PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja


Poprzedni temat :: Następny temat
Liga Polska Sezon 08/09
Autor Wiadomość
Turio

Dołączył: 10 Kwi 2008
Posty: 220
Skąd: Warszawa
Płeć:
Wysłany: Nie 17 Sie, 2008   

kurwa to co się teraz z odrą dzieje to jest dopiero porażka ja pierdole i po chuja ja za cyfrę płacę.
 
Vróbel


Dołączył: 20 Cze 2004
Posty: 306
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Płeć:
Wysłany: Nie 17 Sie, 2008   

legia to porazka teraz jest niestety :x :x

lech pojdzie na mistrza
_________________
Co ja mam zrobic? nie lubie ludzi wiem o co chodzi nie lubie godzic sie na cos co mi nie podchodzi.Nie lubie nudzic mam w dupie i mnie nie obchodzi co mowia ludzie o mojej dupie i o lodzi ...kiedy mowie A barany mowia ...
 
 
Vróbel


Dołączył: 20 Cze 2004
Posty: 306
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Płeć:
Wysłany: Nie 24 Sie, 2008   

Legia 2:0 ! :twisted:

lech znowu 3 do przodu niezle graja :)
_________________
Co ja mam zrobic? nie lubie ludzi wiem o co chodzi nie lubie godzic sie na cos co mi nie podchodzi.Nie lubie nudzic mam w dupie i mnie nie obchodzi co mowia ludzie o mojej dupie i o lodzi ...kiedy mowie A barany mowia ...
 
 
szymon

Dołączył: 11 Sty 2005
Posty: 187
Skąd: Z domu
Płeć:
Wysłany: Pon 09 Mar, 2009   

Wszystko wskazuje na to że kolejorz w tym sezonie zdobędzie MP-chociaż osobiście wolałbym by pewna drużyna z Warszawy go zdobyła...ale z tym może być ciężko...
 
Ryszard

Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 1598
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Pon 09 Mar, 2009   

Może rozbiją się we Wrocławiu... :twisted:
_________________
nie umiemy się bawić w dyskotece
 
hanssolo


Dołączył: 27 Sty 2009
Posty: 65
Wysłany: Pon 27 Kwi, 2009   

Tu jeszcze nie pisałem...

Coz moge powiedziec o moim ukochanym klubie, może tyle ze po ostatnim meczu wyjzdowym z Polonia Bytom jestem prawie pewien ze spadniemy...

Pocieszam sie ze beda przynajmniej wesole wyjazd, np do Świnoujścia na Flote. Płynie się tam podobno promem... no i droga krotka zdaze sie z 5 razy nawalic i tylez razy wytrzezwiec
 
Biały


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 1227
Płeć:
Wysłany: Pią 29 Maj, 2009   

Ryszard napisał/a:
Może rozbiją się we Wrocławiu... :twisted:


Rysiu, dla czystej zemsty przypominam twoje słowa ;D

Ale z tym mistrzem to może być ciężko. Oczywiście życzę Kolejorzowi jak najlepiej, ale pewnie będzie to nieszczęsne drugie miejsce w tabeli :/
 
Ryszard

Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 1598
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Nie 31 Maj, 2009   

Biały, nie w tym to w następnym. :evil:

A tymczasem żegnaj Cracovio i oby żegnaj Arko. Wisła mistrz i podwójna feta w Krakowie, aż żałuję, że nie byłem na tym meczu. Generalnie w lidze wszystko na swoim miejscu, o.
_________________
nie umiemy się bawić w dyskotece
 
100% Hate


Dołączył: 01 Lis 2005
Posty: 412
Skąd: Gdańsk
Płeć:
Wysłany: Pon 01 Cze, 2009   

Ryszard napisał/a:
oby żegnaj Arko

Oby nie. Jak dla mnie pojedynki derbowe zawsze nadają kolorytu lidze.

Co do Wisły, to nigdy nie lubiłem tego klubu /zresztą wielu kibiców Lechii za nimi nie przepada, a zgoda wynika raczej z czysto praktycznych względów i gdyby nie Cracovia, to nie wiadomo jakby było...
 
Ryszard

Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 1598
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Czw 04 Cze, 2009   

http://sport.onet.pl/7433...,wiadomosc.html

Ale Cracovia i tak na pewno spadnie :x
_________________
nie umiemy się bawić w dyskotece
 
szymon

Dołączył: 11 Sty 2005
Posty: 187
Skąd: Z domu
Płeć:
Wysłany: Pon 08 Cze, 2009   

Cracovia co najwyżej może spaść z ekstraklasy poprzez baraże z Koroną Kielce (kibicowsko może być bardzo ciekawie bo w pazdzierniku ubiegłego roku Craxa podziękowała scyzorykom za zgodę i obie ekipy po raz pierwszy po zerwaniu zgody spotkają się)

I jedno muszę powiedzieć w PZPN są same chuje nie dali licencji LKSowi za brak normalnego budzetu podczas gdy Polonia Bytom i Ruch Chorzów od kilku miesięcy nie płacą piłkarzom pensji....

Ciekawi mnie co się stanie 10 czerwca czy Widzew zdegradują i zamiast po sportowym awansie do ekstraklasy znów będą musieli grać w 1 lidze czy też nic im nie zrobią i wtedy następnego dnia wszystkie kluby,których pzpn zdegradował z ligi (Arka,Zagłebie Lubin,Korona,Kszo,Górnik Lęczna) pozwą PZPN i zażądają wielomilionowego odszkodowania za to że nie grali w wyższej klasie rozgrywkowej przez co byli pozbawieni min funduszy od canal plus...życzę z całego serca by Widzewa nie spuścili a ten chuj Lato miał ze 100 milionów złotych do oddania!
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12