PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: nazik
Pon 06 Gru, 2010
Temat o wszystkim...
Autor Wiadomość
Zwierz@k


Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 3938
Skąd: Szczecin...
Wysłany: Wto 24 Lut, 2009   

co konto to durniejszy nick :D
_________________
Want to fuck up, drop out, never trust a fucking hippie.
And for that matter don't trust anyone.
Quit school, don't work, livin' up your music to punk.
If I could do it so could anyone
 
 
Skłonka
Gość
Wysłany: Wto 24 Lut, 2009   

:kiss:
 
Kamyla


Dołączyła: 19 Sty 2008
Posty: 596
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Wto 24 Lut, 2009   

Natalio (bo akurat Ty jako jedna Lidki bronisz)nie wiem w ogóle po co ta debata broniąca Lidkę (gnojąca też)
To jest forum a nie wybory prezydenckie i zasady jakie tutaj obowiązują nie są chyba aż tak sztywne i skoro Lidka irytowała ludzi korzystających z tego forum, natrętnie na nie wraca co jest tym bardziej żałosne no i wkurwia moderatorów(którzy są tutaj już cholera wie jak długo to raczej proste że wypierdolona zostanie Lidzia a nie Zwierzak. Najlepiej byłoby wywalić wszystkich ludzi, którzy dokuczają Lidce wtedy to forum by było Superaaaaśne! Wszyscy by się wymieniali metodami wiązania glanioszków, dobrymi tipsiarkami i w ogóle niach niach :kiss:
Swoją drogą Lidzia to jakiś dr Jackle mr Heit! Bo jak to się stało, że znana i lubiana przez starych forumowiczów Natalia obdarza Lidkę tak innymi niż znajomi uczuciami :twisted: (i nie mówię tutaj o tym, że skoro oni jej nie lubią to Ty też powinnaś-zwykłe spostrzeżenie :) )
 
 
southpunk

Dołączył: 27 Gru 2008
Posty: 17
Wysłany: Wto 24 Lut, 2009   

Zamknąć to forum w pizdu.Za chwilę nikt nie wrzuci tutaj nawet info o koncercie wiedząc,że i tak nie odniesie to pożądanego efektu.Po chuj trzymać forum na którym udziela się kilka "sensownych" osób?Reszta to przypadkowa banda hipiso-emo przychlastów którzy umawiają się na kawę i rozprawiają o tipsach i rozdwajających się końcówkach włosów :roll:
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Wto 24 Lut, 2009   

Niestety, masz zajebiście mnóstwo racji.
Na co zresztą istnieje dowód w postaci faktu, że już teraz istotna część organizatorów gigów darowuje sobie informowanie o tym poprzez to forum.
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
magdalenik


Dołączyła: 14 Cze 2007
Posty: 1290
Płeć:
Wysłany: Wto 24 Lut, 2009   

Kamyla napisał/a:
jak to się stało, że znana i lubiana przez starych forumowiczów Natalia obdarza Lidkę tak innymi niż znajomi uczuciami

pewnie to kwestia typu "bede lubic osoby,ktorych nikt nie lubi".moge sie myslic,ale takie moje przypuszczenie.
ogolnie spoko(zreszta ja do lidki tez nic nie mam, z tymze nie musi sie to chyba objawiac hymnami pochwalnymi...),ale ja np obawialabym sie tego rodzaju sympatii w stosunku do mnie...


Stanzberg napisał/a:
Niestety, masz zajebiście mnóstwo racji.

ech,postarac sie trzeba a nie biadolic.

np jedna rzecz mnie wkurza.czepiecie sie(niektorzy) o pisanie w temacie o zajebistych laskach itp,a nie przeszkadza wam samo istnienie tego tematu?jesli nikt go nie wyjebal(a najlepiej calego dzialu milosc&seks,zeby bylo konsekwentnie)to sie nie dziwcie,ze ludzie w nim pisza :|
 
 
magdalenik


Dołączyła: 14 Cze 2007
Posty: 1290
Płeć:
Wysłany: Wto 24 Lut, 2009   

nazik napisał/a:
IP zmienia się co kilka sekund.


a co z mac adresem?czy jak to sie tam nazywalo.

(z ciekawosci tylko pytam)
 
 
Ryszard

Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 1598
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Wto 24 Lut, 2009   

ja pierdole, nie macie innych zmartwień? Po to "bozia nazik" dała "ignoruj", żeby zrobić z tego użytek. :roll:
Pomijając już fakt, że za którymś tam razem nawet już tak bardzo nie wkurwiała jak nie zignorowałem tylko przeczytałem.
_________________
nie umiemy się bawić w dyskotece
 
natalia 2
Gość
Wysłany: Wto 24 Lut, 2009   

Kamilo-
odniosę się do tego, co napisałaś, ponieważ parę rzeczy trzeba wyjaśnić jak widzę.
To jest forum.
Proszę uprzejmie sprawdzić, nawet w znaczeniu historycznym pojęcie FORUM. A później dopiero tłumaczyć komuś jak powinien reagować. forum jest dla każdego, czy go lubimy, czy nie. Czy mówi mądrze, czy mniej mądrze. Nie ma na forum żadnej słusznej opinii. Ale chyba ta zasada na tym forum nie obowiązuje.

W każdej społeczności są osoby lubiane , obojętne i osoby nielubiane. Ja nie uważam się za osobę tu lubianą, ale nie obchodzi mnie to.

Na temat zasad Kamilo – pewne osoby je wyśmiały jak zwróciłam na nie uwagę, że traktują owe zasady wybiórczo. Ja, jak najbardziej jestem za ich sprawiedliwym stosowaniem. równo i wobec wszystkich.
W przypadku Liz mam podejrzenie , że chodzi o osobiste sympatie.

Irytacja jest względnym pojęciem. Niektórych irytowała Liz, a mnie irytuje ktos inny, a jednak nie prowadzę wobec tych osób wojny podjazdowej, nie ubliżam im i nie szydzę. Nie ciągnę ich za słowo, nie dogaduję. Bo i po co? Uznaję prawo do każdych poglądów, a obalanie tych , które sa odmienne od moich - mnie nie interesuje.

Tak, lubię Liz. I to, czy ktos jej nie lubi, czy lubi mam gdzieś.
dała mi się poznać z innej strony, niż jak tu jest postrzegana. Wiem o niej więcej, niż niektóre osoby. O jej świecie i codzienności i pasjach. Nie uważam jej za głupią, niedojrzałą, pustą , czy jakąs tam …Zreszta Ty Kamilko, ani ktos inny nie jest od niej lepszy. fajniejszy, czy bardziej pankowy. A wszyscy chcecie decydować, czy ona ma tu być, czy nie… szalenie mnie to zadziwia, ten owczy pęd. Czarna owca jest wśród nas – więc huzia na Józia. Tak to wygląda.

Magdo - mylisz się. Mentalność przedszkolnej zabawy w grupy zostawiłam daleko za sobą.
 
Lidka_come_back
Gość
Wysłany: Wto 24 Lut, 2009   

nie nie nazik, ja dostałam bana za cheć do życia i miłość do ojczyzny. poza tym jeśli na każdym innym indywidualnym nicku nikomu nie ubliżam to o co te wąty??
 
Lidka_come_back
Gość
Wysłany: Wto 24 Lut, 2009   

naziolku jeśli nawet ty nie masz władzy nad moderatorami i robia tu oni co chcą to naprawde sie nie zdziw jak za brak przecinka ktos znow dostanie bana.
 
ania bez domu

Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 47
Wysłany: Wto 24 Lut, 2009   

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
weźcie ją zostawcie w spokoju. 3/4 i tak użyje opcji ignoruj to co komu przeszkadza?????
_________________
Im mocniej się szarpiesz tym krótszą masz smycz
 
southpunk

Dołączył: 27 Gru 2008
Posty: 17
Wysłany: Wto 24 Lut, 2009   

Stanzberg napisał/a:
istotna część organizatorów gigów darowuje sobie informowanie o tym poprzez to forum.


co mnie wcale nie dziwi skoro i tak nikt z użytkowników tego forum na ten gig nie przyjdzie :roll:
 
xkrzysiekx


Dołączył: 07 Lip 2005
Posty: 2324
Skąd: Jarocin/Poznań
Płeć:
Wysłany: Wto 24 Lut, 2009   

macie kurwa problemy...

dziewczyna chce pisac - to pisze. nie pisze 150 postów na godzinę, nie rozbija bzdurami każdego tematu (pozdrowienia dla znanego tu i ówdzie Pandy!), nie spamuje. troche na oslep stara sie wbijac szpileczki w neilubiace jej osoby, ale czyni to w dziale ktory i tak sluży gadaniu o pierdołach i pisaniu niezbyt interesujących ogól postów (kogo na dobra sprawe obchodzi że ktoś ma kaca albo nudzi sie w robocie?)

kwestie osobiste to inna sprawa ale to konkretne osoby niech sobie między soba załatwią. wyjasnijcie sobie na provach jak co z cyzjego punktu widzenia wygląda i koniec , po co sie z tym szarpac an forum publicznym, ktore nota bene i tka jest juz smietnikiem? ;)
_________________
Kill your fucking idols
Just smash them on the wall
Don't buy their senseless records
Don't be their fuckin' toy
 
 
Lidka_come_back
Gość
Wysłany: Wto 24 Lut, 2009   

konstruktywne wnioski bardzo. Nikt mnie stad nie bedzie wyrzucał ze względu na relacje osobiste czy jakiekolwiek do mnie uprzedzenia.
 
xkrzysiekx


Dołączył: 07 Lip 2005
Posty: 2324
Skąd: Jarocin/Poznań
Płeć:
Wysłany: Wto 24 Lut, 2009   

no i dobrze. jedyna osobą z której bana sie ciesze był niesławny Ripo - który nadal jest przedmiotem drwin na C(e)P(em)/(w)D(u)P(e). z reszta mogę się różnić światopoglądowo, ale przynajmneij osoby te potrafia uzasadfnić swe stanowisko bez wklejania bzdurnych a długaśnych cytatów z jakiś dupnych książek czy linków
_________________
Kill your fucking idols
Just smash them on the wall
Don't buy their senseless records
Don't be their fuckin' toy
 
 
Lidka_come_back
Gość
Wysłany: Wto 24 Lut, 2009   

:) i za to cie szanuje... no moze jeszcze za Post Regiment :) :kiss:
 
mi.

Dołączyła: 22 Kwi 2008
Posty: 72
Płeć:
Wysłany: Wto 24 Lut, 2009   

że-na-da.
 
Lidka_come_back
Gość
Wysłany: Wto 24 Lut, 2009   

Mi żenada jak juz wczesniej napisałam jest fakt co wyprawiaja tu moderatorzy...
 
mi.

Dołączyła: 22 Kwi 2008
Posty: 72
Płeć:
Wysłany: Wto 24 Lut, 2009   

nie da się ukryć, ale ty też masz swoje za uszami. nie prościej byłoby sobie stąd pójść ?
 
natalia 2
Gość
Wysłany: Wto 24 Lut, 2009   

bo Ty Liz nie masz takich znajomych , aby ich poprosić, by kogoś wywalili, bo komus nie pasujesz. jasne? niestety, nie jesteś w towarzyskim tyglu.
 
heroina
zawodowy dmuchacz


Dołączyła: 15 Kwi 2007
Posty: 2336
Skąd: miasto scyzoryków
Płeć:
Wysłany: Wto 24 Lut, 2009   

Lidka_come_back napisał/a:
nie nie nazik, ja dostałam bana za cheć do życia i miłość do ojczyzny.








przepraszam, nie mogłam się powstrzymać...
_________________
Czytając moje posty, ćwicz mięśnie Kegla.
Kiedyś mi za to podziękujesz...
 
QkiZ


Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 1871
Skąd: WWa
Płeć:
Wysłany: Wto 24 Lut, 2009   

nazik napisał/a:
Czyli coś na miare neo. IP zmienia się co kilka sekund.

wiem, wiem. tylko jak widziałem korzysta z jednej bramki, bo na pięciu nickach miała ten sam numer ip
southpunk napisał/a:
Zamknąć to forum w pizdu.Za chwilę nikt nie wrzuci tutaj nawet info o koncercie wiedząc,że i tak nie odniesie to pożądanego efektu.Po chuj trzymać forum na którym udziela się kilka "sensownych" osób?Reszta to przypadkowa banda hipiso-emo przychlastów którzy umawiają się na kawę i rozprawiają o tipsach i rozdwajających się końcówkach włosów

to po chuj tu wchodzisz :?:
ja dziś całkiem straciłem wiarę w ludzi. zawsze starałem się nie uprzykrzać ludziom życia, robić tak aby innym nie przeszkadzać. wyciągasz do człowieka dłoń to on całą rękę bierze. chyba za dobry jestem. to tak apropos mojej ex-współlokatorki, która obiecała, że jak przyjdą rachunki to na jak najbardziej kase prześle. i jak na razie na zapewnieniach się skończyło. a jak dzwonie do niej to ona mi mówi żebym ja za nią zapłacił a ona mi odda jak przyjdą wszystkie rachunki. nie mam zamiaru za nikogo płacić. a mi mówi, że ją to nie interesuję. suka jebana :evil: zajebał bym kurwę jakbym spotkał. ale tak to jest jak się za dobry dla ludzi.
_________________

 
Kamyla


Dołączyła: 19 Sty 2008
Posty: 596
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Wto 24 Lut, 2009   

natalia 2 napisał/a:
Zreszta Ty Kamilko, ani ktos inny nie jest od niej lepszy.

nie porównuję nikogo do siebie ani do innych osób raczej też nie.
Trudno po prostu żeby taki moderator nie kierował się w jakiś sposób osobistymi odczuciami-też człowiek
chociaż masz rację-tak być nie powinno.
Mnie generalnie posty Lidki ni ziębią ni grzeją...ot są i tyle
 
 
QkiZ


Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 1871
Skąd: WWa
Płeć:
Wysłany: Śro 25 Lut, 2009   

co to się dziś z forum działo :?: jakieś dostęp zabroniony był :?:
_________________

 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,37 sekundy. Zapytań do SQL: 14