PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: suchy693
Pon 08 Sie, 2011
04-06.08.2011 - Woodstock - Kostrzyn nad Odra
Autor Wiadomość
Szymix
Moderator

Dołączył: 09 Cze 2009
Posty: 254
Płeć:
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

Eeeee tam, Prodżidży slaaabo, choc w ogole sie tym nie jarałem, poszedlem z ciekawości, koncert krótki dosyć i taki jakiś bez jaj, nie mówiąc już o barierkach 4m przed sceną :crazy: w dodatku naćpane typy rozjebały mi 2 piwa podczas koncertu :evil: :evil: :evil: :evil:
_________________
"Chodź i posadź ze mną kwiaty, kwiaty wolności"
............................

http://www.myspace.com/rejestrswirow
 
 
Aida

Dołączyła: 14 Kwi 2011
Posty: 467
Skąd: stąd
Płeć:
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

ja tam na prodigi nie wybieralam sie nawet. chcialam isc tylko na zielone zabki i moskwe :D
_________________
" Punk jest w nas, w naszych sercach, w naszej duszy, w naszej muzyce. Robimy wiec to co chcemy, a nie to co robia inni"
 
wajch


Dołączył: 12 Cze 2011
Posty: 414
Płeć:
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

Nawet nagłośnienie jakieś lipne na tym prodidżu. Ida, a doszłaś na Moskwę? Haha :D .
 
Aida

Dołączyła: 14 Kwi 2011
Posty: 467
Skąd: stąd
Płeć:
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

Nie doszłam niestety :D nie wiem dlaczego :D a Ty byłeś?
_________________
" Punk jest w nas, w naszych sercach, w naszej duszy, w naszej muzyce. Robimy wiec to co chcemy, a nie to co robia inni"
 
bladaczka


Dołączyła: 07 Gru 2010
Posty: 633
Płeć:
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

chuuujnia po całości, takie imprezy już nie dla mnie. koncert prodigy widziałam z górki, porażka totalna i gwiazdorzenie. byłam tylko na scenie folkowej i u kryszny. w sumie tylko i wyłącznie dla koncertu moskwy warto było przyjechać
_________________
culture is not your friend
recze bere !
 
heroina
zawodowy dmuchacz


Dołączyła: 15 Kwi 2007
Posty: 2336
Skąd: miasto scyzoryków
Płeć:
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

większość koncertów sobotnich zeszło nam na imprezie pt. obrona twierdzy.
bez przerwy jakieś matoły nam się wpierdalały w namioty... jednak 700tys to za dużo jak na taką powierzchnię.
plus sytuacji był taki, ze z naszej twierdzy było wszystko idealnie widać

rozwal, dopiero dzisiaj przeczytałam sms, że byłeś, widać jakoś go odebrałam i nie odnotowałam tego faktu...

słońce grzało jak pojebane i w związku z tym mam teraz kolor skóry w stylu chłopa pańszczyźnianego, albo innego robotnika z budowy :/
_________________
Czytając moje posty, ćwicz mięśnie Kegla.
Kiedyś mi za to podziękujesz...
 
salomone


Dołączył: 30 Sty 2010
Posty: 86
Skąd: Puławy
Płeć:
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

Oprócz ostatniego dnia wrażenia jak najbardziej pozytywne, moskwa dojebała do pieca solidnie (a dowiedziałem się o fakcie, że grają po przyjeździe na miejsce). Prodiż tragedia, odbębnili swoje i spierdolili do limuzyny, Jurek powinien się zastanowić kilka razy kogo zaprasza, za traktowanie publiki słowami "one step back, fucking people" powinni usłyszeć co najwyżej skandowanie "do domu".
 
wajch


Dołączył: 12 Cze 2011
Posty: 414
Płeć:
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

salomone napisał/a:
[...] Jurek powinien się zastanowić kilka razy kogo zaprasza[..]


Czytałem, że prodziż to pomysł Carlsberga. No i, że mają umowę o sponsoring na 3 lata, ale ile w tym prawdy to nie wiem.
 
salomone


Dołączył: 30 Sty 2010
Posty: 86
Skąd: Puławy
Płeć:
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

To chujowo, do tego tyle wody do piwa co Calsberg to chyba nikt nie leje.
 
Rotten82


Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 2135
Skąd: woj.Częstochowskie
Płeć:
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

salomone napisał/a:
To chujowo, do tego tyle wody do piwa co Calsberg to chyba nikt nie leje.

to chyba standard, że na festiwalach sprzedaje się w chuj rozwodnione piwo. w danii na roskilde wypijałem ok. 30 piw dziennie (tam mają w puszkach 0,33l) i cały czas się świetnie trzymałem
_________________


http://barbiedolls.bandcamp.com/
http://www.facebook.com/BarbieDollsPunk
 
PsychoSid


Dołączył: 07 Lip 2011
Posty: 62
Płeć:
Wysłany: Wto 16 Sie, 2011   

Jako iż mój kuzyn mieszka blisko Kostrzyna postanowiłem wybrać się na tegoroczny woodstock z kumplem i dziewczyną.
Prodiż dało dupy.Ale na takie zespoły jak Moskwa,Żabki,Helloween,Airbourne,czy Gentelman warto było jechać.
Paru fajnych ludzi się poznało ;-) pozdro Szaman :bananik:
Jeżeli ktoś szuka punk rocka na Woodstocku to odradzam mu przyjeżdżać.Ale jeśli ktoś lubi dobrą zabawę i coś poza Punkiem jak najbardziej polecam.
_________________
 
salomone


Dołączył: 30 Sty 2010
Posty: 86
Skąd: Puławy
Płeć:
Wysłany: Śro 17 Sie, 2011   

PsychoSid napisał/a:
Jeżeli ktoś szuka punk rocka na Woodstocku to odradzam mu przyjeżdżać.


Eee, u krysznowców w założeniu co noc miał być punk, moskwa jak najbardziej, żabki i FL to nie do końca to ale za rok może będzie lepiej.
 
bladaczka


Dołączyła: 07 Gru 2010
Posty: 633
Płeć:
Wysłany: Śro 17 Sie, 2011   

tak,na woodstocku jest punk :mrgreen: z tego rodzaju punk,że jak przed moskwą nieopatrznie wyciągnęłam całą paczke fajek to po dosłownie 5 minutach zostały mi dwie :roll: żul pank never daj
(też zgadzam się że u kryszny są porządne koncerty, może poza bolesnym błędem o nazwie farben lejre)
_________________
culture is not your friend
recze bere !
 
Lidka
[Usunięty]

Wysłany: Pon 22 Sie, 2011   

Przystanek Woodstock – festiwal muzyczny organizowany przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy z pieniędzy uzyskanych od sponsorów.

Nazwa "Przystanek Woodstock", jak o niej mówi Jurek Owsiak, wyrosła z legendy festiwalu w Woodstock i atmosfery epoki dzieci kwiatów. Natomiast słowo "przystanek" nawiązuje do popularnego serialu telewizyjnego Przystanek Alaska.

W założeniu impreza ta jest podziękowaniem dla wolontariuszy za ich pracę, w szczególności podczas finałów. Festiwal jest w całości bezpłatny dla widzów.

Szczególnie ostatnie zdanie mnie zastanawia mocno ... :crazy:
 
suchy693
Moderator


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 4114
Skąd: GROCHOW CROSS
Płeć:
Wysłany: Pon 22 Sie, 2011   

Przystanek Woodstock oprócz dobrej zabawy, muzyki i świetnej atmosfery, daje możliwość wykreowania i zdobycia popularności zespołom występującym na Małej i Dużej Scenie. Niekiedy kapele grające na Woodstocku są ogromnymi atrakcjami, posiadające już wielką publiczność, jednak często zdarza się też tak, iż zespół wpisany w harmonogram koncertów jest dużą niespodzianką i zaskoczeniem dla widzów. Garażowe zespoły, nie posiadające wystarczających środków na autorską promocję, zgłaszają swoją chęć bezpłatnego zagrania na festiwalu. :old: Chociaz kapel punkowych faktycznie jest tu znikoma ilośc i nie można tego nazwać Festiwalem punkowym!! :crazy:
_________________
EL SEXO AS PURE MERDE!!!!!!!!!!!!!!
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13