PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja


Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Aneta
Śro 09 Mar, 2011
punk old school woodstock 2009 AŻ DZIW BIERZE?!

czy zaliczysz tegoroczny łudstok?
tak
40%
 40%  [ 12 ]
nie
23%
 23%  [ 7 ]
zastanawiam się
16%
 16%  [ 5 ]
spierdalaj
20%
 20%  [ 6 ]
Głosowań: 0
Wszystkich Głosów: 30

Autor Wiadomość
QkiZ


Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 1871
Skąd: WWa
Płeć:
Wysłany: Wto 04 Sie, 2009   

nie wiem jak brudstok wygląda, bo w życiu nie byłem, ale jak oglądam tiwi to z tym agentem wałęsą i żółwiem mazowieckim to przeginają. po chuj zapraszają polityków na takie imprezy.
_________________

 
rozwal
Operator Beczki Śmierci


Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 1545
Skąd: Kopenhaga
Płeć:
Wysłany: Wto 04 Sie, 2009   

to nie sa aktywni politycy, tylko byli politycy. walesa zas jest komentatorem rzeczywistosci spoleczno-politycznej, u ktorego media lubia zaciagac opinie. ja oceniam ich obecnosc super! bylem na polowie spotkania z mazowieckim i musze powiedziec, ze super zajebiscie i ze takie spotkania duzo podnosza wartosc woodstocku. poza tym milo gdy np. mazowiecki zostal na caly dzien do pozna mimo swojego wieku i na pewno wielu mozliwosci robienia czego innego, ide sobie sciezka a on przejezdza miedzy namiotami w porsche i oglada festiwal. potem byl na scenie i pozdrawial publicznosc.
_________________
I am sitting with a philosopher in the garden; he says again and again “I know that that's a tree”, pointing to a tree that is near us.
Someone else arrives and hears this, and I tell him: “This fellow isn't insane. We are only doing philosophy.”

L. Wittgenstein
 
QkiZ


Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 1871
Skąd: WWa
Płeć:
Wysłany: Wto 04 Sie, 2009   

jak dla mnie żenada.
_________________

 
Pani Ka


Dołączyła: 30 Mar 2008
Posty: 132
Skąd: Szkl
Płeć:
Wysłany: Wto 04 Sie, 2009   

rozwal napisał/a:
no jasne, ze wiedzialem, halo

miałam drobne wątpliwości :wink:

rozwal napisał/a:
ale chyba bylem jedyny ktory znal i spiewal teksty

te które znałam to śpiewałam,przepraszam :oops:

My dopadliśmy basen w Kostrzynie,kobieta która nas wpuszczała miała chyba ochotę nas pomordować. Ale ta chłodna woda,mmmmmm...
 
 
xkrzysiekx


Dołączył: 07 Lip 2005
Posty: 2324
Skąd: Jarocin/Poznań
Płeć:
Wysłany: Wto 04 Sie, 2009   

QkiZ napisał/a:
jak dla mnie żenada.
_________________
Kill your fucking idols
Just smash them on the wall
Don't buy their senseless records
Don't be their fuckin' toy
 
 
Biały


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 1227
Płeć:
Wysłany: Wto 04 Sie, 2009   

wkurwia mnie politykowanie owsiaka i w zasadzie to i sam owsiak.

koncert szemów zdecydowanie na plus, podobnie volbeat.
ale cieszyłem się ogromnie jak opuszczałem cały ten wielki burdel, bo już nie mogłem wytrzymać ;)
 
kampfhundnr1


Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 313
Skąd: Międzybusz P.
Płeć:
Wysłany: Wto 04 Sie, 2009   

QkiZ napisał/a:
po chuj zapraszają polityków na takie imprezy.

żeby księża nie krzyczeli z ambony że tam są same ćpuny narkomany i heroiniści oraz geje i sekty. Bo teraz Mazowiecki i Wałesa powiedzą że spotkali się ze wspaniałą młodzieżą .To dodaje Jurkowi prestiżu :lol: choć nie w moich oczach.

p.s.Każdy katol i tak wie że Mazowiecki to żyd a Wałesa ruski agent. :lol:
_________________
KONTROWERSYJNY->NIELUBIANY->POTĘPIANY->CZUJĘ SIĘ ŚWIETNIE!!!
Michałowi ze wsi.
 
xkrzysiekx


Dołączył: 07 Lip 2005
Posty: 2324
Skąd: Jarocin/Poznań
Płeć:
Wysłany: Śro 05 Sie, 2009   

kampfhundnr1 napisał/a:
Każdy katol i tak wie że Mazowiecki to żyd a Wałesa ruski agent.

wiara nadzieja milosc, z nich wszystkich najwazniejsza jest milosc :lol:
kosciol to wzorowy przyklad autoparodii
_________________
Kill your fucking idols
Just smash them on the wall
Don't buy their senseless records
Don't be their fuckin' toy
 
 
Mecenas
Mecewąsik


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 3699
Płeć:
Wysłany: Śro 05 Sie, 2009   

nie trzeba być katolem żeby wiedzieć że Bolek to nawet jeśli nie agent to na pewno idiota, a mazowiecki nawet jeśli nie żyd (chuj mnie to obchodzi) to dupa nie polityk, zafundował nam III RP z ubekami i aparatczykami przy władzy w imię katolickich wartości miłości i wybaczania
a "zbuntowana" młodzież to zwykła banda pijaków i owiec co idą za przewodnikiem, nawet jesli ten prowadzi je do rzeźni
to oczywiście wielkie uogólnienie, ale jesli tym krajem maja rządzić łudstokowicze jak chce Tym, to ja czarno widzę przyszłośc tego kraju
_________________
Si Deus nobiscum, quis contra nos?
 
xkrzysiekx


Dołączył: 07 Lip 2005
Posty: 2324
Skąd: Jarocin/Poznań
Płeć:
Wysłany: Śro 05 Sie, 2009   

Mecenas napisał/a:
"zbuntowana" młodzież to zwykła banda pijaków i owiec co idą za przewodnikiem, nawet jesli ten prowadzi je do rzeźni

:D najlepsze ze w mediach caly czas podkreslano, ze ta mlodziez nie jest zbuntowana :lol: ze generlanie im sie podoba post-PRL< maja woodstock, jest spoko
_________________
Kill your fucking idols
Just smash them on the wall
Don't buy their senseless records
Don't be their fuckin' toy
 
 
Szo

Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 304
Płeć:
Wysłany: Śro 05 Sie, 2009   

ostatni raz byłem z 3 lata temu ale w tym roku bym w sumie pojechał, ale nie mogłem (praca, koleżanka pojechała za mnie i nie miał kto zastąpić).

Ale podobnie jak rozwal pozytywnie oceniam to że był Tym, Mazowiecki, no może nawet i Wałęsa coś by ciekawego powiedział, chociaż mniej.

Cytat:
nie trzeba być katolem żeby wiedzieć że Bolek to nawet jeśli nie agent to na pewno idiota, a mazowiecki nawet jeśli nie żyd (chuj mnie to obchodzi) to dupa nie polityk, zafundował nam III RP z ubekami i aparatczykami przy władzy w imię katolickich wartości miłości i wybaczania
a "zbuntowana" młodzież to zwykła banda pijaków i owiec co idą za przewodnikiem, nawet jesli ten prowadzi je do rzeźni
to oczywiście wielkie uogólnienie, ale jesli tym krajem maja rządzić łudstokowicze jak chce Tym, to ja czarno widzę przyszłośc tego kraju


Jakbym widział oczyma wyobraźni sport wyborczy Pisu na 2010 r. Może zapodasz im pomysł?

Cytat:
najlepsze ze w mediach caly czas podkreslano, ze ta mlodziez nie jest zbuntowana


Myślicie trochę kategoriami "masy". A przecież na woodstock może przyjechać każdy i są tam zarówno jabol punki jak i niepijący, katole, ateusze, i szatanowcy.

Mnie tam zawsze muzyczna strona nie pasuje. Za duże wymieszanie, zawsze max 4-5 kapel których bym posłuchał. A czasem nawet nie więcej niż 2 :lol:

Nie demonizujcie generalnie nie róbmy symbolu oblężonej twierdzi na zasadzie: my dobrzy nie jedziemy, na woodstock jadą hipisy i zbuntowane studenciaki oraz pseudo panki, bo bywa naprawdę różnie.

Publiczność każdego festiwalu punkowego możnaby określić "bandą pijaków". Chyba że jakiś fest SxE ale to najczęściej muzycznie jest juz hc
 
Mecenas
Mecewąsik


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 3699
Płeć:
Wysłany: Śro 05 Sie, 2009   

napisałem przecież: to oczywiście wielkie uogólnienie


Cytat:
Publiczność każdego festiwalu punkowego możnaby określić "bandą pijaków".

na to też wpadłem, z tym że na festiwalu pankowym nie ma nikogo kogo Tym widziałby na stanowiskach rządowych, ani Mazowiecki nie przyjeżdża nas pogłaskać i pochwalić, ani Wałęsa sie nie wdzięczy "zwalczając pisiorów"
_________________
Si Deus nobiscum, quis contra nos?
 
dece


Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 88
Skąd: wlkp
Wysłany: Śro 05 Sie, 2009   

Mecenas napisał/a:
jesli tym krajem maja rządzić łudstokowicze jak chce Tym, to ja czarno widzę przyszłośc tego kraju


myślisz że w tym tłumie ponad 400.000 nie ma ludzi rozumnych,inteligentnych,ciekawych,myślących? Spotkałem i rozmawiałem z naprawdę ciekawymi osobami... No a po drugie jest tam o wiele więcej załogantów z prawdziwego zdarzenia niż na jakiejkolwiek imprezie pankowej w polsce... srać na jurka -trzeba wykorzystywać to że robi taki spęd z choćby jedną czy dwoma kapelami godnymi uwagi ! Za rok jade bez dwóch zdań a Ci co nie mają ochoty niech narzekają na kompie...
 
Szo

Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 304
Płeć:
Wysłany: Śro 05 Sie, 2009   

Cytat:
srać na jurka


Tylko że bez niego tego by nie było.


Cytat:
nie ma nikogo kogo Tym widziałby na stanowiskach rządowych, ani Mazowiecki nie przyjeżdża nas pogłaskać i pochwalić, ani Wałęsa sie nie wdzięczy "zwalczając pisiorów"


Kwestia formuły. Ja uważam że takie spotkania to fajne uzupełnienie festiwalu. Takie a nie inne zaproszone postacie są związane z obchodami 20-latki którą tak pogardzasz (tak, wiem że nazwę państwa zmieniono dopiero w następnym roku).

Owsiak zaprasza niewątpliwie osoby w pewnym stopniu podzielające jego poglądy. Normalka, i tak rozstrzał jest dość duży. a wątpię, żeby np. Jerzy Robert Nowak przyjął zaproszenie ;) Zresztą, co on by tam mógł powiedzieć? Ujawnić że Gabriel Fleszar to żyd?

no bardzo mi przykro, cóż poradzić, że u młodych ludzi w chwili obecnej w Polsce przeważają raczej liberalne postawy w różnych barwach? Rozumiem, że niektóre konserwy to przeraża, bo ci ludzie dorosną i doprowadzą kraj do upadku, hehe.


Cytat:
No a po drugie jest tam o wiele więcej załogantów z prawdziwego zdarzenia niż na jakiejkolwiek imprezie pankowej w polsce


Statystycznie, pewnie sporo, bo z całej Polski. Procentowo - na pewno mneij.
 
gooy


Dołączył: 12 Sty 2004
Posty: 1389
Skąd: Freistaat Sachsen
Płeć:
Wysłany: Czw 06 Sie, 2009   

dece napisał/a:
myślisz że w tym tłumie ponad 400.000 nie ma ludzi rozumnych,inteligentnych,ciekawych,myślących?

ale ludzie rozumni, inteligentni, ciekawi i myślący nigdy sie nie rwą do rządzenia.

Cytat:
Ujawnić że Gabriel Fleszar to żyd?

a nie jest :?: :shock:

Cytat:
cóż poradzić, że u młodych ludzi w chwili obecnej w Polsce przeważają raczej liberalne postawy w różnych barwach? Rozumiem, że niektóre konserwy to przeraż

a co z konserwatywno-liberalnymi konserwami :?: :wink:
_________________
Brains :!:
 
 
QkiZ


Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 1871
Skąd: WWa
Płeć:
Wysłany: Pią 07 Sie, 2009   

kampfhundnr1 napisał/a:
żeby księża nie krzyczeli z ambony że tam są same ćpuny narkomany i heroiniści oraz geje i sekty. Bo teraz Mazowiecki i Wałesa powiedzą że spotkali się ze wspaniałą młodzieżą .To dodaje Jurkowi prestiżu choć nie w moich oczach.

akurat ktoś się tym przejął że na łudstoku brudasy są.
kampfhundnr1 napisał/a:
p.s.Każdy katol i tak wie że Mazowiecki to żyd a Wałesa ruski agent.

:lol:
Szo napisał/a:
Ujawnić że Gabriel Fleszar to żyd?

a kto to :?:
_________________

 
Szo

Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 304
Płeć:
Wysłany: Sob 08 Sie, 2009   

Cytat:
a kto to ?


Przecież mówię, że żyd. Na tej samej liście żydów jest tez Gosia Andrzejewicz.
 
dece


Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 88
Skąd: wlkp
Wysłany: Nie 09 Sie, 2009   

Szo napisał/a:
Cytat:
a kto to ?


Przecież mówię, że żyd. Na tej samej liście żydów jest tez Gosia Andrzejewicz.


Lista RED WATCH jest pełna zaskakujących takich osesków... :D
 
Myrkull

Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 88
Wysłany: Nie 09 Sie, 2009   

Wymyślacie z tym politykowaniem. Trzeba pamiętać że na spotkaniu z Wałęsą jedni krzyczeli "Solidarność", a inni "Wałęsa dawaj moje sto milionów". A patrząc na jego odpowiedzi bardziej się chciało krzyczeć to drugie.
 
Szo

Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 304
Płeć:
Wysłany: Nie 09 Sie, 2009   

redwatch jest passe i no longer foxy!


http://www.polonica.net/L...anej_Polsce.htm
 
dece


Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 88
Skąd: wlkp
Wysłany: Nie 09 Sie, 2009   

Jacek Cygan -jest na tej liscie ... o cholera a tak lubie piosenki jego autorstwa! Żyd przez duże Ż !
chociaż nie do końca wierze by cygan mógł zostać żydem :D
 
Zwierz@k


Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 3938
Skąd: Szczecin...
Wysłany: Pon 10 Sie, 2009   

do tematu - bylem, zobaczylem shamów, najebałem się, wróciłem. koncert zajebisty, sam festiwal = psiurnia.
_________________
Want to fuck up, drop out, never trust a fucking hippie.
And for that matter don't trust anyone.
Quit school, don't work, livin' up your music to punk.
If I could do it so could anyone
 
 
Old Crewman

Dołączył: 30 Maj 2009
Posty: 270
Wysłany: Wto 14 Gru, 2010   

dece napisał/a:
Niemcy z sąsiednich namiotów chwalili koszty puszki że niby nie całe ojro a dla nich to żaden wydatek wiec w rocznice powstania warszawskiego jebliśmy ich akonto strat w ludności cywilnej na dwie palety tego złocistego płynu


Strasznie pierdolenie, akurat Niemcy to jedna z najbardziej spoko nacji na tym feście. Przygód z nimi miałem sporo i nawet jeden z nich wiózł mnie w kierunku stolicy Wielkopolski mimo iż trasa była dokładnie odwrotna od jego. Żenujące to jest zachowanie Polaków w stosunku do nich, albo nonsensowna agrecha (za wojnę, chuje!) albo płaczliwe sępienie siana. Dno.
 
SantaClaus


Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 587
Płeć:
Wysłany: Wto 14 Gru, 2010   

dobra z innej beczki, wiecie może czy Sham zagra w kraju jeszcze?
 
suchy693
Moderator


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 4114
Skąd: GROCHOW CROSS
Płeć:
Wysłany: Wto 14 Gru, 2010   

SantaClaus napisał/a:
dobra z innej beczki, wiecie może czy Sham zagra w kraju jeszcze?
ale co to za sham 69 jesli nie ma starego wokala :> jesli chodzi o nich a nie o co inszego?? :roll:
_________________
EL SEXO AS PURE MERDE!!!!!!!!!!!!!!
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 15