PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja

Poprzedni temat :: Następny temat
Blokowaliśmy - blokujemy - blokować będziemy! 11.11.11
Autor Wiadomość
suchy693
Moderator


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 4114
Skąd: GROCHOW CROSS
Płeć:
Wysłany: Nie 13 Lis, 2011   

Kolega arbuz tego nie zrozumie ponieważ nie jest tolerancyjny w ogóle dla niego kazdy kto ma inne myslenie na tym forum jest faszysta,homofobem i idiotą pozytecznym dlatego naprawde ja bym zamknął tą dyskusję .Marsz był przeszedł do historii i tyle :old:
_________________
EL SEXO AS PURE MERDE!!!!!!!!!!!!!!
 
Szymon69

Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 107
Skąd: silesia
Płeć:
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Nie 13 Lis, 2011   

r27 napisał/a:
wielu z nas poprostu na codzień uzywa mózgu

:cancan: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
_________________
www.facebook.com/whitmansxa
 
Arbuz


Dołączył: 13 Sie 2004
Posty: 212
Skąd: Wawa
Płeć:
Wysłany: Nie 13 Lis, 2011   

suchy693 napisał/a:

Kolega arbuz tego nie zrozumie ponieważ nie jest tolerancyjny w ogóle dla niego kazdy kto ma inne myslenie na tym forum jest faszysta,homofobem i idiotą pozytecznym

Dzieki za to ze wiesz lepiej odemnie co uwazam :) Nie kumam czemu tak bardzo nie mozesz zrozumiec ze ja tez mam swoje zdanie i uwazam ze ten marsz jest grozny. Nikogo nie obrazam, co najwyzej niektorych lekko wysmiewam :) Wiec nie wiem o co chodzi z ta tolerancja.
Rotten82 napisał/a:
mnie też przeszkadzają takie typy, ale przeszkadzają mi również ci, którzy rozpierdalali rekonstrukcje historyczną, ale to lepiej przemilczeć, prawda?

owszem, poniewaz jest to gowno prawda, nikt zadnej rekonstrukcji nie rozpierdalal

I podkreslam jeszcze raz - wiem ze w marszu szli normalni ludzie i zapewne bylo ich wiecej niz nacjonalistow. Ale nie zmienia to faktu ze marsz byl organizowany przez partie jawnie faszyzujace, a kibice byli przez nich zaproszeni wiec niestety podtrzymuje swoje zdanie ze marsze organizowane przez takich ludzi sa po prostu grozne. Tyle.

EDIT:
i suchy nie kumam czemu chcesz zamykac ten temat, ludzie dyskutuja, jest sporo rozsadnych glosow, w porownaniu do innych for ktore przegladam nie ma nawet specjalnej napinki, a ze media pokazuja totalnie zaklamany obraz tego co sie dzialo, to mysle ze warto to wyjasniac (np ta sprawe z grupa rekonstrukcjina)
 
Marchin


Dołączył: 28 Wrz 2007
Posty: 772
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Nie 13 Lis, 2011   

r27 napisał/a:
mordowanie nienarodzonych dzieci


Aż mi się przypomniało:
A Ruch, Którego Ideą Jest Brak Ideologii
Umarł Nigdy Nie Narodzony

:mrgreen:
_________________
Poczekałem kilka lat, zobaczyłem kto ma rację
Pierdole wasze piwo, idę na demonstracje

głupota przychodzi z wiekiem
 
 
k_u_dlaty


Dołączył: 06 Cze 2011
Posty: 590
Skąd: od bociana
Płeć:
Wysłany: Nie 13 Lis, 2011   

chyba nie mowisz o panku :> :mrgreen:
_________________
nie ma zagrożenia
 
 
Budyń


Dołączył: 25 Sie 2005
Posty: 311
Skąd: Warszawa
Płeć:
Wysłany: Nie 13 Lis, 2011   

Szymon69 napisał/a:
Budyń, no ale chyba nie cały dym wywołali tajniacy po to żeby skompromitować medialnie marsz?Ten kolega z konserw który przed marszem pisał "nie ma lepszego sposobu uczczenia Święta Niepodległości od rozjebania jakiemuś lewakowi łba na Powiślu" a teraz marudzi że wszystko to przez "konfrontacyjny charakter antify" to też tajniak?Czy zwykły idiota?.


jeśli dobrze kojarzę, który to, to raczej to drugie, zresztą ma on największy udział w tym, że się na marsz nie wybierałem. Nie piszę, że cały, ale coraz więcej jest materiałów skazujących na obecność prowokatorów. chciałbym wierzyć, ze byli oni z policji. No, chyba, że kolega w białej kominiarce po prostu tak szybko zmienił poglądy o 180 stopni.
Teraz widzę, że grupa "rekonstruktorzy przeproście antifę" na FB zademonstrowała swoją tolerancję banując krytycznego wobec blokady przedstawiciela Forum Żydów Polskich - gratulacje. To nawet lepsze niż jeden z postów powyżej, gdzie w antyfaszystowskim zapale kolega pisał Polacy wielką literą, ale już Żydzi i Niemcy: http://kibole.wroclaw.pl/rasizm.html - małą....

Ciekawe, że nikt dotąd nie zadał sobie pytania, jak to się stało, że na demonstracje anty-nazi w latach 90-tych przychodziły tysiące ludzi. Dziś mimo medialnego wsparcia, reklamówek z systemowymi pacynkami i udziału gości zagranicznych okazuje się, że mamy na blokadzie 500 osób...

aha, też byłbym wdzięczny, gdyby temat jednak został otwarty. Na hc-pl wszystko zostało zamknięte po tym, jak sobie tam urządzono wirtualny ekwiwalent ulicznej napierdalanki, inne fora są raczej jednostronne, a tu jednak na razie udaje nam się rozmawiać na jakimś tam poziomie. Póki się to udaje, niech temat będzie otwarty.
_________________
https://www.facebook.com/spiritof84pl
http://spiritof84.bandcamp.com/

RŻNĄĆ Z KARABINKÓW!!!
Ostatnio zmieniony przez Budyń Nie 29 Cze, 2014, w całości zmieniany 1 raz  
 
Szymon69

Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 107
Skąd: silesia
Płeć:
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Pon 14 Lis, 2011   

Budyń napisał/a:
Ciekawe, że nikt dotąd nie zadał sobie pytania, jak to się stało, że na demonstracje anty-nazi w latach 90-tych przychodziły tysiące ludzi. Dziś mimo medialnego wsparcia, reklamówek z systemowymi pacynkami i udziału gości zagranicznych okazuje się, że mamy na blokadzie 500 osób...

A to akurat jest moim zdaniem proste - w latach 90-tych również średnia frekwencja na koncertach pankowych,cokolwiek nie grało, potrafiła wynosić 300-500 osób, jak jest dzisiaj - każdy wie.A że to panki a nie celebryckie leszcze stanowią trzon blokady, no to mamy zachowane proporcje.Inna rzecz, że w latach 90-tych panki raczej nie miewały dylematów po której są stronie. Ja, jak pisałem, wierzyłem że w tym roku o obliczu marszu zdecydują "normalni" patrioci którzy "na złość Michnikowi" tłumnie się wybierali....Cóż, ja byłem naiwny, blokujący nie.
_________________
www.facebook.com/whitmansxa
 
BadMotherfucker


Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 2818
Skąd: się biorą dzieci?
Płeć:
Wysłany: Pon 14 Lis, 2011   



:ćwierkanie:
_________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę"
"Ktoś zapytał mnie: czym jest punk? Kopnąłem w śmietnik i powiedziałem: to jest punk. Wtedy on kopnął i spytał: to jest punk? Odpowiedziałem: nie, to jest trendy"
 
Gain Kain


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 447
Skąd: Kozhnitz
Płeć:
Wysłany: Pon 14 Lis, 2011   

Arbuz napisał/a:
owszem, poniewaz jest to gowno prawda, nikt zadnej rekonstrukcji nie rozpierdalal

i suchy nie kumam czemu chcesz zamykac ten temat, ludzie dyskutuja, jest sporo rozsadnych glosow, w porownaniu do innych for ktore przegladam nie ma nawet specjalnej napinki, a ze media pokazuja totalnie zaklamany obraz tego co sie dzialo, to mysle ze warto to wyjasniac (np ta sprawe z grupa rekonstrukcjina)


a co to jest do wyjaśniania?

charchanie i wyrywanie karabinu to nie forma fizycznej zaczepki?
to wszystko jest udokumentowane, przy odrobinie dobrej woli sam znajdziesz

ode mnie jedno zdjęcie:

_________________
Wnuk Koryntu
 
Szymon69

Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 107
Skąd: silesia
Płeć:
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Pon 14 Lis, 2011   

Bez wątpienia jest to Wstrząsający Akt Lewacko - Hitlerowskiego Terroru, przeprowadzony przez Specjalnie Szkoloną Do Zadym Komórkę Potomków Esesmanów, wymierzony w Polskośc (uosobioną przez typa w mundurze francuskiej armii:)).Bez porównania z drobnymi ekscesami grupki patriotycznej młodzieży.Oj,Panda,Panda :D
_________________
www.facebook.com/whitmansxa
 
suchy693
Moderator


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 4114
Skąd: GROCHOW CROSS
Płeć:
Wysłany: Pon 14 Lis, 2011   

To pewnie fotoszop i tak nie było jak niektórzy tu twierdzą :grin: .Tematu zamykał nie bedę bo NIE WOLNO MI i taka była tylko moja sugestia :old:
_________________
EL SEXO AS PURE MERDE!!!!!!!!!!!!!!
 
Gain Kain


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 447
Skąd: Kozhnitz
Płeć:
Wysłany: Pon 14 Lis, 2011   

Szymon69 napisał/a:
Bez wątpienia jest to Wstrząsający Akt Lewacko - Hitlerowskiego Terroru, przeprowadzony przez Specjalnie Szkoloną Do Zadym Komórkę Potomków Esesmanów, wymierzony w Polskośc (uosobioną przez typa w mundurze francuskiej armii:)).Bez porównania z drobnymi ekscesami grupki patriotycznej młodzieży.Oj,Panda,Panda :D


a jakby Tobie na koncercie wyrywali gitarę przy okazji plując w twarz to też byś spokojnie koło tego przeszedł? ;-)
_________________
Wnuk Koryntu
 
Szymon69

Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 107
Skąd: silesia
Płeć:
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Pon 14 Lis, 2011   

Już od dawna się nie zdarzyło, ale wszystko wskazuje na to,że sielanka się kończy - dlatego nie ma usprawiedliwienia dla moralnego relatywizmu :old: Bez jaj , dwa tygodnie straszenia teutońską hordą jadącą zdemolować stolicę vs jeden idiota szarpiący się z przebierańcem - kaman :rotfl:
_________________
www.facebook.com/whitmansxa
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Pon 14 Lis, 2011   

Cytat:
wielu z nas poprostu na codzień uzywa mózgu i nie pozwoli na to by przyzwalać na mordowanie nienarodzonych dzieci i akceptować fakt iż obecne demokratyczne rządy zabierają klasie pracującej 60% dochodów
Rozumiem, że po paru naziolskich rozróbach "demokratyczne" rządy przestaną zabierać klasie pracującej (co za pojęcie! :shock: ) cokolwiek i spełni się twój sen: zaostrzenie ustawy antyaborcyjnej aż do penalizacji antykoncepcji.
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
Arbuz


Dołączył: 13 Sie 2004
Posty: 212
Skąd: Wawa
Płeć:
Wysłany: Pon 14 Lis, 2011   

Gain Kain napisał/a:
charchanie i wyrywanie karabinu to nie forma fizycznej zaczepki?

Przyznasz chyba ze "forma fizycznej zaczepki" to jednak co innego niz "rozpierdalanie rekonstrukcji" :?: No i chodzilo mi o to ze Niemcy w mediach sa przedstawiani jako jedni z glownych zadymiarzy co jest gowno prawda, bo nawet jezeli sami sprowokowali szamotanine z tym typem, to jednak nie mozna tego porownywac z bydlem na placu konstytucji.
 
Budyń


Dołączył: 25 Sie 2005
Posty: 311
Skąd: Warszawa
Płeć:
Wysłany: Pon 14 Lis, 2011   

"Granic obozu Kolorowej z dwóch stron broniły blokady złożone głównie z zamaskowanych anarchistów z Antify. Ok. 13.40 od strony Rotundy nadeszli pierwsi narodowcy. Nie wiedzieli, że Marszałkowską już nie przejdą na pl. Konstytucji. Anarchiści rzucili się na nich z grubymi trzonkami po flagach. Młody chłopak został ranny w głowę. Słaniał się na nogach. Zabrała go karetka. W ruch poszły kostki brukowe i butelki.

- Przestańcie, przecież to pokojowe zgromadzenie - nawoływała Karolina, pracowniczka organizacji pozarządowej, i pieczołowicie układała z powrotem wyrwane z chodnika kostki."

nawet Michnik wpisuje się w tę prawicową nagonkę :-|
_________________
https://www.facebook.com/spiritof84pl
http://spiritof84.bandcamp.com/

RŻNĄĆ Z KARABINKÓW!!!
 
Arbuz


Dołączył: 13 Sie 2004
Posty: 212
Skąd: Wawa
Płeć:
Wysłany: Pon 14 Lis, 2011   

A co ma obrona demonstracji do akcji z niemcami z drugiego konca miasta :?:
 
Budyń


Dołączył: 25 Sie 2005
Posty: 311
Skąd: Warszawa
Płeć:
Wysłany: Pon 14 Lis, 2011   

sorry, Arbuz, ale to jest temat "Blokujemy....", a mój post jest postem na ogólny temat, a nie odpowiedzią na Twój wpis.
_________________
https://www.facebook.com/spiritof84pl
http://spiritof84.bandcamp.com/

RŻNĄĆ Z KARABINKÓW!!!
 
r27


Dołączył: 19 Gru 2005
Posty: 321
Wysłany: Pon 14 Lis, 2011   

Cytat:
aż do penalizacji antykoncepcji


aż do zakazu seksu przedmałżeńskiego :old:
 
Gain Kain


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 447
Skąd: Kozhnitz
Płeć:
Wysłany: Pon 14 Lis, 2011   

http://pyta.pl/

:lol:
_________________
Wnuk Koryntu
 
Rotten82


Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 2135
Skąd: woj.Częstochowskie
Płeć:
Wysłany: Pon 14 Lis, 2011   

Gain Kain napisał/a:
http://pyta.pl/

:lol:

o kurwa akcja z bublem pierwsza klasa :lol:
_________________


http://barbiedolls.bandcamp.com/
http://www.facebook.com/BarbieDollsPunk
 
Marchin


Dołączył: 28 Wrz 2007
Posty: 772
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Pon 14 Lis, 2011   

Dobre :lol:
_________________
Poczekałem kilka lat, zobaczyłem kto ma rację
Pierdole wasze piwo, idę na demonstracje

głupota przychodzi z wiekiem
 
 
k_u_dlaty


Dołączył: 06 Cze 2011
Posty: 590
Skąd: od bociana
Płeć:
Wysłany: Pon 14 Lis, 2011   

reportaż zajebisty ale co koleś komentarze daje to już wgl :mrgreen: :rotfl:
_________________
nie ma zagrożenia
 
 
suchy693
Moderator


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 4114
Skąd: GROCHOW CROSS
Płeć:
Wysłany: Pon 14 Lis, 2011   

A tu znowu niespodzianka W lokalu prowadzonym przez "Krytykę Polityczną" znaleziono kilkadziesiąt drewnianych pałek, gazy pieprzowe, petardy, czapki bejsbolówki ze wzmocnieniami, ochraniacze na kolana, tarcze zrobione z płyt i styropianu oraz kastet. :old:
_________________
EL SEXO AS PURE MERDE!!!!!!!!!!!!!!
 
k_u_dlaty


Dołączył: 06 Cze 2011
Posty: 590
Skąd: od bociana
Płeć:
Wysłany: Pon 14 Lis, 2011   

no tez to gdzies slyszalem. ale oni nic o tym nie wiedza, skad to sie u nich wzielo :lol: :bananik:
_________________
nie ma zagrożenia
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 14