PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: nazik
Pon 06 Gru, 2010
Temat o wszystkim...
Autor Wiadomość
Kamyla


Dołączyła: 19 Sty 2008
Posty: 596
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Pią 06 Lut, 2009   

Kreska 77 napisał/a:
a j znow ktosś mi chcehummorek popsuc??/ Kamilkko weź idćcź z kolegą do melcznego bar u i najebta się mllekiem, to mże ci prrzejdzie ta ciąągfła ochota nadeptywania mi na odciisk :{{ ;(
jesteś adwokate mm.//kurwa? chb cię bę dę ignorować Kaczuszzzko.

A żebyś wiedziała :twisted:
wal się na ryj.
co do ignorowania to po tym gównie jakie tu wydaliłaś chyba odwzajemnię twe uczucia :kiss:

Wszystkiego najlepszego Natalio!
 
 
Pazzo


Dołączył: 03 Kwi 2008
Posty: 221
Skąd: Częstochowa
Płeć:
Wysłany: Pią 06 Lut, 2009   

natalia 2 napisał/a:
miałam dziś najfajniejsze urodziny jak do tej pory. choć nienawidzę niespodzianek, dzisiejsza się bardzo udała.


najlepszego :kiss:
_________________
Nigdy nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu a poźniej pokona doświadczeniem.
 
Zwierz@k


Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 3938
Skąd: Szczecin...
Wysłany: Pią 06 Lut, 2009   

kreska 77 - :lol: :lol: :lol:
_________________
Want to fuck up, drop out, never trust a fucking hippie.
And for that matter don't trust anyone.
Quit school, don't work, livin' up your music to punk.
If I could do it so could anyone
 
 
QkiZ


Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 1871
Skąd: WWa
Płeć:
Wysłany: Pią 06 Lut, 2009   

tak czytam i szukam haka na kreske aby jej bana pierdolnoć. jest na dobrej drodze :D
_________________

 
Kreska 77

Dołączyła: 02 Lut 2009
Posty: 49
Skąd: Warszawa
Płeć:
Wysłany: Pią 06 Lut, 2009   

no cóż, wczoraj lekko przeholowałam. dopiero wstałam i umieram :( (
no i co widzę? Qikiz mi chce bana dawać, nie wiem za co? także bys mi wyjaśnił co do mnie masz?
natomiast Kamilka to już ignora ma. powidzcie jej że stawiam 3 litry mleka UHT. na łebka.
a teraz udaję sie po picie jakieś i spać, bo jestem zmęczona.
 
heroina
zawodowy dmuchacz


Dołączyła: 15 Kwi 2007
Posty: 2336
Skąd: miasto scyzoryków
Płeć:
Wysłany: Pią 06 Lut, 2009   

Kreska 77 napisał/a:

natomiast Kamilka to już ignora ma. powidzcie jej że stawiam 3 litry

ty również :kiss: :
Cytat:
teraz udaję sie po picie jakieś i spać, bo jestem zmęczona.

to sie kac nazywa...

qkiz a 2ostrzeżenia to czasem nie banan jest? stan tak kiedyś został zbananowany
_________________
Czytając moje posty, ćwicz mięśnie Kegla.
Kiedyś mi za to podziękujesz...
 
QkiZ


Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 1871
Skąd: WWa
Płeć:
Wysłany: Pią 06 Lut, 2009   

tak jest. co nie którzy zapomnieli że jest na tym forum coś takiego jak regulamin na tym forum.
regulamin napisał/a:
* Wszelkie sprawy dotyczące dwóch osób należy załatwiać za pomocą Prywatnych Wiadomości, a nie na forum dyskusyjnym.

regulamin napisał/a:
* Zabronione jest wyzywanie dyskutantów, prowokowanie wulgaryzmami. Na forum staraj sie stosować kulture wobec swojego dyskutanta.

regulamin napisał/a:
* W dyskusji atakujemy poglądy, a nie ich autora!

regulamin napisał/a:
* Wszelkie przejawy rasizmu, czyli obraźliwe podpisy, avatary, oraz głupie i nic nie wnoszące posty na forum będą bezwzględnie karane ostrzeżeniami.

w sumie to już mogła byś dostać żółtą papiery, tzn karteczkę.
i najważniesze:
regulamin napisał/a:
* Złamanie regulaminu jest jednoznaczne z dostaniem ostrzeżenia.
_________________

 
Marguz

Dołączył: 13 Gru 2005
Posty: 1199
Skąd: Świdnik
Wysłany: Pią 06 Lut, 2009   

Qkiz, daj na wstrzymanie ;) kto tego regulaminu przestrzega to ja nie wiem, w końcu piątek w końcu poprac! trza zamyślać plany na wieczór
_________________
IQ jeden z drugim ma 102 a punk 77.
 
 
Zwierz@k


Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 3938
Skąd: Szczecin...
Wysłany: Pią 06 Lut, 2009   

Qkiz, gdyby restrykcyjnie przestrzegać tych zasad, to ja np już dawno zostałbym zbanowany
_________________
Want to fuck up, drop out, never trust a fucking hippie.
And for that matter don't trust anyone.
Quit school, don't work, livin' up your music to punk.
If I could do it so could anyone
 
 
Biały


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 1227
Płeć:
Wysłany: Pią 06 Lut, 2009   

to się nazywa relatywizm ;)
 
Kreska 77

Dołączyła: 02 Lut 2009
Posty: 49
Skąd: Warszawa
Płeć:
Wysłany: Pią 06 Lut, 2009   

heroina a tobie co sie nie podoba? aadwokat kamiki>?
 
xkrzysiekx


Dołączył: 07 Lip 2005
Posty: 2324
Skąd: Jarocin/Poznań
Płeć:
Wysłany: Pią 06 Lut, 2009   

QkiZ napisał/a:
tak jest. co nie którzy zapomnieli że jest na tym forum coś takiego jak regulamin na tym forum.
regulamin napisał/a:
* Wszelkie sprawy dotyczące dwóch osób należy załatwiać za pomocą Prywatnych Wiadomości, a nie na forum dyskusyjnym.

regulamin napisał/a:
* Zabronione jest wyzywanie dyskutantów, prowokowanie wulgaryzmami. Na forum staraj sie stosować kulture wobec swojego dyskutanta.

regulamin napisał/a:
* W dyskusji atakujemy poglądy, a nie ich autora!

regulamin napisał/a:
* Wszelkie przejawy rasizmu, czyli obraźliwe podpisy, avatary, oraz głupie i nic nie wnoszące posty na forum będą bezwzględnie karane ostrzeżeniami.

w sumie to już mogła byś dostać żółtą papiery, tzn karteczkę.
i najważniesze:
regulamin napisał/a:
* Złamanie regulaminu jest jednoznaczne z dostaniem ostrzeżenia.

jebac regulamin!

inna sprawa ze Kreska 77 wkurwia swymi bzdurnymi postami;)
_________________
Kill your fucking idols
Just smash them on the wall
Don't buy their senseless records
Don't be their fuckin' toy
 
 
Kaczma


Dołączył: 21 Wrz 2007
Posty: 318
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Pią 06 Lut, 2009   

Kreska 77 napisał/a:
heroina a tobie co sie nie podoba? aadwokat kamiki>?

masz jakis jebany kompleks . kazdy jest czyims adwokatem??ups tylko Ciebie nikt nie broni...
_________________
bu
 
 
natalia 2
Gość
Wysłany: Sob 07 Lut, 2009   

odpisuję na maile, ale wstąpiłam na forum przy okazji. i w sumie żałuję.weszłam w temat kulinaria - zajebiście pankowy, nieprawdaż? i może bym napisała Nazikowi jak się robi ryż po indyjsku, ale trafiłam na tą bidotę kreskę 77.
niech nikt tylko mi nie pisze za ja kogoś bronię. wyrażam tylko swoją opinię.
debata nad jakąś Kreską, jakby nie wiem co ta osoba robiła na tym śmiesznym forum. dajcie jej bana od razu. co się będziecie litować. niech spada. wywalajcie jej tematy, wklejajcie uśmieszki pod tym, co napisała. złośliwością i docinkami pokażcie jaka jest głupia i pewnie gnojówa. może się poczujecie lepiej. straciłam trochę czasu przeczytałam te jej 60 coś chyba postów. szukałam czegoś, zeby potwierdzić spamowanie, czy też zaczepianie, bezsens jakiś, niedorzeczności. no i się rozczarowałam, bo nie znalazłam. znalazłam za to parę osób, którym się nudzi i nie mają pomysłu na to, by coś napisać. aż bije to po oczach, jak ktoś szuka zaczepki. szczerze mówiąc Astiv, Kamyla, czy Heroina nie znalazłam posta tej panienki bijącego w waszą stronę. panie Kaczma, wyżej napisany pański post mnie bawi, taki jest sam w sobie bezsensowny. jak kogoś wkurwia jej pisanina, to niech da jej ignora. czemu nie. po to ta opcja jest na forum. sama się nad tym zastanawiałam na początku, mysląc że to jakaś kolejna wielka ojówa. jak czytam to, co niektózy piszą w shoutboxie - ...

Kreska - nie myśl sobie że cię popieram. zaczęłaśs po chamsku trochę i później wyszły kwiatki. ale to co napisałaś w temacie o muzyce sprawiło, że mi cię szkoda i raczej będzies ciągle musiała pisac takei rzeczy. nie wiem, co ci napisać.

Qkiz - fajnie, ze masz poglądy o tym, że regulamin trzeba przestrzegać. serio. bardzo mi się ta postawa podoba. i szkoda, że do Ciebie się nie zwróćiłam, jak kiedyś miałam właśnie problem z tym związany. niestety, zwróciłam się do kogoś innego i dowiedziałam się, że regulamin na forum jest ot tak sobie. że moderatorzy mogą, ale nie musza się nim sugerować. zresztą, jak jesteś zainteresowany to mam tę wypowiedź skopiowaną. wkleiłam jednemu z moderatorów dokładnie te same punkty, co ty tu wkleiłes i odpowiedź mnie rozczarowała. wiec może niech moderatorzy zastanowią się, po co jets ten regulamin i ustanowią wspólne stanowisko.
 
Marguz

Dołączył: 13 Gru 2005
Posty: 1199
Skąd: Świdnik
Wysłany: Sob 07 Lut, 2009   

Ludzie ogarnijcie się trochę, bo piszecie jak banda cipek, się zacznie niedługo jak to nikt nikogo nie rozumie... a od tego momentu tylko kork...
:twisted:
_________________
IQ jeden z drugim ma 102 a punk 77.
 
 
Zwierz@k


Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 3938
Skąd: Szczecin...
Wysłany: Sob 07 Lut, 2009   

móżdżku, co będziemy robić dziś w nocy? To co każdej nocy pinkie - będziemy zapierdalać do sesji!
i z tym miłym akcentam wskakuje w stos notatek. Z ręką na sercu przysięgam że jeżeli zdam to bagno w środe to nie będzie rzeczy niemożliwych.
_________________
Want to fuck up, drop out, never trust a fucking hippie.
And for that matter don't trust anyone.
Quit school, don't work, livin' up your music to punk.
If I could do it so could anyone
 
 
QkiZ


Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 1871
Skąd: WWa
Płeć:
Wysłany: Sob 07 Lut, 2009   

Cytat:
Qkiz, daj na wstrzymanie kto tego regulaminu przestrzega to ja nie wiem, w końcu piątek w końcu poprac! trza zamyślać plany na wieczór

w końcu modem jestem, nie :wink: :lol:
Kaczma napisał/a:
Kreska 77 napisał/a:
heroina a tobie co sie nie podoba? aadwokat kamiki>?

masz jakis jebany kompleks . kazdy jest czyims adwokatem??ups tylko Ciebie nikt nie broni...

dziewczynki, takie sprawy to na pw sobie załatwiajcie
natalia 2 napisał/a:
Qkiz - fajnie, ze masz poglądy o tym, że regulamin trzeba przestrzegać. serio. bardzo mi się ta postawa podoba. i szkoda, że do Ciebie się nie zwróćiłam, jak kiedyś miałam właśnie problem z tym związany. niestety, zwróciłam się do kogoś innego i dowiedziałam się, że regulamin na forum jest ot tak sobie. że moderatorzy mogą, ale nie musza się nim sugerować. zresztą, jak jesteś zainteresowany to mam tę wypowiedź skopiowaną. wkleiłam jednemu z moderatorów dokładnie te same punkty, co ty tu wkleiłes i odpowiedź mnie rozczarowała. wiec może niech moderatorzy zastanowią się, po co jets ten regulamin i ustanowią wspólne stanowisko.

generalnie trzeba mięć jakiś dystans do wybryków pani Kreski i regulaminu, trzeba znaleść złoty środek. ale Kreska przegina i nikt z tym nic nie robi. może to głupie co powiem, ale bycie modem zoobowiązuje to pilnowania porządku (misje se znalazłem :wink: ). żarty żartami, ale wpierdalam Kresce żółtą kartkę. jeszcze jedna krzywa lota w kierunku kogokolwiek z forum i won.
i jeszcze raz: prywant wycieczki na pw.
z kim sie trzaskałeś janie marianie :?:
_________________

 
natalia 2
Gość
Wysłany: Sob 07 Lut, 2009   

popieram cię Qkiz, lecz przyjrzyj się tym postom i zobacz,, kto kogo zaczepiał, a kto sie bronił . dla mnie to jest jasne jak słońce.można na zaczepke nie odpowiadać, ale nie sądzę, że np. Ty zaczepiany byś nie zareagował. z tego co wiem, reagowałeś. ja też reagowałam , chyba każdy reagował. skoro karac te bidotę, to dac ostrzeżenia tez tym, którzy ją sprowokowali. tak jest w regulaminie. i nadal mam pytanie, kto go przestrzega?
-----------------

mam dziś sporo ludzi w domu, już boli mnie głowa od hałasu.
 
Marguz

Dołączył: 13 Gru 2005
Posty: 1199
Skąd: Świdnik
Wysłany: Sob 07 Lut, 2009   

QkiZ napisał/a:
kim sie trzaskałeś janie marianie

a z takim jednym 120kg świdnickim taranem
najlepszą świetną sobotnią pogodę przyszło mi marnować na montowaniu sufitów, ale w końcu sufity skończone...teraz w chuj innych rzeczy do robienia, na kiedy indziej! Myć, jeść i wypełzać w nieznane!
_________________
IQ jeden z drugim ma 102 a punk 77.
 
 
natalia 2
Gość
Wysłany: Nie 08 Lut, 2009   

"Ostatnio zarejestrował się Robal"

Wszystko o Robal
Dołączył: Sobota 07 Luty 2009 22:17
Ostatnie logowanie: Sobota 07 Luty 2009 22:49
Postów: 0
[0% z całości / 0.00 postów dziennie]
Znajdź wszystkie posty Robal
Skąd:
Strona WWW:
Zawód:
Zainteresowania:
Płeć: Kobieta





PIOTRUŚ???
 
QkiZ


Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 1871
Skąd: WWa
Płeć:
Wysłany: Nie 08 Lut, 2009   

natalia 2 napisał/a:
skoro karac te bidotę, to dac ostrzeżenia tez tym, którzy ją sprowokowali. tak jest w regulaminie. i nadal mam pytanie, kto go przestrzega?

ta prowokacja była żartem, ironią której niestety Kreska nie wyczaiła. mogła przecież tym samym odpowiedzieć w inteligentny sposób (w końcu punk to ruch inteligencki, pamiętacie :?: :lol: ). a tak wyszło że jej słoma z glanów wystaje.
Marguz napisał/a:
a z takim jednym 120kg świdnickim taranem

nazik napisał/a:
Jak mnie ręka napier****

i wszystko jasne. Ciebie ręka boli a Mariana szczęka :wink: :lol:
_________________

 
Pazzo


Dołączył: 03 Kwi 2008
Posty: 221
Skąd: Częstochowa
Płeć:
Wysłany: Nie 08 Lut, 2009   

Brak sił. Wszelakich :evil:
_________________
Nigdy nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu a poźniej pokona doświadczeniem.
 
natalia 2
Gość
Wysłany: Nie 08 Lut, 2009   

QkiZ napisał/a:

ta prowokacja była żartem, ironią której niestety Kreska nie wyczaiła. mogła przecież tym samym odpowiedzieć w inteligentny sposób (w końcu punk to ruch inteligencki, pamiętacie :?: :lol: ). a tak wyszło że jej słoma z glanów wystaje.:lol:


Oj Qkiz, jak to była inteligentna ironia to chyba na poziomie inteligencji gimnazjum, jak już mam być szczera.
za to drugie Twoje zdanie to rzut w 10 jeśli chodzi o trafną ironię. dzieciaki się powinny od Ciebie uczyć.
 
Zwierz@k


Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 3938
Skąd: Szczecin...
Wysłany: Nie 08 Lut, 2009   

kurwa, wymiekam z ta nauką....
_________________
Want to fuck up, drop out, never trust a fucking hippie.
And for that matter don't trust anyone.
Quit school, don't work, livin' up your music to punk.
If I could do it so could anyone
 
 
Foxy 68


Dołączył: 24 Lut 2008
Posty: 2289
Płeć:
Wysłany: Nie 08 Lut, 2009   

natalia 2 napisał/a:
jak jesteś zainteresowany to mam tę wypowiedź skopiowaną. wkleiłam jednemu z moderatorów dokładnie te same punkty, co ty tu wkleiłes i odpowiedź mnie rozczarowała. wiec może niech moderatorzy zastanowią się, po co jets ten regulamin i ustanowią wspólne stanowisko.

:shock: :arrow: :shock: :shock: :arrow: :) :arrow: :D :arrow: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Natalia, nie przesadzasz z tym ortodoksyjnie rygorystycznym przestrzeganiem regulamiunu, który jest bo być musi?
_________________
PAMIĘTAJ CHUJU ABYŚ DZIEŃ ŚWIĘTY ŚWIĘCIŁ! :old:
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,43 sekundy. Zapytań do SQL: 13