PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: QkiZ
Sob 30 Sty, 2010
Na kogo zagłosujesz?!

Na kogo zagłosujesz?
PiS
10%
 10%  [ 7 ]
PO
15%
 15%  [ 11 ]
Samoobrona
1%
 1%  [ 1 ]
LPR
0%
 0%  [ 0 ]
LiD
8%
 8%  [ 6 ]
PSL
0%
 0%  [ 0 ]
SLD
1%
 1%  [ 1 ]
A niech wszyscy spierdalają ;)
43%
 43%  [ 30 ]
UPR
18%
 18%  [ 13 ]
Głosowań: 0
Wszystkich Głosów: 69

Autor Wiadomość
n.
Gość
Wysłany: Wto 02 Paź, 2007   

Cytat:
dzisiejszy news, reżimowa telewizja TVPis boi się UPR jak ognia


w to, ze tvp ulatwiac im drogi nie bedzie nie watpie, aczkolwiek podejrzewam, ze ten caly strach to interpretacja /zreszta mocno naciagna/ glownych zainteresowanych. staraja sie w ten czy inny sposob narobic wokol siebie szumu... jak zreszta kazdy.
 
MS
Ajbi


Dołączył: 16 Gru 2003
Posty: 340
Skąd: Wroclaw
Płeć:
Wysłany: Śro 03 Paź, 2007   

Jasne, ze TV nie ma prawa ingerowac, jakiego reprezentanta partia chce wyslac. Zapraszaja reprezentanta LPR, reprezentant LPR (choc nie z LPR) przychodzi i tyle.
Z drugiej jednak strony sojusz UPRu z LPRem jest w ogole egzotyczny. Jak by na to nie patrzec, JKM pogladow moherow nie reprezentuje.
Cos podejrzewam, ze ktorys z innych politykow uczestniczacych w programie sobie takiego dyskutanta nie zyczyl, stad i cale zamieszanie. A ktora partia ma ostatni swietne "przelozenie" na TVP, to juz kazdy wie. Ostatnio nawet zablokowali material o "wyczynach" jednego ze swoich dosc znanych poslow.
_________________
Przecietny miesiac w pracy ma jedna zalete i 20 wad.
 
rozwal-
Gość
Wysłany: Sob 06 Paź, 2007   

wygra pis :(
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Sob 06 Paź, 2007   

rozwal- napisał/a:
wygra pis


:D
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
maciek333


Dołączył: 27 Lut 2005
Posty: 197
Skąd: dziki wschód!
Płeć:
Wysłany: Sob 06 Paź, 2007   

upps to w sumei niepotrzebnie zakładalem nowy temat skoro tutaj jest jak ktoremus z modow sie chce to neich skasuje teamt i przekopiuje moj post tutaj
_________________
black punx hate western lifestyle
 
 
jaś
Gość
Wysłany: Sob 06 Paź, 2007   

MS napisał/a:
Ostatnio nawet zablokowali material o "wyczynach" jednego ze swoich dosc znanych poslow.


Marek, nie baw się enigmę, tylko pisz kogo...
 
n.
Gość
Wysłany: Sob 06 Paź, 2007   

Stanzberg napisał/a:
rozwal- napisał/a:
wygra pis


:D


wiem, ze prowokujesz ale to bynajmniej nie nastraja pozytywnie... zapowiadaja sie kolejna lata rzadow malych ludzi z duzymi komplexami, z umacnianiem socjalizmu, jedynego slusznego swiatopogladu i leczeniem problemow spoleczenstwa zaostrzeniem sankcji prawnych.
 
rozwal_
Gość
Wysłany: Sob 06 Paź, 2007   

najter to idz na wybory i zaglosuj na po :-) :wink: nie glosujesz - nie narzekasz 8)
 
n.
Gość
Wysłany: Sob 06 Paź, 2007   

dlaczego nie? niezaleznie od tego czy pojde czy nie i od tego kto wygra, konsekwencje beda mnie dotyczyc - narzekanie to moje swiete prawo, a na narzucony ogornie uklad, ktory mi nie odpowiada jedyna sensowna odpowiedzia jest bojkot. poza tym w razie czego glosowalbym predzej na lid, z ktorym i tak miejscami mocno sie nie zgadzam... wiem, wg twojej logiki powinienem zalozyc wlasna partie ;)
 
n.
Gość
Wysłany: Sob 06 Paź, 2007   

a tu jednoosobowa horda zwolennikow korwina :lol:

http://pl.youtube.com/watch?v=6zxyP74y4Zk

a tu jeszcze maly edit:

Cytat:
W rozmowie z dziennikarzami "Newsweeka", przeprowadzonej tuż przed kluczowymi debatami z Kwaśniewskim i Kaczyńskim, przewodniczący Platformy kreśli swój polityczny plan na pierwsze miesiące rządzenia. Bo to, że PO wygra wybory i będzie tworzyć rząd, jest dla Tuska pewne. Z kim? Tusk dopuszcza zarówno rządy z PiS, jak i LiD.


czyli idz pan w chuj z po - prawdopodobnie to co nie udalo sie 2 lata wczesniej bedzie mialo miejsce teraz... coz, skandynawia jest calkiem ladna... ;)
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Sob 06 Paź, 2007   

suicide punk napisał/a:
Stanzberg napisał/a:
rozwal- napisał/a:
wygra pis

:D

wiem, ze prowokujesz ale to bynajmniej nie nastraja pozytywnie... zapowiadaja sie kolejna lata rzadow malych ludzi z duzymi komplexami, z umacnianiem socjalizmu, jedynego slusznego swiatopogladu i leczeniem problemow spoleczenstwa zaostrzeniem sankcji prawnych.


Powiem Ci jedno: ostanie 2 lata mojego życia były najlepsze w historii, ze względu na tysiąc aspektów.
Nie zagłosuję na PiS z kilku powodów, ale zgodzę się z nimi w kilku kwestiach: np. takiej, że retoryka ich przeciwników nosi znamiona chorobliwej paranoi.
I Ty również dajesz się na to nabrać.
Zmienilo się coś w Twoim życiu na gorsze w trakcie rządów bliźniaków? Nie sądzę.
Życzyłem im źle od dnia poprzedniego zwycięstwa, ale udowodnili, że się do czegoś nadają; udało im się nakłonić mnie do zmiany zdania, co bywa niełatwe. ;)
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
n.
Gość
Wysłany: Sob 06 Paź, 2007   

Stanzberg napisał/a:
Zmienilo się coś w Twoim życiu na gorsze w trakcie rządów bliźniaków? Nie sądzę.


owszem, mialem okazje zostac przestepca za cos co nie powinno byc w ogole brane pod uwage w kwestii odpowiedzialnosci karnej, i niesamowicie ciesze sie, ze liceum mam juz za soba... moi rodziciele jako pracownicy sluzby zdrowia rowniez odczuli ich dzialalnosc i stosunek "partii ludzi normalnych" do czlowieka, szczegolnie wyksztalconego, pracujacego za smieszne grosze.

2 ostatnie lata byly dla mnie calkiem przyjemne, ale bynajmniej nie ze wzgledu na ich rzady. paranoiczna retoryka i pranie mozgow jest czyms, co obserwuje przede wszystkim z ich strony - chociaz inni tez sa niezli. na nic nie dalem sie nabrac - wspolczuje natomiast tym, ktorzy to zrobili ufajac im, i sobie, ze musze wspolcierpiec. praktycznie wszystkie dokonania jakie sobie przypisuja nie naleza do nich - budowe drog finansuje przede wszystkim unia, bezrobocie spada razem z liczba ludnosci, przyrost gospodarczy rowniez nie nalezy do zaslug tych socjaluchow, ktorzy skutecznie potrafia jedynie obsadzac wszelkie stanowiska swoimi i polowac na czarownice za publiczne pieniadze, co dla tego normalnego czlowieka nie oznacza w praktyce nic... no, moze 'tanie' igrzyska i stworzenie falszywego poczucia sprawiedliwosci wobec jednej, niewygodnej strony zlodziei. polityka oczerniania, propagowania roszczeniowej mentalnosci, siania nieufnosci i nienawisci najbiedniejszych wobec tych ktorym cokolwiek sie w zyciu udalo i ciaglego mamienia wypaczonymi pojeciami, jak to nie jest dzieki nim lepiej... swiatopogladowo prezentuja soba praktycznie wszystko czemu sie od zawsze sprzeciwiam, w wielu kwestiach pokazali jakie maja pojecie o rzeczach, ktorych tak gorliwie zakazuja, dla mnie wystarczy. a ich rownosc wszystkich wobec prawa najlepiej pokazuje przyklad rydzyka :lol:

Cytat:
Życzyłem im źle od dnia poprzedniego zwycięstwa, ale udowodnili, że się do czegoś nadają; udało im się nakłonić mnie do zmiany zdania, co bywa niełatwe. ;)


nie mam pojecia do czego sie nadaja, ale na pewno do niczego co pozwoliloby mi na podobne wnioski. zycze im coraz gorzej wraz z rozwojem ich kariery, ale niestety moje zyczenia maja male przelozenie na rzeczywistosc :P glosowal nie bede na nikogo - nie odpowiada mi ten mechanizm, nie odpowiada mi zadna opcja, a cala ta otoczka towarzyszaca wyborom i bzdury ktore gadaja kolejni przedstawiciele poszczegolnych partii mowia same za siebie. that's all.

ps. zrobilem sobie wczoraj jakis test na kogo powinienem glosowac, pis byl na szarym koncu z 20% zgodnoscia.
 
no country

Dołączyła: 25 Mar 2006
Posty: 66
Skąd: Głogów
Płeć:
Wysłany: Nie 07 Paź, 2007   

HEh normalka :P u mojej koleżanki w kościele jak 2 lata temu wybory były to ksiadz na kazaniu (czy jak to sie u katolików nazywa) mówił "głosujcie jak chcecie byle było prawie i sprawiedliwie . "
_________________
Nie bierz życia zbyt serio i tak nie wyjdziesz z niego żywy :) .
 
xkrzysiekx


Dołączył: 07 Lip 2005
Posty: 2324
Skąd: Jarocin/Poznań
Płeć:
Wysłany: Nie 07 Paź, 2007   

no country napisał/a:
głosujcie jak chcecie byle było prawie i sprawiedliwie

PDK
_________________
Kill your fucking idols
Just smash them on the wall
Don't buy their senseless records
Don't be their fuckin' toy
 
 
Nieja


Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 569
Skąd: Nowe Miasto Lubawskie
Wysłany: Nie 07 Paź, 2007   

suicide punk napisał/a:
ps. zrobilem sobie wczoraj jakis test na kogo powinienem glosowac


Zarzuć tym testem jeśli możesz, bom ciekaw moich preferencji politycznych. Sam pójde do tych wyborów na zasadzie mniejszego zła - wole zagłosować na LiD, które może i w pełni mi nie odpowiada, niż nie głosować i zwiększyć szanse zwycięstwa Pisu, który WYBITNIE mi nie odpowiada.
_________________
www.patrzzniego.blogspot.com - moja muzyka w waszych słowach
 
 
n.
Gość
Wysłany: Nie 07 Paź, 2007   

http://wybory2007.wp.pl/k...ml?ticaid=14992


moj wynik, maly edit:
Platforma Obywatelska - 73% zbieżnych odpowiedzi

Pozostałe partie:

* Lewica i Demokraci - 73%
* Polska Partia Pracy - 68%
* Polskie Stronnictwo Ludowe - 57%
* Samoobrona RP - 57%
* Liga Prawicy Rzeczpospolitej - 48%
* Prawo i Sprawiedliwość - 18%
 
Nieja


Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 569
Skąd: Nowe Miasto Lubawskie
Wysłany: Nie 07 Paź, 2007   

Lewica i Demokraci - 83% zbieżnych odpowiedzi

Pozostałe partie:

* Polska Partia Pracy - 78%
* Polskie Stronnictwo Ludowe - 68%
* Samoobrona RP - 68%
* Platforma Obywatelska - 63%
* Liga Prawicy Rzeczpospolitej - 38%
* Prawo i Sprawiedliwość - 28%


Ale ze mnie lewak...
_________________
www.patrzzniego.blogspot.com - moja muzyka w waszych słowach
 
 
xkrzysiekx


Dołączył: 07 Lip 2005
Posty: 2324
Skąd: Jarocin/Poznań
Płeć:
Wysłany: Nie 07 Paź, 2007   

kurwa, wychodzi na to że tez jestem lewakiem ;(


Lewica i Demokraci - 78% zbieżnych odpowiedzi

Pozostałe partie:
Platforma Obywatelska - 68%
Polska Partia Pracy - 63%
Polskie Stronnictwo Ludowe - 57%
Samoobrona RP - 48%
Liga Prawicy Rzeczpospolitej - 38%
Prawo i Sprawiedliwość - 28%
_________________
Kill your fucking idols
Just smash them on the wall
Don't buy their senseless records
Don't be their fuckin' toy
 
 
KonPunk


Dołączył: 04 Lis 2006
Posty: 133
Skąd: Marienburg Brigade
Wysłany: Nie 07 Paź, 2007   

Liga Prawicy Rzeczpospolitej - 70% zbieżnych odpowiedzi

Pozostałe partie:

* Prawo i Sprawiedliwość - 65%
* Platforma Obywatelska - 60%
* Samoobrona RP - 50%
* Polskie Stronnictwo Ludowe - 35%
* Polska Partia Pracy - 30%
* Lewica i Demokraci - 30%
_________________
w@w@w.c@o@n@s@e@r@v@a@t@i@v@e@p@u@n@k.n@e@t - wypierdol anarchię i sprawdź co zostanie!

Say "rather no" to fascism!
 
Nieja


Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 569
Skąd: Nowe Miasto Lubawskie
Wysłany: Nie 07 Paź, 2007   

Zauważcie, że Samoobrona pomimo bardzo różnych poglądów politycznych ankietowanych zawsze jest w środku stawki - elastczny program czy po prostu jego brak?
_________________
www.patrzzniego.blogspot.com - moja muzyka w waszych słowach
 
 
KonPunk


Dołączył: 04 Lis 2006
Posty: 133
Skąd: Marienburg Brigade
Wysłany: Nie 07 Paź, 2007   

Raczej opcja numer dwa.
_________________
w@w@w.c@o@n@s@e@r@v@a@t@i@v@e@p@u@n@k.n@e@t - wypierdol anarchię i sprawdź co zostanie!

Say "rather no" to fascism!
 
gooy


Dołączył: 12 Sty 2004
Posty: 1389
Skąd: Freistaat Sachsen
Płeć:
Wysłany: Pon 08 Paź, 2007   

Liga Prawicy Rzeczpospolitej - 80% zbieżnych odpowiedzi

Pozostałe partie:

* Polska Partia Pracy - 50%
* Prawo i Sprawiedliwość - 50%
* Platforma Obywatelska - 50%
* Samoobrona RP - 50%
* Polskie Stronnictwo Ludowe - 45%
* Lewica i Demokraci - 40%
_________________
Brains :!:
 
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Pon 08 Paź, 2007   

Platforma Obywatelska - 80% zbieżnych odpowiedzi

Pozostałe partie:
- Liga Prawicy Rzeczpospolitej - 60%
- Prawo i Sprawiedliwość - 45%
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
100% Hate


Dołączył: 01 Lis 2005
Posty: 412
Skąd: Gdańsk
Płeć:
Wysłany: Pon 08 Paź, 2007   

suicide punk napisał/a:
owszem, mialem okazje zostac przestepca za cos co nie powinno byc w ogole brane pod uwage w kwestii odpowiedzialnosci karnej

Rozumiem, że Kaczory zmieniły kodeks karny i wpisały na listę przestępstw to, czego wcześniej tam nie było? Napisz o jaki art. KK w takim razie chodzi i podaj datę jego nowelizacji, żebym miał pewność, że to faktycznie sprawka kaczorów.
 
n.
Gość
Wysłany: Pon 08 Paź, 2007   

hate:
1. w moim, byc moze naiwnym, rozumowaniu odpowiedzialnosc karna /uogolniajac/ powinna miec miejsce po uczynieniu szkody badz doprowadzeniu do sytuacji zagrozenia, a nie zaistnieniu stanu, ktory nikomu w praktyce nie przeszkadza, a zagrozic z technicznego punktu widzenia nie moze - dlatego nie powinno.

2. wczesniej rowniez byl, zmienil sie zakres odpowiedzialnosci.
http://prawo.money.pl/akt...7,0,238051.html - tutaj bedzie fragment rowniez o tym.

3. szczegoly zachowam dla siebie, jak wy to piszecie: PDK.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 15