PUNK FORUM
Forum Punkowe

Młoda Scena - KAGANIEC - punk-rock Białystok

wariatlukas - Pon 05 Mar, 2007
Temat postu: KAGANIEC - punk-rock Białystok
Witamy. Jesteśmy kapelą ze wschodniej sciany Polski...info i kawalki na stronie www.myspace.com/kaganiec...można nas również uslyszeć na kanale ulicznika "otwarty garaż"

Wszelkie opinie, zjeby, podpowiedzi itp. mile widziane- za co z góry dzięki.

"Załóżmy kagańce naszym wszystkim politykom"

wariatlukas - Wto 20 Mar, 2007

Qrw grać nam się chce!!!...Organizuje ktoś może jakis koncert,chetnie byśmy zagrali. 8)
wariatlukas - Pią 30 Mar, 2007

W końcu pogramy trochę.
Niedługo a mianowicie 26.04.2007 Kaganiec w Sokołowie Podlaskim...Szczegóły już wkrótce. :twisted:

dexter_m - Sob 31 Mar, 2007

Dobre dobre mnie siem spodobało i się wkręciłem nawet :D
wawrzon - Pią 27 Kwi, 2007

zajebista kapela. poszedl bym na koncert.
wariatlukas - Sob 28 Kwi, 2007
Temat postu: Koncert w Sokołowie Podlaskim 30.04.2007
Z powodu problemow organizacyjnych koncert w Sokołowie podlaskim odbedzie sie 30.04.2007 zagraja:
- Kaganiec
- The Kuflers
- Podoba mi się

Szczegóły na:
www.myspace.com/kaganiec

"Załóżmy kagańce naszym wszystkim politykom!!!"

wariatlukas - Czw 03 Maj, 2007
Temat postu: Kaganiec na Juwenaliach
11.05.2007 Kaganiec zagra na Białostockich juwenalich.

-gwiazda wieczoru Kukiz,ktory ma PIERSI (wieksze od PAris Hilton i to bez operacji)

WZT - Sob 05 Maj, 2007

kawalek bialystok mi sie podoba
wariatlukas - Czw 17 Maj, 2007
Temat postu: Koncert: Kaganiec - Bstok z PDS - Legionowo
Wkrótce(koniec maja/początek czerwca) zagramy z Legionowskim PDS-em W Pubie w Mońkach.
Kręci się ostra impreza
Szczegóły wkrótce.


A juz 18.05.2007 Kaganiec zagra na PiPiE czyli na dniach wydziału Pedagogiki i Psychologii


Zapraszamy
"Załóżmy kagańce naszym wszystkim poltykom" :twisted:

Grycek21 - Czw 17 Maj, 2007

Podoba mi się, nawet bardzo...macie zamiar zagrać w Wawie?
Pzdr.

wariatlukas - Pią 18 Maj, 2007
Temat postu: Kaganiec w Warszawie
Ej kurde bardzo chętnie. Jakbys mial jakies namiary gdzie by nas wzieli na jakies koncerciwo byloby zajebiscie. Kumpela mowila ,zeby do Aurory sie wkrecac ale nie mamy okazji ,zeby tam do nich wpasc i podrzucic nasze kawalki.
Moze Elba,

Jesli macie jakis kontakt z organizatorami koncertow w Wawie to dajcie znac.

Pozdro 600
"Załóżmy kagańce naszym wszystkim politykom"

Grycek21 - Pią 18 Maj, 2007

wariatlukas napisał/a:
Moze Elba,


Elba ma być zlikwidowana niestety.

wariatlukas - Pią 18 Maj, 2007

no to jak nic w wawie pozostaje tylko Aurora.
Grycek21 - Pią 18 Maj, 2007

Cytat:
no to jak nic w wawie pozostaje tylko Aurora.


Oj tak myśle, że jeszcze No Mercy bądz Punkt ;], w który ma zagrać Cela nr.3 za kilka dni.

A myśleliście o zagraniu z jakimś zespołem pokroju Ksu/Dezertera?

Nie mowię, że akurat z nimi, ale byłoby to korzystne dla zespołu.

Pzdr.

wariatlukas - Pią 18 Maj, 2007

Z Ksu gralismy juz w Białymstoku 2 razy
a ostatnio mielismy okazje zagrac z Magikiem z bylego Deutera (gra teraz w The Kuflers-zagralismy z nimi w sokolowie podlaskim) Akurat gralismy cover "Nie ma ciszy w bloku" i podchodzi Magik i mowi , ej kagance niezly koncert a szczegolnie zajebiscie graliscie moj kawalek hhehe
A pozinej bylo juz tylko picie

Chetnie bysmy pograli ztakimi kapelami ale do Białego niestety nic nie dochodzi (dziura totalna)

Musze jakis kontakt dorwac w wawie zeby tam sie na jakies supporty zalapac.


Pozdro

Grycek21 - Pią 18 Maj, 2007

Cytat:
Musze jakis kontakt dorwac w wawie zeby tam sie na jakies supporty zalapac.


O to spoko.
Czekamy.
Pzdr.

Edit.: Jak się dowiadywałem, to Włochaty ma (podobno) zagrać w Wawie, tak mniej wiecej po Juwenaliach, wiec myślę, że warto spytać, no chyba że nie przepadacie za tą kapelą.

Pzdr.

Stanzberg - Pią 18 Maj, 2007

Grycek21 napisał/a:
Karcer, w który ma zagrać Cela nr.3 za kilka dni.


:lol:
CO??!
Pierwsze słyszę o takim klubie. :lol:
Cela jutro gra w Punkcie. ;)

wariatlukas - Pią 18 Maj, 2007

nom tez sprawdzilem w necie ,ze Cela zagra 19.05 w Klubie "Punkt"

A jeśli chodzi o włochatego to jak juz wspominalem bialystok to dziura wiec jak grali ostatnio u nas w bialym to tez ich supportowalismy, wiec nic nie mamy do tej kapelki )poza tym,ze wokalista za bardzo sie gwiezdzil w kanciapie za scena bo biedaczyna nie mial miejsca na kanapie bo pilismy tam z Junkiem,to sie obrazil hehe )

Jak macie jakis kontakt do oranizatorow to podrzuccie bede wdzieczny , a kumpele wysle z demkiem zeby podrzucila do Aurory i do no mercy

Pozdro

Grycek21 - Pią 18 Maj, 2007

Cytat:

CO??!
Pierwsze słyszę o takim klubie.
Cela jutro gra w Punkcie.



Ja pierdole...ale mi sie pojebało.
No bo karcer grał niedawno w punkcie i coś mi się źle zakodowało... :lol:

wariatlukas - Pią 18 Maj, 2007

najlepiej jak bedziecie na koncercie celi to podrzuccie organizatorowi nasza stronke na myspace , tak chyba bedzie najlepiej www.myspace.com/kaganiec

Pozdro zaraz lecimy na koncert na dniach wydzialu PiPy

Grycek21 - Pon 28 Maj, 2007

Szykujecie jakieś nowe kawałki? Koncerty?

Pzdr.

Dev - Pon 28 Maj, 2007

wykop z klasą, fajne "świeże" teksty (nawet ten o politykach), wokal w porządku - nawet umie chłopacyna śpiewać :!:

ja zagracie w rz-wie to na pewno nie przegapię, bo ja nigdy nic nie przegapiam :faja:

Komputer - Pon 28 Maj, 2007

graliscie na x-messie w grudniu w gwincie?? cos kojarze ten tekst,,"Załóżmy kagańce naszym wszystkim politykom"
Goblin - Pon 28 Maj, 2007

dobry Kaganiec, dobry.
wariatlukas - Wto 29 Maj, 2007

CZe na X-mess nie gralismy, mozliwe,ze slyszales nas podczas supportu przed Ksu w Gwincie, Ewentualnie na Zgrzytach. Dzieki temu kawalkowi zgarnelismy nagrode publicznosci.Bo sie ostro zajebalismy (poniewaz gralismy dopiero ok 23) no i zajebani porwalismy wszystkie struny w wioslach i zostala nam perka bas i troche gitary hehe wiec sie rzucilismy z mikrofonami z tlum ostra sieka..

Jesli chodzi o nowe kawalki to mamy w sumie ok 13 kawalkow z czego tylko 4 zarejestrowane w studiu. Chlopak , ktory prowadzil studio (gra na gitarce w "SAMI MUZYCY" I w "NEUROPATHIA") dostal robote w Krakowie i zawiesil dzialalnosc studia. A jak wiadmo B-stok to wioska nie ma drugiego tak dobrego studia. Wiec czekamy az go z roboty wyjebia hehe

JEsli chodzi o koncerty to narazie czekamy na koncert z PDS-em w Mońkach,a w najbliższy piątek znowu na studenckiej popijawie na Dniach wydziałow PB w piątek 1 czerwca 2007 od 18 - 20

No i wyslalismy zgloszenie na JArocin - za duzo w nim polityki to pojedziemy i założymy kagańce jarocińskim organizatorom. (Mam nadzieje,ze sie zalapiemy i wpakuja nas na dzien z DEZERTEREM )

Mamy okazje zagrac na Basowiszczach w Gródku ale pokrywa sie impreza z Jarocinem wiec nie wiem co z tym wyjdzie.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group