PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja


Poprzedni temat :: Następny temat
OFICJALNA STrONA PARY WINO
Autor Wiadomość
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Pią 25 Lis, 2005   

Anonymous napisał/a:
WITAM PARĘ ZRÓBMY JAKĄŚ IMPREZĘ NA ODWET TYM CO CHCĄ NAM PRZESZKODZIDZIĆ , WIESZ O CO CHODZI , DAMY RADĘ , WÓDA , I STARCZY POZDRAWIAM RZĘSA
Pisz na PW. Pzdr.
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Śro 01 Mar, 2006   

Nie obiecuję, że w najbliższą niedzielę poczatujemy u mnie, bo wcięło mojego czata i nie potrafię go zlokalizować, ale postaram się.
 
szymon

Dołączył: 11 Sty 2005
Posty: 187
Skąd: Z domu
Płeć:
Wysłany: Wto 07 Mar, 2006   

Para wrzuciłbys na strone jakies nowe rzeczy na swa stronke jakies nowe foty-moze jakis wywiadzik,mp3 cos to by tchneło zycie w ta strone
 
Sindo

Dołączył: 25 Wrz 2005
Posty: 32
Skąd: Wołów
Wysłany: Wto 07 Mar, 2006   

szymon napisał/a:
Para wrzuciłbys na strone jakies nowe rzeczy na swa stronke jakies nowe foty-moze jakis wywiadzik,mp3 cos to by tchneło zycie w ta strone
Szymon wyjąłeś mi to z ust :D
 
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Nie 26 Mar, 2006   

szymon napisał/a:
Para wrzuciłbys na strone jakies nowe rzeczy na swa stronke jakies nowe foty-moze jakis wywiadzik,mp3 cos to by tchneło zycie w ta strone
Nie mam czasu ale pomyślę o tym. Dzięki za słuszną uwagę.
Anonymous napisał/a:
RZĘSA WITA PARE MAM PROŚBĘ ZPODAJ WETERANOWI JAKIEŚ PRED SEDESOWE WYNALAZKI CZY CUŚ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A konkretnie? Ostatnio często mnie odwiedza Mirek Chachulski i nawet dzisiaj odsłuchiwaliśmy swoje nagrania sprzed blisko 20-stu lat (np. "Anarchistów" ale to drażliwy dla niektórych temat). Poza tym umówiliśmy się na pojutrze na próbę, bo Mirek molestuje mnie od jakiegoś czasu o zreaktywowanie YANKO, więc po próbie poprzypominam sobie więcej naszych nagrań i gdzie je spróbować odszukać i odzyskać. Mamy dużo swoich nagrań w archiwach naszej lokalnej TV i w TV Poznań. Może coś odzyskamy. No i jeszcze próbujemy zlokalizować swój występ z festiwalu Opolskiego w 1988 roku. No oczywiście mam swoje nagrania jeszcze z EXCESSEM ale nie mogę ich rozpowszechniać bo pewne wydawnictwo ma na nie chrapkę.
 
Nikodem15

Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 336
Skąd: stąd
Płeć:
Wysłany: Pon 27 Mar, 2006   

Para podzielisz się Yankiem?
_________________

www.dr.hackenbush.vn.pl - oficjalna strona dotycząca zespołu Dr. Hackenbush, duetu Fred Standart & William Kox i innych przejawów działalności artystycznej Andrzeja "Zmory" Rdułtowskiego
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Pon 27 Mar, 2006   

Nikodem15 napisał/a:
Para podzielisz się Yankiem?
"Anarchistów" już masz :mrgreen: wiernie ich Sedes odegrał :mrgreen: ale jak chcesz te nasze jeszcze YANKOWE dla porównania to nie ma problemu poza jednym: nikt z moich znajomych nie ma już DAT-a. Jedynie u Tomka Ryłki korzystam z tego urządzenia ale teraz nie wybieram się do niego. W każdym bądź razie już dzisiaj obiecuję Ci "Anarchistów" z 1987 roku i już dzisiaj obiecuję Ci pierwszorzędną zabawę w porównania :mrgreen: Mirka pewnie po wokalu odróżnisz ode mnie i Młodego.
 
szymon

Dołączył: 11 Sty 2005
Posty: 187
Skąd: Z domu
Płeć:
Wysłany: Śro 24 Maj, 2006   

Chcialbym by na twej stronie znalazł sie cały twoj koncert z Gdanska z 1998 roku-czesc kawalkow z niego jest na 2 cd dolaczonym do reedycji ''w dupe...''poza tym przydałyby sie jakies nowe fotki...dzieki za nowe mp 3...
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Śro 24 Maj, 2006   

szymon napisał/a:
Chcialbym by na twej stronie znalazł sie cały twoj koncert
No nie przesadzaj. To nie ma sensu. Może kiedyś takie różne starocie zdecyduję się porozsyłać w necie na zasadzie "poczty pantoflowej" ale to tylko "może", bo nie widzę w tym sensu. Ja mam od zajebania takich różnych swoich nagrań (kilometry taśm dosłownie) i zrzucać to wszystko w neta? Jak sobie wyobrażasz, że dany kawałek będzie z 10-ciu różnych okazji podczas których został nagrany? Nie chcę dublować tytułów więc zamieszczam na str. tylko te, które uznaję za najatrakcyjniejsze wersje.
 
Nikodem15

Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 336
Skąd: stąd
Płeć:
Wysłany: Śro 24 Maj, 2006   

Ja bym jednak optował za umieszczeniem jakiegoś fajnego, szczególnwgo koncertu na stronie w całości.
_________________

www.dr.hackenbush.vn.pl - oficjalna strona dotycząca zespołu Dr. Hackenbush, duetu Fred Standart & William Kox i innych przejawów działalności artystycznej Andrzeja "Zmory" Rdułtowskiego
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Wto 06 Cze, 2006   

napisał/a:
Ja bym jednak optował za umieszczeniem jakiegoś fajnego, szczególnwgo koncertu na stronie w całości.
Nie chcę. No może "Jarocin '94"? Ale to napewno jeszcze nie teraz.
 
Nikodem15

Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 336
Skąd: stąd
Płeć:
Wysłany: Śro 07 Cze, 2006   

Para Wino napisał/a:
Nie chcę

Ale my chcemy.
_________________

www.dr.hackenbush.vn.pl - oficjalna strona dotycząca zespołu Dr. Hackenbush, duetu Fred Standart & William Kox i innych przejawów działalności artystycznej Andrzeja "Zmory" Rdułtowskiego
 
szymon

Dołączył: 11 Sty 2005
Posty: 187
Skąd: Z domu
Płeć:
Wysłany: Wto 01 Sie, 2006   

Dosłownie przed chwilą odkryłem na stronie pary w dziale mp 3 jeden starszy utwor pary(ja idę sam) -ciekawa jest tam dopiska "Nagrano podczas próby zespołu dla potrzeb albumu "Gratest Szit", który ukaże się po masteringu pod koniec 2006 roku nakładem MTJ RECORDS. Próba odbyła się w dniach 09 i 10 czerwca 2006 ."
 
gilka


Dołączyła: 13 Lis 2005
Posty: 143
Skąd: Malbork
Płeć:
Wysłany: Pią 04 Sie, 2006   

szymon napisał/a:
odkryłem



sam??? :roll:

tu nie ma ironii, ja tylko domagam się by mnie uwzględniono, że pomogłam przy odkrywaniu :lol: :lol: :lol:
 
 
szymon

Dołączył: 11 Sty 2005
Posty: 187
Skąd: Z domu
Płeć:
Wysłany: Sob 11 Lis, 2006   

Jest nowa stronka moze czas na nowe artykuły,mp 3.W dziale dyskografia trzeba wspomniec o reedycji bandit rockin...Fajnie ze jest nowa szata graficzna ale nie liczac ksiegi gosci ta strona jest ''martwa''nie ma nic nowego na niej...
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Wto 21 Lis, 2006   

szymon napisał/a:
Jest nowa stronka moze czas na nowe artykuły,mp 3.W dziale dyskografia trzeba wspomniec o reedycji bandit rockin...Fajnie ze jest nowa szata graficzna ale nie liczac ksiegi gosci ta strona jest ''martwa''nie ma nic nowego na niej...
Ta strona poprostu nie działa, bo nie została skończona. Mam prośbę, żebyście zamiast kierować pretensje na mojego e-maila skierowali je bezpośrednio do webmastera, bo ja już nie mam do niego siły: piotrasg77@o2.pl Jak Piotr skończy str. to mam już dla niego spoooooooooooooooro nowych materiałów: aktualne MP3, aktualne foty obecnego składu zespołu etc.
 
szymon

Dołączył: 11 Sty 2005
Posty: 187
Skąd: Z domu
Płeć:
Wysłany: Sob 24 Mar, 2007   

Para mineło 4 miechy a stronka nadal jest w takim stanie jak była wczesniej...

Ja nie wiem po jaką cholerkę była ona zmieniona-Piotr ma swe konto na punkserwisie i w grudniu mi odpisal na pw ze nic nie moze zrobic bo to wina domeny Prv....

No i dupa aktualnych mp 3 nie dostaniemy-masz moze para jakies inne wyjście z tej sytuacji?

Nawet na ksiedze nie moge wpisać sie-jedni mają wiecej szczescia niz ja bo 2 wpisy na miesiac jakos udaje im sie na niej zamieścić....
 
Rocky

Dołączył: 16 Lis 2003
Posty: 23
Płeć:
Wysłany: Śro 25 Kwi, 2007   

hej :D

Mam w planach w przyszłym tygodniu wziąść się za stronkę.

Para podsyłaj materiały co masz, to ślij na maila.

Z tym podobnego tematu ostatnio się zajmowałem stroną Misfits,
kto chce zobaczyć zapraszam: www.misfits.pl

pozdro.
_________________
https://filmowy.pl
 
Machnaś

Dołączył: 06 Lis 2006
Posty: 38
Wysłany: Śro 25 Kwi, 2007   

No to Skończ Waść i Wstydu Oszczędź
-------------------------------------------------------------------------------------
'Chciałbym ci to dać ale nie wiem skąd to brać ''
 
szymon

Dołączył: 11 Sty 2005
Posty: 187
Skąd: Z domu
Płeć:
Wysłany: Pon 21 Maj, 2007   

Piotrze minąl miesiąc i co?
Nadal pierwszych 13 kawałków na stronce nie można ściagnąć?
Po co było w pazdzierniku zmieniać ;;starą'' stronkę chociaż wszystko na niej chodziło-a tak to jest teraz taka rozgrzebana jak roboty drogowe....
 
gilka


Dołączyła: 13 Lis 2005
Posty: 143
Skąd: Malbork
Płeć:
Wysłany: Pon 21 Maj, 2007   

szymon napisał/a:
rozgrzebana jak roboty drogowe....


szczególnie te, które mijam po drodze do pracy :evil: straszna rzecz takie roboty...
Piotras jak nie chce Ci sie kończyć tej strony to daj znać jakoś się dogadamy czy jak :P :wink: możemy pomóc w chwili wolnej :mrgreen:
_________________
www.reks.malbork.pl
 
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Śro 28 Lis, 2007   

Rocky napisał/a:
Para podsyłaj materiały co masz, to ślij na maila.
Materiały (aktualności) od tygodni wysyłam Ci i lipa Kolego :wink:
 
Sindo

Dołączył: 25 Wrz 2005
Posty: 32
Skąd: Wołów
Wysłany: Śro 28 Lis, 2007   

Para Wino napisał/a:
Materiały (aktualności) od tygodni wysyłam Ci i lipa Kolego :wink:

Para, mi tez mozesz cos wyslac :lol:

ładnie zaszalałes na forum :D
 
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Pią 29 Lut, 2008   

Sindo napisał/a:
ładnie zaszalałes na forum :D
Czasami wypada :lol:
 
Rocky

Dołączył: 16 Lis 2003
Posty: 23
Płeć:
Wysłany: Sob 03 Maj, 2008   

8)
_________________
https://filmowy.pl
Ostatnio zmieniony przez Rocky Pią 15 Sty, 2010, w całości zmieniany 1 raz  
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12