYTUŁÓW UTWORÓW I ICH KOLEJNOŚCI NA WYDAWNICTWIE, ORAZ CZASÓW ODTWARZANIA;
- KOMPLET TEKSTÓW I ICH AUTORÓW;
- DANE KOMPOZYTORA/ÓW MUZYKI DO POSZCZEGÓLNYCH UTWORÓW;
- INFORMACJE NA TEMAT STUDIA I REALIZACJI NAGRAŃ;
- DANE MUZYKÓW BIORĄCYCH UDZIAŁ W NAGRANIACH;
- OKŁADKA !!!!
- INFO NA TEMAT AUTORÓW I POMYSŁODAWCÓW PROJEKTU,
- OPRACOWANIA I WYKONANIA W FORMIE GRAFIKI (OBECNIE W FORMIE ELEKTRONICZNEJ), OPRACOWANY ŚCIŚLE WG. SPECYFIKACJI DANEJ DRUKARNI, ORAZ W ZALEŻNOŚCI OD FIZYCZNEJ FORMY WYDANIA- NP. USTALA SIĘ, CZY TO MA BYĆ: "DIGIPACK", "KSIĄŻECZKA", "WKŁADKA"...
- JEŚLI FIRMA FONOGRAFICZNA PRZYGOTOWUJE OKŁADKĘ WE WŁASNYM ZAKRESIE- MUSI MIEĆ AKCEPTACJĘ (NA PIŚMIE) "ARTYSTY", A TAKŻE ZAŁĄCZYĆ DO JEGO KONTRAKTU WYDRUK TEJ WŁAŚNIE OKŁADKI.

Gówno prawda. Wtedy pisało się umowy długopisem dosłownie na kolanie na kwoty 10 razy mniejsze niż się w rzeczywistości otrzymywało. Agrawka miała wtedy 12 lat, więc nie ma prawa poruszać tematu, o którym nie miała zielonego pojęcia.
agrawka napisał/a:
SKORO "KLAUDIA NIE NAMALOWAŁA LOGA KSU NA SWOIM PROJEKCIE", TO DLACZEGO NIE ZERWAŁA UMOWY W CHWILI, GDY ONO SIĘ TAM POJAWIŁO? NA PŁYCIE JEST OPISANA JAKO "WYKONAWCZYNI" PROJEKTU, NIKOGO PRÓCZ NIEJ NIE ZNALAZŁAM, ZATEM TO ALBO BYŁ JEJ POMYSŁ, ALBO KTOŚ JEJ TO "ZLECIŁ" I NIE BYŁO MOWY O ŻADNEJ POMYŁCE...

Ech jaka ty głupia jesteś... Brnęłaś świadomie w gówno licząc że Wojciech eM zaangażuje się w tą twoją farsę i dostarczy ci rzekomą umowę, którą tylko on widział, bo nawet Gadowicz jej nie widział.
Nikodem15 napisał/a:
teoretycznie nic im nie można zarzucić, bo obiecali korektę okładki po wyczerpaniu nakładu, ale w praktyce nie obieclai nic i mogą tak odwlekać kwestię dowolnie długo.

okładka nie ulegnie korekcie nigdy i z zasadniczego powodu, a mianowicie ta głupio-mądra agrawka tyle "mądrych" rzeczy o kontraktach Wam napisała, a nie napisała, że tampodruk na płycie również zawiera nazwę KSU, więc Mega Czad poniósłby ogromne koszta, bo z tego wydawnictwa zostałyby im tylko nieofoliowane pudełka. Poza tym chłopaki mają wyrok więc agrawka z jej żądaniami moze się w dupę pocałować.
agrawka napisał/a:
SKORO SĄ TAKĄ "WIELKĄ" FIRMĄ, TO JAKI MAJĄ PROBLEM, BY WYMIENIĆ "GŁUPIE" 800 OKŁADEK?
ZAZNACZNY RÓWNIEŻ, ŻE KOSZT TAKIEJ "WYMIANY" WYNIESIE ICH ŁĄCZNIE Z KOREKTĄ GRAFICZNĄ OKOŁO 1000-1500 PLN, A PRAWNIK ZA TĄ SPRAWĘ POLICZYŁ BY SOBIE MINIMUM 5000, PRZY CZYM "MÓJ" PRAWNIK PODAŁ BY ICH O ZAPŁACENIE KOSZTÓW ROZPRAWY, ORAZ O JAKIEŚ "ODSZKODOWANIE ZA TZW. STRATY MORALNE" WYSOKOŚCI POWIEDZMY 20000 PLN, Z CZEGO POŁOWĄ Z TEGO POKRYŁ BY WŁASNE KOSZTY...

mówisz prawnik wziąłby 5000? Hmm, a mój wziął 600zł
a z tym odszkodowaniem, to również dowiodłaś, że się na prawie kompletnie nie znasz i twój wyimaginowany prawnik po prostu nie istnieje. W Polsce osoby publiczne nie mogą się ubiegać o odszkodowanie za straty moralne, a jedynie mogą scedować pieniądze za te straty na cele charytatywne, tak jak ja to uczyniłem, no i ta twoja kwota to kosmos, co ty chciałaś Bieszczady kupić? Z resztą sąd nakładając na ciebie 2000zł na rzecz fundacji ustalił, że jest to kwota zgodna z realiami w Polsce i konsultował ją z sędziami, którzy takie procesy prowadzili i takie kwoty przyznawali. Skończ się w końcu błaźnić, że cokolwiek konsultujesz z prawnikiem, bo ani ciebie na niego nie stać ani byś go nie zrozumiała, a i ludzie sie z ciebie śmieją.
adrian512 napisał/a:
Para to szczwany lis, z Sivym tez nagrał płytę z coverami i wydał pod szyldem Defektu Muzgó.

następny aferzysta co się zerwał z choinki, ludzie potrafia pierdolić bzdury nie znając tematu, z resztą Siwy brał czynny udział w sprawie i oświadczył przed sądem, że to kłamstwo, że Wojtek eM umowy nie mógł widzieć, bo całością zajmował się manager Defektu, a swoją drogą Wojtek ma zajebistego dilera i wizje, które w jego głowie utkwiły jako fakty i teraz można go kroic i solić, a on w obecności Gadowicza, Dulskiego (wydawca defektu) i managera Siwego będzie wrzeszczał, że to oni kłamią i są ze mną w zmowie. Tymczasem oni pukają się palcem po głowie, kiedy słyszą, że pokazywali nieistniejące umowy Wojtkowi eM, pora do doktora...
Para Wino napisał/a:
Siczka poza moimi plecami dał pisemną zgodę firmie Yumi Records na opublikowanie nazwy KSU na "Okrutnym świecie 1" o czym wspomniał w nie jednym wywiadzie.

agrawka napisał/a:
ZATEM ZESKANUJ MI OWE "WYWIADY" I ZAŁĄCZ NA PORTAL, BO JAKOŚ NIE SPECJALNIE CI WIERZĘ...

przecież debilko jeden z wywiadów sama umieściłaś na stronie, ręce opadają jak agrawka Wami manipulowała.
agrawka napisał/a:
S I C Z K A - N I C - N I E - P O D P I S A Ł ! ! ! ! !
PARA OSOBIŚCIE PODPISAŁ SIĘ NA UMOWIE "SPRZEDAJĄC" LOGO KSU GADOWICZOWI!!!

agrawka napisał/a:
WIDZĘ, ŻE PARASZCZUK MA JEDNAK JAKIEŚ TAM ZDOLNOŚCI MANIPULATORSKIE... MOŻE ZAMIAST "GADAĆ" TYLKO Z NIM I ZE MNĄ, SPRÓBUJ ZAPYTAĆ O TO RÓWNIEŻ JASIA KIDAWĘ, BARTKA, WOJTKA Z SEDESU, DULSKIEGO, GADOWICZA, MTJ....

twoi świadkowie są przeciw tobie, MTJ nigdy nie słyszał, żebym to ja handlował nazwą KSU, wprost przeciwnie taką okładkę wyprodukowali na podstawie umowy z Siczką. Dulski powiedział, że wypisujesz bzdury i zamiast mnie oskarżać o kradzież oddaj jemu to co parę lat temu ukradłaś. Siwy to cię bluzgami w kosmos posłał i oświadczył w sądzie, że kłamiesz, kłamiesz i jeszcze raz kłamiesz, a przecież miał zeznawać na twoją korzyść. Co może powiedzieć Bartek czy Jasiu, skoro nas tylko nagrywali ina tym ich rola się skończyła, o tym mogą się wypowiadać tylko 3 osoby:
ja, Gadowicz i Siczka
prócz nas nikt nie uczestniczył w podpisaniu dwóch umów, mojej i Siczki. Na temat Wojtka eM nie będę się wypowiadał, bo albo cierpi na głowę albo jest uzależniony od narkotyków.
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Śro 22 Gru, 2010   

Nie, no muszę zaświecić swoją wrodzoną złośliwością, bo nie byłbym sobą no i spokoju mi coś nie daje, a mianowicie naiwna agrawko twoim jedynym dowodem przeciw mnie miało być "widzenie" Wojciecha eM. Pomijam fakt, że najpierw umowę, którą Wojciech eM. "widział" pewnie po psychotropach należało przejąć we władanie, a dopiero później oskarżać, ale skoro postąpiłaś na odwrót, to masz na co zasłużyłaś. Zobacz ile miałaś czasu na molestowanie "ćpuna", żeby Ci kopsnął hehe "umowę":
10 i pół miesiąca procesu plus kilka miesięcy przez które zastanawiałem się, czy iść z tym do sądu plus dwa miesiące przez które pastwiłaś się nade mną na stronie KSU, a popatrz naiwniaro, której Wojciech eM. pewnie w dekolt zaglądał opowiadając o owej "umowie" ile miałaś możliwości:

1. byłaś co najmniej 2 razy we Wrocławiu podczas tego wyliczonego powyżej czasu i spoko mogłaś podklepać do Wojciecha eM. lub on do ciebie;
2. istnieje coś takiego jak Poczta Polska, gdzie list polecony kosztuje 3,60zł i czemu Wojciech eM. nie wysłał ci "umowy" w tak długim czasie?
3. mógł wysłać jeszcze taniej, bo zwykłym listem i w obawie przed zagubieniem listu na poczcie włożyć do koperty ksero "umowy", a sąd też by to zaakceptował;
4. jeszcze taniej Wojciech eM. mógł po prostu podjechać do sądu i za darmo dołączyć "umowę" do akt sprawy w twoim imieniu. On ma do sądu raptem 10 krótkich przystanków tramwajowych, to jakieś 15 min. drogi poza szczytem i 25min. w szczycie w obliczu kilkunastu miesięcy czasu jaki posiadał;
5. nawet kilka dni po ogłoszeniu wyroku, mogłaś jeszcze zrewidować sprawę i odwołać się od wyroku osobiście bo KSU grało koncert... na wprost sądu jakieś 200m

Mam kilka pytań:

1. czy w związku z powyższym ktokolwiek jeszcze wierzy, że Wojciech eM. widział "umowę"?
2. czy komukolwiek on jeszcze dzisiaj wsadzi kit o istnieniu "umowy", tylko jakoś tłumaczy, że nie mógł jej dostarczyć agrawce przez grubo ponad rok? Zaznaczam, że on zna adres Gadowicza pod którym ten przebywa, a nie np. w Ameryce, ponieważ od lat pełni ważną funkcję w miejskim magistracie;
3. agrawka kiedy się poddałaś? Na którym etapie sprawy zrozumiałaś, że Wojciech eM. oszukał cię? Wtedy kiedy zaczęłaś zacierać ślady tej afery na stronie KSU?
4. czy dżentelmen Wojciech eM. dorzuci się finansowo do twojej klęski, czy podwinął ogon?
 
michał ze wsi 2


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 899
Skąd: Polska
Płeć:
Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: Śro 22 Gru, 2010   

Cytat:
Mam kilka pytań:

1. czy w związku z powyższym ktokolwiek jeszcze wierzy, że Wojciech eM. widział "umowę"?
2. czy komukolwiek on jeszcze dzisiaj wsadzi kit o istnieniu "umowy", tylko jakoś tłumaczy, że nie mógł jej dostarczyć agrawce przez grubo ponad rok? Zaznaczam, że on zna adres Gadowicza pod którym ten przebywa, a nie np. w Ameryce, ponieważ od lat pełni ważną funkcję w miejskim magistracie;

1.Nie mógł ktoś pokazać mu czegoś,co nazwał ową umową?Jakie miał motywy Wojciech aby tobie koło dupy robić?
_________________
Może być?
Może być?
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Pią 24 Gru, 2010   

michał ze wsi 2 napisał/a:
Jakie miał motywy Wojciech aby tobie koło dupy robić?

Kryzys wieku średniego... Ale zobacz co on wygadywał kiedyś:

MAGAZYN TYGODNIA
1 października 1993r. fragment wywiadu:

"Wojtek Maciejewski, gitarzysta "sedesu" mówi, że zanim zaczął żyć w tej punkowej ekipie, rodzinie- prowadził nudną egzystencję. Żona, dziecko i brak perspektyw. -"Para" wyciągnął mnie z tego zapraszając do grania. Tak się zaczęło."
 
spazma


Dołączył: 28 Lut 2005
Posty: 12
Skąd: kurwidołek
Płeć:
Wysłany: Pią 24 Gru, 2010   

siema Gilka, siema Para

dawno tu nie zaglądałem.. niefajnie się to czyta, ale dobra lektura kryminalna na wigilijny wieczór ;) szkoda, że muszę iść do teściowej ale może się wódy napiję ;)

czytanie dokończe zatem jutro. pozdro i wyuzdanych świąt życzę
_________________
www.spazma.net
 
michał ze wsi 2


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 899
Skąd: Polska
Płeć:
Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: Nie 26 Gru, 2010   

Sperma,to bardziej wygląda na szukanie przyczyn swoich nieszczęść w Parze przez tamtego.Obraz zaczyna się rozjaśniać.To miało by sens,mogło by być sednem tego kryminału.Mnie też w akcie zemsty ,całkiem niedawno zresztą,przypisywano rzeczy,których nigdy nie robiłem albo robiłem je wspólnie z pokrzywdzonym przez los kolegą,który jak wynikało z jego wypowiedzi,tylko biernie uczestniczył w tym co ja robiłem.Mogło tak być i stąd cała afera?
_________________
Może być?
Może być?
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Pon 27 Gru, 2010   

michał ze wsi 2 napisał/a:
Sperma,to bardziej wygląda na szukanie przyczyn swoich nieszczęść w Parze przez tamtego.Obraz zaczyna się rozjaśniać.
SPAZMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a nie "sperma" :mrgreen: ale jest tak jak rzekłeś z tym poszukiwaniem"nieszczęścia" i wbrew temu co mówi agrafka..................... pieniędzy. Dzwonił do mnie przed świętami Dulski (Melissa Production i niby jej świadek). Wyobraź sobie, że agrafce kroi się kolejny proces, ale o tym kiedy indziej oi!
 
gilka


Dołączyła: 13 Lis 2005
Posty: 143
Skąd: Malbork
Płeć:
Wysłany: Śro 29 Gru, 2010   

Para Wino napisał/a:
Zaznaczam, że on zna adres Gadowicza pod którym ten przebywa, a nie np. w Ameryce, ponieważ od lat pełni ważną funkcję w miejskim magistracie;

Po co aż do Gadowicza? Przecież Wojtek Maciejewski ma „umowę”. A czemu jej nie wysłał Agrawce…?
Maciejewski e-mail napisał/a:
Jerzy G. dał mi ją osobiście

Krzysiek Dulski (Melissa Productions) - wydawca m.in. KSU i Defektu Muzgó - zadzwonił do Pary 23 grudnia 2010 o godz. 9:30 rano:

K: cześć Para, co tam u Ciebie?
P: spoko, wygrałem sprawę z Agrawką tą sprawę, co Cię ona na świadka powołała, pamiętasz?
K: ooooooooooooooo, to gratuluję, ale to było z góry jasne. Słuchaj, skoro o niej mowa mógłbyś mi dać jej numer telefonu?
P: nie mam, ale postaram się załatwić, pewnie ci chodzi o pieniądze za koszulki?
K: nie tylko, bo za koszulki to ona mi wisi jakieś dwa tysiące, ale jej podopieczny wziął ode mnie zaliczkę 9 tysięcy na nagranie dla mnie nowej płyty, po czym sprzedał się innej firmie, a mi nie oddał kasy
P: kiedy to było?
K: dawno i koszulki i te 9 tysięcy, to już parę lat temu
P: a’propos Krzychu, Maciejewski obiecał Agrawce jakieś pisemne umowy, które rzekomo z Tobą podpisywałem, rozmawialiśmy o tym jakieś pół roku temu, pamiętasz?
K: pamiętam, powiedziałem Ci, że ja nie mam żadnych umów z tobą i nigdy nie miałem
P: więc na co liczyła Agrawka twardo powołując na świadka Maciejewskiego, wiesz coś o tym?
K: Maciejewski dzwonił do mnie gdzieś z rok temu i prosił, czy mógłby rzucić okiem na umowy moje z Tobą, ale mu powiedziałem że nie mam, bo skąd? Poza tym Para nawet gdybym takie umowy miał, to między nami i na pewno by se ich nie oglądał kto chciał
P: no widzisz kumotrze… hmm… czyli nawet gdybyś je miał, to by ich Maciejewski nie oglądał?
K: oczywiście
P: no to brachu, nie wiem czy obchodzisz święta, ale życzę Ci 10 kilo więcej po świętach (śmiech) no a ten numer do Agrawki to postaram się załatwić cześć
K: dzięki, cześć

Rozmowę Para przeprowadził na „głośnomówiącym”, a ja ją streściłam.
_________________
www.reks.malbork.pl
 
 
spazma


Dołączył: 28 Lut 2005
Posty: 12
Skąd: kurwidołek
Płeć:
Wysłany: Pią 31 Gru, 2010   

michał ze wsi 2 napisał/a:
Sperma,to bardziej wygląda na szukanie przyczyn swoich nieszczęść w Parze przez tamtego.Obraz zaczyna się rozjaśniać.To miało by sens,mogło by być sednem tego kryminału.Mnie też w akcie zemsty ,całkiem niedawno zresztą,przypisywano rzeczy,których nigdy nie robiłem albo robiłem je wspólnie z pokrzywdzonym przez los kolegą,który jak wynikało z jego wypowiedzi,tylko biernie uczestniczył w tym co ja robiłem.Mogło tak być i stąd cała afera?


sperma to może Ci się śni na górnej wardze. a to co z kolegą robiłeś i przypisywałeś mu rzeczy których ja nie rozumiem i z których z kolei wynikało coś więcej to ja tam nie wnikam. możesz nawet go w oczodół posuwać...

co mogę dodać: ja tylko Pary wątek śledzę a nie zagłębiam się w bzdety... więc se odpuść zaczepki - bo na nie to jedynie odpowiadam osobiście
_________________
www.spazma.net
 
michał ze wsi 2


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 899
Skąd: Polska
Płeć:
Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: Pią 31 Gru, 2010   

spazma napisał/a:
e

Pani szanowna do nóżek padam i przepraszam,nie chciałem nikogo urazić ani zaczepiać.Wymknęło mi się tylko.
_________________
Może być?
Może być?
 
kubarockman
Debil naczelny


Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 551
Skąd: Ww
Płeć:
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Pią 31 Gru, 2010   

co ty piuerdolisz
 
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Sob 01 Sty, 2011   

Michał i spazma świetnie się porozumieliście i tak trzymać, ale przy okazji zrywacie ludziom wątek, więc przypominam ogółowi, że obecnie prawimy tu o tym jak to Wojciech eM. potraktował agrawkę w ramach prywatnej zemsty na mnie, a ta naiwna jemu zawierzyła i teraz tylko ona ma problemy, bo Wojciech eM. wyślizgał się jak piskorz.
 
gilka


Dołączyła: 13 Lis 2005
Posty: 143
Skąd: Malbork
Płeć:
Wysłany: Pią 07 Sty, 2011   

Poniżej ciąg dalszy farmazonów jakie swojego czasu wypisywała agrawka na stronie KSU, ale usunęła je kiedy dotarło do niej, że jej przyjaciel Wojtek Maciejewski „zrobił ją w bambuko”. Niestety, ale kopie zachowały się w aktach sprawy. Zwróćcie uwagę na agrawki tupanie nogą, szantażowanie i straszenie sądami. Dla niej ironia losu okazała się niełaskawa.

AGRAWKA
Sier. 24, 2009

UMÓWMY SIĘ, JA TYLKO CHCIAŁA BYM WIEDZIEĆ JAK TO BYŁO W RZECZYWIŚTOŚCI. ACZKOLWIEK NIE INTERESUJĄ MNIE JAKIEŚ ALKOHOLOWE KLIMATY TOWARZYSZĄCE PRODUKCJI I WYDANIU TEJ NIESZCZĘSNEJ PŁYTY. WIEM JEDNO- ŻE NIKT NIE POSIADA PAPIERU (PRZYPIECZĘTOWANEGO NOTARIALNIE) Z PODPISEM SICZKI PRZYZWALAJĄCEGO NA UŻYCIE LOGA KSU NA OKŁADCE "OKRUTNY ŚWIAT". NIE ODPUSZCZĘ, PÓKI NIE ZNAJDZIE SIĘ KTOŚ ODPOWIEDZIALNY ZA TO NADUŻYCIE I NIE PRZEPROSI OFICJALNIE SICZKĘ ZA TĄ SYTUACJĘ. NIE WIEM, KTO WPADŁ NA TEN POMYSŁ, ALE MAM ZAMIAR SIĘ TEGO DOWIEDZIEĆ I TU O TYM NAPISAĆ. OD PARY OCZEKUJĘ JEDYNIE ODROBINĘ SZCZEROŚCI, BO MYŚLĘ, ŻE DOBRZE WIE, KTO ZA TYM STOI I KTO KOGO NA TO NAMÓWIŁ (PODSUNĄŁ POMYSŁ)... PRZY CZYM NIE TWIERDZĘ, ŻE TO BYŁ ON SAM, ALE KTOŚ, KTO RÓWNIEŻ MÓGŁ NIM MANIPULOWAĆ I WYKORZYSTYWAĆ FAKT, ŻE MA SKŁONNOŚĆ DO ALKOHOLU... SICZKA MIŁO WSPOMINA CZASY NAGRANIA PŁYTY I GDYBY NIE FAKT PRZEKRĘTU Z BEZPRAWNYM UŻYCIEM LOGA KSU, NIE BYŁO BY O CZYM MÓWIĆ. WYDAWNICTWA BYŁY BY PROMOWANE PSEUDONIMEM "SICZKA" JAKO JEGO SOLOWE PROJEKTY POZA KSU I GITARA... A TAK MAMY NIEPRZYJEMNOŚĆ NACIĄGAĆ SIĘ Z JAKIMIŚ FIRMAMI I PROSTOWAĆ TO WSZYSKO CIĄGLE ZADAJĄCYM PYTANIA FANOM KSU. PRZYKRO MI, ŻE MUSZĘ W TEN SPOSÓB DOCHODZIĆ SWOICH RACJI, ALE PÓJDĘ NAWET DO SĄDU- JEŚLI BĘDZIE TAKA POTRZEBA, GDYŻ TAKA JEST MOJA PRACA. JAKO MANAGER KSU DOPILNUJĘ, BY SPRAWA TA ZNALAZŁA W KOŃCU SWÓJ FINAŁ.
Odpowiedz

Para_Wino
Sier. 24, 2009

Agniecha skończ smażyć głodne kawałki typu: "kto za tym stoi"? bo doskonale wiesz i skończ opowiadać o bezprawiu skoro Gienek podpisał zgodę na umieszczenie KSU 93. Notariusz byłby potrzebny jedynie wtedy gdyby ktoś w imieniu Siczki podpisywał takową zgodę. Ja jedynie mogę się ująć za Siczką jako kumpel po fachu rozumiejący sytuację i nic poza tym skoro powtarzam: Siczka zgodził się pisemnie na tą hecę i ani MTJ ani ja nie jesteśmy niczemu winni. Zauważ, że hochsztapler we wkładce zamieścił nawet opis, że to niby ja i Siczka jesteśmy autorami i kompozytorami największych chitów Sham 69. A w sądzie powiedzą Ci to samo co Maciek Pluciński: "minęło 15 lat i nikt nigdy nie rościł pretensji". Nawet nie zapytają Gadowicza o umowę z Siczką i o przewodzie sądowym zapomnij. Jedynie współczuje zajścia i problemów ale wszystko wbrew temu co piszesz odbyło się w majestacie prawa.
Odpowiedz

AGRAWKA
Sier. 24, 2009

"PODPISAŁ ZGODĘ"? MOŻE TYLKO BĘDĄC W STANIE, W KTÓRYM TAKIE "ZGODY" W "MAJESTACIE PRAWA" SĄ NIC NIE WARTE....... ALBO MTJ ZMIENI POLIGRAFIĘ I MOŻE JAKOŚ SIĘ TO UNORMUJĘ ALBO SPRAWĄ ZAJMIE SIĘ PRAWNIK I NA PEWNO ZAŻYCZY SOBIE OWĄ UMOWĘ, KTÓRA BYĆ MOŻE NIE ISTNIEJE.... I CO WTEDY??? A MOŻE WYPŁYNĄ JESZCZE JAKIEŚ MACHLOJE, KTÓRE LEPIEJ, ŻEBY NIE WYPŁYWAŁY, JAK DAJĘ WAM (TOBIE I MTJ) SZANSĘ ZAŁATWIENIA TEGO POLUBOWNIE.... ZASTANÓW SIĘ NAD TYM, ZANIM STRACĘ CIERPLIWOŚĆ.
Odpowiedz

Para_Wino
Sier. 24, 2009

Strać cierpliwość. Wbijam w to. Koleżeńska rada: MTJ-owi nie groź jeżeli chcesz cokolwiek wskórać, bo to zależy tylko od ich humoru. Umowę na wyłączność "Okrutny świat" "KSU '93" mają z Yumi Records a ci z kolei kupili wszelkie prawa od nas (Siczki w zakresie KSU i mnie w zakresie PARA WINO). Jak słusznie zauważyłaś jedynie Siczka mógł handlować nazwą KSU co uczynił osobiście i własnoręcznie podpisał. Twój prawnik niech się zmierzy z dwiema ścianami nie do przebicia:
1. przedawnienie. Po tylu latach możesz jedynie donieść o morderstwie a nie przekręcie.
2. publiczne wyznania Siczki typu: "udzieliłem zgodę na opublikowanie KSU bo byłem pijany"... No komends. Alkohol w sądzie skazuje na klęskę nawet poszkodowanego.
A mnie nie mieszaj w handel KSU, bo nikt nigdy tego nie potwierdzi włącznie z Siczką. Wiesz, że nakręcasz właśnie koniunkturę na to wydawnictwo?
Odpowiedz

AGRAWKA
Wrz. 5, 2009

PODAJ TEKST ŹRÓDŁOWY, O ILE TAKI WOGÓLE ISTNIEJE, BO PODEJRZEWAM, ŻE TO JEST PODOBNIE JAK Z TĄ TWOJĄ "KSIĄŻKĄ" LOL!
Odpowiedz

Para_Wino
Sier. 24, 2009

A teraz w skrócie:
Jerzy Gadowicz z Yumi Records wymyślił to wydawnictwo i skład wykonawców (Siczka z KSU i Para Wino z Sedesu). Mnie jak widać nie udało się wydymać na SEDES, bo nigdy nawet nie czytam po pijaku umów ani tymbardziej ich nie podpisuję. Umowy były sporządzone dwie indywidualne dla każdego z nas. Nie ineteresowała mnie treść umowy Siczki. Następnie Gadowicz ponaglał Klaudię N. żeby szybko wysmażyła okładkę w stylu: kula ziemska a po niej łażące szczury i napisy: Siczka z KSU & Para Wino / "Okrutny świat". Wziął późną nocą od Klaudii mokrą jeszcze od farb okładkę i położył ją na tylnym siedzeniu swego auta. W takim stanie zawiózł ją do Warszawy. Klaudia pierwsza narobiła wrzasku kiedy w sklepach zobaczyła niby swoją okładkę ale przerobioną. Przy mnie zezwała Gadowicza od oszustów na co ten nawet się nie bronił. Przy najbliższej okazji będąc w MTJ poprosiłem o pokazanie mi umowy z Yumi Records na podstawie której wydawnictwo ukazało się w takiej a nie innej formie. MTJ jest czyste jak łza i wątpię, żeby wyłożyli kasę na nową okładkę i tampodruk ale prosząc ich o to a nie grożąć można ten cel osiągnąć, bo chłopaki rozumieją sytuację Siczki, Klaudii i moją, bo musisz wiedzieć, że jedynie ja walczyłem latami o zmianę okładki w kwestii autorstwa i kompozycji. Kłuje mnie w oczy jak chuj, że z Siczką jesteśmy podpisani jako autorzy nota bene kowerów (?!). Tyle ode mnie i życzę powodzenia.
Odpowiedz

AGRAWKA
Sier. 24, 2009

1. NIE GROŻĘ NIKOMU A JEDYNIE USIŁUJĘ ASERTYWNIE DOCHODZIĆ SWOICH RACJI.
2. NIE MA PRZEDAWNIENIA, JEŚLI PŁYTA W DALSZYM CIĄGU JEST W SPRZEDAŻY!!!
3. NIE ŻĄDAM OD NIKOGO ZA TO PIENIĘDZY (CHOĆ JEST TAKA OPCJA), TYLKO OCZEKUJĘ ZMIANY W POLIGRAFI OKŁADKI- I PO SPRAWIE.
4. NIE POZWOLĘ, ABY KTOKOLWIEK IMPUTOWAŁ SICZCE COŚ, CZEGO NIE ZROBIŁ.
5. ZAPEWNIAM, ZE SICZKA NIE JEST CZŁOWIEKIEM, KTÓRY "SPRZEDAJE" SWOJE LOGO (CHOĆ NIE DOSTAŁ ANI GROSZA REKOMPENSATY), POD KTÓRYM CAŁE ŻYCIE TWORZYŁ I WYDAWAŁ WŁASNE KOMPOZYCJE, NA RZECZ WYPROMOWANIA PARU COVERÓW, W KTÓRYCH UDZIELIŁ SIĘ JEDYNIE VOKALNIE! TO JUŻ NAWET NIE JEST KWESTIA PIENIĘDZY, A HONORU, KTÓREGO BRAKU SICZCE RACZEJ NIE MOŻNA ZARZUCIĆ. DO TEJ PORY ZESPÓŁ KSU NIE ZOSTAŁ SKOMERCJALIZOWANY A TWÓRCZOŚĆ SICZKI JEST JEGO INDYWIDUALNĄ SPRAWĄ, NIE ZAŚ "GRANIEM POD PUBLICZKĘ" PROMOWANYM PRZEZ KOMERCYJNE MEDIA I WIELKIE WYTWÓRNIE... TO POWINNO WYSTARCZYĆ JAKO ARGUMENT, ŻE NIE DAMY SOBIE WMÓWIĆ ŻADNYCH BZDUR!!!
6. JEŚLI TEN GADOWICZ JEST OSIĄGALNY- NIECH MTJ WYJAŚNI Z NIM KWESTIĘ BEZPRAWNIE UŻYTEGO LOGA KSU (POWINIEN ZA TO ODPOWIEDZIEĆ PRZED SĄDEM!). CHCĘ, BY TO SIĘ WRESZCIE SKOŃCZYŁO!!!
Odpowiedz

Para_Wino
Sier. 26, 2009

Odpowiadam z zażenowaniem:
1. Aga nie grozi i nie walczy o rację Gadowicza lecz swoją.
2. Jest przedawnienie po upływie czterech tygodni od daty ukazania się płyty w sklepach, bo tyle należy się ustawowo na pozew cywilny.
3. Aga niech się cieszy, że Gienek nie podpisał zgody na publikację nazwy np. Black Sabbath, bo sam Ozzy Osbourne oraz jego prawnik nie zmieniliby poligrafii.
4. Imputowanie Siczce? A niby czego? Tego, że dał się Gadowiczowi załadować pod chuj? Tak jak w tamtym okresie Defekt Mózgu, Fort BS i nawet potężny Silver-ton?
5. Zapewniam, że Siczka sprzedał za 16 milionów swoje logo Gadowiczowi + zwroty wszelkich kosztów. Zdziwię też Agę, że zespół KSU jest mimo jej bredzenia komercyjny i nie gra dla niej lecz „publiczki”.
6. MTJ nie będzie szukać Gadowicza, bo nie musi. Znajdzie go Agrafka prze google jeżeli będzie chciała i oskarży go o posiadanie oryginalnego autografu Siczki pod zgodą na użycie nazwy KSU.
A teraz z innej beczki. Dwa lata po ukazaniu się „Okrutnego świata” Siczka osobiście zadzwonił do mnie z propozycją, żebyśmy nagrali part. II i nie wspomniał, że niby został wydymany przy okazji part. I. Rok później byłem u niego w mieszkaniu w Ustrzykach i również nic takiego nie wspomniał. Parę lat temu był w moim wrocławskim mieszkaniu wraz z Agrawką i też nic nie wspomnieli i o niby ich krzywdzie. Agrawka teraz pisze, że Siczka wielokrotnie prosił mnie o zmianę poligrafii a to kłamstwo!
Odpowiedz

AGRAWKA
Wrz. 5, 2009

JASNE... MOŻE JESZCZE NAM WMÓWISZ, ŻE SICZKA JEST NAJSZCZĘŚLIWSZYM CZŁOWIEKIEM NA ŚWIECIE, BO JEGO LOGO "CUDOWNIE" ZNALAZŁO SIĘ NA OKŁADCE BESTSELLERU W SKALI ŚWIATOWEJ, ABSOLUTNEGO HITU WYDAWNICZEGO POD TYTUŁEM "KSU OKRUTNY ŚWIAT"............
PRAWDA JEST TAKA, ŻE SICZKA PO NAGRANIU PŁYTY "MOJE BIESZCZADY" NIE MIAŁ NA CHLEB, BO NIKT NIE CHCIAŁ JUŻ "KUPIĆ" OD NIEGO TEGO MATERIAŁU...
POWÓD BYŁ OCZYWIŚCIE TAKI, ŻE: "WŁAŚNIE UKAZAŁO SIĘ NA RYNKU WYDAWNICTWO KSU - OKRUTNY ŚWIAT"...
I CO TY NA TO?
PODAĆ CI TEKST ŹRÓDŁOWY, CZY MOŻE MAM ZAMIEŚCIĆ MP3 Z WYPOWIEDZIĄ SICZKI NA TEN TEMAT?
Odpowiedz

AGRAWKA
Sier. 24, 2009


CDN. KORESPONDENCJI Z MTJ:
od Maciej Pluciński <maciej@mtj.pl>
do AGNIESZKA OSTROWSKA <agrawka.ksu@gmail.com>
data 24 sierpnia 2009 08:20


temat Re: Fw: KSU - prośba o wycofanie ze sprzedaży płyty z tytułem, który jest naduzyciem w stosunku do zespołu!!!
wysłana przez mtj.pl
Witam
Informuję ze jeszcze nie wyprzedalismy całych zapasów dotyczących poniższej płyty. Płyta sprzedaje sie w niewielkich ilościach, w zwiazku z czym trochę czasu musi upłynąć zanim zniknie zmagazynu.

od AGNIESZKA OSTROWSKA <agrawka.ksu@gmail.com>
do Maciej Pluciński <maciej@mtj.pl>
data 24 sierpnia 2009 08:39
temat Re: Fw: KSU - prośba o wycofanie ze sprzedaży płyty z tytułem, który jest naduzyciem w stosunku do zespołu!!!
wysłana przez gmail.com
PROSZĘ WIĘC USTALIĆ ILE JESZCZE JEST TYCH PŁYT I PODAĆ MI JAKIŚ KONKRETNY TERMIN. OSTATNIO BYŁO ICH 800. JAK DŁUGO MOGĄ SIĘ JESZCZE SPRZEDAWAĆ?

od Maciej Pluciński <maciej@mtj.pl>
do AGNIESZKA OSTROWSKA <agrawka.ksu@gmail.com>
data 24 sierpnia 2009 08:47

temat Re: Fw: KSU - prośba o wycofanie ze sprzedaży płyty z tytułem, który jest naduzyciem w stosunku do zespołu!!!
wysłana przez mtj.pl
Sprzedaz jest praktycznie zerowa wiec jeszcze troche to potrwa
Odpowiedz

Nikodem15
Sier. 24, 2009

Aga, tak Cię to dziwi, że Siczka mógł po pijaku podpisać coś, czego poem żałował? Wg mnie to nie jest nieprawdopodobne, Gadowicz nie jest pierwszym ani ostatnim, który perfidnie oszukał Siczkę i tym perfidnie, że, jak wynika z opowieści Pary, użył alkoholu żeby wynegocjować co chciał...


CDN...
_________________
www.reks.malbork.pl
 
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Sob 15 Sty, 2011   

Analizy czas nadszedł :mrgreen: :
agrawka napisał/a:
UMÓWMY SIĘ, JA TYLKO CHCIAŁA BYM WIEDZIEĆ JAK TO BYŁO W RZECZYWIŚTOŚCI.

i akurat perfidna kłamco zaczęłabyś od afery z Mega Czadem, którego zarząd jak czas pokazał o twoich "sensacjach" dowiedzieli się po 16-tu latach wydawania "Okrutnego Świata" i oni nie są w posiadaniu rzekomej umowy ze mną, ani nic o istnieniu takiej umowy nie wiedzą i po raz pierwszy usłyszeli, że kupili logo i nazwę KSU ode mnie za pośrednictwem Gadowicza...
Z resztą tu padło pytanie:
"a po kiego nam umowa z Parą na logo i nazwę KSU?"
Najcięższy debil śledzący twoją spółkę z Wojciechem eM. zauważyłby, że ode mnie można było kupić jedynie nazwę i logo Para Wino, a KSU tylko od Siczki.
Gdybyś szukała prawdy, skontaktowałabys sie ze mną, bo ode mnie zacząłby każdy jak wspomniałem nawet najcięższy debil.
Wojciech eM. szukał tylko prywatnej zemsty i na pewno nie myslał, że wyniknie aż taka afera i oprze się aż o sąd. Jak widać jedynie zbłaźnił się w moich oczach, w oczach ogółu i twoich też, a ty szukałaś lewych pieniędzy przez szantaż, dlatego zaczęłaś od Mega Czadu i to w tajemnicy przede mną, więc nie pieprz głodnych kawałków o szukaniu prawdy, bo już i tak się nie wybielisz.
Znając Wojciecha eM. powiem ci, że on teraz ostatnie chuje na tobie wiesza za to, że aż tak rozdmuchałaś problem, wycierając sobie nim gębę.
agrawka napisał/a:
NIE ODPUSZCZĘ, PÓKI NIE ZNAJDZIE SIĘ KTOŚ ODPOWIEDZIALNY ZA TO NADUŻYCIE I NIE PRZEPROSI OFICJALNIE SICZKĘ ZA TĄ SYTUACJĘ.

W tym przypadku przeprosin nigdy nie będzie za wiele, zacznij tu i teraz :mrgreen:
agrawka napisał/a:
NIE WIEM, KTO WPADŁ NA TEN POMYSŁ, ALE MAM ZAMIAR SIĘ TEGO DOWIEDZIEĆ I TU O TYM NAPISAĆ.

ja też nie wiem, ale pewnie Wojciech eM. wie i nawet to widział na pismie :mrgreen:

agrawka napisał/a:
OD PARY OCZEKUJĘ JEDYNIE ODROBINĘ SZCZEROŚCI, BO MYŚLĘ, ŻE DOBRZE WIE, KTO ZA TYM STOI I KTO KOGO NA TO NAMÓWIŁ (PODSUNĄŁ POMYSŁ)... PRZY CZYM NIE TWIERDZĘ, ŻE TO BYŁ ON SAM, ALE KTOŚ, KTO RÓWNIEŻ MÓGŁ NIM MANIPULOWAĆ I WYKORZYSTYWAĆ FAKT, ŻE MA SKŁONNOŚĆ DO ALKOHOLU...

Ja mam papiery w porządku i nikt nigdy mną nie manipulował,bo jestem na to za bystry, a swoja drogą Aga zdecyduj się wreszcie na którąś z dwóch wersji, które głosisz, bo pewnie tylko ty nie widzisz, że operujesz dwiema "prawdami". Jedna to taka,że Siczka był upijany po to, żeby mu podsunąć do podpisania zgodę na użycie loga KSU, a druga "prawda" to, że niby ja sprzedałem nazwę i logo KSU. Z resztą właśnie to twoje błądzenie po omacku zmobilizowało nawet wcześniej wspomnianych ciężkich debili do zapoznania sie z faktami i nawet owi debile nie widzą ani grama twojej racji, a jedynie bredzenie i pomawianie. Ty się skończyłaś.
Gwoli przypomnienia:
jak tu wszystkim wiadomo według jednej z "prawd" agrawki i Wojciecha eM. sprzedałem Mega Czadowi nazwę i logo KSU,podczas gdy poniżej przytaczam inną "prawdę" i schizofrenię Agi:
agrawka napisał/a:
"PODPISAŁ ZGODĘ"? MOŻE TYLKO BĘDĄC W STANIE, W KTÓRYM TAKIE "ZGODY" W "MAJESTACIE PRAWA" SĄ NIC NIE WARTE.......

sami widzicie :crazy:
agrawka napisał/a:
NIE GROŻĘ NIKOMU A JEDYNIE USIŁUJĘ ASERTYWNIE DOCHODZIĆ SWOICH RACJI.

niezawisły sędzia ustalił, że ty nie masz żadnych racji
agrawka napisał/a:
NIE MA PRZEDAWNIENIA, JEŚLI PŁYTA W DALSZYM CIĄGU JEST W SPRZEDAŻY!!!

gdybyś kilka razy w ciągu minionego roku włączyła telewizor w porze nadawania wiadomości,to i ty pojęłabyś, że przedawnieniu nie ulega tylko ludobójstwo.
agrawka napisał/a:
NIE ŻĄDAM OD NIKOGO ZA TO PIENIĘDZY (CHOĆ JEST TAKA OPCJA)

stawiam na: "JEST TAKA OPCJA"
agrawka napisał/a:
SICZKA NIE JEST CZŁOWIEKIEM, KTÓRY "SPRZEDAJE" SWOJE LOGO

a widzisz, że sie pomyliłaś?
agrawka napisał/a:
DO TEJ PORY ZESPÓŁ KSU NIE ZOSTAŁ SKOMERCJALIZOWANY A TWÓRCZOŚĆ SICZKI JEST JEGO INDYWIDUALNĄ SPRAWĄ, NIE ZAŚ "GRANIEM POD PUBLICZKĘ" PROMOWANYM PRZEZ KOMERCYJNE MEDIA

uświadom sobie, że zespół KSU jest komercyjny, gra pod publiczkę i oglądaliśmy go w komercyjnych mediach. Pytanie tylko, czy kogoś to razi, bo mnie nie.
agrawka napisał/a:
JEŚLI TEN GADOWICZ JEST OSIĄGALNY- NIECH MTJ WYJAŚNI Z NIM KWESTIĘ BEZPRAWNIE UŻYTEGO LOGA KSU (POWINIEN ZA TO ODPOWIEDZIEĆ PRZED SĄDEM!).

nie MTJ tylko Wojciech eM., bo poza nim nikt włącznie z Gadowiczem nie widział spornej umowy, ale na to jest już za późno, a przed sądem beknęłaś ty. Z resztą Wojtek eM. widywał jeszcze inne niewidzialne umowy u Krzyśka Dulskiego, o których istnieniu Dulski też nic nie wie...
agrawka napisał/a:
PRAWDA JEST TAKA, ŻE SICZKA PO NAGRANIU PŁYTY "MOJE BIESZCZADY" NIE MIAŁ NA CHLEB, BO NIKT NIE CHCIAŁ JUŻ "KUPIĆ" OD NIEGO TEGO MATERIAŁU...
POWÓD BYŁ OCZYWIŚCIE TAKI, ŻE: "WŁAŚNIE UKAZAŁO SIĘ NA RYNKU WYDAWNICTWO KSU - OKRUTNY ŚWIAT"...
I CO TY NA TO?
PODAĆ CI TEKST ŹRÓDŁOWY, CZY MOŻE MAM ZAMIEŚCIĆ MP3 Z WYPOWIEDZIĄ SICZKI NA TEN TEMAT?

Twoje źródła mam w dupie, bo są wyssane z palca, co z resztą wszyscy tu obecni widzą. Sąd też tak uznał dlatego nie dał ci wiary w żadnym zarzucie co do mnie. Moje argumenty były logiczne i poparte dowodami.
Stań przed lustrem i powiedz sobie , że Para publicznie zmieszał ciebie i Wojciecha eM. z błotem, ale sami sobie na to zapracowaliscie. Z resztą z ciebie drą łacha w całej Polsce i nie wzięło sie to z niczego.
 
michał ze wsi 2


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 899
Skąd: Polska
Płeć:
Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: Nie 16 Sty, 2011   

Grzmisz jak proboszcz na kazaniu :lol: .
Para Wino napisał/a:
a swoja drogą Aga zdecyduj się wreszcie na którąś z dwóch wersji, które głosisz, bo pewnie tylko ty nie widzisz, że operujesz dwiema "prawdami". Jedna to taka,że Siczka był upijany po to, żeby mu podsunąć do podpisania zgodę na użycie loga KSU, a druga "prawda" to, że niby ja sprzedałem nazwę i logo KSU. Z resztą właśnie to twoje błądzenie po omacku

Daj już spokój tej dziewczynie.No przecież dobrze napisała,są różne wersje tych wydarzeń i chciała poznać prawdziwą.Była opcja wydobycia pieniędzy,która ze względu na przedawnienie i tak nie wchodziłaby w rachubę o czym wcześniej czy później by się dowiedziała.Temat powoli zbliża się ku końcowi,Agrafka za poznanie prawdy zapłaci słono ale skoro już tak się stanie,niech wie i zaspokoi swoją ciekawość.
Jasno trzeba napisać,że Siczka podpisał umowę Gadowiczowi,a ten opylił ją dalej
Okoliczności tego są już mniej ważne i raczej właśnie z wyżej wymienionym powinna je sobie ustalić.
Ps.Jaką naukę wyciągnąłeś z tej sprawy?Może i ja bym skorzystał?
_________________
Może być?
Może być?
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,24 sekundy. Zapytań do SQL: 12