PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: nazik
Pon 06 Gru, 2010
Temat o wszystkim...
Autor Wiadomość
Browar
Gość
Wysłany: Czw 24 Kwi, 2008   

Stan,jak się okazało miał rację i to podwójną: w swoim i w Naszym przypadku :lol:


Nieja napisał/a:
ps. Bro, małe PW do Ciebie poleciało

Odleciało ;)
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Czw 24 Kwi, 2008   

Bro napisał/a:
Stan,jak się okazało miał rację i to podwójną: w swoim i w Naszym przypadku
Ja Anetę poznałem na koncercie, to się nie liczy. 8)
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
Aneta
kąśliwa żmija

Dołączyła: 02 Gru 2005
Posty: 2702
Skąd: Ohra
Płeć:
Wysłany: Czw 24 Kwi, 2008   

punka napisał/a:
o, dostałam ostrzeżenie :lol: :lol: :lol: za nic nie wnoszące posty m.in.-nie mogę sie oprzeć ze nie chodzi o to, tylko o antypatie Anety wobec mnie, bo bardzo dużo postów tutaj jest ,,nic nie wnoszących"i wcale nie moich-pani świeżo upieczona moderatorka poczuła władzę chyba-fajnie ci? :twisted:


tak - fajnie mi :lol:
dobrze wiesz o co chodzi, ja zlego dnia nie mialam
ale Ty najwidoczniej masz kazdy zły :lol:

dużo postow nic niw wnosi, ale Twoje stanowią 70% całości ...
 
Brodie


Dołączył: 09 Sty 2007
Posty: 143
Płeć:
Wysłany: Czw 24 Kwi, 2008   

przed chwila wrocilem z komendy. do dupyy
 
Mecenas
Mecewąsik


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 3699
Płeć:
Wysłany: Czw 24 Kwi, 2008   

Cytat:
W ukraińskich sklepach pojawiała się 40-cm lalka przedstawiająca Adolfa Hitlera. Plastikowy führer ma ruchome ręce i może zrobić gest "Heil Hitler". Poza samym Adolfem w sprzedaży są też dodatkowe gadżety: ubrania, czapki, medale, okulary. Lalka jest dostępna, mimo że wychwalanie nazistów jest zabronione na Ukrainie, gdzie z rąk hitlerowców zginęły miliony ludzi.

nazik przywieź mi taką
_________________
Si Deus nobiscum, quis contra nos?
 
Browar
Gość
Wysłany: Czw 24 Kwi, 2008   

Stanzberg napisał/a:
Ja Anetę poznałem na koncercie, to się nie liczy.

A ja Bake,jak przyjechła do WWA,do kumpeli. Czyli też się nie liczy :P

nazik - Ja też chcę taką lalkę,daj cyne ile to stoi 8)
 
Mecenas
Mecewąsik


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 3699
Płeć:
Wysłany: Czw 24 Kwi, 2008   

postawię se ją pod świętym obrazkiem i będę palił kadzidełka :D
_________________
Si Deus nobiscum, quis contra nos?
 
Browar
Gość
Wysłany: Czw 24 Kwi, 2008   

nazik napisał/a:
Wy poważnie mówicie?

Jak najbardziej poważnie :!: :twisted:

Wczoraj moja stara,po przeczytaniu tego infa o lalce powiedziała:
"Jakby w Polsce takie sprzedawali,to bym Ci kupiła" :lol:
 
magdalenik


Dołączyła: 14 Cze 2007
Posty: 1290
Płeć:
Wysłany: Czw 24 Kwi, 2008   

Cytat:
Jasne,masz rację. Neutral Jeśli to przyniosło by efekt,zamierzony... miniejszym mam nadzieję,że teraz jest wszystko jasne i "się poprawisz". Razz

tak,mozesz miec taka nadzieje :P
o jakie inne sprawy ci chodzi,nie wiem za bardzo,ale co do punki i anety,to naprawde komentarz byl zartobliwy(nie zalapales,przykro mi :wink: ),choc faktem jest,ze mnie np byloby milo gdyby mnie ktos w takiej sytuacji obronil :P ale ok-moderator sila wyzsza-nie bede sie wtracac-tylko ze idac tym tokiem rozumowania temat bany tez nie powinien miec miejsca.bo jesli ktos"z gory"tak zadecydowal,to po co sie ma ktos wpieprzac?czyz nie?:P


co do wywnetrzniania sie-wiesz,z jednej strony masz racje,nie powinnam. ...czasem emocje biora gore :P (choc to i tak tylko niewielki ulamek z tego co sie na codzien w moim zyciu dzieje,ale nie martw sie-nie mam zamiaru tu o tym pisac :wink: )a z drugiej-chyba zdajesz sobie sprawe ze sie mocno czepiasz w tej chwili(a podobno tylko o moje wpierdalanie sie ci chodzilo),bo wywnetrznian nie mojego autorstwa jest mnostwo... nie mowiac juz o twoich dialogach z baka.jak dla mnie-zenujace.przyklad nie wnoszenia nic swoimi postami ,tylko pierdolenie o glupotach na forum zamiast na gg czy czyms innym we dwoje. tak,wiem ze cie to zdenerwuje,ale pomysl-czyjes bledy widzisz a swoich nie.

co do sympatii,szacunku.ja nie oceniam ludzi po tak blahych sprawach jak posty.jesli ktos bedzie sie chcial ze mna spotkac,a wczesniej nie palalismy do siebie zbytnia wirtualna sympatia,to na pewno nie odmowie.wyrabianie sobie zdania o kims tylko na podstawie tego co pisze ,to wlasnie traktowanie forum zbyt powaznie.
Browar napisał/a:
Jak czytasz któryś z koleii felieton,jakiegoś tam gościa; poraz kolejny zgadzasz się z jego rozumowaniem i argumentacją,czy idziesz na wystawe malarstwa Picassa uważając jego prace za bardzo dobre,to nie szanujesz tych osób?

nie,moge sie jedynie z nim zgadzac lub dobrze oceniac jego tworczosc.pisales,ze na szacunek trzeba zasluzyc-tez tak sadze,tyle ze biore pod uwage mniej powierzchowne cechy.po prostu jesli kogos nie znam,nie ma mowy o wyzszych uczuciach :P



Browar napisał/a:
Mnie natomiast usilne pchanie się,w miejsce,w którym nas nie chcą/jesteśmy zbędni,

jesli tak piszesz,to za pewne masz informacje o innych osobach ktore mnie tu nie chca,wiec dobrze,postaram sie wiecej tajemniczych was nie denerwowac.bylabym jednak wdzieczna za
wyjasnienie jakie to,poza toba,osoby.

pozdrawiam,mimo wszytsko :)
 
 
gooy


Dołączył: 12 Sty 2004
Posty: 1389
Skąd: Freistaat Sachsen
Płeć:
Wysłany: Czw 24 Kwi, 2008   

Cytat:
W ukraińskich sklepach pojawiała się 40-cm lalka przedstawiająca Adolfa Hitlera. Plastikowy führer ma ruchome ręce i może zrobić gest "Heil Hitler". Poza samym Adolfem w sprzedaży są też dodatkowe gadżety: ubrania, czapki, medale, okulary. Lalka jest dostępna, mimo że wychwalanie nazistów jest zabronione na Ukrainie, gdzie z rąk hitlerowców zginęły miliony ludzi.

w eNeRDowie widzialem cos w tym stylu na flohmarkcie, ale smiesznie drogie to bylo. poza tym raczej nie hitler, bo mialo mundur SS :P
_________________
Brains :!:
 
 
Browar
Gość
Wysłany: Czw 24 Kwi, 2008   

magdalenik napisał/a:
tak,mozesz miec taka nadzieje

Dzięki 8)


magdalenik napisał/a:
.bo jesli ktos"z gory"tak zadecydowal,to po co sie ma ktos wpieprzac?czyz nie?

Właśnie od tego jest admin/moderator,żeby kulturalnie podziękować komuś kto nie pasuje/nie udolnie prowokuje itp etc ;)


magdalenik napisał/a:
co do wywnetrzniania sie-wiesz,z jednej strony masz racje,nie powinnam. ...czasem emocje biora gore (choc to i tak tylko niewielki ulamek z tego co sie na codzien w moim zyciu dzieje,ale nie martw sie-nie mam zamiaru tu o tym pisac )a z drugiej-chyba zdajesz sobie sprawe ze sie mocno czepiasz w tej chwili(a podobno tylko o moje wpierdalanie sie ci chodzilo),bo wywnetrznian nie mojego autorstwa jest mnostwo...

Nie napisałem,że tylko o Twoje wywewnętrznianie mi chodzi. :wink:


magdalenik napisał/a:
. nie mowiac juz o twoich dialogach z baka.jak dla mnie-zenujace.przyklad nie wnoszenia nic swoimi postami ,tylko pierdolenie o glupotach na forum zamiast na gg czy czyms innym we dwoje.

Cóż,przykro mi. Widać żadni z Nas intelygenci :lol:
Twoje zażenowanie wynika z treści,czy też samego suchego faktu takowych? Jednak zobacz sama,kiedy ostatnio natknęłaś się na taki "publiczny dialog" ? W jednym przyznam Ci racje,to jest nie halo dla reszty,jak nie wie o co chodzi.

magdalenik napisał/a:
ak,wiem ze cie to zdenerwuje,ale pomysl-czyjes bledy widzisz a swoich nie.

Jak udało Ci się, mam nadziej wywnioskować,z powyższego: nie zdenerwowałaś. Ale opisałaś sutuacje przeszłe,natomiast pisząc "swoją pretensję" do Ciebie poruszyłem kwestię teraźniejsza,czy wręcz stałą :lol:

magdalenik napisał/a:
wyrabianie sobie zdania o kims tylko na podstawie tego co pisze ,to wlasnie traktowanie forum zbyt powaznie.

I tak i nie. Jakoś nie uwieże,żebym miał o czym rozmawiać w "realu" z Alfą,czy też np. Sami. :|


magdalenik napisał/a:
nie,moge sie jedynie z nim zgadzac lub dobrze oceniac jego tworczosc

No i w tej kwestii się nie zgodzimy.


magdalenik napisał/a:
pisales,ze na szacunek trzeba zasluzyc-tez tak sadze,tyle ze biore pod uwage mniej powierzchowne cechy

Ty bierzesz mniej powierzchowne,a ja wszystkie jakie uda mi się dostrzec.


magdalenik napisał/a:
jesli tak piszesz,to za pewne masz informacje o innych osobach ktore mnie tu nie chca,wiec dobrze,postaram sie wiecej tajemniczych was nie denerwowac.bylabym jednak wdzieczna za
wyjasnienie jakie to,poza toba,osoby.

Kobieto,to była przenośnia :roll:
Przecież nikt Cię nie woła "Chodź Magda, chodź. WYPIERDALAJ!" - mam nadzieję ;) .

Liczba mnoga ma to do siębię,że można jej użyć reprezentując stanowisko więcej niż jednej osoby. Zakładając hipotetycznie,że jedną znich jestem ja,to domyśl się kto jest tą drugą. Ot,cała filozofia. Ps. Wystarczy przecież zobaczyć,jak się ludzie odnoszą do danej osoby,żeby wiedzieć,czy jest "chciana" tam czy też nie. :roll: :wink:

magdalenik napisał/a:
pozdrawiam,mimo wszytsko
 
Ryszard

Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 1598
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Czw 24 Kwi, 2008   

ja pierdole
ustawcie sie na walke w kisielu
_________________
nie umiemy się bawić w dyskotece
 
Aneta
kąśliwa żmija

Dołączyła: 02 Gru 2005
Posty: 2702
Skąd: Ohra
Płeć:
Wysłany: Czw 24 Kwi, 2008   

Browar - ciachaj posty, ciachaj :twisted:

--

co do fot:

Cytat:
[Pon 14:03] RzYq: http://patrz.pl/zdjecia/pierwsza-zasada-punk-rocka


pierwsze skojarzenie ? >>> nazik :lol:
 
aurelia

Dołączyła: 18 Kwi 2008
Posty: 53
Skąd: Poznań
Płeć:
Wysłany: Czw 24 Kwi, 2008   

ja od dzisiaj mam wakacje :D ruszam w Polske :twisted:
 
Ryszard

Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 1598
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Czw 24 Kwi, 2008   

aurelia napisał/a:
ja od dzisiaj mam wakacje :D ruszam w Polske :twisted:

wpadaj do Wro
_________________
nie umiemy się bawić w dyskotece
 
Brodie


Dołączył: 09 Sty 2007
Posty: 143
Płeć:
Wysłany: Czw 24 Kwi, 2008   

nazik bylem na zeznaniach bo ... a dlugo by gadac. ziomek sie srał dostał wpierdol i zgłosił na policje że go pobili :twisted:
 
Brodie


Dołączył: 09 Sty 2007
Posty: 143
Płeć:
Wysłany: Czw 24 Kwi, 2008   

ale tu ziomek uderzyl moja siostre i dlatego dostal od jej chlopaka wiec chyba ma to jakies znaczenie
 
Zwierz@k


Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 3938
Skąd: Szczecin...
Wysłany: Czw 24 Kwi, 2008   

panki - jutro jeden z ważniejszych dni w moim życu, ktory zadecyduje o moim poniekąd życiu. Trzymajcie kciuki żeby plan się udął, a kto wierzy, niech ie pomodli!
_________________
Want to fuck up, drop out, never trust a fucking hippie.
And for that matter don't trust anyone.
Quit school, don't work, livin' up your music to punk.
If I could do it so could anyone
 
 
punka


Dołączyła: 10 Lut 2008
Posty: 200
Skąd: Lublin
Płeć:
Wysłany: Pią 25 Kwi, 2008   

Aneta napisał/a:
dobrze wiesz o co chodzi, ja zlego dnia nie mialam
ale Ty najwidoczniej masz kazdy zły

nieprawda, jestem pozytywna osoba raczej i złe dni miewam rzadko-po prostu nie lubię traktowania z góry
Aneta napisał/a:
dużo postów nic niw wnosi, ale Twoje stanowią 70% całości ...

taka hipoteza jest wygodna, tyle ze jest nieprawda.Pytanie: zrobiłam coś konkretnego, co cię wyprowadziło z równowagi, ze tak sie czepiasz?
 
Kamyla


Dołączyła: 19 Sty 2008
Posty: 596
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Pią 25 Kwi, 2008   

Jeśli uznamy, że jestem pankiem to wstałam idę do szkoły na jedną lekcję a później kontynuuję chorowanie :P
 
 
Kamyla


Dołączyła: 19 Sty 2008
Posty: 596
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Pią 25 Kwi, 2008   

nazik napisał/a:
Panki nie chodzą do szkoły.

to nie jestem....uf 8)
 
 
Aneta
kąśliwa żmija

Dołączyła: 02 Gru 2005
Posty: 2702
Skąd: Ohra
Płeć:
Wysłany: Pią 25 Kwi, 2008   

Cytat:
taka hipoteza jest wygodna, tyle ze jest nieprawda.Pytanie: zrobiłam coś konkretnego, co cię wyprowadziło z równowagi, ze tak sie czepiasz?



ty chyba nie wiesz co to znaczy sie czepiac :lol:

dlugo bedziesz sie jeszcze żalić i skarżyć ?
 
Browar
Gość
Wysłany: Pią 25 Kwi, 2008   

nie wspomniałaś o skomleniu :lol:
 
aurelia

Dołączyła: 18 Kwi 2008
Posty: 53
Skąd: Poznań
Płeć:
Wysłany: Pią 25 Kwi, 2008   

Ryszard napisał/a:
wpadaj do Wro

we wro też będę jakoś w połowie maja ;)
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Pią 25 Kwi, 2008   

Aneta napisał/a:
Cytat:
taka hipoteza jest wygodna, tyle ze jest nieprawda.Pytanie: zrobiłam coś konkretnego, co cię wyprowadziło z równowagi, ze tak sie czepiasz?

ty chyba nie wiesz co to znaczy sie czepiac :lol:
dlugo bedziesz sie jeszcze żalić i skarżyć ?


Wstrętna, niedobra, zła Anecia! Odczep się od nashej punechki!!!

Jesteś zła, zła, zła dzieffczynka, ale i tak cie kofam!! :kiss:
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,34 sekundy. Zapytań do SQL: 13