PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja


Poprzedni temat :: Następny temat
Otyłość
Autor Wiadomość
jaś skoczowski

Dołączył: 06 Sie 2006
Posty: 338
Wysłany: Pon 04 Maj, 2009   Otyłość

Nie ma na forum działu "obyczajowość", wiec wklejam to tu.

Czy nie uważacie, że jakiekolwiek zwracanie uwagi na nadwagę jest krzywdzeniem ludzi? Nie chodzi mi tylko o kpiny, chodzi o wszelkie działania, polegające na informowaniu grubasa czy grubaski, że np. powinien schudnąć, bo to niezdrowe albo promowanie przekonania, że tylko szczupli są piękni.

Moim zdaniem tak - to, że ktoś jest gruby, nawet jeśli przez to choruje, nie krzywdzi innych, chyba, że estetycznie. Estetyczny wstręt do kogoś wydaje się raczej kiepskim argumentem za wywieraniem na kogoś jakichkolwiek nacisków, bo przecież wykazywanie komuś, że nam się nie podoba, może sprawić mu przykrość i to poważną. Wydaje mi się, że poważniejszą od widoku osoby grubej. Skoro potrafią oburzać niektórych np. zakazy publicznego palenia papierosów, to dlaczego nie oburzać się na jakiekolwiek czepianie się ludzi grubych?
_________________
|a and not-a. and fuck u 2.|Takie Nic - Cycki Na Wolności|"Every man should be his own government, his own law, his own church." Josiah Warren|
 
bnr


Dołączył: 20 Mar 2005
Posty: 866
Płeć:
Wysłany: Pon 04 Maj, 2009   

Naśmiewanie się z tego typu rzeczy to czasy podstawówki. Nie spotkałem się z otwartymi i szczerymi obelgami wśród ludzi dorosłych. Może w telewizji tak się dzieje - nie wiem, nie oglądam. Ale nawet gdyby, to podejrzewam, że są to banalne programy dla młodszych widzów.

Nie uważam natomiast (a właściwie jest to dla mnie kompletny absurd) promowania anorektyczek i wmawiania im, że są wspaniałe, za jakiś standard. Właściwie to chyba nie wymaga żadnego komentarza.

A tu pojawia się pewna kwestia: możesz zostać wyproszony z baru, kiedy barman powie, że pan wypił już za dużo (lub w sklepie nie sprzedadzą ci alkoholu). Nie podejrzewam natomiast, że otyła osoba spotkała się kiedyś z odpowiedzią przy kupowaniu kolejnego hamburgera w macdonaldzie pod tytułem I'm sorry, but you've had enough.
_________________
shame on a nigga who try to run game on a nigga
wu buck wild with the trigger!
shame on a nigga who try to run game on a nigga
 
jaś skoczowski

Dołączył: 06 Sie 2006
Posty: 338
Wysłany: Pon 04 Maj, 2009   

Okej, tylko grubas niekoniecznie zarzyga Ci bar albo zacznie bić klientów, jak się nażre. Granice wolności ludzi są trudno do nakreślenia, zapewne, ale jest różnica między widokiem kogoś grubego a brodzeniem w wymiocinie. Nie?

Nie pisałem tylko o kpinach. Uważam, że promowanie przekonania, że szczupli są piękni a grubi nie, zamiast pozostawiać je niewypowiedziane.

Nie popieram żadnych zakazów w tym temacie, żeby nie było wątpliwości.
_________________
|a and not-a. and fuck u 2.|Takie Nic - Cycki Na Wolności|"Every man should be his own government, his own law, his own church." Josiah Warren|
 
Mecenas
Mecewąsik


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 3699
Płeć:
Wysłany: Pon 04 Maj, 2009   

u grubasów jest większe prawdopodobieństwo występowania wielu chorób, grubasy są najczęsciej mało sprawne fizycznie
te dwa punkty są dla mnie wystarczająco istotne by promować odchudzanie wśród otyłych
ja jestem po drugiej stronie barykady, jestem chudy jak szczapa i nie jestem z tego zadowolony, żadne moje starania by to zmienić nie dawały rezultatu, głównie z powodu pankrokowego trybu życia :mrgreen:
_________________
Si Deus nobiscum, quis contra nos?
 
jaś skoczowski

Dołączył: 06 Sie 2006
Posty: 338
Wysłany: Pon 04 Maj, 2009   

Mecenas napisał/a:
u grubasów jest większe prawdopodobieństwo występowania wielu chorób, grubasy są najczęsciej mało sprawne fizycznie
te dwa punkty są dla mnie wystarczająco istotne by promować odchudzanie wśród otyłych

To jest cenienie wyżej czyjegoś zdrowia od czyjegoś dobrego samopoczucia.

Ja w sumie tez "jestem po drugiej stronie" bo jestem raczej szczupły, choć w moim wypadku wymaga to większego wysiłku.
_________________
|a and not-a. and fuck u 2.|Takie Nic - Cycki Na Wolności|"Every man should be his own government, his own law, his own church." Josiah Warren|
 
bnr


Dołączył: 20 Mar 2005
Posty: 866
Płeć:
Wysłany: Pon 04 Maj, 2009   

Zachęcanie ludzi do uprawiania sportów i prowadzenia zdrowego trybu życia nie znaczy przecież zmuszania ani dyskryminacji. Master of the bleeding obvious.

Duża część otyłych to nie buntownicy z wyboru, tylko ludzie, którzy bardzo chcieliby być sprawni fizycznie czy uprawiać seks dłużej niż przez pięć minut nie wypluwając przy tym płuc. Nie dlatego, że inni na nich krzywo patrzą, tylko po prostu chcieliby.
_________________
shame on a nigga who try to run game on a nigga
wu buck wild with the trigger!
shame on a nigga who try to run game on a nigga
 
jaś skoczowski

Dołączył: 06 Sie 2006
Posty: 338
Wysłany: Pon 04 Maj, 2009   

bnr napisał/a:
Zachęcanie ludzi do uprawiania sportów i prowadzenia zdrowego trybu życia nie znaczy przecież zmuszania ani dyskryminacji. Master of the bleeding obvious.

Duża część otyłych to nie buntownicy z wyboru, tylko ludzie, którzy bardzo chcieliby być sprawni fizycznie czy uprawiać seks dłużej niż przez pięć minut nie wypluwając przy tym płuc. Nie dlatego, że inni na nich krzywo patrzą, tylko po prostu chcieliby.


Do takich sytuacji zarzutu nie mam. Ale nie tylko radzi się ludziom, przekonanym o tym, że chcą być sprawniejsi i chudsi, jak to osiągnąć. Czy to jest tylko moje odrealnienie, czy jednak promuje się szczupłość jako coś lepszego?
_________________
|a and not-a. and fuck u 2.|Takie Nic - Cycki Na Wolności|"Every man should be his own government, his own law, his own church." Josiah Warren|
 
RzYq

Dołączył: 01 Lis 2005
Posty: 50
Skąd: wieliczka
Wysłany: Pon 04 Maj, 2009   

_________________
Jedna rasa biała rasa krzyczy gówniarz w adidasach
 
 
heroina
zawodowy dmuchacz


Dołączyła: 15 Kwi 2007
Posty: 2336
Skąd: miasto scyzoryków
Płeć:
Wysłany: Pon 04 Maj, 2009   Re: Otyłość

jaś skoczowski napisał/a:
powinien schudnąć, bo to niezdrowe

w tym nie widzę nic złego, zwłaszcza wtedy, gdy mówi to lekarz czy inny dietetyk

Cytat:
albo promowanie przekonania, że tylko szczupli są piękni.

to jest skurwysyństwo i tego chyba nigdy nie zrozumiem :roll:
_________________
Czytając moje posty, ćwicz mięśnie Kegla.
Kiedyś mi za to podziękujesz...
 
jaś skoczowski

Dołączył: 06 Sie 2006
Posty: 338
Wysłany: Pon 04 Maj, 2009   

heroina napisał/a:
w tym nie widzę nic złego, zwłaszcza wtedy, gdy mówi to lekarz czy inny dietetyk

No w sumie fakt,bo to jest tylko poinformowanie, że jak ktoś czegoś en izrobi ze swoim ciałem, to ona przestanie działać. Ale jeśli komuś to zwisa, czy należy przekonywać go do bycia zdrowym? Czy przekonywanie kogoś do zdrowia jest w porządku?
_________________
|a and not-a. and fuck u 2.|Takie Nic - Cycki Na Wolności|"Every man should be his own government, his own law, his own church." Josiah Warren|
 
heroina
zawodowy dmuchacz


Dołączyła: 15 Kwi 2007
Posty: 2336
Skąd: miasto scyzoryków
Płeć:
Wysłany: Pon 04 Maj, 2009   

ja wychodzę z założenia, ze jego życie to jego sprawa. niech sobie ze swoim ciałem robi chce, żeby tylko potem nie miał pretensji, ze coś nie działa jak należy przez jego głupotę.
_________________
Czytając moje posty, ćwicz mięśnie Kegla.
Kiedyś mi za to podziękujesz...
 
Dev
pink queen


Dołączyła: 08 Paź 2006
Posty: 1470
Płeć:
Wysłany: Wto 05 Maj, 2009   

heroina napisał/a:
w tym nie widzę nic złego, zwłaszcza wtedy, gdy mówi to lekarz czy inny dietetyk


true!

jest część osób, które chorują i przez tą ważą więcej i to jest faktyczna choroba. natomiast ciężko mi zrozumieć ludzi, którzy na własne życzenie tak wyglądają, nie mam nic do nich, nie wyśmiewam ich i jak najbardziej jestem przeciwna jakiemukolwiek prześladowaniu ich. ale zrozumieć takiego zycia nie potrafie.
_________________
Hey little sister what have you done?
Hey little sister who's the only one?
Hey little sister who's your superman?
Hey little sister who's the one you want?
Hey little sister shot gun!
 
Ryszard

Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 1598
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Wto 05 Maj, 2009   

skoro śmieję się z żydów, murzynów, oświęcimia, gejów, kobiet, prawicowców, niepełnosprawnych, blondynek, lenina i niemców to dlaczego miałbym się nie śmiać z grubych? to głupie.
poza tym o co wam chodzi z tym promowaniem szczupłości? przecież nie ma żadnej wielkiej, odgórnie programowanej maszyny, która by PROMOWAŁA jakiś konkretny model ludzi. To ludzi promują to co im odpowiada, a skoro najczęściej się spotykamy z afirmacją szczupłości to znaczy, że ludziom się to podoba. Wolisz grube baby? Promuj sobie grube baby, twoja sprawa. Kto inny woli chude baby? Niech sobie promuje chude. Aktualnie tych od chudych jest więcej i nic w tym strasznego nie widzę.
_________________
nie umiemy się bawić w dyskotece
 
bnr


Dołączył: 20 Mar 2005
Posty: 866
Płeć:
Wysłany: Wto 05 Maj, 2009   

Niekoniecznie masz rację, ludzie to odbierają papkę serwowaną przez media. Te z kolei są tworzone przez ludzi krabów i pedałów.
_________________
shame on a nigga who try to run game on a nigga
wu buck wild with the trigger!
shame on a nigga who try to run game on a nigga
 
Dev
pink queen


Dołączyła: 08 Paź 2006
Posty: 1470
Płeć:
Wysłany: Wto 05 Maj, 2009   

hmm nie bądźmy tylko hipokrytami, większość ludzi patrzy na wygląd zewnętrzny i znakomita większość prędzej przysiądzie się w autobusie do szczupłej blondyny niż otyłej brunetki, która zajmuje 1 i 1/3 miejsca.
myslę, ze Rysiek ma trochę racji.
_________________
Hey little sister what have you done?
Hey little sister who's the only one?
Hey little sister who's your superman?
Hey little sister who's the one you want?
Hey little sister shot gun!
 
Ryszard

Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 1598
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Wto 05 Maj, 2009   

bnr napisał/a:
Niekoniecznie masz rację, ludzie to odbierają papkę serwowaną przez media. Te z kolei są tworzone przez ludzi krabów i pedałów.

To zarzut przeciwko idiotom, którzy nie potrafią przefiltrować papki przez własny rozum czy przeciwko 'crap people' (bo chyba o to ci chodziło? south park?), którzy mimo, że są 'crap' potrafią stworzyć prosperujące media i obrzucać wspomnianą papką resztę? Jakkolwiek by nie było to tylko źle świadczy o całej reszcie, która w takim razie jest albo głupia albo nie potrafi się przebić przez 'crap', prawda?

Devotka napisał/a:
myslę, ze Rysiek ma trochę racji.

mów mi, mów :faja:
_________________
nie umiemy się bawić w dyskotece
 
jaś skoczowski

Dołączył: 06 Sie 2006
Posty: 338
Wysłany: Wto 05 Maj, 2009   

Ryszard napisał/a:
skoro śmieję się z żydów, murzynów, oświęcimia, gejów, kobiet, prawicowców, niepełnosprawnych, blondynek, lenina i niemców to dlaczego miałbym się nie śmiać z grubych? to głupie.


Biorąc pod uwagę, że publiczne wyśmiewanie się z murzynów, żydów, pedałów/gejów, Oświęcimia, kobiet itd. może do nich dotrzeć i sprawić im przykrość, to unikanie takiego publicznego naśmiewania się jest pewnym minimum sympatii czy współczucia. To naprawdę jest głupie?

Ryszard napisał/a:

poza tym o co wam chodzi z tym promowaniem szczupłości? przecież nie ma żadnej wielkiej, odgórnie programowanej maszyny, która by PROMOWAŁA jakiś konkretny model ludzi. To ludzi promują to co im odpowiada, a skoro najczęściej się spotykamy z afirmacją szczupłości to znaczy, że ludziom się to podoba. Wolisz grube baby? Promuj sobie grube baby, twoja sprawa. Kto inny woli chude baby? Niech sobie promuje chude. Aktualnie tych od chudych jest więcej i nic w tym strasznego nie widzę.


Trend nie musi mieć ośrodka, z którego będzie promowany. To, że nie istnieje jakieś centrum, z którego promuje się np. szczupłość jako wyznacznik piękna, nie znaczy, że nie promuje się, czyli - że przekonanie o tym, że tylko szczupli są piękni czy pociągający seksualnie nie jest wzmacniane samym powtarzaniem takiej informacji.

Devotka napisał/a:
hmm nie bądźmy tylko hipokrytami, większość ludzi patrzy na wygląd zewnętrzny i znakomita większość prędzej przysiądzie się w autobusie do szczupłej blondyny niż otyłej brunetki, która zajmuje 1 i 1/3 miejsca.


Oki, ale dwie uwagi - wstręt nie zawsze trzeba okazywać. Nawet jeśli ktoś Ci się nie podoba, nie musisz się z niego śmiać, co z tego co widzę, rozumiesz. Poza tym, większość nie wyznacza normy, chyba, że statystyczną. To, że większość nie potrafi się przełamać nie oznacza jeszcze, że ja np. nie potrafię i nie potrafię znaleźć w kimś otyłym bardzo, bardzo atrakcyjnego seksualnie. Na przykład, sam uświadamiam sobie niechęć do otyłych ludzi, ale, co ważne - wiem tez, że jest co najmniej jedna całkiem sporo otyła dziewczyna, która właśnie przez swój tłuszcz na ciele jest po prostu cudowna w dotyku. Nigdy nie dotykałem nikogo tak gładkiego. Ta sama osoba ma niezwykły uśmiech.

A skoro tak, to dlaczego nie próbować?
_________________
|a and not-a. and fuck u 2.|Takie Nic - Cycki Na Wolności|"Every man should be his own government, his own law, his own church." Josiah Warren|
 
bnr


Dołączył: 20 Mar 2005
Posty: 866
Płeć:
Wysłany: Wto 05 Maj, 2009   

Ryszard napisał/a:
reszcie, która w takim razie jest albo głupia albo nie potrafi się przebić przez 'crap', prawda?

Dokładnie. Btw, przez 'b'.
_________________
shame on a nigga who try to run game on a nigga
wu buck wild with the trigger!
shame on a nigga who try to run game on a nigga
 
Ryszard

Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 1598
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Wto 05 Maj, 2009   

jaś skoczowski napisał/a:
Trend nie musi mieć ośrodka, z którego będzie promowany. To, że nie istnieje jakieś centrum, z którego promuje się np. szczupłość jako wyznacznik piękna, nie znaczy, że nie promuje się, czyli - że przekonanie o tym, że tylko szczupli są piękni czy pociągający seksualnie nie jest wzmacniane samym powtarzaniem takiej informacji.

Trend nie musi mieć ośrodka ale nie żyje też własnym życiem. Nie mówię, że pewnych wzorców się nie promuje, tylko że są one promowane przez większość ludzi. Dlaczego ludzie mieliby nie promować czegoś co im odpowiada? Skoro większość ma takie a nie inne poczucie estetyki to będą taką estetykę propagować. Nie widzę powodu dla którego miałoby być inaczej.

jaś skoczowski napisał/a:
Biorąc pod uwagę, że publiczne wyśmiewanie się z murzynów, żydów, pedałów/gejów, Oświęcimia, kobiet itd. może do nich dotrzeć i sprawić im przykrość, to unikanie takiego publicznego naśmiewania się jest pewnym minimum sympatii czy współczucia. To naprawdę jest głupie?

Nie, nie głupie, ale do momentu kiedy zależy mi na tym, żeby im współczuć albo odczuwać sympatię. Nie będę sobie odmawiał kilku radosnych chwil w imię tego, żeby komuś kto jest mi obojętnie nie zrobić przykrości. Jeśli komuś tak strasznie przeszkadza moje poczucie humoru to wyłącznie jego problem, że nie potrafi sobie z tym poradzić.

---
Z crab/crap people to była właśnie subtelna gra słów. :idea: :roll:
_________________
nie umiemy się bawić w dyskotece
 
jaś skoczowski

Dołączył: 06 Sie 2006
Posty: 338
Wysłany: Śro 06 Maj, 2009   

Ryszard napisał/a:
Dlaczego ludzie mieliby nie promować czegoś co im odpowiada? Skoro większość ma takie a nie inne poczucie estetyki to będą taką estetykę propagować. Nie widzę powodu dla którego miałoby być inaczej.

Z tego samego powodu, z którego nie powinno się nie wpuszczać czarnych do sklepów i odmawiać im prawa do głosu wyborczego. Bo to ich krzywdzić może. Po prostu ludzie mogliby spróbować zrobić coś innego.
_________________
|a and not-a. and fuck u 2.|Takie Nic - Cycki Na Wolności|"Every man should be his own government, his own law, his own church." Josiah Warren|
Ostatnio zmieniony przez jaś skoczowski Śro 06 Maj, 2009, w całości zmieniany 1 raz  
 
bnr


Dołączył: 20 Mar 2005
Posty: 866
Płeć:
Wysłany: Śro 06 Maj, 2009   

Wiem, wiem, jestem w temacie, nie ma co. Po prostu tak zwykłem zapisywać tę grę słów, bo wtedy ma swój prawdziwy sens. eot
_________________
shame on a nigga who try to run game on a nigga
wu buck wild with the trigger!
shame on a nigga who try to run game on a nigga
 
Ryszard

Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 1598
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Śro 06 Maj, 2009   

jaś skoczowski napisał/a:
Z tego samego powodu, z którego nie powinno się nie wpuszczać czarnych do sklepów i odmawiać im prawa do głosu wyborczego. Bo to ich krzywdzić może. Po prostu ludzie mogliby spróbować zrobić coś innego.

Nie wiadomo dlaczego wybrałeś nagle dwa zupełnie odmienne przykłady, w których pewnym ludziom odbierane są prawa. To zupełnie inna sytuacja. Tak samo jakbyś odnośnie śmiania się z kogoś napisał że to tak jakby komuś spuścić wpierdol - odmienne sytuacje, nie mające żadnego wspólnego mianownika.
Co więcej, skoro mogę śmiać się z blondynek (pomińmy fakt że zwykle wchuj mało zabawne) albo, nie wiem, kominiarzy to mogę śmiać się z każdego innego w imię właśnie równości praw. Sytuacja, w której mogę drzeć łacha ze wszystkich oprócz np. Żydów chyba nie jest normalna?

---
a, to się nie połapałem ;-)
_________________
nie umiemy się bawić w dyskotece
 
jaś skoczowski

Dołączył: 06 Sie 2006
Posty: 338
Wysłany: Śro 06 Maj, 2009   

Ryszard napisał/a:
jaś skoczowski napisał/a:
Z tego samego powodu, z którego nie powinno się nie wpuszczać czarnych do sklepów i odmawiać im prawa do głosu wyborczego. Bo to ich krzywdzić może. Po prostu ludzie mogliby spróbować zrobić coś innego.

Nie wiadomo dlaczego wybrałeś nagle dwa zupełnie odmienne przykłady, w których pewnym ludziom odbierane są prawa. To zupełnie inna sytuacja. Tak samo jakbyś odnośnie śmiania się z kogoś napisał że to tak jakby komuś spuścić wpierdol - odmienne sytuacje, nie mające żadnego wspólnego mianownika.
Co więcej, skoro mogę śmiać się z blondynek (pomińmy fakt że zwykle wchuj mało zabawne) albo, nie wiem, kominiarzy to mogę śmiać się z każdego innego w imię właśnie równości praw. Sytuacja, w której mogę drzeć łacha ze wszystkich oprócz np. Żydów chyba nie jest normalna?


Ja akceptuję zasadniczo, na poziomie praw człowieka, tego, co mu wolno bez groźby przemocy, bardzo dużo, w tym np. nie wpuszczanie do jakiś pomieszczeń ludzi o różnych rasach, poglądach, płciach itd. I śmianie się z ludzi, szydzenie z nich itd. Nie wiem tez do końca, gdzie powinna przebiegać granica takich praw. Ale na pewno nie powinny być takie zachowania całkiem zakazane.

Ale nie chcę, żeby ludzie z tego prawa korzystali. Zabicie człowieka to zazwyczaj większa krzywda dla niego, niż wykpienie go. Pobicie też. Ale ja nie chcę, żeby ludzie tak wyznaczali sobie minimum swoich hamulców obyczajowych, żeby tylko nie zabijali i nie bili ludzi (pomijając samoobronę).
_________________
|a and not-a. and fuck u 2.|Takie Nic - Cycki Na Wolności|"Every man should be his own government, his own law, his own church." Josiah Warren|
 
kampfhundnr1


Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 313
Skąd: Międzybusz P.
Płeć:
Wysłany: Śro 06 Maj, 2009   

Informować ludzi otyłych o złych konsekwencjach ich sposobu żywienia należy (jeśli faktycznie stąd ta otyłość sie bieże)
Tak samo jak są tabliczki informujące o wysokim napięciu które może zabić.
Ale samo nazywanie otyłych grubasami jest nietaktowne tak jak nazywanie ludzi o czarnym kolorze skóry czarnuchami.
Do mówienia o sobie grubas lub o kimś grubas powinni mieć prawo ludzie grubi.
Są kawały o grubasach ,blondynkach,żydach itp. itd.Ale kawały to kawały ,jeśli są dobre będą się z nich śmiali nawet Ci o których one traktują.
Ale spróbujcie powiedzieć w obecności kogoś otyłego nawet o kimś innym że jest grubasem.
_________________
KONTROWERSYJNY->NIELUBIANY->POTĘPIANY->CZUJĘ SIĘ ŚWIETNIE!!!
Michałowi ze wsi.
 
Budyń


Dołączył: 25 Sie 2005
Posty: 311
Skąd: Warszawa
Płeć:
Wysłany: Pią 15 Maj, 2009   

gadacie jak ślepi o kolorach, moi drodzy :)

odniosę się po kolei:

informowanie - ok, ale dużo zależy od formy, jeśli jest to informacja czysta/życzliwa tak, ale czasem jest to podane w sposób chamski czy obraźliwy, wtedy podpadałoby to pod krzywdzenie

co do żartów - żarty mogą być śmieszne, ale nie zawsze sa, to chyba kwestia indywidualna



kampfhundnr1 napisał/a:
Ale spróbujcie powiedzieć w obecności kogoś otyłego nawet o kimś innym że jest grubasem.


że co, ze niby się obruszą? nie spotkałem się nigdy z takim zachowaniem, ani też nigdy mnie nic takiego nie wkurwiało, jak ktoś jest gruby, to jest. Bardziej mnie wkurwiają eufemizmy w rodzaju "puszysty".

Inna bajka to kilku wielkich bojowników o tolerancję, dopierdalających się do mnie z racji mojej tuszy, średnio jeden przypada na jedno forum internetowe :D

ostatnia obserwacja jest taka, że im jestem starszy, tym rzadziej się spotykam z jakimiś uwagami na ten temat (w realu, ponieważ w sieci argument, że jestem tłustą świnią jest bardzo przydatny w rozmowach na tematy polityczne, stykam się z nim kilka razy na miesiąc, nie robbi na mnie wrazenia, ale skoro o tym gadamy, odnotowuję), widać im ktoś starszy, tym bardziej to akceptowalne, zresztą może też się to biezre stąd, żę teraz jednak jako człowiek z ustabilizowaną sytuacją życiową, uczuciową i zawodową się czuje pewniejszy siebie, co też wpływa na odbiór mnie przez otoczenie.

się rozpisałem
:lol:
_________________
https://www.facebook.com/spiritof84pl
http://spiritof84.bandcamp.com/

RŻNĄĆ Z KARABINKÓW!!!
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12