PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Stanzberg
Pon 15 Mar, 2010
Twój stosunek do Boga i wiary
Autor Wiadomość
ojejj

Dołączył: 20 Sie 2008
Posty: 23
Skąd: Chełm
Płeć:
Wysłany: Pon 25 Sie, 2008   

no wiesz nazik to nie zaglądaj mi tam ciebie brakowac nie bedzie <papa> :p
_________________
ja - kurwa twa - wolę dŸwigać jabola
 
 
MS
Ajbi


Dołączył: 16 Gru 2003
Posty: 340
Skąd: Wroclaw
Płeć:
Wysłany: Śro 27 Sie, 2008   

To predzej nazik moze Ci zrobic "papa", ale poki co nie zrobil. Docen to.
I uswiadom sobie dzieciaku, ze kiedys Wordow nie bylo, a "dysgrafie" leczylo sie przepisujac slownik ortograficzny. Jak raz nie pomoglo, to sie lecialo od poczatku. I tak do skutku. I jak sie od tego zasob slownictwa wzbogacal :-P
Kiedys nikt sie nie przejmowal, ze boli. Teraz polowa mlodziezy "zalicza" egzaminy za "zolte papiery", a potem placza, ze "nie ma pracy dla magistrow". Kiedys tacy ladowali w szkole specjalnej i jesli nie zaczeli pracowac nad soba, to mogli pomarzyc nie o mgr, a najwyzej o OHP.
Teraz zrobila sie moda na idiotow i jeden z drugim sie chwali, jakim jest kretynem. Niech sie jednak potem nie dziwi, ze jest odbierany przez innych adekwatnie do swojego zachowania.
_________________
Przecietny miesiac w pracy ma jedna zalete i 20 wad.
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Śro 27 Sie, 2008   

Pełna zgoda z kolegą powyżej. 8)
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
KiNdEr


Dołączył: 28 Wrz 2007
Posty: 213
Skąd: Kraków
Płeć:
Wysłany: Śro 27 Sie, 2008   

U mnie też stwierdzili dysortografie i dysgrafie kilka lat temu ,ale jakoś pisałem jebane ślaczki i dyktanda i wydaje mi się że dysort. już nie mam.Teraz myśle że to kwestia tego czy ktoś chce się nauczyć czy go to jebie, wystarczy poczytać książki ( ja nie czytałem wiele) a już Ci się utrwali we łbie.Teraz się pochwale że miałem 4 z polskiego :D 8) :lol: :faja:
_________________
http://pl.youtube.com/user/LookStudioPL
 
 
Mecenas
Mecewąsik


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 3699
Płeć:
Wysłany: Śro 27 Sie, 2008   

w podstawówce byłem 3 w województwie w konkursie ortograficznym:faja:

na kolana chamy :twisted:
_________________
Si Deus nobiscum, quis contra nos?
 
ojejj

Dołączył: 20 Sie 2008
Posty: 23
Skąd: Chełm
Płeć:
Wysłany: Śro 27 Sie, 2008   

ja z polskiego tez mam wsumie dobra ocene i co z tego poprostu dyktanda mi sie nie licza nic wiecej zadnych ulg jak nie czytelnie napisałem wypracwanie to przykro 1!! i co jakos sie tym nie przejmuje poniewaz zaczynam pisac coraz czytelniej :p bo np na matuze straciesz 3 punkty za błedy a co z reszta??? reszta to treśc a akurat z tym nie jest u mnie zle wiec wybaczcie ale heh smieszyscie mnie ze nie bede miał np pracy teraz iitak pisze sie wszystko na kapie gdzie ty widzisz pisanie reczne w jakis biurach czy czyms??

heh mimo tego ze jako jedyny z klasy mam dysleksje to itak nie pisze najgorzej dyktand wiec nie mowcie mi do huja pana ze mam to w dupie robie to dla siebie a nie dlatego ze ktos mnie zmusza jestem wolny!! hm i co do przepisywania słowników czy musiałes to robic?? hm ale moze załuszmy nowy teat zeby o tym dyskutowac bo nazik zaraz wszystkim ostrzezenia jebnie:):):)

bo ja tu zaczołem pisac o wierze a wy zaraz tylko błedy widzicie:p

myslałem ze tu pisze sie o swoich pogladach i przekonaniach a z takimi tekstami o błedach to na fotka.pl zapraszam:P
_________________
ja - kurwa twa - wolę dŸwigać jabola
Ostatnio zmieniony przez ojejj Śro 27 Sie, 2008, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mecenas
Mecewąsik


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 3699
Płeć:
Wysłany: Śro 27 Sie, 2008   

sory hombre ale tego co piszesz czasem się nie da zrozumiec i to właśnie przez ortografię
_________________
Si Deus nobiscum, quis contra nos?
 
ojejj

Dołączył: 20 Sie 2008
Posty: 23
Skąd: Chełm
Płeć:
Wysłany: Śro 27 Sie, 2008   

no cóż trudno :p
_________________
ja - kurwa twa - wolę dŸwigać jabola
 
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Śro 27 Sie, 2008   

Ortografia to jedno, a gramatyka drugie - z tym też u Ciebie nie jest dobrze....
Pomijam już stylistykę i składnię...... :cry:
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
heroina
zawodowy dmuchacz


Dołączyła: 15 Kwi 2007
Posty: 2336
Skąd: miasto scyzoryków
Płeć:
Wysłany: Śro 27 Sie, 2008   

Cytat:
reszta to treśc a akurat z tym nie jest u mnie zle wiec wybaczcie ale heh smieszyscie mnie


a mecenas i stan to barany i nie dostrzegają ukrytej głębi Twoich wypowiedzi :cry:

swoją drogą jeśli jest w tych wypowiedziach jakikolwiek sens to jest wybitnie głeboko ukryty... ukryłeś go tak dobrze, że nikt go nie potrafi odkryć.
1:0 dla ciebie
gratuluję
_________________
Czytając moje posty, ćwicz mięśnie Kegla.
Kiedyś mi za to podziękujesz...
 
Ryszard

Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 1598
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Śro 27 Sie, 2008   

ojejj vs świat
1:0
:lol: :lol:
_________________
nie umiemy się bawić w dyskotece
 
ojoj jakboli


Dołączył: 14 Mar 2008
Posty: 113
Płeć:
Wysłany: Śro 27 Sie, 2008   

http://ojejj.fotka.pl
jeden z komentaszkuff napisanych przez naszego forumowego kaliegi

"brak mi slow poprostu na takich ludzi jak ty nawet mi sie jzu zbija nie z was pozezy znudzilo!!! !!!!!!!!!! straszne jest to co saoba prezentujecie na fotce:/ komerchaaa!!"

z opisu
Cytat:
ja'na wyżynach pozostaliśmyby ocalić kraj od zniszczenia' no więc kiedyś miałam wyj*bane na Polskę, na jej dobro, a teraz wiem, że to było głupie i haniebne. to jest nasz piękny kraj zasługujący na wszelką chwałę.nie lubię ćpunów i brudów zaśmiecających moją Ojczyznę.[w sumie, wiem, duuuużo zrozumiałam, a to było spowodowane przez pewne wydarzenie. wiele się zmieniło. ]kiedyś wyglądałam jak jakiś brud i to nie było fajne, teraz jestem normalną osobą żyjącą w pięknej Polsce i nie chcę tego zmieniać. 'bądź dumny z tego, że jesteś Polakiem,że Twą Ojczyzną jest ten kraj'


Szkoda ze foteCzeq nie ma :D
 
weronika z asyżu

Dołączyła: 01 Paź 2008
Posty: 4
Płeć:
Wysłany: Śro 01 Paź, 2008   

jaki fajny temat.
a więc - religia=zbiorowa halucynacja.
bóg=coś jak elfy, trolle, krasnalki itp.
wiara? nie. tylko pewność rzeczy.
 
xkrzysiekx


Dołączył: 07 Lip 2005
Posty: 2324
Skąd: Jarocin/Poznań
Płeć:
Wysłany: Śro 01 Paź, 2008   

powiedzmy ze ten temat to jeszcze w miare trzyma poziom sporow z czasow starego pankserwisu ;) ilu pankow, tyle stosunkow w tego typu kwestiach.

ja utrzymuje ze religia to system kulturowy, a wchodzace w nia zespoly roznych czasem sprzecznych przekonan to niesprawdzalne hipotezy o zerowym stopniu weryfikowalnosci. dlatego wiara wymaga zawierzneia rozumu, choc w kazdej religii zdarzali sie i zadarzaja racjonalisci.
a ludzie uciekaja sie do wiary, bo sa za slabi by sobie poradzic z rzeczywistoscia i ja wytlumaczyc. kilka mneij lub bardizje abstrkacyjnych pojec, przycietych do ich aparatow pojeciowych,+ tradycja nie moga sie mylic ;)
_________________
Kill your fucking idols
Just smash them on the wall
Don't buy their senseless records
Don't be their fuckin' toy
 
 
dis

Dołączył: 15 Lut 2008
Posty: 316
Płeć:
Wysłany: Śro 01 Paź, 2008   

religia to zagadnienie psychologiczne, a w niektorych przypadkach - psychiatryczne. taka wiary w skrzaty, ktora wielu osobom nie przechodzi wraz z wiekiem.

jestem w stanie uszanowac ja jako czyjs wybor osobisty, podyktowany pewnymi potrzebami. tak w skrocie, tyle.
 
Ambroży Predator


Dołączył: 21 Mar 2005
Posty: 74
Płeć:
Wysłany: Czw 02 Paź, 2008   

xkrzysiekx napisał/a:
niesprawdzalne hipotezy o zerowym stopniu weryfikowalnosci
ja bym raczej powiedział że nieweryfikowalne o zerowym stopniu sprawdzalności, których na dodatek nie możemy ani dowieść, ani obalić
 
xkrzysiekx


Dołączył: 07 Lip 2005
Posty: 2324
Skąd: Jarocin/Poznań
Płeć:
Wysłany: Czw 02 Paź, 2008   

w zasadzie napisales to samo co ja, podkreslajac jedynie swoj agnostycyzm (a ja jednak ateizm). ale nie chce mi sie tu pisac o relacjach racjonalizm a religia , bo to zbyt zlozone i nie tka jednoznaczne jak sie niektorym wydaje
_________________
Kill your fucking idols
Just smash them on the wall
Don't buy their senseless records
Don't be their fuckin' toy
 
 
Ambroży Predator


Dołączył: 21 Mar 2005
Posty: 74
Płeć:
Wysłany: Czw 02 Paź, 2008   

xkrzysiekx napisał/a:
Ambroży Predator napisał/a:
xkrzysiekx napisał/a:
niesprawdzalne hipotezy o zerowym stopniu weryfikowalnosci
ja bym raczej powiedział że nieweryfikowalne o zerowym stopniu sprawdzalności, których na dodatek nie możemy ani dowieść, ani obalić
w zasadzie napisales to samo co ja, podkreslajac jedynie swoj agnostycyzm (a ja jednak ateizm). ale nie chce mi sie tu pisac o relacjach racjonalizm a religia , bo to zbyt zlozone i nie tka jednoznaczne jak sie niektorym wydaje
:lol: no w zasadzie tak. mam wrażenie że nie do końca zrozumiałeś

niesprawdzalne = o zerowym stopniu weryfikowalnosci (= takie, których nie możemy ani dowieść, ani obalić)

"weryfikować" oznacza właśnie "sprawdzać" (z łac. veritas = prawda), więc to jest to samo tylko powiedziane na różne sposoby.

zatem "niesprawdzalne o zerowym stopniu weryfikowalności" (twój oryginalny cytat) to zwyczajnie tzw. masło maślane, a moja odpowiedź, w której zamieniłem te dwa określenia miejscami i dorzuciłem trzeci synonim, była kpiną z tego, ubolewam jeśli nie dość czytelną
 
PolakLubiTak

Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 35
Płeć:
Wysłany: Sob 29 Lis, 2008   

Skoro bóg jest wszędzie to mam go w dupie.
 
Vróbel


Dołączył: 20 Cze 2004
Posty: 306
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Płeć:
Wysłany: Sob 29 Lis, 2008   

od tego mozna hemoroidy dostac :D
_________________
Co ja mam zrobic? nie lubie ludzi wiem o co chodzi nie lubie godzic sie na cos co mi nie podchodzi.Nie lubie nudzic mam w dupie i mnie nie obchodzi co mowia ludzie o mojej dupie i o lodzi ...kiedy mowie A barany mowia ...
 
 
Sensej


Dołączył: 18 Lis 2008
Posty: 25
Skąd: Ze Wsząd
Płeć:
Wysłany: Pon 01 Gru, 2008   

PolakLubiTak napisał/a:
Skoro bóg jest wszędzie to mam go w dupie.


Chcesz o tym porozmawiać? :D
 
 
Biały


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 1227
Płeć:
Wysłany: Wto 28 Kwi, 2009   

Czytaliście może jakieś książki Dawkinsa? Jak dla mnie "Bóg urojony" to na prawdę dobra książka i rzetelne opracowanie nt. wiary religijnej. Na pewno głębsza i mniej ogólnikowa refleksja niż w filmach Dawkinsa. Tak więc - polecam! ;)
 
osadzony

Dołączył: 16 Kwi 2009
Posty: 2
Płeć:
Wysłany: Śro 29 Kwi, 2009   

mootyl napisał/a:
ej, bylma w czestochowie (jak wszyscy wiecie) no i tam jest skarbiec
a w skarbcu pelno zlota, perel, brylantow i tym podpobnych gowien, ktore ludzie rzekomo ofiaerowali maryji...
po co jej takie gowna? jka juz nie maja co z ty mzrobic, to mogli to sprzedac i oddac pieniadze dla biednych luudzi, a nie osobie, ktora i tak tego nie dostanie (przeciez nie bedzie nosila tej bizuterii)
ja wiem...nie rozumiecie mnie, ewentyualnie pospiech, ktora pewnie tak samo mysli, bo o tym gadalysmy...ale to jest biedne....oddawac jakies drogie rzeczy dla jakiegos obrazu... Rolling Eyes nie czaje....

popieram to w 80% ztego wzglendu że nie jestem osobą współczującą innym. Ale to juz moje poglądy


A co do tematu to stosunek do boga? hym jestem wieżący ale nie traktuje tego aż tak jak jakieś "mochery" itd. Kościół (wspólnota) pomaga czasem z czymś sobie poradzić. ale głównie tematem jest stosunek do boga to zacytuje fragment filmu "wieżysz w Boga? Boga nie ma ! Ale jest motur!!!" Może nie wszyscy kojażą ale to odzwierciedla muj stosunek. :faja:
_________________
"Kiedy kopną twoje drzwi jak uciekniesz stąd podniesiesz w górę ręce czy wyciągniesz swoją broń...."
 
 
QkiZ


Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 1871
Skąd: WWa
Płeć:
Wysłany: Śro 29 Kwi, 2009   

osadzony napisał/a:
"wieżysz w Boga? Boga nie ma ! Ale jest motur!!!"

zajebisty film to był :D
_________________

 
osadzony

Dołączył: 16 Kwi 2009
Posty: 2
Płeć:
Wysłany: Śro 29 Kwi, 2009   

QkiZ napisał/a:
osadzony napisał:
"wieżysz w Boga? Boga nie ma ! Ale jest motur!!!"

zajebisty film to był Very Happy


:D wiadomo
_________________
"Kiedy kopną twoje drzwi jak uciekniesz stąd podniesiesz w górę ręce czy wyciągniesz swoją broń...."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 13