PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja

Poprzedni temat :: Następny temat
Reedycje Pary Wino
Autor Wiadomość
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Czw 10 Gru, 2009   

[/quote]
Nikodem15 is back! napisał/a:
Fruwają, fruwają, w bulgoczących mp3 zgranych z podniszczonych kaset...
No ja ze swojej strony zrobię wszystko ale tak jak powiedziałem nie ustąpię kosztem jakości całokształtu. W końcu kryzys minie. Zresztą nie wykluczone, że wydam ją sam baaaaaaaaaaaaaaaardzo małym nakładem np. 300 szt. i będę je gonił tylko na koncertach ale nie obiecuję.
 
Slayer

Dołączył: 09 Lut 2008
Posty: 71
Wysłany: Czw 10 Gru, 2009   

Ja bym nawet kupił przegrywane na domowym CD materiały Pary Wino na najtańszych CD :D . Nikomu nie udostępnię takiej kopii - obiecuję :twisted: Twój pomysł 300 sztuk mi się podoba. Jakbyś to jeszcze połączył z jakąś większą książeczką to było by zacnie. Trzeba by było wcześniej jednak wybadać rynek, bo kilku ludków z forum to za mało- dokładać do interesu przecież nie będziesz.

PS- jak chcesz zrobić Bonus, to może zrobić coś na kształt "Pre-Order" np. kupujesz płytę, a w środku z góry zapłacony bilet na koncert ważny np. rok od wypuszczenia płyty w dowolnym miejscu Polski?

PS2- ktoś z konsolety nagrywa podczas koncertów? O ile mi wiadomo- jedyna koncertowa wersja twojego koncertu to pirat z Jarocina 1994. Może by podobny temu materiał udostępnić, choćby po symbolicznej opłacie?
 
 
Nikodem15 is back!

Dołączył: 11 Mar 2009
Posty: 274
Płeć:
Wysłany: Czw 10 Gru, 2009   

Ponoć na stronie mają być nagrania live niedługo.

Na razie są z próby. Kiedyś była też próba z 2006, ale niekompletna i tylko w 128 kbps (bleee). Para, nie możnaby tego jeszcze raz udostępnić w 320 kbps i może całe?
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Pią 11 Gru, 2009   

Nikodem15 is back! napisał/a:
Ponoć na stronie mają być nagrania live niedługo.
W dobie youtube to nie ma sensu. Jesteście szybsi :lol:

A'propos youtube taka ciekawostka dla konesera punkrocka :lol: Na mój koncert w Częstochowie przyszedł mój długoletni przyjaciel sławetny Magilla. Tak, tak to ten wokal z prze legendarnych ZWŁOK (1980-1982), któremu dwa lata temu poświęcono i dedykowano książkę "Nie będę wisiał ukrzyżowany". Magilla nie wytrzymał i w końcówce koncertu wlazł mi na scenę i coś tam próbowaliśmy razem zgrać . Za kilka dni (może jutro) pojawi się link do filmiku na mojej stronie w temacie "video". Tzn. to się będzie nazywać koncert z Częstochowy.

Nikodem15 is back! napisał/a:
Kiedyś była też próba z 2006, ale niekompletna i tylko w 128 kbps (bleee). Para, nie możnaby tego jeszcze raz udostępnić w 320 kbps i może całe?
Załatwione ale po nowy roku.
 
Slayer

Dołączył: 09 Lut 2008
Posty: 71
Wysłany: Sob 06 Lut, 2010   

Dzięki Para Wino za nagrania z prób w dziale MP3. Full profesjonalizm (próba z 2009), można tego posłuchać- poziom wyższy niż nagrania bonusowe (stare numery Yanko) do ostatniej płyty. Na dobrą sprawę nie trudno by było zrobić z tego płytę Live- zwołać ".....klakierów, wszystko po to, żeby na tym samym materiale zarobić co najmniej dwa razy" :rotfl: ;) Ziarno oparzył się pod koniec papierosem? :faja: :roll:
Szczególnie cieszę się z nagrań z Jarocina 1994- kopia, którą posiadałem była ze zjechanej kasety, do tego chyba dyktafonem nagrywana. Ekstra!

Para Wino- czyżby szykowała się nowa płyta? :)
Premierowy kawałek, jak na garażówę bardzo łatwo wpadający w ucho z dobrym riffem, tylko prawie nie rozumiem tekstu ;) Sam sposób aranżacji wokalu też wymowny. Nie mogę się doczekać wersji studyjnej! Po przesłuchaniu ze 30 razy nic nie znudziła się :) Moim zdaniem "rzucanie mięchem" lepiej wychodzi dla Pary Wino, niż komukolwiek na polskiej scenie muzycznej.

Drugi kawałek już słabszy. Jest okrutnie prosty rytmicznie, muzycznie i tekstowo. Prosta, prawie pacyfistyczna "potupaja" trochę w stylu wczesnego Yanko - posłuchać parę razy można.

Ojciec dyrektor- oj, to lubię! Agresywny, dosyć ciężko zagrany utwór- w stylu ostatniej płyty. Świetny!!! Na dobrym sprzęcie audio nie słychać specjalnie, że to amatorskie nagranie- zbliżone do kasety stereo.

Para- dawaj preorder-a!!! :shock:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12