PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja


Poprzedni temat :: Następny temat
Ewolucja poglądów z wiekiem
Autor Wiadomość
kampfhundnr1


Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 313
Skąd: Międzybusz P.
Płeć:
Wysłany: Pon 17 Sie, 2009   

Stanzberg napisał/a:
W drugą stronę jest już gorzej.

nie demoizuj :wink: punki komuchy fuj ptfu ptfu :!:
_________________
KONTROWERSYJNY->NIELUBIANY->POTĘPIANY->CZUJĘ SIĘ ŚWIETNIE!!!
Michałowi ze wsi.
 
QkiZ


Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 1871
Skąd: WWa
Płeć:
Wysłany: Pon 17 Sie, 2009   

nie do końca rozumiem pojmowania takiego sprawy: jak anarachista lub anarchopunk to już lewak/komuch*
Ale ten temat już był i nie ma sensu tego wałkować po raz n-ty.










* - nie potrzebne skreślić (dla niektórych to to samo, ale chodzi mi raczej o inwektywe)
_________________

 
B84


Dołączył: 27 Gru 2004
Posty: 78
Skąd: BYDGOSZCZ
Płeć:
Wysłany: Pon 17 Sie, 2009   

Qkiz bo niestety anarchokapitalistow czy minarchistow to mniej w Polsce niz RASHowcow ;-) Poza tym wolalbys zeby anarchizm kojarzony byl z prawactwem?
_________________
DLACZEGO SZANUJE SIĘ PRAWA MNIEJSZOŚCI A NIE SZANUJE PRAW JEDNOSTKI?
śmieszne zdjęcia
 
 
xkrzysiekx


Dołączył: 07 Lip 2005
Posty: 2324
Skąd: Jarocin/Poznań
Płeć:
Wysłany: Pon 17 Sie, 2009   

B84 napisał/a:
Qkiz bo niestety anarchokapitalistow czy minarchistow to mniej w Polsce niz RASHowcow ;-) Poza tym wolalbys zeby anarchizm kojarzony byl z prawactwem?

wystarczy ze sa narodowi autonomisci...
_________________
Kill your fucking idols
Just smash them on the wall
Don't buy their senseless records
Don't be their fuckin' toy
 
 
Mecenas
Mecewąsik


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 3699
Płeć:
Wysłany: Pon 17 Sie, 2009   

Cytat:
jak anarachista lub anarchopunk to już lewak/komuch

po mojemu to jest tak, że nazywać to się można i marsjaninem, ale i tak większośc z nich ma lewackie poglądy (chodzi o anarchistów, nie marsjan :P )
_________________
Si Deus nobiscum, quis contra nos?
 
Mecenas
Mecewąsik


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 3699
Płeć:
Wysłany: Pon 17 Sie, 2009   

swoją drogą, kiedyś gdy lubiłem o sobie mysleć "socjalista" to nie przyszłoby mi do głowy mówić o aborcji, pedalstwie czy klerze, a teraz to jest wyznacznik lewicowości :roll:
_________________
Si Deus nobiscum, quis contra nos?
 
r27


Dołączył: 19 Gru 2005
Posty: 321
Wysłany: Wto 18 Sie, 2009   

w wieku 17stu lat anarchista..potem zacząłem czytywać tych klasyków i stwierdziłem że strasznie to wszystko nielogiczne i oparte na utopijnych założeniach "ludzie będą dobrzy i nie będzie potrzeby aparatu państowego"..bajki na dobranoc

dziś mając 34 lata nadal mam poglądy raczejwolnościowe zawsze opowiadam sie za tymi co chcą większej wolnosci ekonomicznej i osobistej* i zazwyczaj mi nie po drodze z tymi co chcą większej kontroli społeczeństwa w sferze osobistej i ekonomicznej
albo każą mi nazywać zboczeńców "kochającymi inaczej" (tylko proszę tu sobie nie myśleć że zione od nich jakąś nienawiśćią, bo mnie oni nie interesują ale na litość Boską niech swych problemów z psychiką nie każą mi uznawać za normalne)

*dlatego tez jestem przeciwko aborcji bo jej dokonanie to zamach na wolność nienarodzonego
 
BadMotherfucker


Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 2818
Skąd: się biorą dzieci?
Płeć:
Wysłany: Wto 18 Sie, 2009   

r27 napisał/a:
w wieku 17stu lat anarchista..potem zacząłem czytywać tych klasyków i stwierdziłem że strasznie to wszystko nielogiczne i oparte na utopijnych założeniach "ludzie będą dobrzy i nie będzie potrzeby aparatu państowego"..bajki na dobranoc


Otóż to :!:
Człowiek z roku na rok doświadcza nowych rzeczy, przekonuje się do innych zespołów, ludzi, otoczenia - tak samo jest z poglądami. A nawet więcej - poglądy potrafią zmienić się pod wpływem jednego hasła czy książki, nie raz trudniej polubić jakąś kapelę :)
Chociaż często zdarza się też że człowiek swoje poglądy po prostu dopracowuje "dodając" i "odejmując" jakieś punkty ze swojego "regulaminu" - i tak przez całe życie
_________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę"
"Ktoś zapytał mnie: czym jest punk? Kopnąłem w śmietnik i powiedziałem: to jest punk. Wtedy on kopnął i spytał: to jest punk? Odpowiedziałem: nie, to jest trendy"
 
xkrzysiekx


Dołączył: 07 Lip 2005
Posty: 2324
Skąd: Jarocin/Poznań
Płeć:
Wysłany: Wto 18 Sie, 2009   

Mecenas napisał/a:
swoją drogą, kiedyś gdy lubiłem o sobie mysleć "socjalista" to nie przyszłoby mi do głowy mówić o aborcji, pedalstwie czy klerze, a teraz to jest wyznacznik lewicowości :roll:

no bo z pierwotna lewicowościa nie ma to wiele wspólnego. po prostu walka toczy się dzis na większej liczbie frontów. analogicznie przed laty mysląc o sobie w kategoriach prawicowych, niekonicznie musiałes popierac kare śmierci czy ograniczanie wolności obywatelskich (np. na mocy Patriot Act).
_________________
Kill your fucking idols
Just smash them on the wall
Don't buy their senseless records
Don't be their fuckin' toy
 
 
Ryszard

Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 1598
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Wto 18 Sie, 2009   

Ja jestem wciąż dosyć młody, więc nie będzie u mnie jakiejś straszliwej ewolucji. Zwłaszcza, że nigdy nie było mi po drodze ze skrajnymi ruchami i postawami. Bliższe mi są poglądy lewicowe, ale kilka punktów zgadza się z prawicową wizją świata. Uważam się za całkiem wyważoną osobę, więc nie spodziewam się jakiś szczególnych zmian w światopoglądzie. Inna rzecz, że pewnie nikt się nie spodziewa.
_________________
nie umiemy się bawić w dyskotece
 
QkiZ


Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 1871
Skąd: WWa
Płeć:
Wysłany: Wto 18 Sie, 2009   

B84 napisał/a:
Poza tym wolalbys zeby anarchizm kojarzony byl z prawactwem?

tym bardziej mi to nie pasuje
Mecenas napisał/a:
po mojemu to jest tak, że nazywać to się można i marsjaninem, ale i tak większośc z nich ma lewackie poglądy (chodzi o anarchistów, nie marsjan )

co to znaczy lewackie :?:
_________________

 
kampfhundnr1


Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 313
Skąd: Międzybusz P.
Płeć:
Wysłany: Wto 18 Sie, 2009   

r27 napisał/a:
na litość Boską niech swych problemów z psychiką nie każą mi uznawać za normalne)

Faktycznie ewoluowałeś. Taki z Ciebie naukowiec się zrobił że wiesz kogo trzeba leczyć :shock: :lol:

Ja też nie lubię parad wszechpolaków i wszechgejów ale na litość Boską... skąd wiesz że każdy przypadek to są problemy z psychiką :?: I ilu znasz kochających inaczej :?: Pewnie żadnego tak jak ja.
Mam wrażenie że gadasz jak rasista który nie zna osobiście żadnego murzyna ani żyda....ani geja.
_________________
KONTROWERSYJNY->NIELUBIANY->POTĘPIANY->CZUJĘ SIĘ ŚWIETNIE!!!
Michałowi ze wsi.
 
QkiZ


Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 1871
Skąd: WWa
Płeć:
Wysłany: Wto 18 Sie, 2009   

kampfhundnr1 napisał/a:
Mam wrażenie że gadasz jak rasista który nie zna osobiście żadnego murzyna ani żyda....ani geja.

:lol:
_________________

 
michał ze wsi

Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 33
Wysłany: Wto 18 Sie, 2009   

:lol:
Ostatnio zmieniony przez michał ze wsi Czw 27 Sie, 2009, w całości zmieniany 1 raz  
 
Ambroży Predator


Dołączył: 21 Mar 2005
Posty: 74
Płeć:
Wysłany: Śro 19 Sie, 2009   

Stanzberg napisał/a:
Nie, nie mówię z autopsji - tylko z obserwacji.


Cytat:
autopsja
1. «naoczne stwierdzenie czegoś, własna obserwacja»


aż przypomniał mi się klasyk na innym forum - "...Obywatel to pismo lewicy patriotycznej i nie periodyk a dwumiesięcznik" :D :twisted: :D

pozdro wariacie ;)
 
kampfhundnr1


Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 313
Skąd: Międzybusz P.
Płeć:
Wysłany: Śro 19 Sie, 2009   

michał ze wsi napisał/a:
Kampf z ciekawości spytam o twoją opinię :Czy uważasz za normalne wsadzanie sobie do tyłka .

Napewno nie ja . Ale jak ktoś chce sobie wsadzać to co mi do tego :?:
Zresztą wiele zeczy uważam za nienormalne a ludzie to robią na codzień ale jestem daleki od ustalania kto jest chory psychicznie a kto nie. :faja:
_________________
KONTROWERSYJNY->NIELUBIANY->POTĘPIANY->CZUJĘ SIĘ ŚWIETNIE!!!
Michałowi ze wsi.
 
michał ze wsi

Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 33
Wysłany: Śro 19 Sie, 2009   

:lol:
Ostatnio zmieniony przez michał ze wsi Czw 27 Sie, 2009, w całości zmieniany 1 raz  
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Śro 19 Sie, 2009   

Ambroży Predator napisał/a:
Stanzberg napisał/a:
Nie, nie mówię z autopsji - tylko z obserwacji.


Cytat:
autopsja
1. «naoczne stwierdzenie czegoś, własna obserwacja»


aż przypomniał mi się klasyk na innym forum - "...Obywatel to pismo lewicy patriotycznej i nie periodyk a dwumiesięcznik" :D :twisted: :D

pozdro wariacie ;)
Ha, ha, ha, ha, jesteś mistrzem :!: :lol: :lol:
pozdro
PS:
Przez autopsję obaj z Qkizem rozumieliśmy akurat poznanie czegoś na własnej skórze.
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
r27


Dołączył: 19 Gru 2005
Posty: 321
Wysłany: Czw 20 Sie, 2009   

Cytat:
skąd wiesz że każdy przypadek to są problemy z psychiką

tak twierdzą psychiatrzy którzy raczej przychaylają się tezie iż nie jest to cecha wrodzona ale ukształtowana w procesie dorastania i dojrzewania



I
Cytat:
ilu znasz kochających inaczej Pewnie żadnego tak jak ja.

znam paru i większość z nich ma problemy z swoją psychiką..mozę to przypadek ale co ja poradzę że akurat na takich trafiłem

Cytat:
Mam wrażenie że gadasz jak rasista który nie zna osobiście żadnego murzyna ani żyda....ani geja.

a co ma rasizm wspólnego ze wstrętem do seksu homoseksualnego?
ten mój wstręt jest naturalny...swym "wstrętem" nikomu nie szkodzę, tak samo podejrzewam że każdy pederasta ma wstręt do sexu hetero, choć z drugiej strony wielu z nich miewa/miewało sporadyczne kontakty z kobietami..co jest też pośrednim dowodem że ich zachowanie nie jest wrodzone ale nabyte

ale mniejsza o to ...temat jest o "poglądach" a moje są takie jakie są i nie ma obowiązku by je uznawać za jedynie słuszne
 
kampfhundnr1


Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 313
Skąd: Międzybusz P.
Płeć:
Wysłany: Czw 20 Sie, 2009   

Cytat:
temat jest o "poglądach" a moje są takie jakie są i nie ma obowiązku by je uznawać za jedynie słuszne

Ja Ciebie nie atakuję .
r27 napisał/a:
tak twierdzą psychiatrzy którzy raczej przychaylają się tezie iż nie jest to cecha wrodzona ale ukształtowana w procesie dorastania i dojrzewania

sprawa jest dyskusyjna nikt jeszcze nic nie udowodnił ani że się tacy rodzą ani że to sprawa psychiki.Może być i tak i tak w zależności od przypadku.
r27 napisał/a:
znam paru i większość z nich ma problemy z swoją psychiką..mozę to przypadek

powiedzmy że uwierzyłem. Pewnie przypadek. Zresztą kto ich nie ma :lol:
r27 napisał/a:
a co ma rasizm wspólnego ze wstrętem do seksu homoseksualnego?
nic to była próba ukazania analogicznego przykładu.Chodzi o to że żeby być przeciwko czemuś trzeba się z tym tematem jakoś zapoznać bliżej. Oczywiście bez przesady :lol:
_________________
KONTROWERSYJNY->NIELUBIANY->POTĘPIANY->CZUJĘ SIĘ ŚWIETNIE!!!
Michałowi ze wsi.
 
100% Hate


Dołączył: 01 Lis 2005
Posty: 412
Skąd: Gdańsk
Płeć:
Wysłany: Czw 20 Sie, 2009   

kampfhundnr1 napisał/a:
Chodzi o to że żeby być przeciwko czemuś trzeba się z tym tematem jakoś zapoznać bliżej.

Czyli jeśli jestem przeciwko paleniu papierosów, to żeby wypowiadać się na temat szkodliwości palenia, muszę wpierw samemu stać się palaczem? Albo zanim zacznę protestować przeciwko heroinie, to wpierw sam muszę sobie zajarać brałna? :lol:

To właśnie cała ta medialna propaganda próbuje lansować podobne tezy, że niechęć do homosiów wynika z jakichś irracjonalnych lęków /stąd ten debilny termin "homfobia"/, które miną jak ręką odjąć po zjedzeniu wspólnego obiadu z przemiłym sąsiadem-homoseksualistą. :lol:
 
bnr


Dołączył: 20 Mar 2005
Posty: 866
Płeć:
Wysłany: Czw 20 Sie, 2009   

Dziwna debata. To normalne, że nabierając nowych doświadczeń w życiu zmienia się swoje podejście do niektórych rzeczy, bo doświadczenie daje możliwość skonfrontowania poglądów z rzeczywistością. Master of the bleeding obvious :roll:

Zabawne jest po prostu to jeśli ktoś z jednego debilizmu popada w drugi debilizm, za każdym razem będąc oczywiście 100% tru.
_________________
shame on a nigga who try to run game on a nigga
wu buck wild with the trigger!
shame on a nigga who try to run game on a nigga
 
Ryszard

Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 1598
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Pią 21 Sie, 2009   

100% Hate napisał/a:
Czyli jeśli jestem przeciwko paleniu papierosów, to żeby wypowiadać się na temat szkodliwości palenia, muszę wpierw samemu stać się palaczem? Albo zanim zacznę protestować przeciwko heroinie, to wpierw sam muszę sobie zajarać brałna? :lol:

Niby masz rację, ale podałeś tendencyjne przykłady. Bo jednak zanim zaczniesz twierdzić, że nie lubisz jakiegoś filmu trzeba go najpierw obejrzeć. I bynajmniej nie chodzi mi o to, że masz się ruchać z gejami. Raczej najpierw przynajmniej kilku poznać. :roll:
Koniec off'a?
_________________
nie umiemy się bawić w dyskotece
 
r27


Dołączył: 19 Gru 2005
Posty: 321
Wysłany: Pią 21 Sie, 2009   

ja nie mówię o pederastach jako ludziach ale o seksie homoskesualnym do którego czuje olbrzymi wstręt
a pedały niech się zapinają jak to lubią ale niech nie każą mi wierzyć w to że ten ich sex jest "taki sam" jak hetero i tyle

a co do ewolucji poglądów to jeden pogląd mam od jakiś 20 lat niezmieniony i nic nie wskazuje by się zmienił...to sprzeciw przeciwko zabijaniu nienarodzonych dzieci

mam nadizeję że dożyje czasów kiedy ginekologów-morderców będzie się wieszać na gałęziach jak najgorszych psów
 
Aneta
kąśliwa żmija

Dołączyła: 02 Gru 2005
Posty: 2702
Skąd: Ohra
Płeć:
Wysłany: Pią 21 Sie, 2009   

Stanzberg napisał/a:
Po skończeniu 35 lat...


A jak byłeś mały to piosenką na topie była Bogurodzica :lol: :wink:

B84 napisał/a:
Bo prawdziwe punki z partyzanta rozbijaja butelki na glowach ludzi


8)

Stanzberg napisał/a:
Nie no, oczywiocha, to akurat prawie wszyscy rozumieją. W drugą stronę jest już gorzej.


ja już nie wiem - czy to na poważnie napisałeś, czy jak..

r27 napisał/a:
a pedały niech się zapinają jak to lubią


r27 napisał/a:
ginekologów-morderców


tylko nie zaczynajcie znow tego maglować :roll:
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 13