PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja

Poprzedni temat :: Następny temat
Gry
Autor Wiadomość
ko0niu
jaszczurka beznoga


Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 2984
Skąd: Ostrowiec Św./ Krakau
Płeć:
Wysłany: Śro 02 Cze, 2010   

no, jak kino akcji typu zabójcza broń czy coś takiego. Jedyne co mnie w tej grze wkurwia to wyjmowanie spod marynarki gajera M4A1, shot-guna albo Wyrzutni rakiet, lubię gry które podchodzą do tego realnie, np w hitmanie zawsze było to elegancko rozwiązane, nie dało się schować strzelby pod gajer, snajperkę trzymało się w walizce, jedyne co gość nosił "na sobie" to nóż, gnat i linka do duszenia. Hitman blood money to była zajebista gra, ACZKOLWIEK, najtrudniejsza jedynka z głowami w kształcie sześcianów. :bananik:
 
 
gooy


Dołączył: 12 Sty 2004
Posty: 1389
Skąd: Freistaat Sachsen
Płeć:
Wysłany: Śro 02 Cze, 2010   

a ja sobie chyba wyprobuje ArmA II. moze bedzie chociaz czesciowo tak dobre jak operation flashpoint
_________________
Brains :!:
 
 
wawrzon


Dołączył: 06 Sie 2005
Posty: 2235
Skąd: Sosnówka / Wrocław
Płeć:
Wysłany: Czw 03 Cze, 2010   

Amra jest zajebista, ale dla mnie za trudna i za dużo rzeczy tam jest do ogarnięcia. Barodz realistyczna gra o ile dobrze pamiętam, ale się wkurwiałem bo nei dałem rady. Podobnie jak w cykl europa uniwersalis czy silent hunter... jak nie mogę opanować gry to mi się już nie chce zabierać za nią po raz kolejny.


konik ma rację... hitnam jedyna był mega trudny i mega zajebisty. Blood Money też gra się bardzo dobrze, ale za łatwo. wiadomo że poziom łatwy i normalny jest dla dzieciaków, które dostały pierwszego kompa na komunie, wymagam jednak od najtrudniejszego poziomu, by był on trudny. W saboteura gra mi się przyjemnie, i dość realnie.


Abe's Oddysee jeszcze w wolnych chwilach sobie pyknę... to były hiciaki.
W planach powakacyjnych zakup tv i konsolki, bo nei ma sensu ulepszać po raz kolejny kompa. W gry przez neta i tak mi szkoda kupić oryginału, a na konsole to jakoś tak inaczej będzie... Zobaczymy :)
_________________
"czy zastanawiałeś się, co być zrobił gdybyś mógł, bezkarnie zabijać, gdybyś był jak bóg"
 
 
QkiZ


Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 1871
Skąd: WWa
Płeć:
Wysłany: Czw 03 Cze, 2010   

ko0niu napisał/a:
no, jak kino akcji typu zabójcza broń czy coś takiego. Jedyne co mnie w tej grze wkurwia to wyjmowanie spod marynarki gajera M4A1, shot-guna albo Wyrzutni rakiet, lubię gry które podchodzą do tego realnie
Nie zapominaj, że w filmach mają za to nieskończoną ilość magazynków z amunicją. To jest tylko gra, rozrywka, która wygląda i zachowuje się w niektórych aspektach realistycznie, a w innych nie.
_________________

 
kubarockman
Debil naczelny


Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 551
Skąd: Ww
Płeć:
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Czw 03 Cze, 2010   

konsola moze sie bardzo szybko znudzic, a bez produkcji na poziomie Alan Wake albo GTA4 dla samego singleplayer nie ma nawet co kupowac. jak nie strzelanie na sieci, to chociaz pasowaloby miec te 2 pady zeby ponapieprzac sie z kumplem w strit fajtera



gdybym mial do wyboru upgrade pc a konsole x360/ps3 to bez wa(c)hania wzialbym to pierwsze, ale co kto lubi
 
 
wawrzon


Dołączył: 06 Sie 2005
Posty: 2235
Skąd: Sosnówka / Wrocław
Płeć:
Wysłany: Czw 03 Cze, 2010   

Tak, ale konsolaczke kupuję raz i KAŻDA gra będzie mi działała na 40 calach... I będzie pięknie. Nie będzie potrzeby za dwa lata wymieniać jej na nową - to jest wielki plus. Efekt... i dwa pady.
_________________
"czy zastanawiałeś się, co być zrobił gdybyś mógł, bezkarnie zabijać, gdybyś był jak bóg"
 
 
gooy


Dołączył: 12 Sty 2004
Posty: 1389
Skąd: Freistaat Sachsen
Płeć:
Wysłany: Czw 03 Cze, 2010   

a minus konsoli jest taki, ze z paroma wyjatkami to chujowe gry na nie wychodza.
_________________
Brains :!:
 
 
wawrzon


Dołączył: 06 Sie 2005
Posty: 2235
Skąd: Sosnówka / Wrocław
Płeć:
Wysłany: Czw 03 Cze, 2010   

Większość tego co i na pc jak się ostatnio temu przyglądam. Konsola to spory wydatek, ale coś co jest na długo i można się z kimś pobawić. Nigdy nie byłem zwolennikiem konsoli, nic mi nie zamieni myszy i klawiaturki - no ale dość mam tych rosnących wymagań gierek, no i wielkość obrazu... Nie ma porównania.

Każda z rzeczy ma swoje plusy i swoje minusy.
_________________
"czy zastanawiałeś się, co być zrobił gdybyś mógł, bezkarnie zabijać, gdybyś był jak bóg"
 
 
Misikuta

Dołączył: 15 Maj 2010
Posty: 41
Płeć:
Wysłany: Pią 04 Cze, 2010   

jedyna rzecz jaka mnie ewentualnie by przekonała do konsoli to że nie trzeba pieprzyć się z kupowaniem lepszych części no i to że bardzo dużo sequeli zajebistych gier z PC wychodzi tylko na konsole....

Gears of war...

Halo...
 
salomone


Dołączył: 30 Sty 2010
Posty: 86
Skąd: Puławy
Płeć:
Wysłany: Pon 07 Cze, 2010   

Ostatnio biję rekordy w pacmana :bananik:
 
QkiZ


Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 1871
Skąd: WWa
Płeć:
Wysłany: Śro 09 Cze, 2010   

Na konsoli nie pograsz za bardzo w strategię. Po za tym gry są droższe niż na pieca, czego w ogóle nie czaje.
_________________

 
Misikuta

Dołączył: 15 Maj 2010
Posty: 41
Płeć:
Wysłany: Śro 09 Cze, 2010   

QkiZ napisał/a:
Na konsoli nie pograsz za bardzo w strategię. Po za tym gry są droższe niż na pieca, czego w ogóle nie czaje.


może chodzi o to że PC o wydajności konsoli kosztowałby 10x więcej :misiek:
 
gooy


Dołączył: 12 Sty 2004
Posty: 1389
Skąd: Freistaat Sachsen
Płeć:
Wysłany: Śro 09 Cze, 2010   

a moze o to, ze gry na konsole trudniej spiracić niz na PieCa, wiec moga sobie wymyslac ceny z kosmosu
_________________
Brains :!:
 
 
QkiZ


Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 1871
Skąd: WWa
Płeć:
Wysłany: Czw 10 Cze, 2010   

Misikuta napisał/a:
może chodzi o to że PC o wydajności konsoli kosztowałby 10x więcej
A co ma sprzęt do software w tym wydaniu.
gooy napisał/a:
a moze o to, ze gry na konsole trudniej spiracić niz na PieCa, wiec moga sobie wymyslac ceny z kosmosu
Bzdura.
_________________

 
ko0niu
jaszczurka beznoga


Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 2984
Skąd: Ostrowiec Św./ Krakau
Płeć:
Wysłany: Czw 10 Cze, 2010   

Może inaczej, piracenie gier na konsole jest mniej popularne bo wymaga większego zachodu. Trzeba grę ściągnąć na PC, wypalić płytę, zrobić przeróbkę do konsoli, co wiąże się z pewnym ryzykiem, że konsola pójdzie się jebać jak dasz partaczowi, a w tej branży różnie bywa - przecież to biznes nielegalny jak by nie patrzeć.
Żeby zagrać w piracką gierkę na Pc potrzebuję internetu i wirtualnego napędu, jakiegoś daemon tools czy innego alcohol 140 % i gram. Połowa roboty, ryzyko jakie ponosi posiadacz PCta jest takie, że ściągnie 6 gb gry i okaże się, że archiwum ma błędy albo obraz płyty jest spierdolony i nadaje się do wyjebania do kosza.
 
 
QkiZ


Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 1871
Skąd: WWa
Płeć:
Wysłany: Czw 10 Cze, 2010   

Takie ryzyko to i właściciel konsoli może przechodzić. Generalnie to tylko kwestia usunięcia zabezpieczeń w konsoli i dalej jest tak samo jak na pececie: ściągasz, nagrywasz i grasz.
_________________

 
wawrzon


Dołączył: 06 Sie 2005
Posty: 2235
Skąd: Sosnówka / Wrocław
Płeć:
Wysłany: Czw 10 Cze, 2010   

Niby tak... ale mając już konsolę kupię jedną gierkę w miesiącu i będę napierdalać aż zakończę na każdy możliwy sposób. Kupując oryginały dłużej cieszymy się grąi samym graniem niż na piratach.
_________________
"czy zastanawiałeś się, co być zrobił gdybyś mógł, bezkarnie zabijać, gdybyś był jak bóg"
 
 
kubarockman
Debil naczelny


Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 551
Skąd: Ww
Płeć:
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Pią 11 Cze, 2010   

z tymi piratami jest roznie

na konsole pirackie gta4 wkladasz plytke i grasz, a na PC ile jest pierdolenia?
 
 
ko0niu
jaszczurka beznoga


Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 2984
Skąd: Ostrowiec Św./ Krakau
Płeć:
Wysłany: Pią 11 Cze, 2010   

instalujesz, crackujesz , patchujesz, crackujesz, patchujesz i po raz ostatni crackujesz. :lol:

Istnieje jeszcze opcja że w ogóle się uda za 4 razem. :lol: :lol:
 
 
QkiZ


Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 1871
Skąd: WWa
Płeć:
Wysłany: Pią 11 Cze, 2010   

wawrzon napisał/a:
Kupując oryginały dłużej cieszymy się grąi samym graniem niż na piratach.

No tak. Bo wydałeś pieniądze.
ko0niu napisał/a:
instalujesz, crackujesz , patchujesz, crackujesz, patchujesz i po raz ostatni crackujesz.

Istnieje jeszcze opcja że w ogóle się uda za 4 razem.

GTA4: instaluje grę, potem patcha, cracka do tego patcha i można grać.
Teraz doinstalowałem jeszcze spolszczenie, pakiecik pozwalający modyfikować grę i trainer. I zaczynam grę od nowa.
_________________

 
wawrzon


Dołączył: 06 Sie 2005
Posty: 2235
Skąd: Sosnówka / Wrocław
Płeć:
Wysłany: Pią 11 Cze, 2010   

No normalne... jak się wyda to się czymś dłużej cieszy. Ale w konsolach coś jest... nigdy nie byłem ich zwolennikiem, ale jakoś się przekonuje. Wkurwia mnie fakt, że jakoś rok temu kupiłem kompa a już mi nowe giery nie działają. Konsola wygrywa, i jest przyjemność napeirdalaki z kimś siedzącym obok... miód i malina.


Swoją drogą, nowy mortal kombat ma się ukazać ;)
_________________
"czy zastanawiałeś się, co być zrobił gdybyś mógł, bezkarnie zabijać, gdybyś był jak bóg"
 
 
QkiZ


Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 1871
Skąd: WWa
Płeć:
Wysłany: Pią 11 Cze, 2010   

wawrzon napisał/a:
Wkurwia mnie fakt, że jakoś rok temu kupiłem kompa a już mi nowe giery nie działają.

Kurde coś Ty kupił :?: Ja kupując kompa dobierałem tak składniki, aby mi starczył na kilka lat ustawiania gier na maxa. Co do wrażeń na konsoli: kupujesz pada i masz. Jedyną zaletą konsol to to, że nie trzeba się martwić, że coś pójdzie czy nie.
Co do MK: wole te starsze napierdalanki. Trilogy wymiata. MK4 to była żenada. Dla niektórych gier przejście w trzeci wymiar to był strzał w stopę.
_________________

 
wawrzon


Dołączył: 06 Sie 2005
Posty: 2235
Skąd: Sosnówka / Wrocław
Płeć:
Wysłany: Pią 11 Cze, 2010   

Wiesz... nie mam na tyle by wyjebać na kompa 3 tyś. Wydałem 1,5 i już słabo. W gta 4 nie popykam... Czy starczy na kilka lat ? Okaże się przy nowej produkcji pokroju dooma :)

Wkurwiają mnie te wymagania... A na konsole wydasz tysiaka RAZ i masz spokój i spokój... i jeszcze raz spokój. To jest właśnie główne to co do mnie przemawia. No i przyjemność 36 czy tam 42 cali... inaczej.



najlepsza napierdalaką jest dla mnie tekken... z sentymentu. Mortala też lubię ,ale nie aż tak. dobry był jeszcze soul calibur czy jakoś tak. Dead or aliv nigdy jakoś nie zakumałem.
_________________
"czy zastanawiałeś się, co być zrobił gdybyś mógł, bezkarnie zabijać, gdybyś był jak bóg"
 
 
wawrzon


Dołączył: 06 Sie 2005
Posty: 2235
Skąd: Sosnówka / Wrocław
Płeć:
Wysłany: Sob 12 Cze, 2010   

http://arcadevoid.com/play/the-simpson-maker


:bananik: :bananik: :bananik:
_________________
"czy zastanawiałeś się, co być zrobił gdybyś mógł, bezkarnie zabijać, gdybyś był jak bóg"
 
 
SantaClaus


Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 587
Płeć:
Wysłany: Sob 12 Cze, 2010   

kurde nie wiem jak ten obrazek wstawic...
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12