PUNK FORUM
Forum Punkowe

Komputery - Stare Gry

Zwierz@k - Pon 01 Lut, 2010

QkiZ napisał/a:
Padzik to podstawa. Nadaje się do wszystkich gier kiedyś napieprzałem.

a sa jakies szanse ze bedzie wspolpracowac z emulatorem pegazłoma?

ko0niu - Śro 03 Lut, 2010

powinien, niektóre emulatory mają w standardzie zakładkę w której można skonfigurować pada, oczywiście zależy też na jakie wejście jest ten pad.
Zwierz@k - Pią 05 Lut, 2010

USB ziommmm
wawrzon - Sob 06 Lut, 2010

bez problemu - każdy padzik powinien działać. Jeszcze nie spotkałem się z jakimś starym emulatorem który miał by z tym problem. Najlepsze są gierki z nes a, snes a i neogeo :)
ko0niu - Sob 06 Lut, 2010

metal slug na neogeo, kurwa no wszystkie części parenaście razy przeszedłem.
Hamel - Nie 07 Lut, 2010

A ja sobie właśnie przypomniałem najlepszą grę jaką miałem na playstation - Medevil :!:

Kurwa mać, jak ja to katowałem... :grin:
Te trupy i w ogóle cały klimat był nie do wyjebania...

wawrzon - Nie 07 Lut, 2010

Ja ostatnio jebałem na pc w "bludrejna"
OGIEŃ !

slayr - Wto 09 Lut, 2010

No Medievil zajebisty! W dwójeczkę rżnąłem za gówniarza aż miło :D .

A Bloodrayne daje radę ;) .

QkiZ - Sob 13 Lut, 2010

Zwierz@k napisał/a:
a sa jakies szanse ze bedzie wspolpracowac z emulatorem pegazłoma?

Mi na Ubuntu śmiga więc na Windzie też powinno.

ko0niu - Sob 13 Lut, 2010

tymbardziej powinno :)
QkiZ - Sob 13 Lut, 2010

:lol:
Nuclear Winter - Nie 03 Paź, 2010

Ja w robocie jak mam czas to tnę w Panzer Generala II, zmodyfikowane kampanie. Ostatnio w 1939 obroniłem II RP i doszedłem do Berlina.
Old Crewman - Pon 04 Paź, 2010

W to samo trzaskam, dobra modyfikacja.
Nuclear Winter - Pon 04 Paź, 2010

No to jest nas dwóch. Panzera I i Allied przechodziłem jeszcze na Sony na wszelkie możliwe sposoby. Teraz ze starych na kompa mam Panzer II oraz Pacyfic i People. ale tamte mi jakoś średnio podchodzą.
Arqus - Sob 22 Lut, 2014
Temat postu: Re: Stare Gry
Nowa Strona o Starych Grach , juz ponad 1000 Starych Gier calkowicie darmowo , czeste aktualizacje . Na tej stronie nie ma mowy o platnych linkach i nie dzialajacych linkach . Juz niedlugo takze gry na Amige , Serdecznie Zapraszam : http://www.staregryzawszedarmowe.strefa.pl
Salvia - Śro 09 Lip, 2014

A graliście w golden axa? Pamiętam wiele zarwanych nocy i porażki blisko końca gry. Nigdy mi się nie udało przejść :/ jak mi zadziała z tej stronki to spróbuje się zrewanżować za ten ludzki dramat, który mi ta gra wyrządziła :bejzbol:
michał ze wsi 2 - Śro 09 Lip, 2014

Ja nie gram w żadne gry.Niektórzy mówią,że kto ma szczęście w grach nie ma szczęścia w miłości.Widać masz szansę na to drugie.Czasami zagram w totolotka sprawdzić czy miłość mnie opuściła.Ostatnio nie trafiłem żadnej liczby więc się cieszę mimo wszystko.
butterfly - Czw 23 Paź, 2014

Najbardziej zapamiętałem tanki i mario :)
Gain Kain - Pią 07 Lis, 2014

Moja ulubiona z lat 80-tych, nie jeden joystick padł :twisted:


Old Crewman - Śro 19 Lis, 2014

Dla zainteresowanych oldskulem w gejmingu małe forum tematyczne: http://oldgamesneverdie.pun.pl/

Jest retro, są wspominki, są i nowe wersje, rimejki i inne takie.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group